Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Kto je skutočne najbohatší na svete? A prečo časopis Forbes píše niečo iné? Za všetkým hľadajte iluminátov.


Podľa našich médií je jedným z najbohatších ľudí sveta údajne Bill Gates. Určite? Kládol si už niekto otázku, kto je majiteľom gigantických ropných spoločností alebo investičných megabánk sveta, ktoré sú desať až stokrát väčšie ako Microsoft? A ak existujú takíto ľudia, prečo sa potom neobjavujú na čele zoznamov najbohatších ľudí sveta, napr. v časopise Forbes? A ako je možné, že údajne nevýznamné paničky, ako Lynn Forrester Rothchildová, hovoria o prezidentovi USA v štýle, aký si ešte nikdy nedovolil ani Bill Gates?

Je teda Bill Gates naozaj jedným z najbohatších ľudí sveta?

A je prezident Spojených štátov naozaj najmocnejším mužom planéty?

Odpoveďou na obe otázky je: „Rozhodne nie je“.Najbohatšia rodina v dejinách je rodina Rotschildovcov. Tlačia si peniaze na čierno cez americký FED. Vlastnia všetky centrálne banky na svete okrem Iránu a Sýrie. Celý svet a priemysel majú pod kontrolou ako aj všetkých politikov.

Najbohatšími a zároveň najmocnejšími ľuďmi sveta je zhruha 10-15 iluminátskych rodín. Sú to Rothschildovci, Rockefellerovci, Bushovci, Windsorovci, holandská kráľovská rodina, Rupert Murdoch a pod. Ich bohatstvo sa nemeria v miliardách ale v biliónoch dolároch, napriek tomu nech nikto nehľadá tieto rodiny na čele rebríčkov najbohatších ľudí sveta. Ich skutočné bohatstvo je totiž také veľké, že sa za to „hanbia“.

Nakoľko ich korporácie ovládajú aj väčšinu svetových médií (vrátane časopisu Forbes...), môžu si zabezpečiť maximálnu diskrétnosť ohľadom skutočnej výšky ich majetku. Keby sa totiž verejnosť dozvedela, aká úzka skupinka ľudí má pod kontrolou celý západný finančný systém a hospodárstvo, mohlo by to viesť ku komplikáciám...

Najbohatšími medzi najbohatšími sú Rothschildovci, ktorých majetok sa odhaduje na desiatky biliónov dolárov, a z pozadia ovládajú najväčšie finančné inštitúcie v City of London, väčšinu najväčších investičných bánk na Wall Street, ako aj samotnú americkú centrálnu banku FED, ktorá je súkromná.

Odhaduje sa, že cez rôzne komplikované a utajené vlastnícke štruktúry hospodárske impérium Rothschildovcov produkuje minimálne 10 percent svetového GDP. No a snáď netreba zdôrazňovať, že kto ovláda súkromnú americkú centrálnu banku FED (t.j. tlači de facto globálnu svetovú menu zvaný americký dolár), ten ovláda celý finančný systém západného sveta.
Žijeme v neviditeľnom svete  sionistického bankárskeho otroctva.
Všetci si položte otázku, či by ste aj vy neboli najbohatší na svete ak by vaša rodina tlačila peniaze ako na bežiacom páse 250 rokov? Tlačiť si peniaze je ľahké. Chudák ukradne rožok ide do basy. Ty tlač peniaze a vezenie ťa neminie na 10 rokov minimálne. Rotschildovci tlačia peniaze a vezenie nikde. Čo z toho plynie? Sionisti zotročujú ľudstvo a robia z nás otrokov. My už sme otroci a žijeme v neviditeľnom  svete otroctva. Naše otroctvo nemá steny ako vo vezení a predsa sme v ňom. To je ešte horšie. Najhoršie je však byť otrokom a väznom a ani o tom nevedieť. Väčšina ľudí na svete o tom ani nevie. Žijú si svoj život a myslia si, že sú slobodní. Myslia si že žijú tak ako oni chcú a robia si to čo chcú. Ale omyl. Nikto nežije tak ako chce. Všetci žijeme len tak ako nám dovolia a tak ako chcú, aby sme žili. Otroctvo o ktorom človek nevie, že sa v ňom nachádza je ten najhorší stav. Dakedy všetci otroci vedeli, že sú otrokmi. Dnes to vie málokto. Pritom žijú v neviditeľnom ohraničenom svete za mrežami.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka