Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Boris Kollár je falošný farizej ktorý sa hrá na spasiteľa. Je to jeden z oligarchov, ktorí majú ako J&T a Penta zničiť tento národ. Všetko sú to biele kone nasadené Iluminátmi na ničenie ekonomiky tohto štátu.

 


Boris Kollár je zlý človek aj keď sa snaží presvedčiť sám seba aj celý národ, že je dobrý. On nikomu nepomôže bez televíznych kamier. Aj to robí len preto, aby sa ukazoval v dobrom svetle. Toto sú praktiky mafie a zločineckých skupín akože pomáhajú. Ani jeden z nich vám nedá peniaze a nepomôže vám bez kamier. Aj to majú šťastie len dopredu vybraní ľudia. Iní môžu aj umrieť. To sa nazýva selektívny fašistický súcit. Ostatní sú odsúdení na trápenie aj tak. Boris Kollár svoje peniaze získal podvodmi ako ostatní zločinci a paraziti tohto štátu. Peniaze získaval nezákonne v časoch keď mafia mala zelenú a policajti boli pod kontrolou silnej mafie a ich skupín. Sám je oligarcha a národ ide presviedčať, že ide proti ním. Boris to by si musel ísť aj proti sebe a zatvoriť sám seba do basy na doživotie. Len náš pán Boh vie čo máš všetko na svedomí aj s tvojim kumpánom Zoroslavom Kollárom. Si zlo a nemáš v politike čo hľadať. Hráš sa na samaritána, dobročinného, na akože veriaceho, človeka s dobrými hodnotami a pritom si len jedno odporné hadie plemeno a farizej ktorý sa správa ako nemravný úchyl bažiaci len po sexe a ešte väčšej moci. J&T a Penta sú len malou kópiou toho istého systému ako ilumináti likvidujú štáty a ekonomiku.

Boris Kollár je taká nečestná osoba, že sa nezmôže na nič iné v tej jeho chorej hlave ako si najímať za peniaze agentov provokatérov, ktorí ho na sociálnej sieti obhajujú a ktorí špinia v jeho mene česť dobrých ľudí, ktorí bojujú za lásku, dobro a pre blaho tohto národa.

Boris Kollár očividne nie je láska a dobro lebo jeho záujmy sú tie isté ako je to v prípade J&T a Penta. Je s nimi vo veľmi blízkom styku a podieľa sa tak isto ako oni na likvidácii tohto národa ekonomickou formou. Ak ma pamäť neklame a mňa neklame nikdy na rozdiel od Kollára tak on sám vyhlásil a dá sa to nájsť aj na internete kde v jednom článku hovorí ako obdivuje chlapcov z J&T a Penta. Vraj sú to stroje a nazýva ich žralokmi, vraj idú za svojim cieľom a nezastavia sa pred ničím. Len duševne chorý človek a podobne skazený ako sú oni môže obdivovať vrahov a zločincov. Ale ak je jeden z nich netreba sa čudovať ako ich chváli. Boris Kollár okrem toho uvádza taktiež v jednom článku aký je dobrý človek, ako študuje duchovné veci. Všetci vieme, že kto je dobrý človek nerozkráda štát, nestýka sa s ľuďmi z mafie, z politikmi ani so zločincami. Okrem toho duchovný a dobrý človek sa neukája na ženách a nevedie taký život ako vedie on, že plodí deti kade chodí aj to len s takými ženami čo nemajú charakter ani žiadne hodnoty a sú to len radodajky a lacné prostitútky. Dobrý a milujúci človek nehrá divadlo pred národom a neuráža každého koho sa mu hodí či už naživo slovne alebo na jeho vlastnom FB. Dobrý človek nikomu nepovie, že mu pomôže len vtedy ak z toho niečo bude mať. Dobrý človek s takým nadbytkom peňazí aj to ukradnutých nerobí to čo robí on, že si buduje len svoj imidž pred chazarskou televíziou JOJ a Markíza ktoré hája len záujmy sionistov chazarskej mafie.

Voľby v ktorých Boris Kollár kandiduje.

Skoro každý človek si všíma billboardy, ktorými sú preplnené naše ulice. Okrem sprostých zavádzajúcich reklám ktoré majú manipulovať národom sa teraz pred voľbami objavujú aj politické billboardy. Sú na nich politické strany, ktoré sa snažia takto oklamať národ. Všetko toto je teatrálna primitívna komédia. Jeden z týchto hercov je aj Boris Kollár. Na billboarde má nápis svojej strany s názvom Sme rodina. Najúbohejší ťah na aký sa zmohol je ten, že sám si protirečí maximálne primitívnym spôsobom. Má tam napísané: Nevolím politikov, volím Borisa.

Ja sa ťa pýtam a ty si kto? Vari si niečo iné ako politik? Ty si akože svätý muž? Ty si spasiteľ tohto národa? Ty si ten vyvolený čo vytrhne Slovenský národ z utrpenia? Kde si bol doteraz keď tvoj národ trpel? Keď tak veľmi kritizuješ Ameriku a iluminátov tak prečo bývaš väčšinu času práve v USA?

Boris Kollár sa nám snaží naklamať aj keď nevie ako na to, že mu záleží na tomto národe. Snaží sa nám nahovoriť odporným klamstvom, že on bude niečo iné ako špinavý politici. Ale všetci dobre vieme, že každý kto sa angažuje do politiky sa musí oficiálne zaregistrovať a musí sa tým pádom stať právoplatne podľa zákona politikom. Musí si zvoliť názov svojej strany a s touto stranou sa stáva novým politickým hnutím. Stane sa politikom ako všetci na ktorých nadáva. Takéto choré protirečenie môže vyhlásiť len ťažko duševne chorý človek s patologickou poruchou osobnosti. Boris Kollár nemá žiadny rozum a jeho úroveň za veľa nestojí. Kradnúť vie každý ak má príležitosť. Nadarmo sa nehovorí staré porekadlo, že príležitosť robí zlodeja. Všetci dobre vieme, že nikto z poctivých ľudí nikdy nepríde k miliardám. Slušný poctivý a hlavne čestný človek sa v tomto štáte nezmôže ani celý život na jeden byt tak, aby ho vlastnil a nemusel sa zadlžovať tomuto chazarskému úžerníckemu fašistickému systému.

To, že platí prezumpcia neviny a zlodeji si kludne popierajú zločiny neznamená, že nie sú zločincami. To, že zákon kryje zločiny a všetci si chránia svoje zadky to nič neznamená. Prosím vás však si položte otázku. Kto ich dá do basy a odsúdi? Vari príde polícia a dovolí si tam dať Fica, Kaliňáka, Počiatka, Kolára a spol? Pokiaľ sú všetci prepojení a nimi platení tak k tomu nikdy nepríde. Predstavte si príklad, že ste vrah, ktorý zabil veľa ľudí. Ak vám to v tomto štáte nedokážu znamená to, že vari nie ste vrah? Ak ste zlodej, ktorý vykradol štát a oni vám to nedokážu znamená to vari, že nie ste zlodej? Preto vám hovorím drahí bratia a sestry v tomto štáte nám vládnu vrahovia a zlodeji, ktorí podporujú fašistický režim a chazarov. Im všetkým to takto vyhovuje. Vyhovuje im ak je občan utláčaný, zbedačený, okrádaný, hanobený, prenasledovaný a psychicky deptaný každý deň. Im vyhovuje, že kopa slušných ľudí žije na pokraji zúfalstva a biedy, že kopa ľudí to už nevydrží a spácha samovraždu. Boris Kollár je jeden z nich. Odporné hadie plemeno a farizej.

Teraz si niečo pozorne všimnite na týchto fotkách.


Vidíte ten motýlik na Kollárovej košeli?


Vidíte motýlik na Schwarzenbergovej košeli?


A zas motýlik.
Čo si myslíte čo to znamená?

Najprv začnite skúmať kto je v Česku Karel Schwarzenberg. Je to popredný iluminát a prisluhovač satanistických chazarov, ktorí sa nazývajú sionistami. Schwarzenberg slúži Rotschildovcom. Komu si myslíte, že slúži farizej Kollár? Všetci židia-nežidia, ktorí paktujú s diablom a sú prívrženci sionizmu sa označujú. Všetci slobodomurári ako aj ilumintá sa vo svojej hierarchii hodností označujú rôznymi symbolmi tak ako Schwarzenberg tak isto aj Kollár.

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka