Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Odkaz všetkým médiám ktoré zradili vlastný národ a zapredali svoju dušu Satanovi.

 Všetko čo hlásate a píšete ľudom sú bludy a také veľké klamstvá aké nemajú obdobu. Vy všetci podporujete zlo. Vy všetci máte rodiny aj deti. Sami ste niekomu deťmi, matkami, otcami, rodičmi, bratmi, manželmi, manželkami, vnukmi, vnučkami atd. Vám kážu Rotschildovci a Soros hovoriť tie bludy tak ako to kážu všetkým iným médiám ktoré vlastnia. Tým čo robíte vlastne napomáhate úplne vedome masovým vrahom, psychopatom a vyšinutým ľudom čo vraždia malé deti, pijú ich krv, čo sú pedofili, zvrátení ľudia a hlavne satanisti v čiernom kabale. Pomáhate Iluminátom čo nie sú ľudia ale rodové línie Reptiliánov, ktoré sa krížia s ľuďmi už roky a preto majú moc stále len oni. Pomáhate Satanovi osobne. Vy ste len ich bábky a obyčajný otroci, ste len odpad a žumpa tejto spoločnosti všetci do jedného. 

Vy si myslíte, že tými bludmi čo šírite a tými rozhovormi aj tými článkami, ktoré idú nonstop v kuse dolu na obrazovke niekoho oklamete? Celý svet s ľudí čo vás majú v zadku a vedia všetko ako ja a ktorý vás ani nepozerajú sa vám len smejú aký ste úbohí chudáci. Nebolo by lepšie zmeniť sa? Stále máte možnosť oľutovať všetko čo robíte. Každému sa dá odpustiť. Ak v tom budete pokračovať tak vedome ste zodpovední za neviditeľné otroctvo Slovenského národa. Ste potom vedome zodpovední za ožobračovanie tohto národa, vlastných rodín aj detí. Plne ste zodpovední za pomáhanie masovým psychopatickým vrahom a ničenie celého sveta. Tak ako stojí nado mnou Boh tak vám hovorím, že jedného dňa a všetci raz umrieme tak pôjdete pred Boha tak ako každý z nás. My nie sme toto telo a nikdy sme neboli. Sme duša a večné vedomie. Nikto z nás nie je to čo vidíme v zrkadle. Nikto s nás sa nevolá tak ako nás volajú menami. Toto je len ilúzia. Neznalosť duchovného sveta a toho, že to neviete kto ste a čo robíte vás neospravedlňuje. Boh bude súdiť každého z vás aj tých Satanistov Rotschildovcov. Ja Boha poznám osobne lebo ako 11 ročný som bol v klinickej smrti. Rozprával so mnou a dal mi silu a múdrosť akú má málokto.  

 Ak ste takí machri tak informujete o pravde ako rodina Rotschildovcov ničí celý svet a ako zmanipulovali celý vesmír aj celé dejiny. Ak ste takí machri tak povedzte ľudom pravdu ako je Mesiac dutý, ako nie je vôbec Mesiac ale základňa Greyov. Ako Slnko nie je slnko ale je tiež duté a vôbec nie je horúce. Ak ste takí machri tak povedzte o Zemi ako je tak isto dutá a ako pod nami žijú iné rasy v 5 dimenzii. Ako je pod našou Zemou diera na Antarktíde. Ako tam nie je žiadna gravitácia a ako je tam vnútri iné Slnko to pravé a centrálne ktoré ohrieva to naše ktoré je chladné. 

Ak ste takí machri tak povedzte ľudom ako ISIS neexistuje ale všetko to robí Americká vláda s Izraelom aj s kráľovskou rodinou Anglicka a Saudskej Arábie, ktoré ich platia aj ich spoločne vytvorili. Ak ste takí machri tak povedzte ľudom ako tie útoky nerobia teroristi aj teraz vo Francúzsku čo sa stalo ale ako to urobili Satanisti čo riadia Ameriku aj celý svet. Povedzte celému svetu ako Amerika vznikla nasilu teroristickými činmi a genocídou tak isto ako Izrael a Austrália. Vtedy ak vznikol Izrael len kvôli tomu židia skončili v koncentráku na pokyn Rotschildovcov.  Vytvorili si Izrael pre seba a aby židia uverili, že tam musia utiecť ak chcú žiť. Povedzte ako Satanisti založili USA keď vyvraždili Indiánov ktorí tam bývali a všetko čo tam žije teraz je banda psychopatov, pedofilov, satanistov, nekrofilov čo chodí robiť zvrátené veci do lesa každý rok na čele z rodinou Reptiliána Busha.

Každí z vás napomáhate týmto ľudom. Veľa ľudí od vás ani nevie čo robí len si robíte svoju robotu ale iní vedia čo robia. Vedenie to vie určite a vie to aj každý moderátor ktorý si je vedomý ako hlási bludy a klame vlastný národ. Ak raz prišiel Soros do TA3 tak moderátor Bielik sa sním rozprával ako keby vítal kráľa a svätého muža. Ani samu nečudujem keď sa všetci strkáte chorej Americkej elite do zadku.

Každý z vás by sa mal hanbiť pozerať do zrkadla sám na seba a svojim deťom a rodinám do očí. Vy všetci ste len odpad pre Rotschilda a on vás má len za pešiakov a chudákov. Nikdy nebudete mať jeho moc ani informácie ani peniaze. Ako sa môžete pozerať do očí svojím rodinám? Čo raz poviete do očí svoje rodine? Svojim deťom? Ak sa vás raz opýtajú mama a otec čo ste robili vtedy ak ničili tento svet? Ak sa vás opýtajú ak raz prídu aj na Slovensko tak ako teraz vo Francúzsku? Ak nás budú zabíjať ich ľudia akože teroristi? Vy budete musieť povedať vieš syn môj dcéra moja ja som bol ten čo tomu napomáhal a hlásil pre ľudí úplný opak ako sa naozaj dialo. Ak nás budú naozaj zabíjať myslíte že vás sa to netýka? Myslíte, že vy nejete otrávené potraviny? Nedýchate otrávený vzduch čo robia každý deň oni pomocou chemtrails? Vy ste tak ako my všetci ako aj policajti len úbohí úbožiaci a všetci ste obeť. Vy idete proti vlastným aj proti sebe a polícia to isté keď bije vlastný národ namiesto toho, aby bili Ameriku elitu, ktorá to robí a našich politikov, ktorí slúžia USA. Tie drobné čo vám platia sú len odpad a za také drobné ste zapredali vlastný život. Stále ste len chudáci aj z tými peniazmi a nemáte vlastne nič na rozdiel od tých chorých ľudí. Je mi z vás zle tak ako z nikoho ale budem sa modliť u môjho otca Boha. ktorého poznám, aby ste dostali rozum a otvorili oči čo vlastne robíte.

PS: PUTIN urobí záverečný šach mat aj s Čínou a som zvedavý potom čo budete hlásiť ďalej keď vás už nebude mať kto ochraňovať lebo po Rotschildovcoch ani mastný fľak neostane.

 PS 2: mimozemšťania z Plejád, ktorí ochraňujú našu Zem urobia ešte väčší šach mat a Rotschild Asta La vista bejby manjana

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


 https://www.youtube.com/watch?v=_oelYcWWnDI
Dědictví Rothschildů

https://www.youtube.com/watch?v=AZy_pu18J7A
Moc Rothschildů
   PRINT Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka