Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Vatikán - katolícka cirkev v rukách jezuitov je genocídny teroristický stroj na zabíjanie a likvidáciu národov.

 

 

 

Ešte skôr ako vás nechám ponoriť sa do tajov toho čo je Vatikán a aké zločiny robí chcem avizovať všetkým ľudom, ktorým chcem pomôcť aby šírili moje články aj môj youtube kanál. 
Na necenzurovaných stránkach nájdete rubriky ľudí čo tam prispievajú. Jedna z týchto rubrík je moja. Mám tam fotku mimozemšťana a volá sa Gasudarjon Anti-Iluminát Andromeda. 
http://www.necenzurovane.net/index.html 
Ak otvoríte moju rubriku mám tam cca 103 článkov. Tam sa dozviete úplne všetko čo pred vami taja a každý z vás sa určite prebudí. Je to všetko napísané tak, aby to pochopil každý človek na Zemi.
Na youtube kanáli ma nájdete tak isto pod menom Gasudarjon Anti-Iluminát Andromeda. 
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA 
Odporúčam všetkým ľudom, aby šírili moje články aj videá a celý youtube kanál kde sa len dá. Rozprávajte o tom ľudom, rodine, známym. Je prioritou milujúcich ľudí, aby sme zachránili čo najviac trpiacich ľudí na Zemi. 
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\g76_image006.jpg

Na konci článku sú veľmi silné linky o Vatikáne. Svet sa už čoskoro dozvie pravdu kto je Vatikán a čo robí celému svetu od jeho vzniku. Boh existuje a je čistá láska a svetlo. Vatikán sa však za Boha schováva celú dobu a koná zločiny proti ľudskosti. Programujú ľudí a všetkých takto na celom svete rozdeľujú. Sú to staré programy, ktoré slúžia k poslušnosti, k ľahkému ovládaniu a k zotročeniu. Hlavne držia ľudí v totálnej nevedomosti, v strachu, beznádeji, zúfalstve, biede atď. V kostoloch sa nikdy človek pravdu nedozvie. Tie reči sú stále dookola opakujúce a nízkej primitívnej úrovni. Nikdy tam človeku nepovedia pravdu ako sa oslobodiť, ako sa zbaviť utrpenia a nevedomosti. Ale už vôbec tam človeku nepovedia čo sa na svete deje a kto vraždí genocídami národy. Nepovedia vám, že je to Vatikán, ktorý ovládajú, a ktorý vytvorili jezuiti na príkaz čiernej šľachty inkarnovaných Archónskych rodín z Talianska z Ríma. V kostole vám nikdy nepovedia nič múdre, osožné ani prevratné.  Každý človek, ktorý na týchto programoch nie je závislý a nie je nimi ovládaný by do kostola nikdy nešiel. Každý normálny človek by povedal mne tieto nízke primitívne stále sa opakujúce reči nestačia. Nie je tam žiadna odpoveď k ničomu. Dnes už aj veľmi inteligentné deti v nízkom veku povedia, že je to primitívne.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\pope-francis-philippines.jpg

Ľudia potrebujú oveľa viac a poznať odpovede na všetko. Ľudia potrebujú byť šťastní a vedieť o vesmíre, o Bohu všetko ako aj o samých sebe. Potrebujú vedieť ako sa vymaniť z tohto systému tak, aby sa zbavili utrpenia a nevedomosti. Vatikán cez kostoly robí pravý opak. Ľudí mučí, udržuje v strachu a v nevedomosti. Hlavne ich drží vibračne energeticky nízko. Vatikán má majetky cca 500 triliónov v zlate, ktoré nakradol genocídami iným štátom. Vatikán kolonizoval mnohé štáty a v mene Boha zabíjal každého kto sa nechcel dať pokrstiť a stať kresťanom. Vatikán pálil a mučil ľudí za živa. Kradol deti a robil na ľuďoch satanistické orgie. Vatikán má za sebou pedofilné aj kanibalistické akcie, o ktorých sa dozvedá čoraz viac ľudí na svete a je to už všade. Iba blázon a nevedomí ľudia môžu patriť do takejto organizácie ako je katolícka cirkev. Patriť do organizácie ako je táto je čisté zlo. Nevedomosť nikoho neospravedlňuje. Každý kto naletel a nechal sa naprogramovať a vtiahnuť je spolupáchateľ ničenia sveta a napomáha tak k udržovaniu zla na tejto planéte ako napomáha aj ku trvaniu zla a vojen. Každý kto chodí do kostola ani netuší na aké démonské temné sily je napojený svojim telom. Tieto sily ho oberajú o posledné zvyšky energie, ktoré s neho cucajú čím každému likvidujú ektoplazmu, biopole, čakry, meridiány, auru ale aj nervový centrálny systém. Nikto kto chodí do kostola nevyzerá už krajšie a lepšie. Nikto nie je ani zdravší. Všetko je naopak.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\evil_popes.jpg

Vychádzajú z tadiaľ len zničené stáda oviec a úplné zdegenerované trosky doslova kaliky bez života. Stotožňovať sa s organizáciou ako je Vatikánom vytvorená katolícka cirkev je čisté bláznovstvo. Len blázon a chorý človek sa môže hlásiť tam kde vraždia ľudstvo od kedy táto temná satanská organizácia existuje.

Vatikán cez katolícku cirkev má na svedomí všetky vojny, zločiny a genocídy, ktoré sa na tejto planéte odohrali.
Darmo budú nevedomí naprogramovaní veriaci nadávať a hromžiť aj tak čoskoro príde deň keď kostoly raz a navždy skončia. Dnu sa už nedostane ani jeden človek. Je dosť možné, že budú aj zbúrané lebo sú to stavby temna a temných deštrukčných programov kde z ľudí robia tupé odovzdané ovce vedúce v poslušnosti na porážku. Tieto programy sú čistá genocída národov. Je to duševná genocída ale Vatikán sa stará aj o fyzickú genocídu a v tej je neprekonateľný v celom našom vesmíre. Vatikán nemá s Bohom a s láskou absolútne nič spoločné. Obyčajní kňazi o tom ani netušia kam sa dostali a obyčajní veriaci tak isto. Tieto ohavnosti pácha a vždy páchalo len isté TOP jadro najvyššie postavených 10 000 jezuitských kňazov. A zvyšok ďalších 8 000 kňazov z Vatikánu. Medzi nimi sú aj vysoko postavaní kardináli a každý pápež, ktorý kedy bol pápežom. Vatikán je satanistami vytvorený a riadený nástroj na kontrolu a ovládanie zvyšku sveta cez temné programy k ovládaniu tupých más.

Ale ako to vysvetlíme zvyšku sveta, a našim rodinám? Veľmi ťažko sa ľudia v takom stave nechajú poučiť. Sú to tak silné formy programov, že títo ľudia sa budú zubami nechtami držať týchto svojich závislostí. Je to také isté ako keby sme chceli zobrať fetákom, drogistom, úchylákom  ich závislosti. Ako keby sme chceli zobrať ľudom mobily, tablety, počítače, porno, hazard. Tak isto sa bude každý držať tohto sveta tak ako ho pozná. Ak ľudom berú to čo poznajú málokto sa toho vzdá  a rozumne to  pustí a naučí sa novému. A hlavne tomu čo nepozná. Máme pred sebou veľmi veľa práce ale spoločnou osvetou a hlavne láskou to dokážeme. Zmeníme túto Zem na naozajstný raj kde vojny a zlo nebudú mať svoje miesto. Ale to musíme odstaviť tieto temné sily z tejto Zemi a povedať im dosť stačilo. Národy sú síce nevedomé a vtiahnuté do tohto zla a programovania ale sú skôr obeťami. Jedno je isté žiadny človek na Zemi by sám sebe nechcel zle keby tu nebolo to keby z veľkým K. A to keby nenaletel na x programov, ktoré mu zakalia vedomie a zmenia mu život na nepoznanie. Naše dejiny by sa úplne inak vyvíjali ak by nebolo Vatikánu. Ak by neboli isté temné sily a frakcie, ktoré ľudí nie len rozdeľujú na tisíce skupín aby sme si nerozumeli, nemohli sa zjednotiť ale ľudí aj programujú a okrádajú o duševný pokoj čím ich udržujú v nízkych vibračných stavoch ako je strach, neistota, beznádej, zúfalstvo. nenávisť, závisť.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\hqdefault.jpg

Hlavným faktorom je stále však nevedomosť. Strata nevedomosti je opačný stav a nazýva sa prebudenie a rozvoj ľudského vedomia. Je to stav kedy každý človek zistí, že sa nemá nechať zatiahnuť do žiadnych programov. Je to stav ak človek zistí, že sa nemá nechať ovládať a zotročovať. Je to stav kedy zistí, že sám sebe môže byť pánom. Že môže určovať vývoj aj všetky etapy svojho života úplne sám bez toho aby bol niekým ovládaný a manipulovaný. Prebudenie je stav ak človek zistí všetky veci, ku ktorým by sa inak nedostal ak by sa nezbavil pút a všetkých starých programov, ktoré mu brzdili život a odiaľovali ho od skutočného zdravia a šťastia. Prebudenie je zároveň zvýšeným stavom vedomia kde staré zaužívané programy a vzorce správania nemajú už ďalej miesta. Rozvíja sa intuícia, šiesty zmysel, zodpovednosť, láska ale tá pravá čistá a úprimná. Láska, ku ktorej boli ľudia vedený Vatikánom bola slepá a bola len na oko. Láska neklame ľudí, láska ich neprogramuje, láska nie je sebecká, láska všetko dovolí, láska neovláda. Všetko čo vznikne a je z pravej lásky má v sebe tendenciu pre večný život a prináša to ľudom radosť a iskru v očiach. Ja sa však pýtam akú radosť ľudom prináša falošná láska, ktorá za našimi chrbtami robí opak? Ak táto falošná umelo nanútená láska vraždí, robí genocídy a ľudí zotročuje cez systémy ako banky, média, školy? Ak táto falošná láska ľudí núti cez finančné otroctvo skončiť na ulici? Ak táto falošná láska vnáša nepokoj do našich rodín a živí nás strachom? To s radosťou, pokojom a láskou nemá absolútne nič spoločné. Stali sme sa otrokmi systému a korporácií riadených sociopatmi, ktorí sa hrajú na našich pánov a riaditeľov planéty. Sú to ľudia vyšinutí, schizofrenickí, bez citu a bez lásky. Takíto sociopati nemajú právo vraždiť svet a likvidovať všetko živé. Nemajú právo sami seba stavať nad zákon ani sami seba vyhlásiť za Bohov. Zašlo to už veľmi ďaleko. Teraz táto satanistická organizácia, ktorá sa schováva za Boha skončí raz a navždy. Je len otázka pár mesiacov ba možno maximálne roka kedy celý svet uvidí všetko čo kedy Vatikán urobil tejto Zemi. Títo ľudia mali pod kontrolou média a preto nebolo možné pravdu doteraz počuť. Ako sa však karta obrátila a ich rady sa zmenšujú nastanú akcie kedy sily svetla prevezmú média pod svoju kontrolu. Likvidácia týchto temných síl a zoskupení na Zemi prebieha už veľmi dlhú dobu v tichosti za našimi hlavami. Celé satanstické impérium sa im zničí a rozpadne. Neexistuje sila na Zemi ani inde vo vesmíre, ktorá tento stav zastaví. Všetci ľudia na Zemi či chcú alebo nechcú budú musieť akceptovať tieto holé nikým a ničím nevyvrátiteľné fakty a dôkazy. Všetky tieto fakty a dôkazy ľudia časom nie len uvidia ale aj uznajú a pochopia. Na všetko však treba čas lebo len čas lieči.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\96ccb1_9a63abe67cdb45a9a88c746dff1bd358_mv2.jpg

Celý svet ako ho poznáme a čo o ňom vieme sa nám rozpadne a budeme žiť vo svete novom. Vo svete kde bude všetko iné a nové. Tento svet bude rešpektovať práva človeka aj jeho slobodu a dôstojnosť. Tento svet tu bude pre človeka a pre každého z vás. Nastane koniec útlaku, tyranii, programovaniu, bankám, úrokom, úverom, dlhom, pôžičkám, kostolom, náboženstvám, rozdeľovaniu, strachu, vojnám, bezdomovcom.  V novom svete nebude miesto pre jediné negatívne akcie a činy. Láska zocelí tento svet a všetky národy sa budú milovať a ctiť. Len láska tá jediná pravá a čistá dokáže premeniť tento svet tam kde už mal byť dávno. Všetci ľudia dostanú nové pre ľudstvo prospešné technológie. Tieto technológie omladia ľudský organizmus, predĺžia život, a každý si bude môcť aj replikátormi vyrobiť to čo potrebuje. Nazrieme aj do vesmíru a každý z vás uvidí, že sme tu nikdy vo vesmíre neboli sami. Teraz sa to zdá ako choré a mnohý nebudú veriť ale všetko sa zmení.

Ak človek žije v karanténe, ktorá je ohraničená temnými silami a žije matrixe polapený do sietí, v ktorej ho naučia trpieť je z cela jasné, že človek sa cíti ako v bludnom kruhu. Takto si myslí, že utrpenie nikdy neskončí, a že je súčasť jeho života. Presne takto všetkých ľudí Vatikán a títo satanisti programovali. Aby ľudstvo myslelo, že takto má vyzerať náš život. A hlavne im cez systém ukazovali ako majú myslieť. Týmto systémom cez školy, média, náboženstvá, ideológie, sekty, hnutia držali ľudí v šachu.

Pričom my sme stále donekonečna trpeli, báli sa a žili v strachu. Oni nám kradli energiu a život pred našimi očami. Vraždili, robili genocídy, vojny, kradli štátom peniaze, nerastné suroviny. Nakopili svoje bohatstvo na 500 triliónov v zlate aj v dolároch, ktoré si tlačili cez FED v USA. Náš nepriateľ nie sme my sami medzi sebou ani naše rodiny ale náš nepriateľ sa volá Vatikán na čele s katolíckou cirkvou a jezuitmi riadených čiernou šľachtou z Talianska v Ríme. Čím skôr skončia tým skôr sa všetky kostoly zavrú a zničia lebo tieto temné deštrukčné programy stále vyžarujú na náš svet a na naše okolie cez omše. Tieto masy ľudí aj keď v nevedomosti udržujú zlo na tejto Zemi. Nie, že len udržujú ale ešte aj priamo to zlo finančne podporujú. Kto to podporuje a je súčasťou takej organizácie a v tichosti mlčí aj keď o tom nevie dáva súhlas, aby to zlo a naše týranie pokračovalo.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\maxresdefault.jpg
Vatikán je satanistami riadená chazarská mafia a dnes to už len nevedomí ľudia nevedia. Vatikán perie peniaze Kolumbijskej mafii. Konkrétne drogovým kartelom z Bogoty a Medelinu.  Talianskej mafii Ndrangheta, Cosa Nostra aj Camore. Japonskej Yakuze. Okrem toho aj Mexickým klanom kartel Sinaloa a MS-13 takzvaná Mara Salvatrucha. Tá je jedným z najnebezpečnejších gangov na Zemi.
Vatikán predáva heroín z Albánska z Afganistanu ale aj z Thajska, Laosu a Barmy. Vatikán vraždí svet a robí genocídy. Ale hlavne robí satanizmus a rituálne obrady. Okrem toho Vatikán používa FB a všetky sociálne siete ako špionážny nástroj. Odpočúvajú každú osobu na Zemi. Zašlo to až tak ďaleko, že aj nové satanistami vyrobené električky červené ako krv a nie náhodne v Bratislave sledujú a odpočúvajú ľudí a sú tak isto ich špionážnym nástrojom. Všetky kamery po celom svete sú prepojené na iluminátsku centrálu kabaly.

Zbastardený satanistický zmrd Bergolio vrah detí a kanibal skončí buď na doživotie alebo bude popravený.
V júni 2018 ho prišli zatknúť a interpol vydal na neho zatykač. Ľudia čo ho prišli zatknúť sa vedia biť ale ochranka pápeža bola silnejšia a dobili tých ľudí. Teraz to má dohru a tá bude stopkou pre celý Vatikán, ktorý je nie len sídlom satanizmu ale riadi chod sveta a ma na svedomí všetky vojny a genocídy na Zemi. Bergolio je len bábka vo Vatikáne. Vatikán vytvorili a ovládajú jezuiti. Jezuiti majú od svojho vzniku vždy opak pápeža teda majú svojho čierneho pápeža takzvaný black pop. Teda čierny pápež je boss a nikto iný. Bergolio a tento čierny pápež už v roku 2014 boli súdne stíhaní a stáli pred tribunálom za vojnové zločiny a za rituálne satanistické vraždy malých detí aj dospelých, za mučenie a kanibalzmus.

Ale pretože nad jezuitmi stojí ešte čierna šľachta z Talianska a riadi Zem aj jezuitou a celý Vatikán tak ich svojou silou oslobodila. Čierna šľachta sú inkarnovaní padlí anjeli zvaní Archóni. Oni udržujú status quo karanténu a otroctvo na našej Zemi. Aliancia na čele s Putinom a pozitívnymi armádami ako aj galaktická konfederácia našu Zem oslobodzujú a títo sociopati budú zničení. Je to však veľmi dlhý a náročný proces. Obyčajní ľudia sú držaní 26 000 rokov na Zemi v nevedomosti. Sú programovaní a udržiavaní x ideológiami tak, aby sme boli rozdielni, aby sme sa líšili, aby sme si nerozumeli. Hlavne aby sme proti sebe bojovali a navzájom sa urážali, vraždili a nenávideli. Náboženstvá boli umelo vytvorené jezuitmi a čiernou šľachtou len pre jeden účel. Rozdeliť ľudstvo na veľa častí a vzdialiť od seba.  Využívať náboženstvá v ľudskej histórii na vojny, na genocídy a keď sú vojny je čo? Vtedy oni ničia štáty, majú moc, majú peniaze z tých štátov a kradnú im zlato a nerastné suroviny. Nie je to ťažké mať triliardy ako má Vatikán a čierna šľachta keď tie peniaze kradnú všetkým štátom už stáročia.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\images (1).jpg

Celá Zem sa čoskoro dozvie čo sa na Zemi deje a kto nám to robí. Potom nenávisť a výsmech skončí. Skončí aj odkazovanie typu čo berieš? Aký matroš používaš? Daj aj mne. Patríš na psychiatriu. Aký doktor ťa lieči? Tieto primitívne nízko úrovňové hlášky fekálne sračky používajú len úboho nevedomí neprebudení ľudia ale aj nasadení trolovia agenti NWO, ktorí na internete zhadzujú pravdu. Suma sumárom Vatikán skončí aj všetky náboženstvá. Každý kto chodí do kostola, mešity, synagógy je úboho nevedomá programovaná bytosť a vďaka takým ľudom udržujú temné programy, ktorými ich tam umelo programujú. Takto udržujú zlo na Zemi a títo ľudia mesto toho, aby boli slobodní, silní, zdraví a prebudení sú len naprogramovaní držaní v nevedomosti a všetci sú zničení a majú choroby a duševné vady. Každý človek v nevedomosti je bohužiaľ nepriateľ nás všetkých prebudených. Prečo? Lebo vďaka ním pokračuje zlo na Zemi. Ak by vedeli to čo my zlo tu už nie je.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\image7.png

A teraz prichádzajú na radu sľúbené linky o Vatikáne, ktoré sú veľmi silné a stoja za to.

Vatikánsky pedofilní kruh, obchod s dětmi, masové hroby a pohřešovaní novorozenci. Strašlivé praktiky satanistů v čele s papežem Františkem
https://tadesco.cz/vatikansky-pedofilni-kruh-obchod-s-detmi-masove-hroby-a-pohresovani-novorozenci-straslive-praktiky-satanistu-v-cele-s-papezem-frantiskem/

Papež unikl před zatčením a byl nucen zrušit rituální obětování dětí v den letního slunovratu
https://tadesco.cz/papez-zatceni-obeti-deti/

Satanistická pedofilná elita z krvavým Vatikánom a jej kontrola sveta s ich plánom na našu likvidáciu.... Rusko je naša jediná záchrana....
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g103.html

Pope Francis Charged -- Cardinals Consider his Resignation
https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/07/pope-francis-charged-cardinals-consider.html

Muž na tejto fotke je jezuita ako pápež František. Len s tým rozdielom, že je to ich skutočný vodca. Najvyššie postavený medzi jezuitmi nosí titul generál a okrem toho nosí titul čierny pápež takzvaný black pop. Volá sa Adolfo Nicolas Pachon. Je vodca inkarnovaných archónov v jezuitskej hierarchii. Nad nimi je len čierna šľachta z Talianska z Ríma. Len tento muž Adolfo Nicolas Pachon a čierna šľachta ovládajú a vlastnia Vatikán. Čierny pápež má na svojom konte veľmi veľký počet zabitých ľudí v ich obľúbených satanistických rituáloch aj spolu s pápežom Františkom. Bez milosti jedia ľudí a deti za živa, pália ich, pijú ich krv, znásilňujú ich, režú ich a robia s nimi veci aké si bežný človek nikdy ani nedokáže predstaviť. Okrem iného kto si myslíte, že má na svedomí horory? Myslím filmy. Nikto iný ako zvrátený satanistický Vatikán. My obyčajný ľudia by sme nikdy také zlo nevymysleli. Vatikán má na svedomí všetko utrpenie a zlo sveta.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Vatikán\The Black Pope Adolfo.jpg

The 'Black Pope' and Accused Child Killer Adolfo Nicolas Pachon Will Resign From Office
http://humansarefree.com/2014/05/the-black-pope-and-accused-child-killer.html


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka