Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Čierny kabal je centrála satanizmu Rotschildovcov


 

Táto organizácia je spojenie vysoko utajovaného spolku najnebezpečnejších zvrátených sociopatov vyznávajúcich Satana, ktorí vládnu svetu a majú ho úplne pod kontrolou. Táto organizácia vlastní všetky centrálne banky sveta a vydiera a likviduje všetkých politikov, vrátane našich bez výnimky. Táto šialená sekta je tak šialená, že si vo svojej chorej hlave namýšľa, že Satan ich povýši k sebe a dá im moc. Pritom ich len využíva a potom ich zničí.

Takže, toľko investigatívy hádam stačí nato, aby som týchto grázlov konečne „usvedčil“, aby aj obyčajným ľuďom začalo klapať, že zlo má akúsi „centrálu“ na tejto planéte, že tzv. čierny kabal je skutočný, no a aby som celú vec konečne mohol posunúť do vyššej, náboženskej roviny, lebo ozaj veľké odpovede na ozaj veľké otázky ohľadom toho, čím je ľudstvo v skutočnosti, a čo sa na tejto planéte deje v skutočnosti, sa skrývajú v Biblii. Vopred snáď toľko, že ateisti a tí, ktorí uverili, že človek je produktom evolúcie, žijú v úplne iluzórnom svete, a nikdy nebudú môcť vidieť východiská zo súčasnej situácie sveta, až kým neprídu na to, že „Boh“ je skutočný. Nie síce celkom taký, akým si ho predstavujú veriaci, ale je skutočný :-)

Tajný satanistický rituál čierneho kabalu vysoko postavených iluminátskych rodín

Veľkým tajomstvom u nás doma dodnes je, že hnacou silou za komunizmom bol v skutočnosti bankársky kabal z Wall Street a City of London. Čo si myslíte, prečo boli aj komunisti úplne ticho ohľadom existencie kabalistických tajných spolkov ako Bilderberg, či Trilateral Commission? A prečo neodznelo meno Rothschild ani raz v komunistických médiách? Nuž, preto lebo už aj Lenina a boľševickú revolúciu v roku 1917 financoval tento bankársky kabal, hlavne rodina Rockefellerovcov. Skrytým cieľom bankárov už po skončení druhej svetovej vojny bolo nejakým spôsobom donútiť štáty sveta, aby sa aspoň čiastočne vzdali ich suverenity. Keďže to nebolo vôbec realistické, aby sa krajiny vzdávali suverenity "len tak", bankári si vymysleli stratégiu. Treba si najprv vytvoriť „dvojpólový“ svet, pričom samozrejme hnacou silou za oboma pólmi budú v tajnosti oni. Skoro všetky krajiny sveta potom donútiť, aby sa čiastočne vzdali svojej finančnej, hospodárskej a vojenskej suverenity v prospech jedného alebo druhého pólu. Je jedno ktorého. Zlúčiť dva póly do jedného nejakým spôsobom bude predsa neskôr celkom jednoduché a realistické.

Starý dobrý a lacný trik trocha podobný tomu, čo Rothschildovci predviedli už aj v 19. storočí v čase napoleonských vojen, kedy financovali oba vojnové tábory, čo však znamenalo, že nech vyhrá hociktorá strana, oni si na tom finančne nemôžu prerobiť, iba zarobiť! A že ako donútil Čierny kabal krajiny, aby sa vzdali ich suverenity v prospech niektorého pólu? Jednoducho...Tým strašiakom bol komunizmus....Väčšine neutrálnych krajín bolo dané ultimátum: buď vstúpite do „západného tábora“, alebo dopadnete ako Stredná Európa: „zožerie“ vás stalinovský Sovietsky zväz! A tak sa stalo, že po roku 1955 už prakticky ani jedna krajina sveta nebola úplne nezávislá, ani vojensky, ani finančne, ani hospodársky. Buď sa stala "západnou kapitalistickou" alebo "komunistickou". Prakticky už existovali iba dve krajiny, "Západ" a "Východ".  A hneď v roku 1962 tá šialenejšia časť Čierneho kabalu dospela aj k názoru, že nadišiel čas na zlúčenie týchto dvoch pólov. A to vojnou! Nech vyhrá hociktorý pól, ostane už iba jeden z nich, ktorý už ale bude zahŕňať všetky krajiny sveta! Šialené? Áno..

Pápež Bergoglio je jeden z najvyššie postavených satanistov členov čierneho kabalu. Je to syn diabla a zradca Ježiša Nazaretského, živého Boha na Zemi. Je večne prekliaty ako všetci ktorí slúžia Satanovi

Čierny kabal síce ovláda svet a zotročuje ľudstvo ale je tu jedna vec a tá sa nepíše nikde. Oni síce poznajú mimozemšťanov, ktorí sú zlí a tí s nimi spolupracujú a sami chcú, aby ľudstvo bolo zničené ale existujú tak isto aj dobrí mimozemšťania a tí sú na našej strane. NASA aj naše vlády to taja zubami nechtami. Nad našou hlavou a to len vo výške 80 km je 100 000 vesmírnych lodí mimozemšťanov z Plejád v počte 240 000 000 bytostí, ktoré nás chránia. Majú kontrolu nad všetkými jadrovými zbraňami a všetky plány im kazia. Majú záujem nám pomáhať lebo sú to bytosti svetla a naša ľudská činnosť ich ovplyvňuje našimi negatívnymi hrubo hmotnými vibráciami. Oni utlmujú všetky konflikty a dávajú pozor aj na švajčiarsky CERN lebo to čo tam naši ľudia robia je maximálne šialenstvo. Pokúšajú sa vyrobiť vesmír a ešte horšie je to, že chcú vpustiť cez urýchľovač do našej dimenzie temné sily z iných svetov. Ak by CERN vybuchol tak to zničí všetko v najbližšej časti vesmíru. Práve preto ho majú Plejádania pod kontrolou a Rotschildovcov to veľmi hnevá. Preto dali Rotschildovci Obamovi pokyn, aby odpálil jadrovú raketu na Plejády. Títo mimozemšťania sa tomu len smejú. Oni to zničili a odclonili. Prešlo to cez nich bez toho aby sa ich to dotklo.

Dlhý čas poznám mená najužšej skupiny ľudí, ktorí hýbu týmto svetom a jeho ekonomikou. Je to stále dokola sa odohrávajúca hra, v ktorej má kriminálnik zvíťaziť nad slušným človekom. Je len jeden dôvod, prečo sa menšine darí zotročovať väčšinu a tým dôvodom je nevzdelanosť. Existujú jasné znaky ľudí, ktorí sú utláčateľskí ale tým že ich skoro nik nepozná, tak im mnohí naletia, ba dokonca si ich zvolia do vládnych funkcií. Títo ľudia utláčajú v "mene pomoci" a ich tzv. "pomoc" je len viac útlaku. Doporučujem nájsť si a naštudovať informácie o utláčateľoch a znakoch utláčateľských osobností. Na základe týchto informácií ich spoločne nepustiť k moci. To je cesta z tohto marazmu. Tí ktorí si tieto informácie našli a naštudovali a hlavne použili, sú dnes ďaleko slobodnejší, ako ostatní. Sloboda je slovo, ktoré týchto dobrákov nesmierne dráždi. Bojujte o svoju slobodu a oni sa z toho zrútia.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka