Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ilumináti provokujú svet svojimi odkazmi alebo 9/11 v iluminátskom umeníMoslimskí teroristi všade po sebe zanechávali v Amerike Korány. V autách zabúdali príručky na lietanie. Tesne po teroristickom útoku našli v Afganistáne budovu, v ktorej mal byť ukrytý najväčší terorista Usáma Bin Ládin, ale našli tam iba teroristické vysúvacie nožíky. BBC reportér oznámil, že FBI našla pas jedného z únoscov v ulici blízko Ground Zero v New Yorku. Bin Ládin zomrel už niekoľkokrát. Toto je súčasť oficiálneho príbehu, ktorým mainstreamové médiá utvárajú celosvetovú verejnú mienku.
Je to smiešne. Ale ľudia tomu uverili. Dajte im predstavu bez detailov, a ľudia to bez rozmýšľania prijmú ako pravdu. "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou". Opakovanie je jednou z najlepších foriem ovládania mysle. Jednou z najlepších stratégií elity na ospravedlňovanie zmien v spoločnosti je stratégia s názvom "Problém - Reakcia - Riešenie". Vymyslia problém, vyvolajú reakciu u ľudí - zväčša cez médiá, a prijmú riešenie problému, ktorý sami vytvorili. A táto je súčasťou ďalšej premyslenej stratégie totalitného tichého našľapovania - krok za krokom sa agenda plní, pretože keby to urobili naraz, ľudia by si to nedajbože všimli.


Problémy sú vyrobené tak, aby vytvorili strach a protesty ľudí. Verejný šok a hnev je zámerne sprostredkovaný cez mediálnu kontrolu. Verejnosť potom bez odporu a s poslušnosťou akceptuje elitou navrhnuté riešenie.

V súčasnosti ale už aj takmer každý priemerný Američan musí tušiť, že teroristický útok na WTC bol podvodom, ktorý vykonala ich vlastná vláda. Útok na dvojičky bol symbolický rituál, ktorý na jednej strane vyvolal v ľuďoch strach z vlastnej bezpečnosti, ktorý si plánovito vyžiadal nové opatrenia vlád, a na druhej symbolicky vyjadril napadnutie a zničenie islamského sveta - Blízkeho východu. Množstvo ľudí zahynulo pri zničení WTC a ešte viac neskôr kvôli vládnym opatreniam zahŕňajúcim inváziu na Blízky východ.
Medzi dané opatrenia, ktoré boli zavedené po tejto udalosti, patria napríklad vstúpenie amerických síl na územie Afganistánu, rozšírenie právomocí bezpečnostných zložiek USA, zvýšenie bezpečnostných opatrení v leteckej doprave zahŕňajúcich dôkladnejšie bezpečnostné prehliadky na letiskách či nasadenie ozbrojených agentov na paluby komerčných lietadiel, obmedzenia voči zahraničným návštevníkom, branie otlačkov prstov na letiskách, zbieranie fotografií prichádzajúcich turistov, väčšie monitorovanie ľudí, väčšie zapojenie iluminátskej CIA a obnovenie tajných operácií, masívne sledovanie osobných dát užívateľov internetu a iné. Čiže všetko, čo využili v maximálnej možnej miere na zredukovanie slobôd občanov.

V súvislosti so symbolizmom Blízkeho východu, ktorý mal byť týmto aktom dotknutý, veže WTC a námestie sú rozmiestnené tak isto ako islamské posvätné miesto s Kaabou (čierna kocka v strede mešity v Mekke). Autor dizajnu a architektúry komplexu WTC budov, Minoru Yamasaki, o námestí povedal, že ide o západný ekvivalent Mekky. WTC aj mešita predstavujú dva slobodomurárske stĺpy (dve protikladné energie) a rovnováhu, resp. tretiu energiu, ktorá pôsobením prvých dvoch energií vzniká. Znalosť práce s energiami sa využíva pri slobodomurárskych, satanistických a iných rituáloch. Rituál krúženia moslimov okolo Kaaby v Mekke predstavuje symbolicky neustálu búrku odohrávajúcu sa na severnom póle planéty Saturn a je súčasťou uctievania archontov.


Na hornom obrázku obchodné centrum WTC s točiacou sa guľou (sférou) na námestí,


na dolnom islamská svätyňa s Kaabou, okolo ktorej krúžia veriaci vyznávajúci islám.

Americký režisér Aaron Russo bol určitú dobu priateľom Nicka Rockefellera. S Russom bol natočený rozhovor v roku 2006, ktorý viedol reportér Alex Jones. Nick Rockefeller ho pozval do Rady pre zahraničné vzťahy, ktorá je riadená elitou. On to odmietol - bolo to asi 11 mesiacov pred pádom dvojičiek. Bolo mu povedané, že dôjde k udalosti, ktorá povedie k invázii do Afganistánu a Iraku za účelom prevzatia ropných polí a za účelom založenia základne na Blízkom východe. Že vojaci budú hľadať v jaskyniach v Afganistane a Pakistane Usámu Bin Ládina. Že príde k nekonečnej vojne proti teroru, pričom žiadny skutočný nepriateľ neexistuje. Že celá vec má byť jeden veľký podvod. Ľuďom sa má vládnuť a populácia má byť znížená na polovicu. Že je v pláne ľudstvo očipovať. Russovi bol ponúknutý čip, ktorý mu zabezpečí VIP status.

Russo a Nick Rockefeller

"Teroristická" organizácia Al Kaida, ktorá je údajne zodpovedná za útok na dvojičky, je tajne financovaná organizáciou CIA za účelom podpory politickej nestability a ospravedlnenia pokračujúcich vojenských zásahov na Blízkom východe, ktoré majú v konečnom dôsledku. vyvolať tretiu svetovú vojnu. Tretia svetová vojna bola navrhnutá ešte v 19. storočí Albertom Pikeom, zasvätencom iluminátskej agendy. Do konfliktu má byť zapojené aj Rusko a Čína, čo sa už samozrejme deje. Rusko a Čína sú len ďalšími figúrkami v hre o získanie moci nad ľudstvom. Ruský prezident Vladimír Putin po "útokoch" na WTC ako prvý vyzýval medzinárodné spoločenstvo k zjednoteniu úsilia v boji proti "terorizmu" - ten už sa nevie dočkať dokončenia Nového Svetového Poriadku. Al Kaida bola použitá ohľadom zničenia WTC ako zásterka.


Al Kaida či Al CIAda?

Usáma Bin Ládin bol dlhé roky vedený na výplatnej listine CIA. Bin Ládin zomrel pravdepodobne ešte na začiatku 21. storočia zo zdravotných dôvodov.


Fotografie Bin Ládina údajne z roku 2004 a 2007, prezentované v médiách. On mladne!

Bin Ládin podľa médií zomrel viackrát a v priebehu času sa objavovali jeho rôzne fotografie.


Ktorý z týchto Bin Ládinov bol teda pochovaný v mori? Ktorý? Ktorý?

V rovnakú dobu, ako sa mal odohrať teroristický útok, boli robené aj letecké cvičenia na rovnakom mieste i po celej Amerike a prebiehali scenáre podobné únosom lietadiel. Jedným scenárom bolo lietadlo, ktoré malo naraziť do budovy. Tento scenár je príkladom toho, ako možno ľuďom dopredu naprogramovať situáciu, ktorá sa má odohrať.
Bývalý CIA a civilný pilot John Lear dokonca potvrdil, že do WTC nenarazilo žiadne lietadlo a že by to bolo fyzikálne nemožné. Neexistuje žiadne oficiálne video nárazu, žiadne lietadlo tam nebolo nikdy nájdené, diera v budove bola omnoho menšia ako bol Boeing, ktorý tam mal naraziť. Celý príbeh okolo lietadiel je vymyslený, aby zakryl príčinu deštrukcie. V budovách boli nastražené výbušniny, ktoré spôsobili masívnu explóziu.


Výbuch náloží vo WTC vežiach.

Teraz trochu k okultizmu. Dve veže sú súčasťou symbolizmu Saturnu. Saturn je centrom pozornosti pre tajné spoločnosti, pretože táto entita nám (nielen) astrologicky vládne. Dve veže vidíme v budove slobodomurárov a symbolicky v Šalamúnovom chráme.

Naľavo WTC veže a napravo dva slobodomurárske stĺpy

Americký podnikateľ, člen tajných spoločností a člen satanistickej pokrvnej línie David Rockefeller je zodpovedný za výstavbu dvojičiek. Nechal ich postaviť. Vedel, ako to s nimi dopadne, pretože to bolo všetko v pláne.


Dve veže v Dominikánskej republike a dve veže s pyramídou s okom v Izraeli.


Dve veže sa nachádzajú aj na už spomínanom posvätnom mieste v Mekke.

Dve veže v Mekke
Veže v tarote predstavujú symbolicky "zmenu, erupciu, nepokoje, odhalenie, pohromu, oheň, blesk a pád". Tieto ezoterické znalosti sú využívané pri všetkých udalostiach a rituáloch.


Horiace veže v tarotových kartách

 

Odkaz na 9/11 v iluminátskom umení

Ilumináti radi ukazujú svoje plány v umení, najmä vo filmoch a hudbe, ktoré sú najdostupnejšie a najprijateľnejšie pre ľudí. Hollywood a produkciu filmov kontrolujú Ilumináti. Tieto umelecké prostriedky pripravujú ľudí na budúcnosť a propagujú agendu, ktorú chce elita zaviesť do spoločnosti. Propaganda deštrukcie WTC bola v Hollywoode obľúbenou témou, pretože ich osud bol dávno dopredu spečatený. Vo veľa dielach sú nato odkazy.


Film Matrix (1999): Na preukaze má Neo napísaný dátum expirácie 11. september 01 (čiže rok 2001) (deň, kedy "teroristi" zaútočili na WTC veže). Ale dej Matrixu sa odohráva v oveľa väčšej budúcnosti.


Opäť film Matrix (1999): scéna zobrazujúca dva horiace stĺpy / WTC.


Film Terminátor 2 (1991): "varovanie 9-11" napísané na moste
- nenápadný odkaz na 11. september. Vedeli, kedy sa to stane.


Záber z filmu Super Mario Bros (1993) na ničiace sa WTC veže.


Film Super Mario Bros (1993) - znovu,
horiace WTC veže v pozadí za zloduchom Dennisom Hopperom.


Hodiny ukazujúce 911 vo filme Trading Places (1983).
V inej scénke filmu je aj priamy záber na WTC veže.


Pohľad na hodinky vo filme Godzilla (1998). 911 na ručičkách.


Záber z filmu Godzilla (1998), v ktorom novinár hovorí o deštrukcii WTC
(posledné tri číslice 911 vľavo dole na obrazovke počas
reportáže prebehnú na kamerovom displaji).Film Gremlins (1984) - Zach Galligan nastúpi do svojho auta Volkswagen Beetle a naštartuje motor. Zapne rádio a červený indikátor sa nachádza medzi číslami 9 a 11.


Film Gremlins 2 (1990) a mikrofóny nebadane dávajúce dohromady 911.


Vo filme The Peacemaker (1997) George Clooney je naháňaný teroristom z Juhoslávie,
na letisku v New Yorku vystúpi z eskalátoru a za ním sa na paneloch nachádza 9 a 11.


Film Enemy Of The State (1998) - Gene Hackman a Will Smith nájdu na počítači osobné dáta Johna Voighta. Gene Hackman poznamená: "Reynolds, Thomas Brian. Narodený 9-11-40."


Scéna z filmu Rugrats In Paris (2000), v ktorej lietadlo letí smerom ku WTC vežiam.


Rugrats In Paris (2000) opäť - Chuckiemu sa na svadbe pri tancovaní zamotajú šnúrky od topánok a ako tancuje, počíta do rytmu "9, 11...".


Film Traffic (2000) - na krabiciach s drogami je napísané 911.


Scéna v Simpsonovcoch (1993), kde na obraze horí WTC veža.


Simpsonovská epizóda Město New York vs. Homer Simpson (1997), v ktorej je odkaz na 911.


Obal k filmu Smrtonosná pasca (1988) - horiaca (WTC) veža.
Vo filme je ešte záber na časovač bomby, kde je odkaz na číslo 911.


Film Fightclub (1999) - scéna, v ktorej sa demolične zrútia dvojičky WTC.


Záber z filmu Armageddon (1998), v ktorom došlo k deštrukcii WTC centra
(záber bol po 9. septembri 2001 z filmu vymazaný). Vo filme je niekoľko ďalších odkazov na 911


.
Deň nezávislosti (1996) - zničené WTC veže. Vo filme je ešte jedna scéna,
v ktorej sa na displaji odpočítavadla objaví čas 9:11.01.


Návrat do budúcnosti (1985) a časovač ukazujúci 1:19 (odzadu 911).
Vo filme je ešte záber s číslom 911. (Plus symbol pyramída s okom atď.).Vo filme Patriot (2000) Mel Gibson odváži stoličku, ktorú vyrobil, povie hlášku "9 libier, 11 uncí, to je perfektné, perfektné". Potom si na ňu sadne, a stolička sa pod ním rozpadne.


Obrázok zo Spiderman comicsu z roku 1991 – ničenie WTC veží.


Illuminati Board Game - stolná hra, kde je útok na dvojičky súčasťou hry.


V epizóde seriálu The Lone Gunmen z marca roku 2001 bolo lietadlo unesené a ovládané počítačovo. Počítač prevzal riadenie lietadla, takže piloti iba sedeli a nemohli ho riadiť, pretože bolo riadené zo zeme, a potom letelo na dvojičky a malo do nich naraziť. V príbehu sa ale nejakí ľudia nabúrali do systému, prevezmú nad ním kontrolu a lietadlo tesne pred nárazom zdvihnú hore.


Iron Man - TV séria z roku 1994, stíhačka narazí najprv
do dvoch veží WTC a potom do modelu Pentagonu.

 


Najlepšia scéna na koniec z Johnny Bravo epizódy zo začiatku roku 2001
- je tam obraz horiacej WTC veže na plagáte s nápisom "Coming Soon".

Posledné dva obrázky sú skôr zaujímavým (asi náhodným) bonusom ako zobrazeným plánom deštrukcie WTC, ale aj tak ich sem dám.

Foto Nirvany z bookletu k albumu In Utero zrkadlovo otočená (1993). 911 na tričku?
Je to možné. V hudobnom priemysle sa bežne zobrazujú iluminátske plány.Obal k živáku od skupiny Dream Theater z roku 2001, na ktorom sú horiace dvojičky
zobrazené v strede (obal bol stiahnutý a zmenený hneď po zrútení WTC veží).

Oficiálny príbeh o teroristickom útoku na dvojičky je dôležitý z hľadiska ospravedlnenia dôvodov pre ďalšie zmeny v spoločnosti vedúce ku vzniku Nového Svetového Poriadku. Ale akosi im už tento príbeh nevychádza.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka