Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Scenáre konca hry a všetko okolo koronavírusu

 

Pondelok, 16. marec 2020:
Vojna o oslobodenie tejto planéty dosahuje svoj vrchol. Po vypuknutí corona vírusu, ktorý bol v Číne obsiahnutý, temné sily zasadili ďalší modifikovaný kmeň vírusu v Codogno v Taliansku. Codogno je len pár míľ od Piacenza, ktoré bolo po celé stáročia ovládané veľa hlavnými rodinami Čiernej Šľachty: Scotti, Pallavicini, Visconti, Sforza, Farnese, Bourbon a Habsburg. 
https://en.wikipedia.org/wiki/Piacenza
https://michaelsalla.com/2020/03/14/is-coronavirus-a-deep-state-bioweapon-attack-on-china-planned-in-2005/
Vypuknutie vírusu v Taliansku je vonkajší prejav boja medzi dvoma frakciami Čiernej Šľachty a frakciou, ktorá zasadila vírus a chce, aby sa zrútila ekonomika. Zdajú sa byť teraz celkom úspešné: 
https://www.zerohedge.com/markets/total-fking-global-carnage-worldwide-liquidation-accelerates-despite-massive-monetary
Kritický okamih šírenia vírusu naprieč Európou bol, keď sa rozhodli európsky ministri ponechať otvorené hranice s Talianskom, na ich stretnutí v Ríme 25. februára, ako bolo nariadené Čiernou Šľachtou: 
https://www.aljazeera.com/news/2020/02/europe-refuses-close-borders-italian-coronavirus-cases-jump-200225215600060.html
Otvorené hranice dovoľujú šíriť vírus najprv v Európe a teraz tiež celosvetovo. Šírenie talianskeho kmeňa vírusu naprieč Európou a globálne, spustilo masívne karantény: 
https://www.aljazeera.com/news/2020/03/europe-edging-total-coronavirus-lockdown-200316131203376.html
Ako si veľa ľudí všimlo, všetko toto vytvorilo podmienky pre scenár masového zatýkania.
Môžem potvrdiť, že Pozitívna Armáda má plán vykonať masové zatknutia, ako bolo zverejnené od Drake Bailey: Správa od Bielych Klobúkov cez Drake. Konečne, máme termíny!!! Prepáčte, žiadne odkazy. Toto je to čo nasleduje ¬ Zverejnené na vyššie uvedenej webovej stránke je itinerár Bielych Klobúkov.

Či chcete veriť alebo nie, navrhujem, aby ste silno popremýšľali a uistili sa, či ste pripravený na 3 týždňové lekárske stanné právo. Doplňte vodu, potraviny, toaletný papier, atď. Čokoľvek čo potrebujete, aby ste sa dostali skrze 3 týždne.
Itinerár Bielych Klobúkov: 16.03.2020 Miestne udalosti sa začnú postupne rušiť kvôli corona vírusu (CV). 23.03.2020 Spojené štáty americké pôjdu do karantény(3 týždne) krátko po vyhlásení stanného práva. 30.03.2020 Spojené štáty americké sa vrátia ku zlatému štandardu. 12.04.2020 Prvé zatknutie predpovedané od Q - BHO. Začnete sa prebúdzať. Neskôr dôjde k vodopádu zatknutí... 20.07.2020 Dôjde ku úplnému odhaleniu cudzích mimozemšťanov (E.T.).

Dračie zdroje z pevninskej Číny to potvrdzujú. Hovoria, že súčasná núdzová situácia umožňuje, aby prebiehalo čistenie a to všetko sa stane viditeľným 15. apríla.
Hnutie Odporu oznámilo, že nemôžu potvrdiť plán Pozitívnej Armády, ale taktiež to nepopierajú. Tiež uviedli, že Pozitívna Armáda nie je jediná frakcia v hre a, že "existujú aj iné scenáre". Pridali, že sa ešte neuskutočňujú masové zatýkania, aj keď je Pozitívna Armáda už zapojená v určitých prípravných činnostiach. Hnutie Odporu navrhlo, aby sa všetci pripravili na globálnu lekársku karanténu tvorbou zásob potravín a ďalších náležitostí na mesiac alebo tak a ihneď si vybrali peniaze z bánk. Pokým nebudú odstránené všetky topletové bomby, Udalosť nenastane, ale scenár podobný Delta Variantu je možný: 
http://2012portal.blogspot.com/2018/11/delta-option.html
Silám Svetla sa nedávno podarilo odstrániť drvivú väčšinu plazmovej anomálie na povrchu planéty spolu s veľkou časťou vrstvy plazmových topletových bômb. Toto je veľké víťazstvo a je to jedným z faktorov, ktorý spustil plány Pozitívnej Armády.

Bohužiaľ, ako sa čistenie plazmovej roviny blížilo ku dokončeniu, Chimera aktivovala veľmi silný obranný mechanizmus v rámci fyzických implantátov všetkých pozemských ľudí, ako poslednú obrannú líniu. Všetky fyzické implantáty totiž majú singularitu/jedinečnosť so špičkovou produkciou kvark-gluón plazmy, ktorá vytvára topletové bomby, ktoré sú vzájomne prepojené do siete, ktorá spája implantáty všetkých pozemských ľudí. Ako bol aktivovaný tento obranný mechanizmus, vytvoril mutáciu v poli kvantovej primárnej anomálie, čo malo za následok čiastočné skreslenie v toku časovej osi koncom februára. Toto je dôvod, prečo temné sily boli schopné zasadiť vzorky vírusu v Taliansku, v Iráne a Kórei. Tento tok časovej osi bol už čiastočne skorigovaný a naša meditácia môže zabezpečiť, že sa posunieme na najlepšiu možnú časovú os smerom ku planetárnemu oslobodeniu a Vzostupu.
Hnutie Odporu bolo schopné zničiť všetky biočipy, ktoré mali byť vložené do novej vakcíny, ktorá je vyvíjaná proti corona vírusu. Preto nová vakcína nemôže obsahovať žiadne biočipy, hoci môže stále obsahovať chemikálie nebezpečné pre vaše zdravie.

Na duchovnej úrovni, vypuknutie corona vírusu drasticky zrýchlilo celkové a konečné očistenie všetkých nefyzických bytostí, ktoré stále do istej miery obklopujú povrch planéty. Taktiež to vyvolalo očistenie ľudských excesov, bezohľadnosti a sebectva, očistenie ilúzií a prinieslo to potrebné uzemnenie. Nútený zostať doma, môžu ľudia opustiť začarovaný kruh, že je potrebné viac vyrábať, viac míňať a viac spotrebovávať. A konečne majú čas na počúvanie spevu vtákov, keď sa vrátili do tichých miest s oveľa menšou ľudskou aktivitou: 
Je to očistenie Matrixu:
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Endmatrix.jpg
Zhong Nanshan, najlepší čínsky epidemiológ, ktorý správne predpovedal koniec vírusu, predpovedá, že pandémia skončí v Júni. Ak sa zavedú ihneď opatrenia vypuknutia corona na sociálne dištancovanie, ktoré dokážu zastaviť šírenie vírusu: 
https://nypost.com/2020/03/12/coronavirus-pandemic-could-be-over-by-june-if-countries-mobilize-expert/
Vojenské cvičenie vojska s názvom Defender Europe 20 neprinesie Nový Svetový Poriadok (NWO) do Európy ani nebude viesť k masívnemu zatýkaniu, ale môže šíriť vírus veľmi efektívne: 
https://www.voltairenet.org/article209437.html
Účinnosť opatrení na sociálne dištancovanie a blokovanie pri zastavovaní pandémie je vynikajúco vysvetlené v nasledujúcom článku: 
https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca
Skutočnosť, že tento corona vírus je bio zbraň konečne zasahuje mainstreamové médiá, keď úradníci na najvyššej úrovni po celom svete začínajú klásť otázky: 
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Distancing.jpg
Teraz je to bežné poznanie, že 5G základňové stanice vážne ohrozujú imunitný systém a, že hrajú kľúčovú úlohu v tomto pandemickom pláne temných síl:
https://www.rt.com/news/482405-iran-coronavirus-us-biological-weapon/
https://www.globalresearch.ca/china-coronavirus-shocking-update/5705196
https://www.strategic-culture.org/news/2020/03/05/who-made-coronavirus-was-it-us-israel-or-china-itself/
https://dimpenews.com/2020/03/14/russian-military-expert-on-biological-weapons-asks-investigation-in-us-laboratories-for-the-production-of-covid-19/
https://www.japantimes.co.jp/news/2020/03/13/asia-pacific/science-health-asia-pacific/china-us-military-brought-coronavirus/#.XnAYrnJ7m1s
Sieť 5G je časť plánu temných síl na posilnenie karantény Zeme: 
https://michaelsalla.com/2020/02/21/is-the-coronavirus-linked-to-chinas-rollout-of-5g-and-biowarfare/
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\5G.jpg
Vesmírne Sily Spojených Štátov Amerických (US Space Force), kontrolované skupinou Chimera, chcú použiť 5G ako obrannú líniu proti pozitívnym mimozemšťanom (E.T.): 
https://gizadeathstar.com/2020/03/the-space-force-and-5g/
To čo sa deje teraz, je vrchol kvantovej vojny pre planétu Zem medzi pozitívnymi mimozemskými silami a skupinou Chimera. Detaily kvantovej vojny zatiaľ nemôžu byť uvoľnené. Môžem len povedať, že pozitívna strana odstraňuje topletové bomby a negatívna strana vyvíja technológie ako je táto: 
https://www.army.mil/article/231525/new_device_accelerates_development_of_extraordinary_quantum_networks
Musíte pochopiť, že v každej vojne sú okamihy víťazstva a sú chvíle porážky. Cesta pred vami môže byť dosť intenzívna a hrboľatá a veci sa nemusia vždy diať podľa plánu alebo ako sú predpovedané, ale zvíťazíme nakoniec. S prichádzajúcou meditáciou o pár týždňov môžeme zmeniť veľa, pretože naše zjednotené vedomie môže priamo dramaticky ovplyvniť kvantové pole. Dovtedy, môžete tiež používať vitamín C na podporu svojho imunitného systému a môže tiež pomôcť proti vírusu: 
http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n14.shtml
Môžete tiež použiť protokol: Command RCV Stardust čo najviac ako je možné. Odstraňuje to okolo 75% vírusu, ako jasne ukazuje táto správa z Wuhan z 20. februára: 
Včera Wuhanský pracovníci Svetla začali používať: "Command RCV Stardust", dnes "nové potvrdené obsadenie" zrazu klesli z asi 1700 na 400. Je to naozaj úžasný úspech. Víťazstvo Svetla!  Ďakujem ti veľmi pekne.
" Plejáďania oznámili, že ich protokol by bol ešte efektívnejší, ale vždy sú nejaký sebecký ľudia, ktorí nie sú súčasťou temných síl Cabal, ale šíria vírus skrze ich bezohľadnosť a dokonca predávajú vírus na dark webe (pozrite si video od 8. do 14. minúty): 
https://www.youtube.com/watch?v=cR_rdN45H3E&feature=youtu.be
Táto vojna sa čoskoro skončí a zrodí sa nový svet, svet, za ktorý všetci bojujeme.

Víťazstvo Svetla!
Zverejnil Cobra   PRINT RSS

             
Hlavná stránka