Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Satanizmus a rituály elít iluminátov čierneho kabalu.


 

 

 

Satanistická sieť je veľmi rozsiahla. Sú veľmi organizovaní, extrémne bezohľadní, majú zakódované mená a svojich ľudí na dôležitých miestach. Sú posadnutí vnútornými bojmi o moc medzi sebou. Slabošstvo je považované za najväčší hriech satanistov. Celá satanistická sieť je ovládaná strachom. Deti členov sú mučené a ubíjané k smrti. Deti bývajú aj znásilňované a obetovávané. Satanisti si zvyknú myslieť, že vládnu démonom, ale je tomu práve naopak.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\TRl7mpLcSgoZxiLNqpcu7QpoIjLCTtON.jpg
Obetovávanie ľudí je rozšírené po celom svete. Existujú „ploditeľky“ detí, ktoré sú utajené. Niektoré sú dobrovoľníčky, ale mnoho ich je uväznených. Pri pôrode im pomáhajú doktori a sestry, ktoré sú súčasťou tajných satanistických sietí. Takéto deti nemajú dokumentáciu a nikdy oficiálne neexistovali, preto nikde a nikomu nechýbajú. Okrem toho satanisti aj unášajú detské obete. Časť obetí sú dokonca dobrovoľníci z kultu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Z_qeXfc3JQldVRfEZMd7zq6g6mmfNGlv.jpg
Pri rituálnej obeti, pri ktorej zomrie samotný satanista, sa jeho vedomie stáva vlastníctvom archontov (démonov z vyššej dimenzie). Inokedy je duša ľudskej obeti premiestnená do účastníka rituálu. Obeť je zhypnotizovaná tým, kto si berie jej energiu a silu. Tak sa vytvára vibračná magnetická spojka, po ktorej sa premiestni duša do satanistu po jej uvoľnení z tela po smrti. Toto sa deje v mnohých hlavných rituáloch po celom svete. Telo obete je potom uložené do masových hrobov alebo v krematóriu, ktoré je pod kontrolou kultu. Ku kŕmeniu zbytkov tiel sú trénované aj psy. Krv je fyzickým prejavom životnej sily. Hrá kľúčovú úlohu pri rituáloch. Satanisti ju pijú a tiež jedia časť mäsa pre získavanie energie. Pije sa, aj keď je obeť živá. Živia sa jej energiou archonti, ktorí konzumujú aj adrenalín, ktorý sa vytvára v krvi pri terore a v okamihu smrti. Satanisti jedia aj srdce. Aztékovia z Mexika boli posadnutí obetovávaním pre svojich bohov. Zabíjali tisíce ľudí denne. Máyski kňazi Nacoms a Chacs riadili ceremoniály, pri ktorých sa za živa vytrhlo obeti srdce a ponúklo sa bohom.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\bSHExmXVrdH04U5o2skOhQ6mptR-CyKK.jpg
Obetný rituál Máyov
Skoršia forma satanizmu bolo Sumersko-Arkádsko-Babylonské mysteriózne náboženstvo. Ich podstatnou časťou bola prítomnosť a sila démonických duchov. Satanizmus postupne prenikol do západnej civilizácie, ovláda a má vplyv na intelektuálny život posledných storočí. Prenikol do politiky, umenia, hudby. Všetko je energia a všetky symboly spôsobujú vibračné frekvencie energie. Behom rituálu sa vytvárajú interdimenzionálne brány či portály, ktoré dovoľujú manifestovať sa astrálnym bytostiam. Pentagram, ktorý je hlavným symbolom satanizmu, je umiestnený v kruhu, ktorý vytvára magnetické pole alebo stenu, ktorá zabraňuje démonom opustiť vymedzený priestor.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\2--3wrFBTUBAPilDFrMFtpMk0oXE_YR6.jpg
Pri satanských rituáloch sa využíva reč, pretože je to tiež vibrácia rovnako ako symboly. Archonti sa dostávajú do našej dimenzie. Tí môžu mať svoju vlastnú podobu alebo sa stávajú parazitmi ľudskej mysle, ktorú potom ovládajú. Oheň je taktiež dôležitý pri rituáloch. Oheň vytvára vibrácie, ktoré umožňujú interdimenzionálne prestupy.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Pgnug2S0we5Zn5t4UXwsU-_i0YbMQ2aS.jpg
Satanistické rituály elity iluminátov v americkom lese Bohemian Grove na čele s rodinou Bushovcov.

V historických prameňoch sa spomína, že kňazi mali schopnosť komunikovať s mimozemskými či astrálnymi bytosťami rovnako ako králi a vládcovi. Tí tvrdia, že sa stretli s bytosťami, ktoré sa materializovali a odmaterializovali. V tajných spoločnostiach prebieha komunikácia s týmito bytosťami. Archonti žijú v štvrtej dimenzii a ovládajú ľudstvo tisíce rokov prostredníctvom pokrvných línií (globálna elita), ktoré im slúžia. Tie sú akýmisi prázdnymi nádobami, ktoré sú obsadené démonickými archontami. Satanské rituály aj negatívne ovplyvňujú energetické pole Zeme; kŕmia ho negatívnymi vibráciami, ktoré ľudí udržujú v nízkovibračnom stave.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\04vZbUs2WU60p8qZOLVM-pQFTk_2KXJY.jpg
Rodina  Bushovcov sa v pokrvnej línii pári s reptiliánmi a ovláda jedno z krídiel globálnej elity.
Archonti sú posadnutí sexom. Pri pohlavnom styku dve energetické polia splývajú, najmä pri orgazme. Cez otvorené energetické kanály sa človek môže stať ovládaný či vlastnený. Archontom sex dovoľuje uchvátiť ich obeť a vysávať ich životnú silu. Hlavne sex s deťmi je prevádzaný už od dávnych časov. Archonti chcú absorbovať energiu z detí pred pubertou, pretože je ešte čistá a tým pádom viac využiteľná. Keď parazitujú na osobe, ktorá má sex s dieťaťom, sajú ich energiu. Análny sex s deťmi spôsobuje v deťoch reakciu – tzv. vasovagálny šok (spôsobuje bolesť a energia postupuje po chrbtici a exploduje v mozgu, myseľ sa môže rozdeliť do amnestických bariér – využíva sa to pri myšlienkovej kontrole). Každý rok zmizne v USA dvetisíc detí behom dňa. Sú použité najmä pri satanistických rituáloch. Tieto deti nie sú nikdy viac nájdené.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Gj3Tg5S7uY1_pLF906T0U5bU2yEoRSdA.jpg
Satanisti a elita iluminátskych klanov obetujú pravidelne malé deti. Režú ich na kusy a pijú ich krv. Dosť často sa na nich aj sexuálne ukájajú či už pri živote alebo po ich zabití.
Michael McArthur je jedným z bývalých satanistov, ktorý priniesol na verejnosť mnoho hrozivých informácií. Rozprával o tajných operáciách satanistov, kedy boli unášané deti k rituálnemu obetovaniu. Satanisti majú špeciálne vybrané dni pre unášanie detí, na prípravu k obetovaniu, k sexuálnym a krvavým rituálom. Istý nemenovaný člen satanistickej organizácie (čierny princ; interview s ním je v knihe Satan’s Undergroundz roku 1990 od Dr. Al Carlislea) odhaduje, že iba v Spojených štátoch padne ročne za obeť satanských rituálov 40 až 60 tisíc ľudí. Čo majú spoločné satanizmus, kresťanstvo, judaizmus, islám, hinduizmus? Sú zamerané na uctievanie tých istých bytostí (ktoré majú len rôzne mená).
Satanisti, ktorí vládnu svetu totiž zmanipulovali celé dejiny ľudstva skrze mimozemské entity a tak sa im podarilo za celú históriu ľudstva nielen vytvoriť všetky náboženstvá ale aj ich úplne premeniť na svoj obraz a začleniť do nich kamuflážou presne to čo potrebovali. Okrem iného si do všetkých náboženstiev dosadili, čiže infiltrovali svojich ľudí, ktorí zohrávajú dôležitú úlohu pri vedení sveta a manipulovaní nevedomých más. Všetko čo ľudia počuli a videli teraz považujú za sväté. Pritom sa vôbec neunúvajú rozmýšľať sami za seba. Ako to myslím? Opisoval som to dôkladne a preto treba čítať všetky moje články, aby to do seba zapadalo. My sa narodíme do doby a v tej dobe už existuje nejaký nastavený systém. Vždy v každej dobe niekto nastavil a menil systém. Teda aj ovládal ľudí a vládol im. Je dobre známe, že obyčajní ľudia nikdy nevládli a vládnuť nebudú. Tí čo sú pri moci nikdy nechceli prísť o moc a preto udržovali ľudí v strachu, panike a hlavne v nevedomosti. To značí, že ak sa narodíte do nejakej doby ako ja a vy teraz tak už všetko existuje a existovalo aj bez nás. Ak pred obyčajným ľudom všetko zatajujú a menia dejiny a knihy tlačia oni a majú na tým moc aj nad tlačou tak sa nemôžete čudovať, že všetko čo ste sa v živote naučili sú bludy a doslova sa dá povedať nevie vôbec nič. Lebo to ako rozmýšľate sú sprostosti a všetko je úplne inak. Tak na našej Zemi existuje 97 percent ľudí, ktorý sú úplne zdegenerovaní, otupení a žijúci v omyloch a nevedomosti. Je to smutné ale aj keby ste sa na hlavu postavili vy tieto skutočnosti nezmeníte. Preto ak nechcete patriť medzi tupé stádo oviec ktoré len bľačí tak je na čase zabudnúť na všetko čo ste si doteraz mysleli o svete a čo vás naučili chorí ľudia skrze systém v školách, v knihách a z médií. Zabudnite na reklamy a na reči vaši známych aj rodiny. Lebo všetci od narodenia ste si na seba nakladali len také myslenie aké ste videli od rodičov a od spoločnosti. Tento hmotný svet patrí Satanovi a preto tí čo vládnu svetu manipulujú všetko pre neho, aby zviedli všetky duše do záhuby a stiahli ich zo sebou do večnosti utrpenia.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka