Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Slovenské média sú lacné prostitútky sionistov. Prečo sa pravdu v televízii a v novinách nikdy nedozviete a kto za tým stojí? No predsa chazari-ilumináti. 

Toto všetko sa deje rovnako na celom svete pretože za tým stoja sionisti a ilumináti. Všetky televízie na Slovensku nie sú už dávno Slovenské. Sú to lacné prostitútky Slovenského národa a robia to či im kážu sionisti, aby manipulovali a dezinformovali národ. Tieto televízie zapredali svoj vlastný národ a dopúšťajú sa vlastizrady. Dopúšťajú sa výsmechu všetkých základných ľudských hodnôt ktoré uznávajú naozajstný dobrý inteligentný milujúci ľudia. Nedeje sa to prvý ani piaty rok. Toto sa dialo už v časoch socializmu. Vtedy tiež klamali ale nie až tak moc ako teraz. Vtedy dokonca neukazovali vôbec nič a človek nevedel ani to úbohé klamstvo. Izrael je teroristický štát plný zla a násilia. Sionisti a ilumináti, ktorí vládnu svetu si tlačia peniaze ako na bežiacom páse a majú pod kontrolou všetky televízie na svete. Pýtate sa ako je to možné? Veľmi ľahko. Sionisti- ilumináti sú najbohatší na svete. Majú svojich ľudí vplyvom moci a peňazí v celom svete. Majú ich dosadených v športe, v biznise, v politike, v médiách, v policajných aj vojenských štruktúrach a aj medzi oligarchami. Určujú trendy, technológie, politiku, média, potravinársky, textilný, zbrojársky priemysel.

Celé Slovensko nevedomých ľudí každý jeden deň čaká na nové správy. Títo úbohí chudáci nevedia o tom ako skočili do pasce  satanistom. Tí ich totiž každý deň maximálne klamú a dezinformujú. Pokiaľ hlásia, že sa nič nedeje opak je pravdou. Nám totiž ide o prežitie.

 

Niet sa potom čo čudovať, že každá televízia je pod ich kontrolou. Teraz ani nie je reč o nich ale o tom ako sa v každom štáte nájdu ľudia, ktorí zapredajú vlastný národ na sionisticko-iluminátske ciele. Televízie Markíza, JOJ, RTSV, TA3 sú zradcovia, ktorí robia to čo im kážu a sú čisto proti nám všetkým, ktorí milujeme svoj národ. Presne do bodky plnia pokyny a vysielajú len to čo im kážu.
Nikdy v živote sa nestalo, aby sa niekto z týchto televízií zmienil o tom ako je Izrael a Amerika zlo. Ani raz sa za celé roky nezmienili ani o jednom zlom čine, ktoré tieto štáty a ich politici spáchali. Ani raz nebola zmienka o tom ako Izrael vraždí všetky štáty naokolo. Ani raz nebola zmienka o tom ako Izrael pácha genocídu. Ani raz nebola zmienka o tom ako Izrael robí terorizmus pomocou svojich agentov MOSADU. Ani raz nebola zmienka o tom ako Izrael týmto zlom nakazil Ameriku a ako dosadili všetkých svojich ľudí do Americkej politiky ale aj všetkých iných štátov. Ani raz nepovedali, že vôbec nejaký Rotschildovci alebo Rockefeler žijú. Ani raz nás neinformovali ako ilumináti za pomocou CIA a MOSADU vytvorili AL KAJDU a ISIL. Ani raz nás neinformovali ako pomocou CIA a MOSADU vytvorili ilumináti umelo AIDS, vírus DENGUE, prasačiu chrípku .

Takto lákajú svoje ovečky. Ale mali by tam mať napísanú pravdu a to takúto. Hľadáme nové zradcovské svine, ktoré budú ako my slúžiť satanovi a sociopatom sionistom. Ak si bezcharakterná sviňa a rád zradíš svoj národ tak si náš človek.

V tom čo nepovedali ani raz by som mohol napísať dlhú knihu. Preto kladiem kľúčovú otázku. Načo je nám všetkým televízia? Na to, aby sme boli stále donekonečna klamaní tým čo aj tak nie je pravda? Na to, aby sme žili v ilúzií, že máme skutočné pravdivé informácie? Toto všetko musí skončiť lebo pravda vždy zvíťazila a všetko svinstvo vždy vyšlo na povrch. Pozrite sa na dejiny a jasne uvidíte ako všetko choré a zvrátené vždy skončilo. Padli všetci tyrani aj všetky nadvlády a choré systémy. Padli všetky civilizácie aj všetci vládcovia, ktorí ničili ľudstvo a tiahli ho do záhuby. Pravda sa nedá zastaviť. Ona je silnejšia ako oni. Preto apelujem na všetkých zdravých ľudí čo ešte nemajú zdegenerované bunky a úplne otrávené telo od jedov z oblohy čo na nás striekajú a od potravín ktoré otravujú aby nepodporovali televízie. Každá televízia je len preto, že má základňu a preto lebo má sledovanosť skrze ľudí. Ak sa ľudia odvrátia od televízie urobia dobre nie len sebe samým ale aj celému svetu ktorý takto uzdravia. Televízia spolu z peniazmi je zbraň Satana, ktorá ničí ľudstvo. Cez televíziu vo veľkom masovo klamú, dezinformujú, programujú vašu myseľ a pripravujú vás na poslušných odovzdaných ľudí, ktorí už ani sami nevedia čo je pravda. Preto vás dennodenne zaplavujú klamstvom a vašu myseľ otupujú len primitívnosťami a nepodstatnými vecami. Zaplavujú vás Americkými filmami, ktoré ničia ľudstvo a degenerujú všetky skutočné ľudské hodnoty. Všetci čo chodia na deň otvorených dverí a sú namäkko z Markízy, JOJ atď. sú už ich bábky. Preto sa treba zobudiť, aby nebolo neskoro a aby ste neprišli na to, že už nežijete tak ako chcete ale tak ako to vyhovuje im.

Ak nechcete aby z bol z vášho dieťa takýto debil a zdegenerovaná duša, ktorá rozmýšľa len tak ako mu to ukážu v televízii tak sa zbavte televízora cez okno čo najskôr.

Mať doma televízor rovná sa mať doma satana v byte

Televízia bola vyrobená len na jeden cieľ a to je zobrať vám všetkým slobodu a rozum. Rozhodovať za vás a nanútiť vás rozmýšľať tak ako to vyhovuje im. Celé roky od vášho narodenia vám vysielajú bludy a robia to úmyselne. Má to len jediný význam. Urobiť s vás otrokov, ktorí sú tak sprostí, že nebudú mať vlastný rozum ani názor. Toto otroctvo má za následok zobrať vám všetok voľný čas a možnosť sa duchovne prebudiť. Má to za následok nemať čas sa búriť a rozmýšľať nad svojim životom a problémami. Každý  z nevedomých ľudí je takto masírovaný dlhodobo aby prežíval len nereálne osudy telenoviel. Aby sa človek pohoršoval a ničil si zdravie aj celú psychiku. Aby človek bol deptaný a psychicky ničený tým zlom čo vidí každý jeden deň v televíznych novinách od narodenia až po smrť. Tieto veci sú robené chladnokrvne a beštiálne len preto aby takto likvidovali psychiku ľudí a všetkých národov- Takto vás deptajú a ničia vám zdravie aj vaše životy. Celý život vysielajú len zlo a nikto nie je na to zvedavý. Úmyselne držia zábavu nízko a ukazujú primitívne zábavy. Podporujú homosexualitu, zvrátenosti, morbídnosti a o chvíľu majú príkaz odporovať aj nekrofíliu, pedofíliu, satanizmus, aj porno v priamom prenose. Tieto zvrátené choré veci plánujú o malú chvíľu ukazovať aj učiť na školách dokonca hovoriť o väčšine s toho v kostoloch.

Chcú vám onedlho zobrať vieru aj vaše náboženstvá a úplne vás od nich odstaviť. Idú zničiť katolíkov aj pravoslávnu cirkev. Nevedia Putina zničiť fyzicky bojom tak ho idú zničiť vnútorne cez cirkev, aby ju rozložili. Tak zničia Rusko a ak to urobia tak sme naozaj po smrti do dvoch rokov. Preto je veľmi dôležité čo sa stane do konca tohto roka. Ak nič Putin neurobí tak starobu neuvidíme už určite. Jedna vec je tá čo si myslíte všetci o Putinovi ale druhá vec je tá, že sa môžeme len modliť, aby Putin nebol s nimi a nehral divadlo pred svetom, že ich akože ničí. Lebo takýchto divadiel poznám veľa. Konkrétne budem menovať. Pinochio s dlhým nosom a klamár všetkých klamárov Fico to hrá na dve strany. Je to slobodomurár a len čaká ako nastolia NWO. Preto sa modlí, aby už voľby nikdy neboli. NWO značí, že voľby už nikdy nebudú. Všetci by sme už boli riadení OSN a tak isto aj cirkev. Pápež je bastard a satanista a tak isto aj Kiril pravoslávny vodca. To sú Judášovia a zradcovia Krista. Na nich dopadol Boží hnev a sú večne prekliatí. U nás známy Martin Daňo a Rudolf Vaský sú ešte príklad toho čo je divadlo o ktorom hovorím. Oni nie sú s národom ale v skutočnosti sú proti národu. Sú to farizeji a odporní zradcovia. Martin Daňo je sionista a Vaský tak isto. Martin Daňo je v slobodomurárskej lóži B´nai B´rith v tej istej ako Fico.

Ak by niekomu nebolo jasné, čo to značí tak poviem. Oni dvaja Vaský aj Daňo všetko čo točia proti politikom nemyslia vážne. Je to len dohodnuté divadlo na náš úkor a dobre sa na tom zabávajú ako si národ myslí, že oni idú proti Ficovi, Kiskovi a vláde. Oni sa len dohodli na tomto divadle s nimi. To znamená, že tie nadávky aj to ako ich idú ničiť sú len bludy. V skutočnosti to hrajú len obe strany a pekne sa tvária do kamier tak ako sa musia. Doteraz ich nikto nezatvoril ani nezabil. Skúste to vy obyčajní ľudia čo robia oni dvaja a z basy už neprídete alebo vás zabije SIS.


Takto ako sa správajú títo dvaja sa správajú len sociopati a zákerný ľudia. Sú plný zla a deštrukcie. Obaja sú za to divadlo perfektne platený.


Ale už vaša trápna etuda skončila sionisti Messie Martinko ako sa nechávaš oslovovať. Sociopat jeden aj druhý.

 


Každá rodina bola masírovaná a dezinformovaná už v časoch ako vznikol televízor. Preto nepozerajte televízor ak táto rodina ale sledujte javy aj príčiny ako všetko do seba zapadá. Vytvorte si vlastnú skladačku o tom čo sa deje na Slovensku aj v celom svete.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka