Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ni chao - Dobrý deň, Čína !      

Čína už ovláda svet a Rusko sa jej podriadi. Učte sa všetci po čínsky čo najskôr ako sa dá lebo s angličtinou si budete môcť len vytrieť  zadky ako z WC papierom taktiež aj s americkým dolárom. ZSSR nikdy nebol veľmocou iba pokusom zo skúmavky sociopatov Iluminátov a celú dobu mali ZSSR pod kontrolou.Na svete je obrovské množstvo ľudí, ktorí ani nevedia čo sa deje v ich vlastnom živote, nevedia čo sa deje v ich vlastnej krajine. Nemožno čakať, že takýto ľudia vedia čo sa deje vo svete. Predávanie moci v dejinách je častá záležitosť.

Nie je možné, aby dlhodobo niekto vládol celému svetu. Vieme to všetci a dobre to vidíme z minulosti. Nič nie je večné na tomto svete ani láska k jednej slečne ako sa spieva v jednej piesni. To už vôbec nie vláda nad celým svetom. Vždy ide o konkrétne štáty, ktoré sa snažia dosiahnuť nadvládu nad celým svetom a podrobiť si ho svojou mocou. Takáto veľmoc sa snaží mať všetky ostatné štáty pod kontrolou. Snaží sa byť dominantná a vynútiť si rešpekt či už po dobrom alebo po zlom. Ostatné štáty sa stávajú len pozerajúcimi štatistami respektíve otrokmi. Momentálne sme všetci otrokmi židovskej chazarskej mafie, ktorá vlastní jedného monštruózneho pavúka ktorý tká nekonečné pavúčie siete po celom svete. Táto pavučina nám neviditeľným spôsobom po stáročia prerástla cez hlavu. My všetci sme sa ani nevieme ako ocitli v tejto sieti. Tento obrovský pavúk sa ku nám približuje aby nám zasadil posledný úder a zahryzol sa do nás svojimi jedovatými hryzákmi.

Zrazu sa stala taká vec, že na ihrisku tohto sveta sa ocitol ešte jeden obrovský pavúk. Tento pavúk zastavil posledný úder, ktorý sme mali dostať my všetci a oficiálne prebral vladárske kreslo a korunu. Vo Vatikáne oznamujú vždy nového pápeža krátkym slovným spojením Habemus Papam čo znamená máme pápeža. Dobre počúvajte drahí bratia a sestry veru hovorím vám Habemus Čína. Všetko čo bolo už nebude. Budú sa meniť pravidlá, geopolitická mapa sveta, nastanú zmeny, jedny dostanú krízu a druhý vstanú z popola. Biznis a všetky trendy budú tvoriť naši čínsky bratia. Sovietsky zväz nikdy nebol veľmoc a ani nebude. Ak si to niekto myslel tak sa mýli a nevie všetky súvislosti tak ako sú. Sovietsky zväz pred tým nikdy neexistoval. Bol umelo na silu vytvorený chorým systémom ktorý vymysleli Rotschildovci. Tento systém vytvorili len preto aby mali Sovietsky zväz pod kontrolou. Toto všetko Rotschildovci plánovali dlhodobo. Vytvorili to ich predkovia, ktorý už dávno nežijú. Oni dobre vedeli aká bola vtedy situácia na celom svete a presne skrze svojich analytikov vedeli o každom štáte ako na tom je. Ako je na tom finančne, ekonomicky a ako je na tom zo silou a zbraňami. Ich ľudia ale aj oni sami sa podieľali na tom aby vytvorili jeden chorý systém ktorým nainfikujú celý svet. Rozdeliť celý svet na dva tábory. Jeden tábor akože slobodnejší a druhý ovládaný komunizmom. Pre tento komunizmus vymysleli viac úrovní a každá z týchto úrovní má len iný názov. Všetko má zapadať do jedného celku aj keď to má rozličné pomenovania. Táto chorá idea nepochádza z tohto sveta ale je to dielo Satana osobne.

Nech je pomenovanie stále iné ale cieľ je rovnaký. Zničiť, vycucať energiu zo štátu, oslabiť na čo najviac celkov. Potom urobiť medzi štátmi nepriateľov, ktorí akože bojujú za iné ciele. Destabilizovať štát zvnútra ale rozhádať aj vlastný ľud a tiež rozdrobiť na čo najviac celkov, škodiť rodinám obyčajného pracujúceho ľudu a držať ich v strachu, nepätí zo zrútenia režimu. Najprv im režim umelo podhodia čím ľud nainfikujú ako vakcínu a potom čakajú ako začne vakcína účinkovať. Ak si ľud už zvykne aj na režim však čo iné mu už ostáva tak práve vtedy zasiahnu tvrdo a nekompromisne. Režim zlikvidujú tak aby si ľud myslel, že ho zrútil on sám. Pritom to vždy boli dopredu naplánované ťahy. Je omyl sa domnievať, že Rotschildovci plánujú len jeden alebo dva kroky dopredu. Oni totiž naplánovali celú šachovú partiu. Vždy ak režim skončil len podhodili jeho druhú variantu, ktorá vždy predstavovala súčasť toho istého celku. Teda stále išlo o to isté zlo len s iným názvom. Ja sa pýtam aký je rozdiel medzi názvami ak je stále jeho tvorca Satan? Vari je nejaké dielo Satana dobré pre ľudí? Komunizmus, socializmus, marxizmus-leninizmus, bolševizmus, proletári, robotnícka trieda to všetko sú len bludy chorej mysle a stále ide o to isté zlo.

Takže Sovietsky zväz vytvorili len preto aby ho mali pod kontrolou a tým aj Rusko, ktoré považovali za najväčšiu hrozbu pre seba. Na Čínu sa pozerali len ako na podradnú rasu. USA mali vzťah ku Číne presne taký, že keď stretli Číňana nazvali ho chorým mužom Ázie. Presne tento istý vzťah ku Číne malo aj Anglicko. Netreba sa čudovať lebo pokrvné línie Anglicka a USA sú vzájomne prepojené pokiaľ sa bavíme o Iluminátoch, ktoré ovládajú svet. Pokiaľ boli Ilumináti zaťažení na ich hrozbu Rusko a strčili ho do vreca aj z ostatnými štátmi čím vzniklo ZSSR dovtedy im pred očami nenápadne vyrástol spiaci obor a tým obrom je teraz Čína.

 Treba si  však uvedomiť jednu zásadnú vec. USA vznikli nasilu genocídou Indiánov pôvodného obyvateľstva. USA vznikli len preto, aby si Ilumináti mohli založiť Satanský štát. V USA má totiž Satan prechodný pobyt aj svoj stan odkiaľ riadi svoje zvrátené činy. USA existujú len 25O rokov. Pred tým nikdy neboli. Čína však existuje od nepamäti tohto sveta a patrí k oblastiam prvotného formovania súčasného človeka a k najstarším centrám svetovej civilizácie. Počiatky formovania štátov na čínskom území spadajú do 21. storočia pred n. l., kedy došlo k založeniu prvej dedičnej čínskej dynastie Sia v západných oblastiach súčasnej provincie Che-nan (Henan) a na juhu súčasnej provincie Šan-si (Shanxi). Aj tomu najsprostejšiemu človeku by teda malo byť jasné pokiaľ to nie je pacient psychiatrie, kto je tu dlhšie. Čína je niekto. Niekto, kto tvorí a hýbe dejinami. Pritom USA vzniklo len pred 250 rokmi ako hlavný nástroj Satana na terorizovanie celého sveta. Nie je potrebné písať o histórií viac ako som spomenul. Tu totiž neexistuje žiadna sila tohto sveta ani sám Satan osobne ktorý by mohol niečo z tohto vyvrátiť.

Teraz sa pozrime ako žil zvyšok sveta a ako Čína. Nemám o tom ani jednu zmienku, že by Čína nejakým spôsobom ničila zvyšok sveta v dávnych časoch. Čína bojovala len proti Mongolom, Japonsku, Kórei. Okrem toho bojovala len s Perzskou ríšou. Dnešný Irán bývalá Perzská ríša je totiž blízky sused Číny a vybudovali si tiež jednu z najväčších ríši aká kedy bola na tejto Zemi. Dnešná moc USA mi je len do smiechu v porovnaní z čínskymi dynastiami a Perzskou ríšou.  Netreba však zabúdať ani na Egyptských faraónov, Grécku ríšu, Rímsku ríšu.

Dosť bolo minulosti a vráťme sa k súčasnému stavu sveta. Súčasný stav nám hovorí z cela jasne, že umrel starý kráľ, vítajme nového. Ilumináti vyhlásili smrť celému svetu ale predovšetkým Ázii. Nie je podstatné, že sme duša z duchovného hľadiska ale z hľadiska hmotného a fyzického sme všetci potomkami niekoho. Nikto z týchto dávnych civilizácií nezanikol. Súčasný čínsky ľud a konkrétne rodiny sú priami potomkovia čínskych cisárov. Rotschildovci povedali ázijskému ľudu, že ich vyhubia a zredukujú len na 500 miliónov. Počujete a čítate dobre chyba nie je na vašom monitore. V celej Ázii vo všetkých štátoch dokopy má ostať len 500 miliónov ľudí.  Len Čína sama má teraz  1,357 miliárd ľudí. India má 1,276,267,000 ľudí. Preto je jasné, že ostatné krajiny by v podstate prestali existovať.

Práve preto sa všetky ázijské štáty začali angažovať pod vedením Číny na zásadný šach mat proti Iluminátom. Začali sa spájať čínska tajná služba, čínske tajné spolky, čínska mafia zvaná triády, nájomní zabijaci a vrahovia bojových umení, Japonská kráľovská rodina, staré Ninjovské klany zabijakov z Japonska, Japonska mafia Yakuza pod vedením Oyabuna najväčšieho bossa všetkých bossov celého Japonska klanu Yamaguchi-gumi. Len samotná Čína má 6 000 000 miliónov členov tajných spoločností, okrem toho 1, 8 milióna členov mafie a 100 000 nájomných vrahov a zabijakov. Totalitný systém NEW WORLD ORDER mal byť zavedený po svetovej vojne a počítalo sa iba s miliardou ľudí, ktorí mali prežiť globálnu  tragédiu na planéte. Ľudia, ktorí by ostali  zo západného sveta by slúžili iba ako otroci s mikročipom v tele za finančné minimum v nadnárodných korporáciách svetových oligarchov, Iluminátov či Kabaly. Tieto plány mala táto svetová mafia už pri 1. a 2. svetovej vojne, kde sa im nepodarilo zvíťaziť nad Ruskom a docieliť  jednej svetovej vlády s názvom Nový svetový poriadok takzvaný New World Order.
 Už len malý kúsok chýbal k tomu aby každá osoba na Zemi - dokonca i novorodené  deti – dostali univerzálnu biometrickú identifikační kartu. Tým, ktorí by odporovali plánovali do mozgu chirurgickým zásahom vsadiť  biočip pre kontrolu vedomia. Program ISO 9000 vyžaduje, aby všetko vyrobené zbožie bolo označené číslom Šelmy, 666. Teda s označením Antikrista a nového pána, ktorý sa mal ujať nadvlády nad celým svetom. Tieto Satanské mocnosti nás všetkých chceli zničiť a Rotschildovci len plnili plány svojho pána, ktorého na slovo počúvajú. Zašlo to až tak ďaleko, že to musela začať riešiť čínska a japonská mafia a potomkovia slávnych dynastií, aby zabránili likvidácii ich národa, ktorý by inak navždy zanikol. Týmito krokmi udržujú teda aj nás všetkých pri živote.

Všetky súvislosti čo sa len pred nedávnom odohrali na Ukrajine boli len predzvesťou pred 3. svetovou vojnou a pred týmto chorým krokom. Tieto plány boli skutočné a naše životy už mohli byť ukončené. Putin sa však nedal vyprovokovať lebo vedel, že ak by k tomu došlo bol by koniec. Ilumináti sú tak zvrátení a až natoľko posadnutí Satanom, že sa neštítia použiť ani jadrové zbrane. Oni všetci majú tajné umelo vybudované sídla hlboko po Zemou kde im nehrozí žiadne nebezpečenstvo z ožiarenia. Majú tam všetko čo potrebujú, jedlo na desiatky rokov a taký komfort o akom sa nesníva ani spisovateľom a tvorcom filmov zo sci-fi tematikou.

Pokiaľ sa Ilumináti až príliš starali o svoje pokusné dieťa ZSSR a dokým pracovali na jeho rozklade, aby ubližovali ich nepriateľovi a ich najväčšej hrozbe Rusku, dovtedy im vyrástla ich najväčšia hrozba, ktorá ich teraz práve pochovala do hrobu. Tá hrozba sa stala skutočnosťou a USA si zatĺklo práve posledný klinec do rakvy lebo Čína už nepozná zľutovanie s touto Chazarskou rasistickou bandou, ktorá plní pokyny Satana. Preto ešte raz apelujem na celý svet učte sa po čínsky lebo až potom pochopíte čo vám tu práve hovorím. Kto bude hovoriť po čínsky bude mať dvere otvorené všade. Všetci rodičia, ktorí majú rozum už dávno dali svoje deti do školy kde ich naučia čínsky jazyk. V celom svete si raz budú všetci robiť srandu z toho ako používame doláre na utieranie zadkov a na zakladanie ohňa aby nám lepšie horelo ak si budeme opekať s rodinami. Však uznajte také opekanie s príchuťou porazeného Satana chutí najlepšie. Satan najlepšie chutí v ohni kam patrí v celej večnosti aj zo všetkými jeho prisluhovačmi.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


https://www.youtube.com/watch?v=AZy_pu18J7A
Moc Rothschildů
   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka