Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Kto bude mať investičné striebro bude kráľ bez ohľadu na to čo bude mať zvyšok populácie. Manipulácia ľudskej mysle a najväčšie finančné podvody a zločiny na Zemi.


Rozhodol som sa ľudstvu odhaliť skutočnú plnú pravdu o podvode celého finančného systému ako aj skutočnú hodnotu striebra a zlata. Zároveň odhalím všetky podvody v histórii ľudstva a všetky manipulácie mysle ľudí ako aj všetky zločiny spáchané proti ľudstvu v globálnom rozsahu. Môj hlas nikdy nebudete počuť a moju skutočnú podobu nikto neuvidí až do kým nebude táto Zem oslobodená od satanistického impéria. Títo sociopati budú popravení už čoskoro. Až vtedy nebudem mať problém hovoriť o tom kto som a ukazovať sa. Všetci ľudia čo ukazujú svoju totožnosť a bojujú proti satanistom skončili mŕtvi, v base alebo sa im vyhrážajú. Preto skončil Chelemendik zabitý na diaľku skalárnymi elektromagnetickými pulznými zbraňami. Preto Marekovi Balážovi aj Marianovi Magatovi hrozí stále väzenie. Preto mal Tibor Eliot Rostas šéfredaktor časopisu Zem a Vek na návšteve kukláčov z NAKA, ktorí jemu a jeho rodine mierili laserom na hlavu.
https://www.youtube.com/watch?v=MzIOBRZiFGc
https://www.youtube.com/watch?v=RQghRFVVOFM

Systém, ktorý satanisti ovládajú je nimi nastavený tak, že každý kto chce prežiť, zachrániť naše rodiny a poukazuje na systém alebo proti nemu bojuje tým, že sa bráni a prebúdza ľudí a celú spoločnosť je zlikvidovaný. Ak nepomôžu vyhrážky je priamo zabitý. Nemajú žiadny problém vyhodiť váš dom do vzduchu, podpáliť vás za živa, odstreliť pred svedkami ako to bežne robia po celom svete. Na zachovanie a obranu svojich mocenských zvrátených záujmov používajú tie najsilnejšie zbrane a tými sú útok na nevinných civilistov v globálnom rozsahu, čo prerástlo do masovej genocídy ľudstva. Najväčšie príklady masovej genocídy vykonané satanistami na tejto Zemi za priamej asistencie jezuitov, Vatikánu, čiernej šľachty boli :

Ópiové vojny 1839 – 1860
Prvá svetová vojna  od 28. júla 1914 do 11. novembra 1918
Arménska genocída  - 24. apríla 1915 – 1917
Druhá svetová vojna  1. 9. 1939 – 2. 9. 1945 - je dodnes najväčší a najrozsiahlejší ozbrojený konflikt v dejinách ľudstva, ktorý stál život asi 45 až 60 miliónov ľudí.
Havária v jadrovej elektrárni Černobyľ 1986
Genocída v Demokratickom Kongu a v Rwande v roku 1996
11. september 2001 kde na ich príkaz vyhodili do vzduchu mrakodrapy takzvané dvojičky
Havária v jadrovej elektrárni Fukušima 2011

Ale to je len odvar proti genocíde v potravinách a na oblohe. Otrávili nám všetky potraviny a my si za to ešte platíme. A na oblohe každý deň na nás striekajú karcinogéne jedy zvané chemtrails.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g95.html
https://www.youtube.com/watch?v=kl5N1wSgHcA

Moje všetky články si môžete nájsť na necenzurovaných stránkach v rubrike Gasudarjon Anti –Iluminát Andromeda.
http://www.necenzurovane.net
Je tam fotka mimozemšťana.
Na mojom Youtube kanáli s názvom Gasudarjon Andromeda nájdete tie isté články nahovorené hlasom Igora Jurečku ale nie sú tam všetky.
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

Vybral som na svoj Youtube kanál len tie najlepšie články, ktoré považujem za najdôležitejšie k prebúdzaniu všetkých ľudí. 
Na konci tohto článku prikladám všetky dôležité linky o finančnom systéme, striebre a zlate a jeho skutočnej hodnote. Každý kto uvidí nahovorené video tohto článku na mojom kanáli ten si nájde link na tento článok v popise videa. Tým pádom nikto z vás nepríde o tieto linky a všetci si budete môcť pozrieť Youtube kde sa hovoria veľmi vážne veci. Tie linky radím každému človeku na svete vidieť a celé si to dôkladne naštudovať. Také veci ste nikdy nepočuli a školy ani média vám to nikdy nepovedia. Pretože celý systém je pod kontrolou satanistického impéria, ktorý zotročuje a týra túto krásnu planétu.

13 satanských pokrvných dynastií na pokyn temných síl zaviedlo na tejto Zemi karanténu a všetci ľudia sa stali rukojemníkmi. Cez svoje sofistikované temné programy zaviedli 7 stupňové Babylonské finančné otroctvo. Ako sa ľudia na planéte vyvíjali boli umelo napádaný rôznymi ideológiami, ktoré im nanútili tieto temné entity. Programovanie mysle je práve ten spôsob ako ovládať ľudstvo na celej Zemi. Každý z nás sa sem narodí a musí sa prispôsobiť tomu čo vidí od systému teda od ostatných ľudí. Ak sa narodíte ako malé dieťa a postupne sa vyvíjate všetko čo vidíte považujete za normálne História nám ukazuje aké kruté barbarstvá sa diali v minulosti a predsa to tí ľudia, ktorí vtedy žili považovali za normálne. Preto je našou povinnosťou zabrániť sociopatom iluminátom, aby vyvraždili túto planétu spolu z našimi rodinami. My všetci sa môžeme poučiť z minulosti a z chýb našich predkov a zaistiť krásnu budúcnosť. Zaistiť sami sebe ale aj našim potomkom. Kto vidí do minulosti dokáže predvídať budúcnosť. Preto sa musíme vyvarovať každej chyby, ktorá sa opakovala v minulosti. Dejiny sa stále opakovali dookola ako v bludnom kruhu.

Všetci ľudia na Zemi dostali umelé programy a do ich mysle bola vložená cudzia myšlienka. Tá myšlienka nám nútila niečo čo by sme my sami nikdy nechceli a nepotrebovali. V časoch starých Sumerov v dnešnom Iraku v Babylonskej ríši vznikol základ toho čo dnes poznáme pod pojmom peniaze.

Peniaze sú nástroj satana. Nástroj moci, kontroly, zotročovania a ovládania. Peniaze v žiadnej inej časti vesmíru neexistujú. Naša Zem sa stala kolískou experimentov. Všetky duchovné vyspelé mimozemské civilizácie sa vyvíjajú bez peňazí. Veľmi ťažko sa hľadajú slová a pocity pre niečo čo si nedokážeme ani predstaviť. Stali sme sa otrokmi mamonu. Peniaze zotročujú nášho ducha a väznia ho. Duch je pripútaný k hmote a to ho oslabuje. Peniaze zničili všetky civilizácie a celý svet. Aj teraz sa rúti do záhuby. Peniaze nie sú duchovný nástroj ale sú nástrojom temnoty. Je to hrubý energetický program. Počujete správne peniaze sú istý druh energie. Je to deštrukčná temná energia, ktorá dokáže zatemniť a naprogramovať mysle všetkých ľudí, ktorí kedy žili. Kvôli peniazom sa ľudia vraždia, robia sa podvody, prepady, vydierania, vykorisťovane, vojny, genocídy. Len malá časť mocných tohto sveta ovláda celú Zem skrze satanov najmocnejší nástroj a tým sú práve peniaze. Jeden bezcenný prašivý papier, ktorý dokonale zatemnil mysle všetkých ľudí, ktorý kedy žili. Títo samozvaní vládcovia sveta si vytvorili vlastný systém, ktorým zotročujú a ovládajú ľudstvo a to sú peniaze a banky. Každá banka je náš klinec do truhly. Banky tu nie sú pre nás a pre naše dobro. Banky nás zotročujú a robia z nás odovzdaných úbožiakov. Všetci ľudia na svete sa musia prebudiť a oslobodiť od bánk raz a navždy. My banky nepotrebujeme a nikdy sme nepotrebovali. Stačilo nám a hovoríme bankám koniec. Satanisti tlačili bilióny dolárov a takto natlačené papiere znehodnocovali všetky ostatné meny na svete a vytvárali inflácie. Minulosť nám jasne ukazuje, že žiadna mena nevydržala dlhšie ako 60 rokov bez toho aby sa nestala inflácia. Bez toho, aby sa nerozpadol nejaký systém, ktorý v tej či onej dobe existoval. Nie štáty vlastnia peniaze, nie vlády vlastnia peniaze ale vlastnia ich súkromné spoločnosti. Už sám Rotschild povedal niečo v tom duchu, že ten je kráľ kto rozhoduje o mene a ten kto ju tlačí a ovláda a nie ten kto vydáva  zákony. Nemám potrebu citovať doslova jeho výrok. Ten výrok hovorí sám za seba. Tým dal presne najavo, že satanisti sami seba postavili nad všetky zákony a oni sú nad zákonom. Z toho jasne vyplýva, že všetky štáty a všetky vlády sú im slepo podriadené a boja sa ich.

Striebro bude mať neskutočnú a nevyčísliteľnú moc. Navráti sa mu skutočná hodnota zo starých časov z dôb minulosti. Vtedy nimi králi, šľachtici, princovia, richtári jednoducho mocní sveta platili a mohli si za neho kúpiť čokoľvek na čo len pomysleli. Ak teraz satanisti skončia aj celá kabala spadnú všetky trhy na svete o 40 až 50 percent. Vtedy zlato a striebro dostane skutočnú hodnotu. Striebro na svete už skoro nie je. Ostáva už len cca 0,56 miliárd uncí. Čoskoro sa vyťažia posledné zásoby na svete. Ten kto bude vlastniť striebro bude naozaj boháč.
Skôr ako ešte neboli centrálne banky ani FED satanisti nemanipulovali tak silno ekonomikami štátov. Dovtedy bolo striebro vzácne. Len 150 rokov dozadu alebo 200-300-400 každý šľachtic, kráľ, princ, richtár, ktorý mal striebro tak za pár uncí striebra si kúpil čo sa mu zachcelo. Sú o tom presné čísla aj kroniky. Za unce striebra a pár strieborných toliarov alebo denárov ste si vtedy kúpili aj celý kaštieľ, pozemky ba aj mesto. Mária Terézia má na hrade v BA svoje veci a celú výbavu zo striebra od predmetov ako riady, nože, vidličky, lyžice, zrkadlá a pod. Má tam aj zbierku strieborných mincí. Popri zlate v celej histórii vždy hralo aj striebro hlavnú úlohu. Striebro nikdy nebolo číslo 2 ako sa nám to snažia nahovoriť satanisti cez systém. Klamú nás vo všetkom tak nás klamú aj v tomto pretože oni nikdy nechceli aby svet poznal pravdu o skutočnej sile zlata a striebra. Práve preto zaviedli peniaze bezcenné smradľavé ničím nekryté papiere bez akejkoľvek hodnoty. Satanisti tlačili peniaze ako besní psy z ničoho na čierno a ničili takto ekonomiky štátov. Z vás robili otrokov a užitočných blbcov. Oni sa nabaľovali práve investičným zlatom a striebrom. Striebro držali hlavne od roku 1918, čo je presne 100 rokov úmyselne dole a osobne zariadili aby bolo striebro nie len podhodnocované ale aj zosmiešňované. Vytvorili program kde naimplantovali ľudom do hlavy takéto a podobné myšlienky.

Striebro je nič. Striebro fuj kto by ho chcel. Zlato je všetko. Čo je žlté je bohatstvo a podobne. Pritom ak by ľudí naučili uznávať fialový kov alebo modrý, ľudom to nemyslí a je im to jedno a budú uznávať aj to čo nemá hodnotu len preto, že im to niekto povedal.
Pritom striebro v celej histórii bolo cenné a bolo všetkým. Mali ho už vladári v Egypte, Ríme, Asýrii, Byzancii a bolo vzácne až do časov Rakúska Uhorska. Až pokiaľ satanistický zmrdi neurobili FED a centrálne banky po celej planéte. Je smiešne ako môže vzácny kov odrazu padnúť na dno a nikto ho pomaly nechce. Za tým všetkým je len jedna sila a to Vatikán, Jezuiti, Kabal, čierna šľachta.
Kto teraz pochopí čo sa ide diať tak bude kráľ. Teraz keď píšem tento článok je 18. marec 2018. Ak stihnete mať doma ešte v priebehu Marcových dní tohto roku 2018 investičné striebro tak budete za vodou a zabezpečený. Rizikom je každý deň navyše a kto to nestihne má smolu do konca svojho života doslova a do písmena. Okrem investičného striebra ako mince a tehličky budú vzácne aj historické strieborné mince.

Každý z vás kto ešte nemá investičné striebro alebo to už do pádu trhu nestihne bude mať smolu. Zamenia vám len vaše peniaze za tie nové čo dá Putin a BRICS do obehu pre celý svet, ktoré budú kryté zlatom. Ale o striebre už budete môcť iba snívať pekné sny pretože pri resetovaní systému a nových menových štandardoch bude striebro a zlato tak drahé, že sa na to už nezmôžete ani keby sa postavíte na hlavu. Striebro aj zlato okamžite v deň D vyskočia na brutálne vysoké čísla. Zlato bude len n kúsok drahšie ako striebro ale za veľmi krátku dobu striebro zlato rapídne predbehne na cene. Potom za ďalší čas striebro zlato prekoná vo svojej hodnote. Stane sa tak dominantným cenným kovom  nikým a ničím nedostihnuteľným. Striebro nakoniec prevýši svoju hodnotu až o 6000 percent. Kto bude mať doma tehličky striebra ako aj mince bude kráľ a boss bossov. To isté retiazky strieborné. Kto ich doma má môže byť len šťastný. Kto má hrubé retiazky bude ako keby nosil byt na krku ak je pekne hrubá.

Tak človeče aj ty sa zariaď podľa tohto a potom nehovor, že si nemal čas a možnosť mať striebro. Ak sa to stane aj dnes alebo zajtra už je potom koniec. Je riziko čakať keď sa to stane, že koľko dní bude trvať úplne prepadnutie trhov na celom svete. Ja si myslím, že ak sa to stane dajme tomu dnes tak v tú sekundu zlato aj striebro ide brutálne hore na nenormálne hodnoty. To budú skutočné hodnoty pretože od roku od kedy zaviedli centrálne banky ako aj FED od vtedy manipulovali so zlatom a striebrom. Striebro úmyselne podhodnocovali a jeho skutočnú hodnotu držali tak nízko, aby si svet dal do hlavy program kašľať na striebro, aby ho nikto nechcel. Aby všetci šaleli za drahým akože drahým zlatom. V skutočnosti je striebro ešte vzácnejšie a vždy aj bolo. Hrá oveľa dôležitejšiu úlohu v histórii a má využitie na desiatky účelov na rozdiel od zlata, ktoré je len na parádu a na manipuláciu a otroctvo ľudí.

Ak úplne zničia trh všetky meny skončia a prepadnú sa. Zlato ako aj striebro vyskočia prvý krát po dlhej dobe na skutočné hodnoty. Okrem toho nikdy neboli bankovky kryté zlatom a to nikdy. Ak hovoria, že boli je to len trik a podvod. Čím viac peňazí bolo v obehu na svete a nekrytých tým viac sa znehodnocovali. Satanisti kedy sa im to hodilo vytvárali sociálne nepokoje, rozvracanie ekonomík, ktorých štátov potrebovali. Vytvárali inflácie a likvidovali takto životnú úroveň národov. Teraz ľudia zistia skutočnú pravdu o svete v akom sme žili. Ako nás vo všetkom klamali od narodenia až do smrti. Zistia, že peniaze ako aj náboženstvá boli najväčší podvod na Zemi v celej jej histórii. K tomu sa pridal aj jeden z ďalších najväčších podvodov ako lekárska veda a média. Všetko v rukách a plnej moci satanistov na čele s Vatikánom a Jezuitmi, ktorí ho riadia aj vytvorili. Na čele nad nimi vždy stála čierna šľachta po latinsky noblesa negra alebo noblesa aristocracia. Ak sa ľudia  masovo prebudia všetci zistia, že peniaze boli celú dobu len bez cenný papier dobrý akurát tak na vytieranie zadku na WC. Celá planéta zažije šokujúce odhalenia úplne vo všetkom a bude dlho trvať kým ľudia z tohto šoku precitnú. Nie je ľahké zistiť, že 26 000 rokov bola naša planéta v karanténe temných síl a my všetci sme boli rukojemníci a otroci doslova a do písmena.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g97.html
https://www.youtube.com/watch?v=TddiYFoZPe8

Peniaze nikdy neboli kryté zlatom ani striebrom. Peniaze vznikli len na príkaz temných síl a im slúžiacich sociopatov. Cez peniaze a banky pre celý svet vytvorili zotročenie. Všetci prebudení dnes vieme o čo ide a ako sa to nazýva. Je to Babylonské finančné otroctvo, kde do ľudí dali programy a každého naprogramovali s tým, že peniaze potrebuje a nemôže bez nich žiť a že ak ich nemá musí si ich požičať a splácať aj keby do smrti. To isté robia cez televízor a média kde v reklame čo sa nazýva opakovaný klam ľudom ukazujú veci k ničomu neslúžiace a nepodstatné a nútia ľudí, že to potrebujeme, bez toho sme nuly, alebo že inak budeme nešťastný. Inde povedia nemáš toto? Nie si IN., Alebo bez tohto sa nedá žiť atď. Pritom každý z vás žil bez všetkého čo sme do vtedy nepoznali. Celé národy žili v histórii bez všetkého čo my teraz poznáme a čo nám nútia a žili normálne. Nezdá sa mi, že by to potrebovali alebo, že by neboli IN. Bežný primitívny nevedomý človek teraz je však už bábka v ich rukách a nežije svoj život ale život niekoho iného. Robia si sním čo len chcú. Obyčajný človek povie keď toto bude počuť ,,ale netrep daj sa liečiť veď ja žijem tak ako ja chcem. Robím si čo ja chcem. Mňa nikto neovláda. Idem kam chcem aj sa venujem čomu chcem.“

Každého takéhoto primitíva vyvediem z omylu veľmi rýchlo. Vážený nevedomý blázni plus trollovia a slniečkári. Vy všetci aj celá spoločnosť položte si tieto otázky a skúste sa nad tým zamyslieť.


Prečo každý deň na celom svete idú miliardy ľudí do práce ak nejaké ovce na pašu?
Prečo ľudia zoberú všetko nové čo im systém dá?
Prečo ľudia všetko chcú čo do vtedy nepoznali?
Prečo vlastne chodíte do školy?
Prečo musíte platiť za všetko na vlastnej planéte kde ste sa narodili a inkarnovali?
Prečo všetci na Zemi robia to čo im povedia?
Prečo nikto na Zemi nežije inak ako zvyšok sveta?
Prečo všetci musia robiť to isté?
Prečo človek, ktorý vybehne a odbočí z tohto systému je zosmiešňovaný a urážaný spoločnosťou?
Prečo ak človek žije inak, rozmýšľa inak a koná proti systému a poukazuje na jeho chyby a na ľudí čo mu vládnu je buď zabitý alebo mu zničia rodinu alebo kariéru?
Prečo každý štát má iné pravidlá?
Prečo každý štát má iné platy?
Prečo každý štát má iné systémy a inú ekonomiku?
Prečo existujú štáty biedne, zotročené a chudobné keď na tejto istej Zemi existujú štáty, ktoré majú luxus a blahobyt a mrakodrapy skoro do neba?
Prečo existujú také rozdiely na tej istej Zemi a kto tie rozdiely zariadil?
Prečo sa bežné rodiny nikdy nestanú bohaté?
Prečo neprídu k moci a k tomu, aby mohli bežní ľudia vládnuť?
Prečo ak čokoľvek povieme na židov hneď sme v base?
Prečo na iné národy aj rasy môžeme nadávať aj priať im smrť a nič sa nám nestane a na židov nemôžeme nič povedať?
Nie je vari za tým všetkým zlá temná sila?
Sila, ktorá robí všetko preto, aby ukázala svetu ja vládnem a robím si vlastné zákony?
Sila, ktorá dáva jasne najavo, že nadradí akúkoľvek rasu nad iné rasy?
A nezdá sa vám vari, že je to všetko umelé a robené tak, aby svet trpel a aby ľudia prišli o slobodu a o voľnosť ako aj o slobodu prejavu a vlastného názoru?
Ak naozaj každý nevedomý primitív povie ja som slobodný tak prečo vy primitívi chodíte do roboty a do škôl proti svojej vôli?
Prečo celý svoj život nie ste doma s rodinou a nerobíte to čo naozaj chcete?
Prečo beriete všetko nové čo vám systém dá bez toho, aby ste rozmýšľali na čo to slúži a čím vám to niečo prinesie?
A prečo sa prispôsobíte všetkému čo systém chce?
Koľkí z vás zažili rôzne systémy a museli ste sa vždy prispôsobiť zmene?
Ak ste naozaj voľný ako vtáčik tak prečo si ten vtáčik nechá so sebou robiť všetky tieto vymenované veci?
Je to sloboda ak celý život nerobíte to čo naozaj chcete?
Ak žije z nátlaku a donútenia iných tak ako oni chcú, aby ste žili je to sloboda a voľnosť?
Ak všetci rozmýšľate tak ako oni chcú a tak ako vás naučia je to sloboda?
Kde ste vy?
Kde je vaše skutočné ja?
Viete vôbec čo cítite vy a čo cíti vaša duša?

Viac slov a komentárov to už naozaj nepotrebuje, aby si každý človek vedel urobiť obraz o tom v akom svete sme doteraz žili. Vo svete, v ktorom nikto do teraz nežil tak ako chce ani nerozmýšľal tak ako chce pretože každý ani nevie rozmýšľať a rozmýšľa len tak ako ich naučili aby rozmýšľali. A aby túžili po niečom čo ani nechcú a bolo im to nanútené. Celé to ukončím tým, že satanisti zlikvidovali Rakúsko Uhorsko a v ten istý rok 1918 zaviedli v USA FED, cez ktorý zotročujú celý svet až do týchto dní. V ten istý rok zaviedli centrálna banky po celom svete a každá z tých budov ako aj tá  naša na Slovensku znamená naše otroctvo a naše dlhy. Presne od kedy vznikol FED začali robiť najväčšie podvody finančníctva v celej histórii našej Zemi. Od vtedy zničili skutočnú hodnotu striebra cez akciové trhy, burzy a komodity. Ešte pred rokom 1918 bolo striebro všetkým a od vtedy ničím. Toto všetko je práve na konci a tento rok 2018 celá planéta aj so všetkými ľuďmi zažije najväčšiu show v histórii akú ľudstvo nezažilo 26 000 rokov. Starý kráľ odíde a príde nový kráľ, ktorý bude dominovať. Jeho veličenstvo striebro. Nastanú zmeny aké si ľudia nedokážu predstaviť ani vo svojich snoch a celý život sa nám začne meniť pred očami. Bude to koniec otroctva  a začiatok novej epochy ľudstva. Všetky dlhy na svete zaniknú a budú odpustené a vymazané.

Sloboda, prosperita a láska pre všetkých ľudí na svete. Dostaneme nové technológie a budú nám predlžené naše životy a všetky choroby raz a navždy zaniknú pretože choroby a strach boli umelo vytvárané. Všetci trpiaci a zbedačení uvidia konečne svetlo na konci tunela. Táto Zem je zaradená do spoločenstva Galaktickej konfederácie a my všetci na Zemi sa budeme riadiť nie už satanskými temnými zákonmi ale zákonmi lásky a svetla v podobe galaktického kódexu a zákona jednoty
http://bod-zlomu.blogspot.sk/2015/10/galakticky-kodexplaneta-zeme-je.html

http://bod-zlomu.blogspot.sk/2018/03/kontakt.html

Víťazstvo svetla príde už čoskoro.

 Linky youtube

Skutočná hodnota striebra
https://www.youtube.com/watch?v=fKPuK7jaV68

Bude striebro drahšie ako zlato?
https://www.youtube.com/watch?v=xsARoPRDqNg

Nakúp striebro, nechaj skrachovať JP Morgan
https://www.youtube.com/watch?v=WvEj3G4OzL0

Striebro ponuka a dopyt 1.diel
https://www.youtube.com/watch?v=c7Im2Bs29YU

Striebro ponuka a dopyt 2.diel
https://www.youtube.com/watch?v=9yjW9je2NDY

Proč zlato bude stát 10 000 dolárov za unci
https://www.youtube.com/watch?v=l0qCn3GoJGI

Maloney- do roku 2020 príde zmena finančného systému
https://www.youtube.com/watch?v=gx60yDQ9McY

Mike Maloney: 10 dúvodú, proč nakupuji zlato a stríbro
https://www.youtube.com/watch?v=efQmKMn2yH8

Tajemství penez 1- Mena verzus peníze
https://www.youtube.com/watch?v=_kHSQ0WGdTY

Tajemství penez 2- Sedm stupňu moci
https://www.youtube.com/watch?v=u2vi0jRs2ZA

Tajemství penez 3- Konec dolarového standardu
https://www.youtube.com/watch?v=N0MjnSaO5S8

Tajemství penez 4- Nejvetší podvod v historii
https://www.youtube.com/watch?v=rrTKmNtMLRU

Tajemství penez 5- Když jsou peníze zkorumpované
https://www.youtube.com/watch?v=iaoj5_PT4vQ

Tajemství penez 6- Ctyri hlavní duvody pro deflaci
https://www.youtube.com/watch?v=XdUOU6TDKLk

Tajemství penez 7- Americký den zučtovaní
https://www.youtube.com/watch?v=hIhMyqCYJVU

Americký sen drsný animovaný film o americké centrální bance
https://www.youtube.com/watch?v=Awa0FQi3l3Y

Svetový podvod s financiami odhalený
https://www.youtube.com/watch?v=kcXbuTxBaUE

Peniaze ako dlh. Časť prvá.
https://www.youtube.com/watch?v=pZvLyU0cqy4

Peniaze ako dlh. Časť druhá.
https://www.youtube.com/watch?v=nNt6cfL6ig4

Peniaze ako dlh. Časť tretia.
https://www.youtube.com/watch?v=ELCgTjbeMdM

Peniaze ako dlh. Časť štvrtá.
https://www.youtube.com/watch?v=WZqpUGUqeMk

BANKOVNICTVÍ = Největší podvod na světě
https://www.youtube.com/watch?v=33RS9I8QAyU

 

Linky na články o tom čo sa ide diať na Zemi

https://tadesco.cz/replikatory-odtajneni-mimozemskych-technologii-konec-papirovym-penezum-vse-vidite-ve-zpravach-divadlo/

http://tadesco.cz/nouzovy-vysilaci-system-nevychazejte-domu-veskery-transport-bude-mimo-provoz-dnesek-se-zapise-dejin-odstoupi-trump/

http://tadesco.cz/cela-zeme-bude-odpojena-izolovana-zatimco-bude-probihat-celonarodni-uklidova-operace/

http://tadesco.cz/zmena-planu-ktera-ma-zajistit-stabilitu-usa/

http://tadesco.cz/vymaneni-utrpeni-bolesti-ktere-otroctvi-snaseli-vymyceni-chudoby-dar-laskavych-sil-teto-planety/

http://tadesco.cz/amnestie-zimbabwe-cinsky-obchod-ropnymi-futures-souvisi-novym-financnim-systemem-zdroje-uvadi-datum-konce-kabaly-i-akcioveho-trhu/

http://tadesco.cz/konec-hry-kabalu-rysuji-se-norimberske-procesy-ii-akciove-trhy-uz-moc-dlouho-nevydrzi/

Linky na články o striebre a zlate

http://tadesco.cz/uz-vam-mili-ctenari-tadesca-pisi-novinach-hrozici-kolaps-dolaru-dalsich-velkych-men-vyzene-cenu-zlata-za-hranici-10-000-dolaru/

http://tadesco.cz/expert-varuje-akcie-jsou-vycerpany-prichazi-neco-velkeho-nic-si-neudrzi-svoji-hodnotu-se-ochranit/

https://finance.idnes.cz/ekonom-pavel-ryba-analyza-stribro-investice-cena-fbj-/inv.aspx?c=A171207_134900_inv_sov
http://www.goldmag.cz/clanek-investice-do-stribra-ma-budoucnost.html

https://www.bullionstar.com/why-invest-in-silver

http://tadesco.cz/madarsko-repatriuje-tuny-zlata-velke-britanie-boji-se-ekonomicke-krize/

http://tadesco.cz/rusko-cina-skutecny-zlaty-standard-realny-konec-dolarove-dominance/

Kde kúpiť investičné striebro a zlato

Toto sú 2 najlepšie spoločnosti na Slovensku na investičné striebro a zlato

http://www.investicnezlato.sk
https://zlataky.sk


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka