Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Satan ako GP skrze iluminátov a temné mimozemské bytosti riadi svet ale Boh má vlastnú ekonómiu aj vlastné zákony a všetko čo sa nám teraz javí ako utrpenie bude potrestané


 

Tento článok začnem pre mňa dosť nezvyčajne. Jedna sestra sa ma opýtala otázku. Ozaj, ako to je vlastne? Vraví sa, že nebo, peklo, raj...z neba sme prišli, sem do alternatívnej Zeme, sme boli vybratí z Raja sem do "pekla" ..?? a pôjdeme naspať do Raja..

Ja som jej zodpovedal jej otázku:

My tu sme len preto, že v duchovnom svete sme sa búrili ako aj Satan. Preto trpíme v hmote čo je pre ducha najväčší trest lebo ho to ničí a mätie. My sme v tomto svete, ktorý bol vytvorený Bohom len ako alternatíva jeho duchovnému svetu lebo nás nechcel zabiť ani zničiť našu večnú identitu  lebo nás veľmi miluje. Okolo 500 životov musíme takto absolvovať a meniť sa, aby sme zo seba dali preč všetky prvky zla a hrubo hmotnej negatívnej energie, ktorá nám ako jediná bráni vstupu naspäť do duchovného sveta k Bohu.

Ona mi na to položila zas otázku:

Hmm, ok, je to také zmotané ,mne dosť nejasné,..ešte nemám vyzretý názor, som to povedala detinsky, ale povedal si v podstate to isté. Duša najviac trpí v tele...takže kde sme?
Nemyslím, že by nám Boh resetoval pamäť pri inkarnácii...?? Aký by to poznanie malo zmysel? Niekto nám kradne po smrti to prežite z vedomia...tvorí jedno vedomie z tohto guláša vedomí..??  Vytvára počasie emócii..???

Satan vládne tomuto hmotnému svetu k čomu potrebuje služobníkov lebo on ako duch by to robiť osobne nemohol čo robí. Používa na to mimozemská temné bytosti a iluminátov. Takto ničia duše a berú ich zo sebou.
Ja:

Sme duša stále aj budeme aj sme boli celú večnosť. Aj teraz sme duša aj ty aj ja, ale sme v tele a tam sme väznení. To, že vidíš priestor aj počuješ to je preto, že to duša čo sme my ho vidí, Nie telo. Telo je len schránka a duša vtedy vidí aj počuje skrze orgány. Ak už nie je v tele rovnako vidí aj počuje aj sa pohybuje ale už je voľná bez tela. Viem o čom hovorím lebo toto som zažil 11 ročný keď som prežil klinickú smrť a BOH ma vrátil do tela.

Mimo túto otázku som jej zabudol povedať to hlavné čo sa pýtala o tom ako to je z pamäťou duše

Nám Boh nič nevymazal ani neresetoval. Všetko zo všetkých životov si duša nosí v sebe. Ako myšlienky, pocity, bolesti, utrpenie aj radosti. V žiadnom živote ako ani tomto si nemôžeme pamätať čo sme zažívali v živote minulom lebo by sme sa zbláznili. Viete si predstaviť myšlienky, pocity aj bolesti z iných životov? Ja vôbec a ani Boh. Práve preto vie, že by sme to nevydržali. Nezvládli by sme misiu na, ktorej sa práve nachádzame. My každý život máme len na to, aby sme sa zbavili zlej karmy a toho čo zaťažuje našu dušu. To je v preklade doslova sa zbaviť zla, negativity a úplne opustiť od akéhokoľvek zlého činu a správania sa. Znamená to však aj napraviť všetky staré chyby a zlé činy. Znamená to aj dospieť do štádia duchovnej múdrosti kde zistíme presne kto sme a kam ideme. Ak by sme mali myšlienky aj pamäť z iných životov nikto by to nevydržal. Ako dobre vidím prevažná časť ľudstva nemá pod kontrolou ani tento jediný život a ovládajú ich pocity aj myšlienky. Stále ich dobehne minulosť alebo budúcnosť a nad niečím sa nonstop trápia. Pritom minulosť aj budúcnosť sú neexistujúce časy aj deje. Je to niečo iluzórne a neskutočné. Ale duša, ktorá sa stotožňuje s telom je zmetená lebo si pamätá čo zažila a vracia sa tam stále v mysli. Myslí to som ja toto telo. To ja som zažil-a. To mne sa stalo. To mne chýba. Toto je veľký omyl a práve z tohto pramení všetko utrpenie. Ja som to všetko tiež zažíval a trpel som rovnako. Teraz sa smejem na tom utrpení. Prečo? Lebo som získal duchovnú silu tú pravú od Boha a som ním vedený. Ako to zistíte, že ju máte? Vtedy ak prestanete klásť primitívne otázky. Vtedy ak všetko chápete. Vtedy ak zistíte a sami uznáte, že všetko čo ste robili bolo zlé. Vtedy ak prehodnotíte celý svoj život a aj ho naruby zmeníte, vtedy ak už nikdy nebudete zmetený, vtedy ak už nikdy nepocítite tieseň, zúfalstvo ani bolesť a strach. Jedna vec je mudrovať a akože o niečom od niekoho počuť alebo ako tak tomu chápať a druhá vec je mať skutočnú duchovnú úroveň priamo od Boha. Ja ju mám a práve preto chápem až sám na sebe aký je to diferenciálny a priepastný rozdiel v kvalite života. V živote v ktorom ste slepý a hluchý a ak naozaj obsiahnete pravú duchovnú silu aj poznanie. Ten rozdelil sa dá opísať ľudskými slovami ale pochopiť sa nedá ak to neprežijete a nestane sa to aj vám.

Ona:

Hmm, tento krát by sme už mohli odísť z tela bez tej nechutnej smrti.. Pekne si to povedal, aj mne to tak sedí... Musel to byť krásny zážitok...nebol tvoj čas, odísť..

Ja:
Tu nejde o to či ti to sedí lebo ľudia veria čo sa im zdá najlepšie ale o tom to nie je. Pravda je len jedna a tá je nemenná a je priamo od Boha. Ja napíšem všetko podstatné o Bohu aj o Satanovi ale nemôžem len to robiť lebo musím sa venovať aj sám sebe.

Ona:
A ako sa ty sám rozvíjaš? študovaním?

Ja:
Ja sa už nerozvíjam ja už žijem v pravde a v Bohu. Len sa dá aj upadnúť a to sa musí človek stále snažiť čítať duchovné knihy aj vtedy ak to isté už čítal. Každý raz navyše je tá istá kniha už videná inak. Musí sa každý deň modliť ale každý deň doslova a nie iba akože, aby ho temné sily nemohli napádať a vtedy je človek vedený Bohom a on má nad ním ochranu a štít svetla do ktorého ho zahalí. Vtedy môžu satanisti robiť na mne aj čiernu mágiu a nič nezmôžu len uškodia sami sebe a potom veľmi zle dopadnú ak by to robili na takom človeku ako som ja teda na duši chránenej Bohom.

Ona:
Hmm, som neskoro objavila, že sme klamaní ,cca 5 rokov nazad,  som to brala, že to všetko tak ma byť...až...som veľmi šťastná, že to tak nemalo byť..
Ako je možné ,že si sa tak rýchlo našiel? Zrejme vďaka  tým 11 rokom bytia...hmm, ide z teba istá záhadnosť..

Satan sa prizerá na svoje dielo, ktoré za neho robia tí čo majú k tomu telá a ovládajú hmotu. Takto manipuluje našimi dejinami aj našimi životmi

Ja:
Ak žiješ v láske a v Bohu tak okamžite sa stávaš pravdou aj ty a nositeľom svetla. Tvoje telo vibruje tak silno že všetky temné sily sa k tebe nedokážu priblížiť. Prečo? Lebo tie vibrácie a to svetlo ich spôsobujú hluk a veľkú bolesť. To značí že ani mimozemské temné bytosti sa ku mne nemajú šancu dostať a jediné ako ma môžu zabiť je fyzicky ale iba ľudia aj to nie ilumináti ale obyčajní. Lebo ilumináti by sa posrali keby sa ku mne naživo dostali. Oni nie sú ľudia len na polovicu ale sú to reptiliáni. A presne oni to čo v sebe mám neznesú. Roztrhlo by ich to.
Ja som tak isto žil klamaný ako my všetci aj doteraz bez ohľadu na to čo viem o Bohu a duchovnom svete ale to, že mám v sebe duchovné poznanie od Boha a to že som našiel to čo sa deje vo svete len nedávno tak to čo v sebe mám mi dáva silu aj smer ako to zničiť. Poviem ako to myslím. Kto raz má v sebe čo ja tak presne okamžite chápe všetko oveľa rýchlejšie ako tí čo to v sebe nemajú. To značí, že vo všetkom sa okamžite nájde a vie čo sa deje presne a energeticky cíti aj to kto klame a kto nie. Takého človeka nie je možné zničiť ani oklamať.

Teraz končí môj rozhovor a idem objasňovať skutočnú pravdu. Videl som článok kde ukazujú svetu, že Tibet aj celý tibetský budhizmus je zlo aj spolu s Dalajlámom.

Tibet a tibetský budhizmus
Položme sme si najprv všetci tieto otázky: Kde sa tu vzal Tibetský budhizmus? Kto ho založil? Vieme o tom niečo? Ak vieme, tak od koho? Prečo veríme všetkému čo nám systém povie? Prečo veríme všetkému čo nás učili v školách? Prečo veríme všetkému čo nám hovorí rodina? Systém? Média?

Ak napísali takýto článok o tom, že Tibetský budhizmus aj Dalajláma sú zlo za ktorým sú satanisti, tak konečne na to došli čo ja viem už dávno. Boh je láska a treba sa len ku nemu modliť ale všetky náboženstvá sú bludy vytvorené Vatikánom, aby ovládali celý svet a aby práve teraz skrze tieto náboženstvá proti sebe poštvali celý svet. Teraz prišiel ich čas a my sme toho práve svedkom. Islam vytvoril Vatikán tiež pred 1000 rokmi. My sa narodíme do tohto sveta a systému. Už ten systém funguje a ľudia pri moci ho manipulujú a ovládajú. Všetko čo sa naučíme je blud a prekrútené nimi. Teraz vyzývam každého nech sa vráti do minulosti a nech dokáže ako islam existuje oveľa  dlhšie. Nikto z vás sa tam nevráti a tak musíte len veriť alebo neveriť tomu čo vám hovoria. Ale ja vám hovorím beda tým kto ničia národy a kto ľudí udržuje stáročia v nevedomosti a strachu. Lebo príde ich hodina a budú za to súdení a nevedia kedy to bude tak nech sú pripravená farizeji synovia diabla lebo trest ich neminie.

http://svobodnenoviny.eu/nez-budete-s-idioty-veset-tibetske-vlajky/
To je link na ten článok
Emigranti v celej Európe majú zničiť našu kultúrnu identitu a celá Európa ich teraz nenávidí a preklína. Kto to však zapríčinil a kto z toho má osoh? Vari emigranti? Nie. Rotschildovci a Satan

Poznám stovky ľudí čo majú v tejto situácii veľkú nenávisť voči moslimom a ich celému arabskému svetu. Mnohí hovoria sú to fanatici a ak sa niečo stane všetci budú držať spolu proti nám. Súhlasím sú fanatici ale prečo? Sami sa tak nenarodili. To systém, ktorý už fungoval, ich tak naučil a treba si položiť otázku, kto je ten systém? Zase sme tam kde sme boli. Sú to ilumináti. To oni nás ničia aj celý svet tak ako aj moslimov. Oni sú nevinní aj ak robia to čo robia. Ilumináti ak majú byť zlikvidovaní, tak na to musíme ísť opačne. Nie vraždením sa medzi nami a moslimami. Však uvažujte bratia moji a sestry. Im ide len o to, aby sa národy sami vyvraždili. Chcete byť ako pes, ktorý je besný a nenávistný pudovo? Ja nie. Brániť sa treba ak nás chce niekto zabiť ale inak. Treba celému svetu otvárať oči, že všetci sme bratia a jedno a to isté. Ak to pochopia aj moslimovia na celom svete čo s nimi Rotschildovci urobili a ako im vymysleli islam cez Vatikán v roku 1000 tak sami ich zabijú. Už ste to pochopil? Či ešte stále nie? Osveta je najviac a hlásať pravdu kde sa len dá a za každú cenu. Ja viem čo hovorím a žiadna nenávisť vo mne nie je. To ilumináti manipulujú  celú históriu aj dejiny ako aj všetky náboženstvá. Vy všetci im na to skáčete. Biť sa hádať a vraždiť medzi sebou. Takto sa národy stanú zaslepené ale to sú už dávno. Len kvôli ním sociopatom, ktorí to zlo robia pre Satana, aby strhli čo najviac duší zo sebou k nemu do pekla ktoré je skutočné..

Preto kladiem zásadnú a kľúčovú otázku: Prečo máme biť a zabíjať sami seba? Svojich bratov a sestry? Oni sú v tom zmanipulovaní rovnako aj nevine ako aj my. Nepozerajte sa na seba. Na to čo sa vám teraz deje. Skúste sa pozrieť na moslimov a ich očami. Myslíte, že ich to baví? Myslíte si, že tie vojny si tam robia sami u seba doma? To im ničia ich Zem ilumináti, aby utekali odtiaľ preč. Platia im cesty sem do Európy a ešte ich k tomu úplne zmanipulovali. Viete prečo je to také ľahké? Lebo moslimovia sú na výnimky primitívni. Nebavím sa tu o výnimočných jedincoch a krajinách ako Irán. Ale aj tam sa nájdu takí, čo sa nechajú manipulovať a čo si nechajú vymyť svoje mozgy.

Táto zhnitá duša Satan nemá pokoja preto je v stále v činnosti a v nepokoji lebo je stále viac a viac duší, ktoré sa prebúdzajú zo spánku duchovnej nevedomosti a ničia mu jeho cieľ

Kto ich manipuluje?

Predsa systém a spoločnosť v ktorej žijú. Manipulujú ich  vodcovia, imáni, manipuluje ich Vatikán, manipulujú ich ilumináti, ktorí udržujú celý tento chod sveta v nevedomosti a strachu. Aj moslim je človek, aj on cíti a trpí. Aj on je zmetený zo všetkého. Aj jemu ide o prežitie. Aj on bojuje a potom robí aj zlo, aby len prežil, aj moslim sa snaží niečomu veriť a ak je kŕmený bludmi a neexistujúcim sfalšovaným náboženstvom vytvoreným satanistami tak tu máte výsledok.
Vari sme my niečo iné a lepšie ako oni?
Sme rovnaké duše uväznené v telách ako oni. Sme rovnako bratia a sestry, ktorí konajú vo svojej duševnej pomätenosti mnoho krát tak ako by sme inak nekonali ak by sme nežili vo svete ktorý nám sfalšovali. Tak isto trpíme a prežívame bolesť. Tak isto máme pocity aj sny ako oni, Máme aj svoje rodiny tak isto aj oni. To, že sú medzi nami bariéry aj rečové aj skrze tradície a inú mentalitu to len preto lebo tí čo vládnu svetu to tak chceli. Chceli aby urobili taký svet, aby bol čo najviac rozdelený na čo najviac táborov v rozdieloch. Stačí si len uvedomiť ako by svet vyzeral úplne inak ak by neexistovali sociopati, ilumináti a satanisti čo sú jedno a to isté. Tento svet by žil v mieri, pokoji a láske. Hlavne by žil v pravde a tou je pravdou je večný milostivý Boh. Všetci by sme sa chápali a rešpektovali.

Implantovali nám do hláv neexistujúci svet ako predstavu a honbu za hmotou a falošným iluzórnym šťastím

Všetci ľudia sú posadnutí mocou, bohatstvom a hmotou s ktorou sa stotožňujú. Vôbec nič si však žiadny človek neberie do hrobu. Ani ilumináti nič. A práve vtedy každá duša, ktorá sa stotožňovala s telom príde po smrti svojho fyzického tela na to, že zle žila. Príde na to, že jej skutočný domov je a vždy bol duchovný svet. Príde na to, že život, ktorý jej dal Boh úplne zbytočne premárnila. Namiesto toho, aby sa duša sýtila pokrmom duchovným, teda zistila kým naozaj je, kto je Boh a prečo vôbec žije na Zemi tak sa zaoberala blbosťami a žije v ilúzii. Duša v tele sa naháňala celý život za niečím čo má konečný zánik teda za hmotou. Pritom jej utekala celý živor skutočná podstata života aj skutočná pravda. Tú pravdu však ilumináti a Rotschildovci dobre poznajú. Práve preto robia všetko čo môžu, aby vás aj celý svet udržovali v strachu a v nevedomosti. Prečo? Lebo vedia, že ak všetci raz zistíte, že ste duša, ktorá je večné vedomie, ktoré je nekonečné a ak zistíte, že umrieť sa nedá len telo sa dá zničiť tak ich zabijete a bude taká vzbura ako nikdy na tomto svete za celú históriu nebola. Oni vás udržujú v strachu len preto, že vďaka strachu oni žijú a Satan tak isto. Preto sa živia nízko vibračnými silami, ktoré spôsobuje strach aj utrpenie ľudí. To je jednoduché pochopiť. Na princípe strachu totiž fungujú temné sily aj Satan ako GP čiže globálny prediktor. Tam kde niet už nikdy strachu ani bolesti ani nevedomosti tam už niet Satana a on aj oni skončia. Toto musíte všetci vedieť. Kapišto bratia a sestry? Alebo to mám napísať po čínsky a po perzsky aby ste to chápali?


Ak budete naberať do svojej duše duchovné poznanie a budete duchovne rásť každým dňom, tak Satan tie energie neznesie lebo láska a pravda sú jemno hmotné energie, ktoré hrubo hmotné nízko vibračné energie ako je on neznesie a sám skončí.

Preto milujte svojho Boha z celého srdca a vzývajte ho. Lebo napísané je: dovtedy budeš pokúšať a ničiť, dokým ťa nezničím a neprídem zachrániť svoje milované deti.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka