Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ilumináti nás sledujú v bežnom živote a ani o tom neviete

Karta Billa slúži na sledovanie ľudí aby ich mohli viac otráviť a aby vedeli čo jedia

V nákupnom potravinovom reťazci Billa ste sa už určite stretli stým, že od vás pýtajú kartičku Billa. Ak ju osobne nemáte minimálne videli ste ako ju pýtajú od iných. Možno ju už pýtali aj od vás. To možno by som asi vyškrtol lebo otravujú s tým každý pri každom nákupe. Nevedomá predavačka- predavač nedajú nikdy pokoj s touto vetou: kartičku Billa prosím. Liezlo mi to na nervy od prvej chvíle čo s tým začali. Ale to som ani nesníval vtedy o skutočnom dôvode na čo im je. Kto je sprostý skočí na všetko čo nám niekto v domnienke, že ešte nám dáva výhody ponúka. Predavači sú tak nevedomí, že oni nevedia načo je karta Billa. Ak by to vedeli, nikdy by to nerobili a mali by inú úroveň vedomia. Boli by inde a za iné peniaze. Za tým celým reťazcom nestojí ani pôvodný majiteľ, ktorý už umrel. Za všetkým zlom na svete hľadaj Rotschildovcov. Oni sú to zlo. Oni sú tí čo vlastnia všetky korporácie aj potravinársky priemysel, zbrojársky, farmaceutický, chemický, výrobu textilov atď. Nie je podstatné či to všetko majú na svoje meno. Podstatné je to, že všade majú svojich ľudí nasunutých a všetko majú pod kontrolou. To isté sa týka aj potravín, ktoré sa vyrábajú a ktoré jeme. Ak by títo synovia diabla neexistovali, tak normálni ľudia by nikdy neškodili ľudstvu a nikdy by nebolo nič zlé a nebezpečné. V potravinách by neboli jedy a na oblohe tiež nie, ani v oblečení. Im je jedno či všetci zomrieme preto to robia. 

Táto kartička Billa je len na jeden cieľ, aby páni urodzení psychopaticky evidovali každého človeka na planéte ako sa volá, kde býva a čo nakupuje. Ak niekto chce kartu bez vyplnenia údajov nie je to možné. Ak údaje vyplníte ste už v databáze a tým pádom aj každý váš nákup. Zabudnite a snívajte ak si myslíte že karta vám pomáha. Nie ste bezdomovci aby ste boli odkázaní na tie trápne drobné a zľavy čo vám plynú z tejto karty. Táto karta je rýchlejší odchod do truhly. Táto karta je evidovanie vás ako jednotlivca čo presne kupujete a jete. Práve preto vedia presne do ktorých potravín sa im oplatí dávať čo najviac jedov a látok, ktoré váš organizmus otrávia, spôsobia vám otravu, vysoký krvný tlak, demenciu, podráždenosť, nadváhu, zníženú imunitu, slepotu, hluchotu, parkinsonovu chorobu, alzhaimera, bujnenie buniek a tým pádom nábeh na rakovinu.

Nie každý jednotlivec má rovnakú úroveň vedomia a duše. Práve preto je individuálne aj to kto ako podľahne a kto vydrží čo najviac. Bez tohto svinstva by každý človek aj ten čo úroveň nemá vyzeral inak. Bez tohto svinstva by bol každý zdravší. Stačí sa mi pozrieť len na tých nevedomých ľudí ako vyzerajú. Ako sú zničení a zdevastovaní tvárou už v mladom veku. Málokto vyzerá už normálne. Všetci starnú rýchlejšie. Bujnenie buniek a hnitie organizmu ani inak nemôže dopadnúť ako každý vyzeráte. Toto nie je výplod mojej fantázie ale tvrdá realita. Nie jeden raz už aj v komunizme boli v banánoch jedy, v párkoch, mäse, salámach pomleté myši, potkany atď. Už vtedy bolo jasné, že niekomu je jedno čo jeme a dávame do úst. Ale odvtedy prešli roky a to čo jeme teraz nemá obdobu v histórii ľudstva. Ja mám nato len jeden výraz je to masová genocída na ľudstve.

Margarín, palmový olej, palmový tuk, rôzne kyseliny, emulgátory, oxidy sú presne to, čo vás pomaly zabíja. Nie je podstatné čo povie nevedomý lekár alebo nimi zmanipulované stránky na internete keď aj ten ovládajú. Podstatné je to aká je skutočnosť, ktorá sa dá aj tak zistiť a dopátrať ak máte naozaj vysokú úroveň.

Vy normálni ľudia neviete čo jedia Rotschildovci, čo robia, čo nakupujú. Vy neviete ani to čo robia, jedia a nakupujú len ľudia tak isto obyčajní ako ste vy. Takí čo bývajú len vedľa vás. Vy neviete ani čo jedia a nakupujú susedia vo vašom dome. To už nehovorím o tom, že by ste toto všetko vedeli o všetkých čo žijú na svete. A aby ste vedeli čo píšu na FB, pokeci, twiteri, aby ste vedeli či píšu v emailoch, sms správach v mobiloch a aby ste vlastnili ich hovory cez telefóny. A stále ešte nehovorím o tom, aby ste vedeli ich údaje, adresu, lekárske správy, telefóne čísla. Toto všetko vedia tí čo vládnu svetu a majú vás pod úplnou kontrolou. Ak by vás nemali, neboli by najsilnejší na svete a toto by nebolo potrebné hovoriť ani písať. Myslím si, že hrať sa na Boha ako to robia oni, že Boh všetko vie a počuje to nie je riešenie. Boh to na rozdiel od nich nezneužíva.

Načo slúži karta v Nike?

V Nike sa tipujú športové zápasy. Chcete vedieť  o čo im ide v skutočnosti ako dôvod aby si ju ľudia robili a používali ju?  Nikoho k tomu nedonútia, aby ju mal ale ľudia sú sprostí a nevedomí a väčšina ľudí si ju urobí a používa ju. Používajú ju v tom, že si myslia, že ešte im to pomáha a nič zlé na tom nie je. To že je to veľmi zlé a doslova im to ubližuje to nevie nikto z tých nevedomých úbožiakov. Ako náhle by to každý vedel nikto by to už nikdy nerobil aby ju vlastnil a používal.

Táto hnusná hazardná organizácia Nike zdiera ľudí, kde sa tipujú dennodenne športové zápasy. Táto organizácia žije len z príjmov sprostých ľudí, ktorí im dennodenne nosia peniaze. Na tom, že človek chce vyskúšať šťastie by nebolo nič zlé. Ak si niekto myslí, že sa vyzná v tipovaní futbalu, hokeja, basketbalu, tenisu atď. Ide tu ale však o niečo iné. Pred pár rokmi dozadu sa nedialo každý deň až tak veľmi veľa podvodov ako teraz. Teraz je zapojená mafia do podávania zápasov a ich ovplyvňovania. Deje sa to v celom svete. Nike to dobre vie ale aj tak všetky zápasy majú v ponuke. Oni sa tvária na oko, že to vedia, že nie je možné aby sa to dalo u nich využívať. Ale pritom všetky podvody na ktorých ľudia prehrávajú a už sa im vôbec nedarí majú v ponuke. Kartička Nike slúži odkedy ju zaviedli nie preto aby vám dali výhody a nejaké drobné z ich miliardového zisku ale slúži len pre jediný cieľ.
Tým cieľom je, aby každý kto túto kartu vlastní a nebodaj vyhráva, aby vedeli presné údaje každého človeka. Aby vedeli v evidencii v ich programe presne aké zápasy ten človek podáva. Aby vedeli ako rozmýšľa a ako podáva. Ak by táto karta nebola, tak by neexistoval spôsob ako vedieť kto je kto a ako rozmýšľa. Mali by síce tie podané tikety v databáze ale nikto by nevedel kto je kto. Oni majú analytikov a expertov ako klamať ľudí a ako miasť kurzami. Vedia ako nenápadne podsunúť ponuky, ktoré sú už dopredu odsúdené na prehru. Takto evidovaní ľudia na karte Nike sú vlastne príčinou prečo sa vám všetkým nedarí. Ak by ste tie karty zahodili a nikdy nepoužili, ich systém sa im rozpadne. Som expert v tipovaní a aj napriek tomu to už nejde. Prečo? Lebo tie podvody sú už tak veľké, že je skoro nemožné vyhrať. Ak sa vám to podarí, tak raz za uhorský rok aj to z vypätím všetkých síl. Dakedy sa dalo vyhrávať ako na bežiacom páse. Zabudnite na to čo robia ľudia predo mnou, ktorých vidím ako idú uzavrieť stávku, že tam majú aj 10 zápasov ba aj 30 a že si myslia, že vyhrajú. Dnes sa karta obrátila a vyhrať sa nedá ani ak tam máte len 4 zápasy. Vždy si vyberiete niečo čo vám utečie preto lebo skoro každá liga je podvod a vyberajú čo raz viac zápasov, ktoré sú zmanipulované. Tí čo idú proti ním v médiách tiež klamú že už sa to diať nebude a že už tieto veci skončia a že šport sa očistí. Lebo tieto veci práve naopak sú ešte silnejšie a to čo sa tam robí nemá obdobu v celej histórií podávania týchto zápasov. Rada je len jedna, nikdy nerobte čo vám systém vnúti a majte rozum čo robíte. Odpojte sa od systému a budú porazení. Aj oni sú len ľudia a ak máte geniálne myslenie aj úroveň oni na vás nemajú.

Technológie sú nebezpečné a ani neviete na čo skutočne slúžia

Ja z toho nemám dobrý pocit ak jem len potraviny na ktoré som odkázaný od niekoho cudzieho bez toho, aby som vedel čo je v nich. Ak viem, že ten niekto stojí za všetkým zlom a má s nami všetkými len zlé zámery. Ak viem, že ten niekto vie o každom mojom kroku, o mojom myslení, o tom čo dávam do úst, o tom čo nakupujem, ako žijem, koľko mám peňazí a kam chodím. Doslova ak mám technológie pri sebe ako mobil kde sa presne nachádzam alebo ak mám notebook kde sa tiež práve nachádzam ak píšem čokoľvek. Som si na sto percent istý, že čím novšia technológia bude a my ju budeme chcieť sami od seba a brať všetko čo nám dávajú, tak nás to zabije a zničí. Som si istý, že ak doma pozeráme televíziu na gauči, tak na každej novej televízii bude vnútri zabudované niečo miniatúrne čo vás sleduje. Niečo čo vidí presne čo doma robíte, čo hovoríte a ako to u vás vyzerá. Okrem toho presne toto aj ukázali vo filme už dávno a volal sa Nepriateľ štátu z Wilom Smithom. Už dávno viem, že všetko čo Holywood nástroj iluminátov ukazuje vo filmoch je aj skutočná pravda. Vždy tam ukazujú to čo je realita a čo naozaj vedia a dokážu. Veľa primitívov to berie ako zábavu a srandu ale taká je realita, že to tak je a z tohto sveta sa stáva nadvláda chorých ľudí . Už len posledná vec položte si otázku na čo slúži asi tak web kamera na notebooku? Skúste si odpovedať každý sám.

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda   PRINT RSS

             
Hlavná stránka