Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Rotschildovská taktika- synovia Belialu.

 
Budem citovať  jedného z predstaviteľov iluminátov Alberta Pikeho:
„Tretia svetová vojna musí byť  podnietená využitím rozdielov spôsobených agentmi iluminátov  medzi politickými sionistami a vodcami islamského sveta. Vojnu bude nutné viesť tak, aby sa Islam (moslimský arabský svet) a politický sionizmus vzájomne zničili.
O to presne v tomto konflikte ide. Pokiaľ si spomeniete na taktiku Angličanov v Indii rozdeľuj a panuj. Viete o čo ide. USA- ilumináti napr. kedysi podporovali Irak a Irán proti sebe. Nepripomína vám to nejakú taktiku?
Je to Rotschildovská taktika. Podpora a financovanie oboch strán konfliktu, ktoré sa  nakoniec navzájom zničia a profit z toho majú jedine oni, môžu si tam zaviesť svoj vlastný poriadok. A o tom je aj izraelsko-palestinský konflikt. Problémom nie sú židia ale synovia Belialu, ktorí neslúžia židom a Izraelu, ale Luciferovi. Naopak, ilumináti chorobne a strašne nenávidia židov. Synovia Belialu nikdy židom neodpustili ich boj s babylonským okultizmom v minulosti. Skrátka ilumináti nemôžu židom prísť na meno. I keď sa hrajú na potlačovateľov antisemitizmu, sami sú najväčší antisemitisti.

Niektorí ľudia atále nechcú pochopiť, že izraelsko-palestinský konflikt nie je o „zlých“ židoch a „úbohých dobrých“ Araboch a naopak. Rada ľudí tento konflikt bohužiaľ vidí čiernobielo, čo je napr. prípad tohto článku a samozrejme článkov, ktoré sú naopak antiizraelské a niekedy priamo antisemitské. Obe strany, ako izraelský štát, tak i moslimské hnutia ako napr. Hamás či Hizballáh, majú krv na rukách. Žiadna zo strán konfliktu nie je bez viny. Ide ale o niečo iné.

Izrael je podporovaný USA, ale na druhej strane je proti nemu vydávaných stovky rezolúcií od RB OSN, ktorá je prelezená agentmi USA-iluminátmi. Alebo sú palestínsko-moslimské hnutia podporované multikultúrou EU, tiež útvar riadený USA-iluminátmi, či je napádaný „ľudskoprávnymi“ hnutiami ako napr. Amnesty International, ktoré vydávajú niekedy klamlivé obvinenia proti Izraelu (samozrejme že i izraelská vláda sa dopustila zverstiev rovnako ako Palestínci), čiže vrah Jásir Arafat dostal Nobelovu cenu mieru? Je smiešne tvrdiť, že toto všetko je dôsledok toho, že svet sa vzbúril proti politike „zlého“ Izraela. Bez súhlasu a nariadení USA-iluminátov by nebola vydaná žiadna rezolúcia proti Izraelu a odpor Palestíncov a moslimov by bol dávno zlomený, keby nezasiahli USA-ilumináti. Tie rezolúcie a všetko toto vymenované je zámerom USA-iluminátov. USA-ilumináti majú s Izraelom svoje vlastné plány. Záver tohto plánu nie je pre Izrael šťastným koncom.

Supranacionálna socialistická moc, na ktorú ilumináti ašpirovali, bola zosumarizovaná v koncepte Novus Ordo Seclorum (Nový Svetový Poriadok). Niektoré z hlavných bodov tohto programu boli:
Potlačenie všetkých náboženstiev, vrátane spoločenstiev a doktrín, ktoré sa nedajú podrobiť a stať sa nástrojmi iluminátstva.

Potlačenie všetkých pro-národných pocitov – a dlhodobejšie – zrušenie všetkých národov a zavedenie iluminátskeho sveto-štátu.

Postupný prevod všetkého súkromného a národného majetku do rúk iluminátov.
Metódy, ktorými sa tieto ciele mali dosiahnuť, boli nové daňové zákony, ktoré mali iluminátski úradníci zaviesť. Weishauptove pôvodné plány taktiež zahŕňali progresívnu daň z príjmu (takže nejde o žiaden nový vynález!) a ešte drastickejšiu daň z dedičstva. Aj Karl Marx vo svojom “Komunistickom manifeste” požadoval vysokú progresívnu daň z príjmu. Úmyslom bolo oslabenie spoločnosti.

Všetko prenikajúca špionáž a systém očierňovania s “kontrolujúcimi bratmi” ako prototypom. Symbolom tohto bolo všetko vidiace oko. Oko v pyramíde, čo bol symbol moci iluminátov.

Globálne morálne pravidlo, úplná štandardizácia vôle, túžob a ašpirácií všetkých ľudí v rámci “jednej vôle”, vôle iluminátov.

ilumináti jednoducho chceli zrušiť všetky formy vlády, vlastenectva, náboženstva a rodiny, aby nakoniec zaviedli svetovládu.
Počestní ľudia by nikdy pre takýto odporný program nekonali, preto boli “normálni” ilumináti sýtení frázami o láske, charite a podobne, čo dnes nazývame “ideológiou”. Čim vyššie jednotlivec postupoval, tým boli členovia primitívnejší. Čím primitívnejší jednotlivci, tým nižšie ich ideály. Ilumináti preto využívali rôzne druhy ideológií (nihilizmus, liberalizmus, fašizmus), prípadne ich sami vymýšľali (marxizmus, komunizmus, socializmus), zatiaľ čo sami boli od akejkoľvek ideológie nezávislí.

Na základe tohto všetkého je nám jasné, že Rotschildovci kúskovali rôzne časové obdobia rôznymi režimami a ideológiami, aby si ľudia po celom svete len na určitý čas zvykli na etapu niečoho čo im zas o nejaký čas zobrali. Presne toto je veľmi závažný problém z ktorého sa doteraz spamätávajú milióny ľudí na celom svete. Rotschildovci sa pričinili o všetky zmeny režimov a ideológií na celom svete. V Rusku je bordel doteraz a Rusko sa z toho nevie spamätať. Jedna vec je to čo Putin hovorí do médií a realita je úplne iná. Putin predsa nemôže vyložiť karty na stôl a oznámiť, že to nie je také ľahké zastaviť. On sa musí na verejnosti hrať na nedobytného akože všetko je na najlepšej ceste. Ja vám hovorím, že nič nie je dobre ako sa zdá. Rusko ako národ z hľadiska politického drží ešte viac národy v nevedomosti ako USA. Rusko je kráľom dezinformácií a nikto ich neprekoná. Ruská vláda tají pred svetom a vlastným národom úplne všetko čo sa dá. Od duchovných vecí, technológií, mimozemšťanov až po banálne maličkosti. Ruská ekonomika je prehnitá a skorumpovaná. Nie je možné za krátky časový úsek dať do poriadku to čo spáchali ilimináti Rusku od čias cárskeho Ruska. Rotschildovci totiž mali Rusko pod kontrolou už za čias cárov. Do dnešných dní stále nie je centrálna banka v rukách Putina a jeho ľudu. To, že robia kroky ako ju dostať do vlastných rúk neznamená, že už ju majú. Pokiaľ niekto má vašu centrálnu banku stále vo svojich rukách, dovtedy má na vás všetky páky. Ja prajem Ruskému ľudu, aby zvíťazil nad zlom len hovorím, že ešte sa tak stále nestalo. Vôbec to nie je také jednoduché ako sa Putin snaží presvedčiť svet. Stále sa v Rusku nachádza veľmi veľa zradcov nasadených iluminátmi a nie je možné zo dňa na deň všetkých odhaliť. Ono to nie sú len oligarchovia ale aj ľudia vo vláde, parlamente a na rôznych miestach vo vysokom biznise. Putin hovorí, že ide očisťovať Rusko od parazitov ale nedá sa to okamžite. Je to dlhodobý cieľ. Preto hovorím jedna vec je chcieť a mať plány a druhá vec je to aj doviesť do víťazného konca. Komunistický režim v jeho rôznych podobách napáchal na bývalom ZSSR ako aj Rusku veľké škody. Tieto škody cítiť do dnes na celom svete. V tých časoch ľudia verili všetkému čo prišlo. Myslím tým režimy a nové ideológie.

Prečo je tomu tak, že všetkému novému verili?

Je na to veľmi jednoduchá odpoveď. Všetci ľudia plánujú len krátkodobo na rozdiel od iluminátov. Každý obyčajný človek vie, že jeho život je krátky. Nikdy nevie do kedy bude žiť a čo sa môže prihodiť zajtra. Ak ľudom naschvál ničíte život ako to robia ilumináti tak čo si myslíte čo urobí obyčajný človek? Obyčajný človek vo svojej hlave má len jeden program. A to taký, aby to zlo čo najskôr skončilo. Ak vidí, že trpí a nemá sa dobre tak je normálne, že sa chce mať dobre. Chce to pocítiť ešte počas svojho života. Potom sa stane čo? No potom prídu zas tí istí ľudia, ktorí ich ničili a ponúknu nový druh života len zamaskovaný bludnými názvami novej ideológie a nového režimu. Obyčajný ľud vôbec vo svojej nevedomosti netuší kto ich ničí. Ako by aj mohol niečo tušiť keď dovtedy neexistovali média ani internet ako dnes. Obyčajný ľud žil v oveľa väčšej nevedomosti ako teraz. Rotschildovci všetko robili skryto a nevedel o nich skoro nikto. Preto hovorím nebolo to ako dnes. Takže títo chorí sociopati, synovia Lucifera najprv zničia a potom idú pofúkať. Zničený národ vidí len jedinú možnosť a to veriť, že odteraz bude už všetko dobre. Snažia sa veriť, že do ich smrti ešte zažijú prosperitu a pekný život. Oni sa len snažia tomu veriť ale ich budúcnosť je stále neistá. Viete milí bratia a sestry treba si otázku položiť takto. Akú my už máme budúcnosť s diablom? Akú máme budúcnosť keď nám vládnu satanisti a oni len robia čo od nich diabol chce? Pokiaľ nám budú vládnuť oni a budú za všetkými zmenami režimov a ideológií tak ľudstvo sa bude nachádzať v bludnom kruhu alebo takzvanej patovej situácii čo je v podstate jedno a to isté.

 Už keď som použil tieto označenia bludný kruh a patová situácia tak ukážem zmysel ich satanskej činnosti.

Ukážeme si to na komunizme. Oni vyprodukovali to isté zlo len pod inými označeniami. Skončí dajme tomu kapitalistický socializmus a začne iný socializmus. Alebo začne čisto komunizmus. Aký je medzi nimi rozdiel? Vtedy ak sú strojcami stále tí istí chorí ľudia, vedení diablom, tak žiadny. Práve preto hovorím na tomto príklade, že označenie bludný kruh a patová situácia je pre ľud stále to isté ako tieto zmeny režimov. Som presvedčený, že toto vysvetlenie by mal chápať každý.

Rotschildovci ukotvili komunistický režim aj v Číne. To znamená, že Čínu mali úplne pod kontrolou ako aj jej centrálnu banku. Tak isto ako ruskú tak aj čínsku centrálnu banku majú stále pod kontrolou. Aj Čína sa snaží vymaniť rôznymi krokmi spod ich moci ako Rusko. Problém je tu v tom, že ani jeden z nich nechce urobiť prvý krok a všetci vyčkávajú ako zalezené potkany v diere. Už som to raz hovoril v minulom článku ako analytik V. Pjakin verejne vyhlásil aj za Putina, že im je jedno čo sa stane so zvyškom sveta. Povedal, že ich prvoradým záujmom je ochrániť samich seba od záhuby. Povedal o Číne, že Čína čaká ako lev schovaný v húštine dokiaľ sa iné primáty medzi sebou nevyvraždia alebo sa ekonomicky navzájom nezničia. To znamená len presne to, čo tu hovorím od prvej chvíle, že oni zachraňujú len sami seba. Aj Rusko aj Čína. Kto však zachráni nás? Fico, Kiska alebo Kotleba?  Oni ťažko. Práve preto zdôrazňujem vytvoriť silné puto a spojiť sa v jeden celok. Všetci bratia a sestry na celom svete musíme byť jednotní. Politici nekonajú v našich záujmoch lebo značná väčšina z nich je nakazená chorobou zvaná - prisluhovač diabla.

Vrátim sa ešte k Číne a tým to ukončím. Má vôbec bežný človek predstavu o tom čo sa tam deje? Je tam hnutie Falung Gong. Na tom by nebolo nič strašné lebo je to dobré hnutie, ktoré cvičí dychové cvičenia a iné cviky na predlžovanie života. Celá koncepcia je zameraná na dosiahnutí duševného pokoja ako aj získania úplnej kontroly nad telom a našim zdravím. To znamená nikdy v živote nejsť k lekárom a nikdy v živote nebrať lieky. Zatiaľ je všetko v poriadku. Však to je skvelé vedieť dosiahnuť. To by povedal akýkoľvek človek, ktorý má rozum. V čom je však problém? Komunistická Čína s tým hnutím nemala problém a podporovala ho dlho. Stalo sa však nasledovné. Počet cvičencov tohto hnutia narástol na tak veľké číslo, že vysoko presiahol počet ľudí v komunistickej strane. Stalo sa to v roku 1999. Vtedy sa k Falun Gongu hlásilo 80 miliónov ľudí kým strana mala 60 miliónov ľudí. Vedenie komunistickej strany v Číne začalo na toto hnutie žiarliť a z ničoho nič ho nenávidieť. Okrem toho začali z neho mať aj strach. Hnutie začalo pre stranu komunistov predstavovať hrozbu. Začali toto hnutie podozrievať  z toho či ich nechce toto hnutie zvrhnúť a odstrániť. Nebudem to naťahovať a vysvetlím to len v skratke čo sa stalo potom. Komunisti začali okamžite členov tohto hnutia prenasledovať a zatvárať do vezenia. To bol len začiatok. Potom sa začali masovo strácať a nikto ich nikdy nevidel. Začali ich mučiť, vraždiť a odoberať im orgány vo veľkom. Komunisti vedeli, že ich orgány sú jedny z najzdravších lebo sú nesmierne zdraví takí ľudia. Nebudem tu hovoriť, že by odoberali orgány len čisto hnutiu Falung Gong ale od vtedy sa spustila masová vlna teroru v ich krajine a odoberanie orgánov v tomto štáte nemá obdobu nikde na svete. Čínska vláda je tomu na vine a nikto iný za to nie je zodpovedný. Prepojili sieť všetkých nemocníc aj väzení a dali im príkaz odoberať všetkým orgány. Do toho patrí aj rýchlejší odchod na druhý svet a všetky postupy robené tak, aby niekto kto sa raz dostane do nemocnice alebo vezenia s niečím vážnejším, aby už odtiaľ neodišiel živý. Orgány sa predávajú aj z popravených zločincov. Biznis s orgánmi v Číne nemá obdobu. Robia to aj iné krajiny ale Čína je kráľ v tomto obore. Prečo to hovorím? Lebo Čína je tá posledná čo potrebujeme, aby sa dostala k moci. Teraz vládne USA a svet sa ich pokúša zlikvidovať. Ak by sa k celosvetovej moci dostala Čína, tak sa môžete vsadiť, že vaše orgány pôjdu z tela preč. Oni nie sú o nič lepší ako USA a ani ich choré ideológie. Na jednej strane ich obdivujem za kultúru, vedu, históriu, technológie, bojové umenia aj jazyk, ktorý sa mi páči ale ak by nám vládli oni, dobre to nevidím tiež. Rovno sa pýtam, ak toto robia vlastným, tak čo budú robiť nám? Vládne tam stále chorý komunistický systém, ktorým ich nakazili Rotschildovci. Ten systém zničil celý svet a ako vidieť stále sa ho nechce vzdať kopa štátov na svete. Tu si už treba položiť len jednu otázku. Nechcú sa ho vzdať oni sami alebo ich ešte tak silno stále majú Rotschildovci v moci? Lebo všetci normálni už dávno vedia, že komunizmus je zlo a je z dielne iluminátov.

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka