Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Akému Slovensku chcem pomáhať (inauguračný prejav Andreja Kisku)  

SLOVENSKÁ „SMOTÁNKA“
Jeden prezident, dvaja Dankovia a jeden Lipšichttps://www.youtube.com/watch?v=ABp4Cim6hWY&feature=youtu.be


Poznámka: Nový pán prezident má určite zmysel pre humor, alebo jedno hovorí a iné si myslí, pretože  ti ktorí nájdu odvahu odsudzovať korupciu  chodia na Slovensku  po polícii a súdoch ako obvinení za ohováranie a údajné poškodenie dobrého mena „Goríl“.

... v bežnom živote majú mnohí ľudia na Slovensku pričasto pocit, že je takmer hrdinstvom čosi, čo by malo byť úplne normálne. Napríklad nedať úplatok. Napríklad vzoprieť sa nespravodlivosti alebo nezákonnosti. Napríklad zastať sa slabších. Pomáhať iným...

stoja pred nami mnohé výzvy, ale máme všetky predpoklady na to, aby sme ich s hrdosťou zvládli. Slovensko je malá krajina. Ale je to krásna krajina s pracovitými, schopnými a talentovanými ľuďmi. A preto sa výziev nemusíme báť, naopak, môžu nám pomôcť ísť dopredu. Môžu nám pomôcť, aby sa z nášho Slovenska stala krajina, akú si všetci želáme.
Krajina, 
  • kde má právo na slušný život každý občan,
  • kde korupciu odsudzujú ľudia rovnako ako krádež,
  • z ktorej mladí ľudia nebudú chcieť odísť, ale naopak, ktorá bude priťahovať vzdelaných a talentovaných ľudí​,
  • krajina, ktorá je ekonomicky úspešná a sociálne spravodlivá,
  • krajina, kde slušnosť a morálka nie je len slovom, ale skutočnou hodnotou spoločnosti.

Takému Slovensku chcem pomáhať.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7237765/akemu-slovensku-chcem-pomahat-inauguracny-prejav-andreja-kisku.html#ixzz34i54VjBm
http://www.youtube.com/watch?v=jUYvLB1mw0w&feature=youtu.be


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka