Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Politici a vláda ukončili mafiu, aby sa sami stali mafiou. Fico a jeho vydarení spolurozkrádači aj s Kiskom sú zločinci a vrahovia.

 


 Vážení drahí bratia a sestry. My všetci tvoríme tento štát. Pritom štát je len taký pojem, lebo štát ako pojem nám neubližuje. Všetci sme súčasťou štátu. Vinní aj nevinní. Dobrí aj zlí. Hlúpi aj múdri. Svätí aj zločinci. Sme to my všetci aj bezdomovci. Dnes je už každému dobre jasné, že politika je svinstvo. Politika bola a vždy bude skazená a zvrátená.

Načo sa to hráme my ľudia? Vari čakáme zázrak, že politici sa zmenia? Nestačí nám to ako sme dopadli? Nestačí nám toľko príkladov z dávnej minulosti? Odkedy ľudstvo existuje a začali sa tvoriť prvé štáty tak od vtedy existuje politika. Vždy to tak bolo aj bude, že tí ktorí vládli a boli pri moci tvorili aj politiku štátu. Hádam si nebudeme sami sebe klamať, že vládli obyčajní ľudia ako sme my. Obyčajní ľudia ako sme my nikdy nemali žiadne práva ani moc. Nemali moc hýbať dejinami ani rozhodovať o nasmerovaní štátu. Nemali moc rozhodovať o peňažnom systéme. Nemali moc rozhodovať o vojnách ani ich zastaviť. O tom v čom obyčajní ľudia nemali moc je zbytočné pokračovať lebo ju nemali v ničom. Vždy za nás rozhodovali iní a náš osud bol závislý na nich.

Ani teraz sa nič nezmenilo. Rozhodujú za nás bez nás. Nikto sa nás nepýta, vážený národ môžeme vás ožobračovať? Môžeme vás okrádať vo veľkom? Môžeme podpisovať nevýhodné kontrakty a štátne zákazky? Môžete to potom vy zaplatiť za nás aj vaše deti a vaše celé generácie? Chcete robiť ako ťažné kone za málo peňazí a ťažko? Môžeme sa nabaliť a okrádať štát? Môžeme si na svoje účty kradnúť miliardy? Môžeme vás zapredať satanistom Rotschildovcom? Môžeme vás klamať a manipulovať cez média? Radšej ani nebudem pokračovať v tom čo sa nás nikdy neopýtajú. My ľudia sme pre politikov len kopa hnoja ktorá im zavadzia. Sme pre nich len lacná pracovná sila. Majú nás ešte za menej ako za lacné ázijské prostitútky. Nevidia v nás človeka a dušu. Nevidia naše hodnoty a charakter. Nepovažujú nás za to isté čo sú oni. V žiadnom prípade vo vás nevidia drahých bratov a sestry ako vidím vo vás všetkých ja. Ja vidím človeka v každom, aj v zločincoch a zlých ľuďoch. Aj v Rotschildovcoch. Len sa snažím pomenovať konkrétne činy a ľudí pravými slovami.

            Nič nezahmlievam a podávam pravdu takú aká je. Pravda bolí slabých ale dáva silu silným. Pravda oslobodzuje. Kto sa nebojí pravdy je skutočne silný lebo kto sa nebojí pravdy sa nebojí ani svetla. Kto sa nebojí svetla nebojí sa logicky ani toho, aby jeho skutky a činy mohli byť videné. Dobrý človek s krásnou dušou a dobrými hodnotami sa nebojí ničoho. Jeho činy môže vidieť aj celý svet a nemusí sa schovávať. Zlí ľudia plní závisti, nenávisti, skazy a deštrukcie sa však boja prísť na svetlo, aby neboli ich činy odhalené. Schovávajú sa ako v potkany v kanáloch a ich úmysly sú z cela jasne zlé, odporné a zákerné. Až na malé výnimky sú všetci politici zlo.  Politik ide do politiky len z jediného dôvodu a to toho, aby sa nabalil a nakradol. Aby sa ohrial na teplom mieste a nemusel skoro nič robiť.
Nikdy v živote som nikomu nič nezávidel a byť v politike už vôbec. Poznám sám seba a svoje hodnoty. Radšej by som skončil v pekle ako stúpil do politiky. Neexistujú peniaze na tomto svete za ktoré by ma niekto podplatil. Nedokázal by som zabíjať len tak bez sebaobrany, nedokázal by som ožobračovať kohokoľvek, nedokázal by som zbedačovať milióny nevinných ľudí a brať im strechu nad hlavou, spôsobovať im utrpenie ako to robia politici. Nedokázal by som robiť ani biznis v štýle robiť podvody na ľuďoch a nútiť ľudí za každú cenu na kozmetiku a poistenie  a podobné veci. Niekedy som robil poisťovanie aj kozmetiku aj cenné papiere a musel som odísť. Niekto sa opýta. Prečo?  Veď ak máš takýto rozum a si takýto filozof, tak ty musíš zarábať len za to že ta vidia. Koľko ľudí mi povedalo tebe sa vôbec nadajú zatvoriť  ústa. Ty by si mal byť miliardár a najbohatší muž sveta s tvojimi schopnosťami. Už som počul aj to, že mňa je škoda v tomto štáte. Nepíšem to preto, aby som si robil reklamu. Ja to nepotrebujem. Milujem Boha z celého srdca a poznám ho dokonale. On vidí do mňa a vie, že moje úmysly sú čisté. Tak veľmi milujem dobro a lásku, že som sa úplne zmenil. Píšem to preto lebo sám na sebe môžem ukázať svetu najlepší príklad. Jednoducho ja sa už nedokážem pozerať na zlo a robiť zlo iným ani v najmenšej miere. Nedokázal som presviedčať  ľudí, ktorí ledva žijú a sú radi, že vôbec žijú. Všade kde som skúšal urobiť kariéru som sa vzdal sám od seba lebo všade ma nútili, aby som za každú cenu na ľudí tlačil. Aby som ich nútil a nútil len nech kúpia kozmetiku alebo sa poistia na aute, na dome alebo osobe. Len chvíľu som robil cenné papiere na námestí 4. apríla v Bratislave tam hore ako  je Japonská ambasáda v tých podkrovných priestoroch. Neviem či tá firma ešte existuje. Vôbec ma to netrápi. Odvtedy prešlo aj 15 rokov. Môj šéf ma nútil byť drzý cez telefón a klientom nadávať, nútiť ich a hrať sa na pána ako keby mi patril svet. Aby som robil nátlaky na boháčov a hovoril im citujem. Pohnite vašim tlstým zadkom my nemáme čas lebo akcie idú hore práve teraz. O iných nadávkach pomlčím. Okamžite som rezignoval a povedal toto ja robiť nebudem. Ak je šéf sviňa bez citu ja to teda robiť nebudem. Ten istý šéf ťažký milionár vo mne videl obrovský filozofický talent a stroj na peniaze. Videl, že  ústami dokážem slovne každého odzbrojiť.

Vtedy som ešte v sebe nemal duchovné učenie ako dnes. Ale to už boli začiatky keď som vedel čo je dobé a čo zlé. Odvtedy môžem povedať, že sa vo mne začal meniť nový človek. Boh má so mnou iné plány inak by mi nedaroval život ako 11 ročnému keď som utrpel úraz elektrickým prúdom. Ocitol som sa vtedy mimo svojho tela a videl sám seba. Vtedy som bol v klinickej smrti. Prečo hovorím o sebe čo som robil a aký som bol? A ako to súvisí z politikou?

            Ja nedokážem to čo dokážu zlí ľudia. Nedokážem to čo politici robia každý deň. Nedokážem tam nie len vstúpiť ale nedokážem zbedačovať vlastný národ vás drahí bratia a sestry. A hlavne by som sa hravo každý deň na seba nedokázal pozerať do zrkadla aká som veľká sviňa. Tak ako to robia Fico, Kaliňák, Počiatek a všetci ostatní odporní zradcovia tohto národa. Oni sa na seba každý jeden deň dokážu pozrieť do zrkadla na svoju zhnitú dušu a dokážu sa pozrieť aj do očí svojich detí ako by sa nechumelilo. Oni dokážu toho ešte viac. Dokážu sa pozrieť do očí celému národu ktorý okradli a zbedačili. Dokážu klamať a ešte manipulovať z národom. Dokážu si vymýšľať úbohé primitívne nezmyselné klamstvá a narozprávajú vám rozprávky ako vám pomáhajú a ako vás ešte všetkých zachraňujú. Vinníkov ktorí dostali štát do mizérie a biedy hľadajú všade navôkol len nepovedia na seba, že sú to oni.

Nežijeme prvý deň na tomto svete. Poznáme veľa vlád. Každá jedna hľadala vinu na tej minulej. Omyl všetci kradli. Kradnú aj títo. Táto súčasná vláda navyše k tomu najviac napomáha v histórií nášho štátu dostať túto krajinu tam kam Rotschildovci potrebujú. Neverte Ficovi ani jeho nos medzi očami. Ja mu neverím ani to že žije a dýcha vzduch. Poviem vám prečo. Lebo prezident Severnej Kórey ten malý psychopat akože cez média vyhlásil, Obama ty hnusná opica čierna zničím ťa aj Ameriku, ale my sme pritom neboli. To povedali  len média. Pritom moje zdroje hovoria niečo iné. On tej opičke čiernej otvoril klietku a nosí jej banány. On tej opičke dovolil doniesť do jeho krajiny stroj na tlačenie peňazí cez ktorý si FED tlačí peniaze manny, šušťáky, keš, Love, prašule, chechtáky. Tieto prašule si tam tlačia vo veľkom načierno zo vzduchu tak ako to robil doma. Ak niekto povie prečo by to robili tam? Prečo? Ak sa pýtaš prečo milý čitateľ tak sa aj dozvieš. Lebo Severná Kórea je najizolovanejšia krajina sveta aj najstráženejšia. Je okrem toho démonizovaná médiami a je tým pádom aj najmenej pravdepodobné, že vôbec niekoho napadne spájať USA so Severnou Kóreou v tomto zmysle, že si tam tlačia peniaze. Každý jeden mesiac si v tajnej zóne Pchjonchjangu vytlačia 35 miliárd len tak. Myslíte, si že by z toho ten malý Kórejčan nemal nič? Samozrejme že má. Má výhody a benefity od Iluminátov. Pokoj od sankcií, a peniaze čistý zisk, keš na ruku do jeho rodinnej kasičky v jeho stráženom opancierovanom dome. Trezor má dolu pod zemou a tam má aj viac únikových východov pekne hlboko pár poschodí.  

 Zasa sa mi naskytá položiť otázku. Prečo prebieham od Fica do Kórey? No preto lebo to do seba zapadá. Média klamu ako když tiskne, hovoria bratia Česi. Fico klame tak veľmi, že ak by mu za jeho klamstvá mal rásť nos ako Pinochiovi, tak Ficov nos by prišiel na koniec našej galaxie a už by sa blížil ku galaxii Andromeda. Len pre tých čo nevedia tak to je najbližšia galaxia. Fico nemá v sebe súdnosť ani s jeho kumpánmi. Nemajú v sebe kúska citu ani nič dobré. Ich hodnoty aj charakter sú skazené až tak veľmi, že si ani neuvedomujú čo vlastne robia. Oni si to aj uvedomujú na jednej strane ale na druhej si to ani nechcú uvedomovať. Oni si žijú taký schizofrenický život a hrajú v ňom dvojúlohu. Ráno pozrie do zrkadla a povie. Som dobrý človek som na seba hrdý. Veď aj iný kradnú tak nerobím nič zlé. Potom si na chvíľu zaplače a ponarieka, jaj však národ trpí. Potom sa v ňom prebudí tá druhá horšia polovička a tá hovorí. Národ trpí? Nech trpí dobre mu tak. Potom príde Ficko náš milovaný pred kameru a povie už ako druhý Mečiar, jáj neublížil som nikomu z vás, zbohom idem od vás. Potom vymyslí x riešení ale ani za jedným si nestojí, ani jedno nesplní, potom hľadá x vinníkov, ktorí rozkradli štát a ako vrátiť peniaze do kasy čo chýbajú štátu. Fico je notorický klamár a podvodník. Boli aj iní ale on je ich kráľ. Fico sa kajá nasilu, narieka, súcití z národom, hovorí ako si je vedomý biedy, ako ťažko iní robia, že si je vedomý ako z mála žijú, že ich obdivuje ako z toho môžu žiť atd. Fico má nacvičené frázy aj prejavy ako to robil sám Adolf Hitler. Fico sa nachádza v zlom duševnom stave lebo sám seba presviedča, že uveril tomu čo hovorí ľudom. Fico už ani sám nevie čo hovoril a čomu verí.

Ak to takto pôjde ďalej tak prestanú vo svete kolovať vtipy o Chuckovi Norisovi a začnú kolovať o Ficovi. Takto na začiatok poviem aspoň tie základné ako stavebný kameň. Fico tak klame, že jeho nos letí rýchlejšie ako najmodernejšie ruské stíhačky. Fico tak klame, že veda s ním nestačí držať krok. Fico tak klame, že ak by na nás padla bomba tak bomba sa zľakne Ficovho klamstva a skočí naspäť do lietadla. Fico tak klame, že všetky Dinosaury preto vyhynuli. Fico tak klame, že preto vznikol AIDS. Fico tak klame, že sa ho bojí aj pravda. Fico tak klame, že rozkazuje Iluminátom. Fico tak klame, že aj potkany pred ním zaliezajú do dier. Fico tak klame, že aj Černák sa zľakol jeho klamstva a sám sa posadil do vezenia na doživotie aj sa sám odsúdil. Keby nebolo Fica nevedeli by sme čo je klamstvo. Keby nebolo Fica pravdu by sme museli vymyslieť. Takže tak a náš Fico stále klame ďalej ako keby to už nestačilo.
Všetci už dávno vidíme, že on a jeho zlodeji na nás zvysoka kadia. Už dávno sme ich usvedčili z klamstva a už dávno sme ich chytili pri činoch. Je len na nás obyčajných ľuďoch čo s nimi urobíme. Nedovoľme už ďalej tejto bande vrahov a parazitov nášho národa, aby ešte dokonali svoje dielo. Sú to pijavice, ktoré nás vycicali a ešte sa nám smejú do tváre. Oni ukradnú aj to čo sa nedá ukradnúť. A predajú iným štátom aj to čo sa predať nedá. Netreba im veriť ani slovo a už vôbec nie to, že im je niečo ľúto. Netreba im veriť ani to, že bojujú proti USA lebo aj to je obludný klam. Fico je slobodomurár a slobodomurár rovná sa Iluminát. Okrem toho Penta aj J&T  sú nasadené USA, aby zničili ekonomiku. Oni sú len biele kone a len pešiaci. Skutočného vinníka poznáme. Sú to sionisti Rotschildovci.

Fico veľmi dobre vie kto je za utečeneckou krízou. Fico veľmi dobre vie, že existujú. Vedia čo doteraz urobili každému štátu. Ak Fico mlčí tak len preto, že je s nimi. Ak Fico mlčí to len preto, že na jednej strane sa hrá na vojaka ktorý bojuje za Slovensko a na druhej strane sa na tom len smejú ako sa dohodli na tej kamufláži. To, že Fico akože bojuje za Slovensko a súdi sa z EU je len blud. Ak by sa naozaj súdil a bol by proti ním tak by ho dali dolu aby sa nestačil vycikať. On sa nemá totiž čoho báť lebo mu nič nehrozí. Ak sa dohodnete s kamarátom, že budete proti nemu pred svetom tak kamarát vám nič neurobí.

Preto už teraz chápete prečo som spomínal Obamu verzus Severná Kórea. Pointa je jasná. Ja budem bojovať proti tebe len akože a budeme sa na tom smiať ako to celý svet žerie. Ja vám nové prikázania dávam milý Slovenský národ dosť bolo Fica. Odsúďme ho a pošlime ho ku Černákovi na doživotie. V iných štátoch by už dávno odvisol. Dosť bolo biedy a trápenia. Za čo si to zaslúžime? Za čo si to zaslúžia naše deti? Naši starý rodičia? Za to, že robia ak ťažné kone? Ľudia len robia a robia ako roboti a zo života nemajú vôbec nič.

Vládnu nám ľudia, ktorí nám zničili životy, zničili našu budúcnosť a zapredali nás satanistom z Ameriky. Vládnu nám ľudia, ktorí nás tak zadlžili, že z našich budúcich potomkov urobili otrokársku spoločnosť. Ako sa pozrieme našim deťom a vnúčatám do očí keď sa nás budú pýtať prečo sme nezastavili týchto vrahov?

Je mi do plaču ak vidím stovky bezdomovcov. Myslíte, že Fico v noci nespí od plaču a trhá mu to žily? Viete si vôbec predstaviť, čo to znamená spať do rána teraz vonku? A každý deň? Je to boj o život každý jeden deň. Mnohí umrú a umierajú stovky nových. Naši bratia umierajú len preto lebo Fico je za to zodpovedný. On s tým nehodlá nič robiť a má to na háku ako celý náš národ aj náš osud. Ja sa cítim veľmi zle ak idem okolo koša skadiaľ vyberajú plesnivé jedlo plné chorôb a jedia ho bezdomovci. Ja sa cítim veľmi zle ak sedím doma v teplom byte a jem koľko chcem. Ak sa umývam kedy chcem a koľko chcem. Ak idem spať v teplej peknej posteli. Trápim sa a navždy budem pokiaľ bude utrpenie. Pokiaľ naši bratia a sestry budú na ulicu umierať a nikto to nezastaví navždy. Fico ty vrah ty asi spávaš veľmi dobre.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka