Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Vianoce, všetky sviatky, náboženstvá sú archónske programy smrti a kontrola vedomia ľudstva. 

Ani Vám nemôžem želať sviatky šťastné a veselé Vianoce lebo všetky sviatky na Zemi sú podvod. Satanisti teda chazarská mafia a čierna šľachta ich vytvorili na ovládanie a programovanie ľudí. Pokým oslavujeme, zabávame sa ako takí blbci v tie dni a vo všetky sviatky po celom svete satanisti vraždia a rituálne obetujú čo najviac ľudí na celej Zemi. Každý kto sa oháňa vierou, kresťanstvom, tradíciami je nevedomý zmanipulovaný úbožiak a robot bez vlastného vedomia a bábka v rukách sociopatov. Oni v tie dni vraždia a čo robíme my? My ľudstvo v tie dni a akékoľvek iné sviatky ako aj Valentín, Haloween, dávame do tých sviatkov svoju energiu a dávame tomu význam ako duševný tak aj energetický.

Im je jedno čo si my myslíme a v čo veríme. Im je jedno, že to vnímame inak a po svojom. Ja ich poznám. Viete čo hovoria o tom ako ľudia veria v Boha a ako chodia do kostola, mešity, synagógy? Archóni hovoria to, že ľudia si môžu veriť v čo chcú v domnení, že ide o Boha, o Pannu Máriu atď ale pri tom ich modlitba aj ich energia ide im teda padlým démonom. To preto, že všetky rituály ako aj modlitby sú nimi vytvorené a je v nich zakódované čisté zlo. Vyzerá to na oko ako láska k Bohu ale realita je iná. Povedali, že všetky cesty čo vytvorili sú falošné doktríny a tým pádom vyznávate ich a každý z Vás je s nimi energeticky prepojený. Tak každý kto sa modlí a chodí do kostola dáva svoju životnú energiu im. Každý je tak prepojený s archónskymi nefyzickými entitami astrálneho a éterického charakteru. Vo väčšine ľudí takto hniezdi celé hniezdo archónov aj iných temných entít. Je jedno, kto sa smeje tomu čo hovorím ale je to tak. Prichádza rok 2020 a celý svet sa odprogramuje a pomaly ale isto ak sily svetla prevezmú kontrolu nad médiami všetko čo ja ovládam a tvorím roky bude vysielané celému ľudstvu na Zemi. V ten deň od vtedy sa dosmeje každý človek na Zemi ako aj môj sprostý, nevedomý, nenávistný sused, ktorý býva podo mnou.
Nič z toho čo vytvorili pre ľudí nie je dobro ani cesta k Bohu. Je to opak. Vzdialiť ľudstvo od Boha a izolovať  ľudí čo najviac od Boha ako je to možné ako aj od pravdy. Oni totiž oklamali celý svet vo všetkom a robia to 26 000 rokov. Oni navrhli celý koncept, celý model toho ako ovládať celú Zem a ako ju uviesť do totálnej karantény a vytvoriť z nej otrockú karanténu. Preto navrhli rôzne od seba sa líšiace náboženstvá, ktoré si vo všetkom odporujú teda protirečia. Takto tie náboženstvá využívajú k vyvolávaniu vojen, konfliktov, nenávisti a robia pomocou nich genocídy národov. Okrem toho vymysleli tisícky ideológií, kultov, siekt, politických strán, krúžkov, hnutí. Do obehu teda do systému dávajú len samé choré blbosti, ktoré nemajú a nikdy nemali žiadny opodstatnený zmysel. ani hlbší duchovný či filozofický aspekt. Oni s tých vecí neveria ani jednej. Vôbec sa tým nezaoberajú.

Robia to len pre nás, aby sa masy tupých oviec od seba čo najviac vzdialili tým, že každý sa zaoberá z toho niečím iným a inak vidí svet. Z toho jasne vyplýva, že oni od nášho narodenia formujú celý náš život a programujú nás k tomu ako máme myslieť a žiť. Dokonca čo máme sláviť, ako sa máme zabávať, kam máme chodiť.
My robíme len to čo poznáme a čo nás učia. Nie sme slobodní a nikdy sme neboli.
Budeme až vtedy ak sa raz a navždy odpojíme od ich chorého zvráteného systému plného programovania a kontroly ľudského vedomia. Zmanipulovali všetky udalosti na Zemi ako aj našu vlastnú históriu, kultúru, naše tradície ako aj našu vlastnú identitu. Ak ide o Vianoce napríklad tak Ježiš Kristus sa vôbec nenarodil v deň, ktorý si myslia ľudia, že sa narodil. To isté platí o jeho smrti. On ani neumrel ako nám to naprogramovali a ako nám vymyli mozog. Všetko je to podvod a jedna veľká nechutná zvrátená dezinformácia. Ja to nazývam duševná genocída ľudstva, kde ľudstvo izolujú od pravdy a od poznania vlastnej identity. Ak sa ľudstvo vyvíja inak ako by sa vyvíjalo samo bez manipulácie a bez programovania týchto sociopatov, bez otroctva, bez tyranie tak ako by ste to nazvali vy? Nepoznám väčší galaktický zločin ako je tento. Na takých ľudí čo nám to robia žiadny súd. Chytiť, zobrať, vyzliecť donaha, nakloniť zadok, dať na stôl, do riti vraziť guľovnicu a bum bum bum. Alebo vyzliecť donaha a cez ústa dať dnu do krku krtkovač na vaňu ale elektronický. A ak už je hlboko v dutinách tela tak na stôl k telu pripojiť elektrický prúd aspoň 5000 woltov a nechať prúd zapnutý až dokým nepríde účet za elektrinu a dokým neodpoja prúd za nezaplatenie účtu. Sami si točia také filmy satanisti ako v horore s názvom Plivu na váš hrob 2. Tak nech tak aj skončia. Nech idú tak hlboko do pekla nech ich už nikdy neuvidíme na Zemi. Ak by som ich ja chytil  do rúk skončia ešte horšie. Nad démonmi žiadny súd. Nech kvičia. To nie je zlo ani moja nenávisť. Ja som najviac milujúci človek akého poznám a každý kto ma pozná naživo to dobre vie. Ale toto je anomália a chyba vesmíru tieto hybridy.

Nech trpia a platia za svoje chyby ako týrali miliardy ľudí na Zemi 26 000 rokov v kuse. Kto z nich sa dá na svetlo a k Bohu bude zachránený a liečený a kto nebude chcieť prijať svetlo, lásku a Boha nech sa smaží a nech kvičí.....Poviem Vám ako som sa zmenil príkladom na sebe samom. Prestal som jesť mäso raz a navždy. Mäso je príčina hnitia buniek a starnutia ako aj všetkých chorôb. Prestal som raz a navždy pozerať televízor a nechať sa ovládať a programovať ako si aj nechať domov do bytu cez televízor prúdiť negatívne škodlivé energie.
Ako keby nestačilo cez tie moderné ako je už SMART televízor pozorujú ľudí aj ich vidia a počujú. Tá technológia je taká mocná, že nepomôže ani vypnúť televízor z elektriky. To isté platí o mobiloch ANDROID aj tabletoch, laptopoch a iných sračkách. Neslúžia nám ľudstvu. Sú vyrobené proti ľudstvu na ovládanie, manipulovanie, na závislosti, na strácanie životného času, a na ožarovanie škodlivými plazmatickými skalárnymi technológiami.
Som Bohu vďačný za život večný. Som mu z celého srdca vďačný za silu akú mám ako fyzickú aj duševnú. Tak isto som mu vďačný za moje prebudenie. Mám vďaka nemu geniálne  myslenie. Hlavne som vďačný, že vďaka tomu som sám sebou a myslím sám za seba. Len tak môžem žiť a fungovať mimo matrix a byť odpojený zo všetkých ich programov. Vďaka tomu som šťastný a radujem sa každý deň, naplno sa smejem a užívam si každý deň. Pokým som bol aj ja tupá sprostá zdegenerovaná ovca ako zvyšok sveta dovtedy nebolo možné byť vôbec šťastný. Ako môžete byť šťastný ak trpíte donekonečna? Ako sa dá byť šťastný ak vidíte na každom kroku biedu, zúfalstvo, strach, beznádej a utrápených, závislých, naprogramovaných, zdegenerovaných ľudí a ich telá bez duše? Nedá sa byť šťastný Ale ak sa dostanete k informáciám kto naozaj ste, kam idete, prečo ste tu na Zemi, odkiaľ ste, čo sa tu na Zemi deje aj vo vesmíre, kto nám to robí, a ako sa s toho oslobodiť tak vtedy začne to čo zažívam ja už každý deň. Netrpím a neviem čo je to bolesť a strach. Nevedomí zažívajú opak. Ja sa už len smejem ako som hlúpo celý život trpel a plakal. Aj ako som býval často chorý. Nič s toho už nezažívam ani nikdy nebudem. Vrátim sa však ku Vianociam a tým to aj ukončím. My Slovania sme nikdy neboli kresťania. Nikdy sme nepoznali bludy typu kostolných rečí a biblie, ktorú vytvorili ako aj to všetko ostatné archóni čierna šľachta a satanistický pedofilný Vatikán s jezuitmi. Vianoce 2019, ktoré práve sú keď píšem tento článok práve 24. 12. 2019 som sa rozhodol prvý krát v živote vyhodiť navždy stromček aj všetky znaky Vianoc.

Nenechám sa programovať ani mať doma symboly smrti, ktoré nás energeticky ničia a vyžarujú na nás. Nebudem mať doma to čo umelo vytvoril Vatikán a satanisti. Nebudem zabíjať stromy, ktoré sú živé tvory a majú dušu a vedomie. Nebudem mať doma živého tvora, ktorého celý sprostý nevedomý národ aj celý svet uznáva čím vlastne uznávajú smrť a majú ju vo vlastnom dome alebo byte. Je to to isté ako kríž symbol smrti a obetovania. A nemienim mať doma ani náhradu živého stromu lebo aj tak sa na veci nič nemení a uznávate stále to isté. Satanisti celý svet nakazili svojom nanútením myslením ako aj uznávaním ich symbolov a iných okultných teda skrytých významov a čiernej mágie. 

Napísal som už jeden článok o Vianociach raz dávno a dávam na neho link aj názov. Volá sa takto:

Vianoce sú satanistický podvod ako Halloween i všetky náboženstvá a slúžia len k programovaniu národov a ak ich zotročeniu v službách Vatikánu a Jezuitov. 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g99.html

Vo forme videa si ho nájdete na mojom youtube kanáli s mojim menom Gasudarjon Anti-iluminát Andromeda.

https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

Na mojom youtube kanáli sú tie najlepšie a najsilnejšie dôkazy o tom čo sa na Zemi deje. Prebudí to úplne každého. Ak nie to už nemôže byť človek ale zdegenarovaná kalika s ukradnutou dušou. Všetci šírte môj youtube kanál ale aj všetky moje články kde sa dá a vkladajte tie videá a články na všetky sociálne siete. Len šírením a prebúdzaním zmeníme spoločne Zem a vytvoríme s nej miesto nekonečnej lásky. Vytvoríme tak raj kde budú žiť len múdre prebudené bytosti.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka