Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ilumináti a satanizmus: skrytá myšlienková kontrola ľudstva cez rituály a showbiznis
 

Na vrchole satanistickej hierarchie stojí tajná organizácia zvaná „ilumináti“, ktorá bola založená v roku 1776 v Bavorsku Adamom Weishauptom povereným Rothschildovcami. Je to organizácia, ktorá tajne kontroluje všetky oblasti spoločenského života, či už je to finančný systém, vzdelávacie inštitúcie, právne inštitúcie, vlády, šovbiznis, médiá, veda a technika, vesmírne programy, vojenský sektor, politický sektor, farmaceutický priemysel, náboženské organizácie a sekty atď. Ilumináti sú najväčšou elitou spoločnosti. Ich cieľom je nastoliť Nový svetový poriadok, na čele ktorého bude úzka centrálna vláda riadená archontami vládnuť ľudstvu. V skutočnosti (satanistickí) ilumináti svetu vládnu, ale zatiaľ tajne a nemajú ešte plnú kontrolu nad ľudstvom. Tú chcú dosiahnuť pomocou totalitného systému. Ich cieľom je vytvoriť z ľudí dobrovoľných otrokov, ktorí ich vládu budú akceptovať. Poznáme dvanásť najhlavnejších satanských pokrvných línií, ktoré sú súčasťou alebo úzko spolupracujú s iluminátmi, a sú to tieto: rodina Rothschildovcov (sú na čele iluminátskej hierarchie), rodina Warburgovcov, rodina Rockefellerovcov, rodina DuPontovcov, rodina Russellovcov, rodina Onassisovcov, rodina Bundyovcov, rodina Freemanovcov, rodina Kennedyovcov, rodina Collinsovcov, rodina Astorovcov, rodina Liovcov. Sú to všetko pokrvné línie riadené archontami.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\yVmMMtTR9M-CcDpu9YwQ6zzWuLB8j0Q_.jpg
Ilumináti ktorí vytvorili sionizmus hýbu z pozadia celým svetom vplyvom skrytej moci a okultného satanizmu.

 

Satanistická organizácia – hierarchia:
Ženská časť
- Kňažka temnôt
- Vysoká matka temnoty (13 stupňov)
- Sestry svetla (9 stupňov)
- Matriarch
- Riadny čarodejnícky krúžok (vedený kňažkou)

Mužská časť
- Kráľovský ipaimus
- Rada veľkých druidov
- Vysoký majster
- Služobník pentacle
- Riadny čarodejnícky krúžok (vedený kňazom)


Znalosti člena o satanskej hierarchii závisia na danej skupine, v ktorej sa nachádza a aj na jeho postavení v nej. Jednotliví príslušníci satanistov majú spravidla práve len také znalosti, aby vo svojom stupni splnili svoju úlohu.
Satanské kulty bývajú zväčša pod kontrolou tajných spoločností elity. Nižšie úrovne či stupne slúžia pre rekrutov, začiatočníkov, služobníkov „Satanovej armády“. V hierarchii ale stoja veľmi nízko, oveľa nižšie ako spodná úroveň iluminátov.
Mnohí stúpenci satanistickej organizácie sa skrývajú po celý život. Považujú za záväzné pravidlo dosiahnuť uznávané a rešpektovanie postavenie v spoločnosti k zakrytiu svojej skutočnej identity. Môže to byť napr. starosta mesta, vedúci firmy, kresťanský kňaz atď. Vysoké postavenie v spoločnosti im potom umožňuje potlačiť prípadné podozrenie alebo kritiku už v samom zárodku (viď. George Bush, Henry Kissinger, Al Gore...).
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\MZ_XeLi9n10xcss1O5RXzFbSkFPy7UqT.jpg
Pri obradných rituáloch sa pravidelne  vykonávajú čierne omše pri ktorých sa súloží pred očami všetkých členov.

Myšlienková kontrola v satanizme:

Základom rituálneho zneužívania všetkých satanistov je absolútne ovládanie kontroly myslenia. Používa sa mnoho metód myšlienkovej kontroly k bezpečnému skrývaniu svojich tajných aktivít. Hlavným cieľom je urobiť obeť poddajnou a zabezpečiť jej mlčanie. Obeti rituálneho zneužívania sú vystavené osvedčenému systému kontroly myslenia s cieľom zbaviť ich slobodnej vôle. Medzi metódy patria napr. spôsobovanie psychickej bolesti, morálny tlak na podriadenie sa, stimulácia mozgu a mnoho spôsobov pomätenia sa, využívanie drog, vyčerpávanie a psychické oslabovanie, vsugerovanie pocitu viny a iné, ktoré slúžia na získavanie stúpencov. Satanisti sa vždy snažia zlikvidovať bývalých členov svojho okruhu, pretože by ich mohli prezradiť.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\MiD18BSzJgOU99lghYJDQF4DxweZrgEM.jpg
Satanisti vyšších úrovní sú od narodenia podrobovaní kontrole myslenia a sú psychologicky spracovávaní k samovražde pre prípad, že by mali byť odhalení.

Satanské centrá:

Niektoré z najviac dôležitých centier pre satanistické rituály sú gotické sídla a zámky kráľovských rodín, aristokracie a ich odnoží v USA (napr. Hearst Castle v Kalifornii). V Belgicku sa nachádza zámok Mothers Of Darkness Castle, kde sa konajú hlavné rituály Britskej kráľovskej rodiny a iluminátskej elity. V Škótsku na zámku Balmoral Castle, kde trávi Britská kráľovská rodina dovolenku, prebiehajú tiež.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\dsFQsqikO3ksewsIHx53a6GMrvG9y4X2.jpg
Balmoral Castle

Na ostrove Isle Of Wight prebiehajú ceremónie na potlačenie frekvencie, čím sa ľudstvo drží vo vibračnom väzení. Je to sväté miesto pre tých, ktorí vedia o zemskej energetickej sieti a je to jedno z troch centier druidov na Britských ostrovoch. Satanizmus je tu veľmi rozšírený a združujú sa tu známe osobnosti politiky, médií, polície a pod. Je tu aj rozsiahla sieť slobodomurárov. Je to centrum satanistických pedofilov. Je tu veľký dom na dedine, kde sú vychovávané deti po únosoch. Ďalším rituálnym centrom je jachtársky klub a Sea Hotel. Britská kráľovská rodina má s ostrovom silné spojenie. Mnoho známych tvárí ostrov navštevuje pod zámienkou plachtenia na mori.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\JRsniz-3LlLb9764riQRKU7sbg8PSgzm.jpg
Isle Of Wight

Na mnohých utajovaných miestach vo svete existujú tzv. farmy ľudí. V niektorých boli objavené deti vo veku od 11 dní do 4 mesiacov, ktoré mali slúžiť satanistom ako krvavé obeti. Kontrolované mainstreamové médiá o týchto prípadoch mlčia.

Satanizmus v showbiznise:

Satanizmus zreteľne prenikol do popkultúry v šesťdesiatych rokoch. Známy satanista Anton LaVey intenzívne pracoval na verejnosti v záujme dodania dobrého mena satanizmu. Presadil komerčnú a dezinformačnú formu satanizmu najmä medzi umelecké osobnosti. Bol zbehlý v satanských praktikách už pred rokom 1960. V roku 1966 založil svoju cirkev zvanú „Church Of Satan“. Sem patrila napr. herečka Jayne Mansfieldová. Herečka Marilyn Monroe sa účastnila LaVeyových satanských rituálov ešte pred oficiálnym založením Church Of Satan; LaVey objavil Monroe v striptérskom klube a urobil z nej hereckú hviezdu, ale stal sa z nej aj myšlienkovo ovládaný otrok a LaVey bol jej handlerom.
Hollywood – Holly Wood – Helle Wood = je to sväté drevo druidov. Navonok sa javí ako zábavné centrum, ale je úzko späté so satanizmom. Je pod kontrolou iluminátov. Hollywood slúži na propagandu iluminátskych zámerov. Mal vždy styky s politikou, napr. s J. F. Kennedym, ďalej s Frankom Sinatrom (ovládal a zneužíval MK Ultra myšlienkovo ovládaných otrokov). Herečka Jane Mansfieldová bola vysokou kňažkou satanizmu.

Filmový a hudobný priemysel je presýtený odkazmi na satanizmus a uctievanie diabla (Saturnu). Je to zámerné, pretože sa tak satanizmus stáva prístupným pre bežných ľudí a stáva sa „normálnym“. Spomeniem iba zopár príkladov. Mick Jagger a Brian Jones zo skupiny The Rolling Stones boli zasvätení do LaVeyovho komerčného satanizmu. Členom satanského kultu bol aj MK Ultra otrok a masový vrah Charles Manson. V skladbe Stairway To Heaven od Led Zeppelin pustenej odzadu je možné nájsť satanský „žart“; okultný režisér a fanúšik Aleistera Crowleyho Kenneth Anger v minulom storočí povedal, že Stairway To Heaven je najsatanskejšia skladba zo všetkých. Gitarista Jimmy Page z Led Zeppelin bol inšpirovaný okultizmom a najmä mágom Aleisterom Crowleym. Skupina Black Sabbath takisto čerpala zo satanizmu a okultizmu. Vo filme Race With The Devil s Peterom Fondom v hlavnej úlohe skupina výletníkov objaví v lese satanský kult, ktorý obetuje mladú ženu; výletníci prípad oznámia na polícii, ale po čase zistia, že je do týchto rituálov zapojené celé mesto vrátane najvyšších kruhov. Vo filme Deviata brána s Johnnym Deppom máme okultné knihy, ktoré slúžia na privolávanie diabla; časť filmu (satanský rituál) sa natáčala v Rothschildovskom zámku vo Francúzsku. V okultnom snímku The Devil Rides Out sú zobrazené rituály na obetovávanie detí a vyvolávanie démonov. V televíznom seriáli Supernatural sú niektorí ľudia posadnutí démonmi, ktorí ich ovládajú. Vo filme Constantine s Keanu Reevesom je ukázané, ako démoni žijú medzi nami a snažia sa podmaniť si svet. V snímku Legenda s Tomom Cruisom sa satan snaží získať nadvládu nad svetom. Vo filme Eyes Wide Shut od záhadne zosnulého insidera Stanleyho Kubricka vidíme, že sa satanských rituálnych orgií zúčastňujú spoločensky vysoko postavené osobnosti. V kultovom hororovom filme Rosemary’s Baby sa istý herec zapredá diabolskému kultu, aby získal slávu – dá obetovať svojho kolegu a nechá využiť svoju manželku v satanskom rituály ako ploditeľku démona. Množstvo reálnych celebrít býva obetovaných (Jim Morrison, Jimi Hendrix, Amy Winehouse, Michael Jackson, Whitney Houston...) – „za slávu sa platí“ – a sami nechávajú obetovať svojich známych a rodinu, aby sa stali slávnymi a bohatými (napr. John Travolta zaplatil za slávu krvavou obetou svojho syna, režisér Roman Polanski svoju tehotnú manželku atď.). Dušu zapredal aj Harry Angel (hrá ho Mickey Rourke) vo filme Angel Heart, v ktorom sú ukázané niektoré satanské a voodoo rituály. V popovej hudbe nájdeme množstvo symbolov a skrytých správ. To isté v počítačových hrách. Black metal, ktorý vznikol na pomedzí 80/90-tych rokov, sa zaoberá okrem iného tiež tematikou satanizmu (aj keď len povrchne a komerčne). Obrátené pentagramy a kríže na tričkách sú v móde. Napr. postava Lew Ashby v seriáli Californication nosí v druhej sérii nenápadne tričko s pentagramom a démonickou modlou Bafometom atď. Satanizmus je prezentovaný všade, kde sa dá. Hlboko sa zaryl do ľudského podvedomia vďaka zábavnému priemyslu a ľudia ho väčšinou nevedome sami akceptujú a podporujú.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\jDTxo9fakfFLGgoNF3JvCs-jG62n9LXX.jpg
Satanský Hollywood produkuje satanimus do celého sveta a chytá nič netušiace obete. Tím zdegeneruje hodnoty všetkých ľudí na svete a mení ich na obraz nie Boží ale na obraz Satana.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka