Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

List malému Andrejkovi Kiskovi alebo pravde neuletíš Andrejko, ona si ťa nájde      

V deň ako si prišiel na tento svet si bol milé nevinné dieťa ako všetci ostatní. Ako všetci ostatní vrahovia, psychopati, kurvy, zradcovia, pedofili, zlodeji, ničitelia dejín, vojnoví zločinci a mafiáni. Všetci ste raz boli nevinné malé detí. Ale z tých malých nevinných detí vyrástli monštrá a zvrátené osobnosti. Všetci ľudia ktorí robia zlo a zločiny na svete boli kedysi malé nevinné deti. Tie nevinné deti sú teraz to zlo čo ničí tento svet. Už nie ste nevinní, malí ani zlatí. Vaše matky vtedy keď rodili netušili akých synov pekla a prívržencov Antikrista porodia. Každá matka, ktorá je dobrá, normálna a ktorá zastáva normálne hodnoty, dobro a lásku by mala preklínať ten deň keď z jej vagíny vyšlo monštrum a keď jej plodová voda odtiekla. Ten moment keď prestrihli lekári pupočnú šnúru a z jej tela sa vyplazil malý had, ktorý je synom Satana. Každá matka by mala preklínať ten deň keď do jej tela vstúpila chorá zvrátená duša, ktorá ničí tento krásny svet v ktorom žijeme my všetci. Každé takéto choré indivíduum ničí nie len všetky nevinné bytosti na tejto zemi ale ničí aj svoju rodinu aj matku, ktorá ho porodila. Ty tak isto už nie si ten malý nevinný Andrejko čo býval matke prisatý na prsníku a cucal jej mlieko, ktoré si ani nezaslúžiš.


Andrej si zradca národa a syn diabla pretože si nás zapredal satanistom a sionistickému režimu
Lebo to mlieko ti dalo život z lásky a ty ničíš teraz všetku lásku a všetky morálne ľudské hodnoty. Už nie si ten malý nevinný Andrejko čo sa z deťmi hrával na dvore. Tvoji kamaráti z detstva vtedy ešte netušili, že sa hrajú s bytosťou, ktorá keď dospeje zapredá celý Slovenský štát satanistickému štátu USA, ktorý je teroristickou osou zla spolu s Izraelom. Tvoji rovesníci ešte vtedy nevedeli, že ty budeš ten, ktorý zapredá všetky morálne, kultúrne aj ľudské hodnoty ako sú česť, láska, dobro, pracovitosť, jednoduchosť atď.

Zapredal si tieto krásne ľudské hodnoty za hodnoty Satana, ktorými sú: úpadok ľudskej duše, zvrátenosť, pedofília, prostitúcia, vojny, násilie, vraždenie, likvidovanie kultúry a tradícii všetkých štátov, ničenie ekonomík štátov, korupcia, klientelizmus, politická loby, dokazovanie sily a moci, hrabanie peňazí a rozkrádanie štátu na úkor zbedačeného utrápeného obyvateľstva, ktoré je tak zničené že veľa ľudí spáchalo samovraždu.

Tieto všetky satanské hodnoty si vymenil za dobré a zapredal si sa vlastnému štátu. Ty si zapredal aj vlastnú česť a dušu. Jasne a s dôkazmi si zhanobil vlastný národ a pri prísahe prezidenta si porušil úbohým klamstvom všetko na čo si prisahal. Ty si do dnešného dňa nesplnil ani jedinú vec na ktorú si prisahal. Neštítil si sa hnusne klamať aj keď si prisahal. Už vtedy si mal v hlave, že aj tak ti nič nikto nemôže. Obyčajný ľud ťa nezaujíma a nikdy nezaujímal. Do funkcie by si sa nikdy nedostal ak by ťa tam nedosadili zvrátení satanistickí Rotschildovci, ktorí sa hrajú na Boha. Ale musím ťa sklamať, oni Boh nie sú. Bohu sa nemôžu rovnať a sú to len odporné, pomýlené, poklesnuté, zdevastované duše, ktoré sa proti Bohu obrátili. Ich otec nie je Boh ale Satan, ktorý je otec všetkých špinavostí a večný klamár. Ty sám dobre vieš, že bez iluminátov a čieneho kabalu by si ani neprdol. Na svete bolo veľa vládcov a politikov ale po tebe neostane ani stopa. Nikto si na teba nespomenie. Nedokázal si absolútne nič. Jediné čo si dokázal je ten fakt, že ešte viac si zatiahol Slovensko do sračiek, v ktorých je už aj bez teba dosť hlboko. My nepotrebujeme dýchať sračky ale chceme čistý vzduch.

Len kvôli tvojim fašistickým a satanistickým priateľom z USA a Izraela nám každý deň nad hlavami lietajú stíhačky, ktoré na nás vypúšťajú chemtrails- otrávené jedy. Medzi týmito jedmi je: bárium, oxid hlinitý, toxická ortuť, otrávená krv z ľudí nakazenými AIDS, prasacia chrípka, vírus DENGUE. Ty asi nie si úplne kompletný keď ti to nevadí lebo aj ty sám malý Andrejko dýchaš tie isté jedy, ktoré aj teba aj tvoju krásnu rodinku zabíjajú. Ty tak isto ješ potraviny, ktoré sú nimi otrávené. Ale tváriš sa ako veľký macho. akože ty nič ty muzikant, že teba sa to netýka. Ak by sa v tebe ozvalo aspoň svedomie všetko toto gestapácke zlo zmeniť a zabrániť tomu. Oľutovať hriechy aj svoje činy tak sa ti odpustí. Aj Hitler na sklonku života oľutoval čo robil a aj jeho niektorí sfanatizovaní kamaráti. Prišli na to, že ich zlo slepo poháňalo k nenávisti. Kládli si otázky sami sebe a spytovali svedomie, či to čo robili malo vôbec zmysel.
Ja dúfam, že ak si sa narodil zdravý a so svedomím, tak aj teraz by tam niekde v tebe hlboko vo vnútri malo byť. To svedomie by si mal zapnúť na plné obrátky na 7 prevodový stupeň ako Bugati Veyron a malo by ťa dobre prefackať. Svedomie by sa malo v tebe ozvať a malo by silno zakričať STOP STOP STOP malý Andrejko, čo to z teba vyrástlo?

Môj pekný, ty si jasne a evidentne dokázal, že ty s Bohom nemáš nič. Ty Boha nepoznáš. Ty nie si dobrý človek ani kresťan. Napriek tomu nemáš problém ísť do kostola pred kamerami a robiť sa baránkom božím. Na svete to tak chodí, že vlci sa obliekajú do rúcha baránkovho. Takýchto vlkov nájdem vo Vatikánskej cirkvi katolíckej na najvyšších miestach plný počet, ktorí sú len na oko veriaci. Tak isto je veľa takýchto vlkov medzi politikmi všetkých krajín. Ty sám a tvoji kumpáni na Slovensku taktiež zradcovia a zapredanci ste sa usilovali zlikvidovať internet a obmedziť šírenie pravdy v čo najmenšej miere. Ako vidíš prehrávate na plnej čiare a sieť sa vám roztrhla. Lopta letí do brány a malý Andrejko dostáva gól. Barcelona prehrala a sloboda slova a obyčajný ľud vyhral 1-0. Nie každý deň sa stane, že gigant ako FC Barcelona prehráva s chudákmi na úrovni dediny, ale ako vidíš aj také veci sa stávajú. Vaši bookmajkri z Washingtonu mali špatný deň keď zostavili kurzy. Vy ste si na seba vypísali kurz 1,05 a na dedinu sprostý ľud kurz 50. Ale ako vidíš aj kurzy 50 vychádzajú. Nemusím byť ani Nostradamus a vidím čo sa deje v Nemecku. Stačí sa pozrieť ako Nemci vidia až teraz, že ich Nemecko už prestáva byť Nemeckom a stáva sa Islamským štátom plným bordelu, zberby a sfanatizovaných nasilu tam dotiahnutých zločincov a parazitov, ktorí režú hlavy ak na bežiacom páse bez citu a milosti. Je to len otázka času kedy vlastný Nemecký národ povie dosť a Markelovú popravia bez súdu ako  špinavého psa. Presne tak isto ako v Rumunsku popravili Caucescu aj s jeho krásne psychicky vyšinutou ženou Elenou. Nemusím byť Nostradamus aby som nevedel, že ľudia nech bývajú kdekoľvek na svete ak sa raz rozhodnú tak ich nezastaví nikto na svete. Ty si bez súhlasu nás všetkých ľudí a bez toho, aby to bolo našim želaním, Slovensko zatiahol do zvrátených akcií Washingonu, kde nasilu chcú zaplaviť Európu špinou a bordelom v podobe degenerovaných ľudí ktorí nemajú ani vzdelanie. Všetko sú to ľudia ktorí nikdy nepracovali a pracovať nikdy nebudú. Sú to ľudia ktoré neutekajú pred ničím. Sú to ľudia plní nenávisti a zla ktorí majú v hlave len jedno, preklínať a vraždiť bielych ktorí nevyznávajú islam.

My tu máme na Slovensku plno špiny a indivíduí aj bez teba a tvojich kumpánov kobyliek. My nemáme peniaze ani na tie naše kobylky, ale vy evidentne cez média klamete verejnosť ako sa len dá. Z kobyliek robíte svätých a úbožiakov. Každý úbožiak má viac peňazí, než ja, lepší mobil a kontakty na väčších ľudí než poznám ja. My čo nie sme demenciou ešte postihnutí, dobre vieme kto platí migrujúce kobylky. Platia ich Rotschildovci, Soros, Rockefeler, ilumináti, čierny kabal, ktorí dali zabiť všetkých ľudí ktorí im stáli v ceste nastoliť nový svetový poriadok. Ja osobne ti poviem jedno milý malý Andrejko. Všetci tí zabití ľudia ako Kennedy, Jackson, Kaddáfi, Sadam Husajn, Bruce Lee, Abrahám Lincoln a mnohé stovky ďalších boli zbytočne zavraždení. Vieš prečo malý Andrejko? Lebo pravda sa šíri ďalej a nič sa nezmenilo, vôbec nič môj pekný. Dnes zabijú troch a zajtra sa o tom bude vedieť.

Prisluhovač satana deťom sa smeje ak otec nakradne peniaze čo?

Dnes sa nedajú rozumní ľudia opiť rožkom ako dakedy. Dnes sú silní hráči na trhu a máme silné karty. Si nenamýšľaj ak tvoji chorí satanistickí magorkovia, že porazíte Big Bossa Putina z jeho FSB. Si nemysli, že keď za ním stoja aj Čína, Egypt, India, Pakistan, že niečo zmôžete. Každým dňom si Amerika viac zhnusuje celý svet a nakoniec bude proti Amerike a Izraelu celý svet. Vieš ako to skončí malý Andrejko? Rotschildovci aj celá iluminátska elita dostane nakladačku a nepomôže im ani MOSAD ani CIA. Príde deň zúčtovania ale nie ten chorý z produkcie satanskej dielne USA v hlavnej úlohe so Schwarzenegerom, ale iný deň zúčtovania. Bude to deň keď ľudstvo skoncuje s tyraniou chorých ľudí a ja a Putin sa budeme pozerať na víťaznú hymnu. Potom zavedieme nový poriadok kde bude láska ku každému ale vy tam už nebudete.

Vyzývam všetkých dobrých, poctivých, utrápených, zbedačených Slovákov a celý národ, aby ste vy všetci ktorí máte ťažké životy a žijete od výplaty k výplate, aby ste si položili sami v duchu tieto otázky a aj si sami na ne odpovedali.

Zlepšil vám životy? Máte ľahší život? Dal vám peniaze? Zaujíma sa o vaše osobné problémy? Rieši vaše problémy? Pýtal sa vás, či môže byť vašim prezidentom? Pýtal sa vás, či našu krajinu môže zapredať satanistom a teroristickým štátom USA a Izraelu? Pýtal sa vás, či môže zradiť Slovenský národ? Pýtal sa vás, či môže rozpredať aj to posledné čo je Slovenské zahraničným korporáciám za ktorými sú sionisti?

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda   PRINT RSS

             
Hlavná stránka