Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ilumináti vytvorili svet zo strachu. Reptiliáni sa živia práve tou výslednou negatívnou energiou. My im však môžeme prekaziť všetky plány. Ako? Ich odhaľovaním a prebúdzaním našich bratov a sestier po celom svete.
Skôr ako začnem objasňovať ako všetko funguje na úvod poviem, že mi ľudia nepochádzame z tohto sveta. Toto v čom sa každý z nás ocitol je hmota. Hmota má svoj začiatok aj koniec. Podlieha rozkladu a všetko čo sa tu nachádza má svoj koniec. Všetky prvky v hmotnom svete podliehajú rozkladu. Je to rozklad na atómy. Duch sa nerozkladá len hmota. Celý svet tak ako ho poznáme je len ilúzia. Duch nepozná hranice ani priestor ani čas. Ak je duch stlačený do hmoty všetko cíti a pozoruje inak ako bez stlačenia do hmoty. Ako sme sa my všetci ocitli v hmote teraz opisovať nebudem lebo už som to spomenul v iných mojich článkoch a analýzach. Treba čítať všetky moje články až do konca, aby si človek utvoril obraz aj skladačku ako všetko funguje a prečo sa to deje. Celý náš vesmír je hmota. Hmotu si netreba zamieňať s duchom. Hmotný svet je neprejavený. Aj napriek tomu sa každému človeku v nevedomosti a hlavnej duchovnej sleposti zdá, že práve hmotný svet a hmota sú všetko čo existuje a aj všetko čo má. Je to práve naopak. Hmota je nič a je len iluzórna. Má teda svoj počiatok aj koniec. Podlieha rozkladu, ktorý skončí v prázdnote.
Všetko čo je stále a nekonečné je Boží duch teda entita, ktorú my poznáme pod označením Boh. Túto našu planétu, ktorú my poznáme pod názvom Zem, inak sa volá bod nula, odjakživa manipulujú cudzie temné mimozemské entity. Volajú sa reptiliáni a šediví. Prečo to robia? Aby zotročovali iné rasy a úplne ich podmanili. Ešte to robia aj kvôli tomu, aby mohli drancovať nerastné suroviny, ktoré obzvlášť potrebujú ako palivo svojich plavidiel. A v neposlednej rade je tu najdôležitejší dôvod a tým je živenie sa negatívnymi energiami ako strach, bolesť, smútok, zúfalstvo, násilná smrť. Toto je ten dôvod prečo zlo na našej Zemi pokračuje až do dnešných dní.

Zlo by už dávno skončilo a ľudia aj celé národy by sa vyvíjali vlastnou cestou nebyť týchto zákerných temných bytosti, ktoré manipulujú dejinami a ľudskou psychikou. Práve ľudská psychika je to čo je najviac zranené a čo sa dá najviac manipulovať a ovplyvňovať. Sám ľudský duch, čiže duša čo sme my, zažíva šok aj bez týchto temných bytostí. Tým že je vtlačená do hmoty a musí sa naučiť zažívať utrpenie a rôzne prekážky na ceste k oslobodeniu. Takže ak k tomu pripočítame umelé zásahy do našich  životov a každodenné ovplyvňovanie cudzou rasou, ktorá všetko robí zákerne, skryto a premyslene tak sa nemôžeme čudovať, že do dnešných dní neskončilo zlo.

Nemôžeme sa čudovať, že národy sa nevyvinuli tak ako by sa vyvinuli bez cudzieho zásahu a ovplyvňovania. Nemôžeme sa čudovať ani tomu, že človek je schopný uveriť všetkému čo sa mu podhodí ako psovi a on na tom základe rozmýšľa a prežije tak celý život. Všetko čo mu je podhadzované útočí na jeho city a psychiku. Formuje ho to od jeho narodenia až do jeho smrti. Prečo si myslíte, že máme na svete tak veľa závislých ľudí na rôznych veciach ako alkohol, drogy, cigarety, PC hry, playstation, x-box, automaty, televízia, sex, porno, hudba, filmy? Zásluhou Satana a temných mimozemských bytosti, ktoré sa tešia z toho, že ničia ľudí, národy cez takto podsunuté neresti a zábavy. To však nie je všetko. Ilumináti robia všetko preto, aby medzi sebou pohnevali celý svet a aby poštvali medzi sebou všetky národy ako aj náboženstvá. To oni všetko skryto udržujú. To oni sa do všetkých náboženstiev infiltrovali aj ich umelo udržujú a ovládajú. Oni stoja tak isto aj za ich zrodom. Boh vôbec nechcel, aby existovali náboženstvá, ktoré ľudí rozdeľujú a ovládajú. Ak vás niekto ovláda a manipuluje to nie je od Boha ale od Satana. Ak vás niekto udržuje nízkymi rečami krčmového typu jedna babka povedala, ak vás niekto paralyzuje strachom a nahlodá vaše myslenie, tak za tým nie je nikto iný ako Satan a ilumináti. Boh je čistá láska a krásne pozitívne energie plné nekonečnej múdrosti a svetla. Kto spozná Boha a naozaj duchovne precitne, teda zobudí sa, ten už nikdy nebude smädný ani hladný. Nie vo fyzickej forme ale v tej duchovnej a bude mať život večný.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\maxresdefault.jpg
Reptiliáni ako temné bytosti z vesmíru manipulujú naše životy aj celé dejiny

Prečo? Lebo duch teda duša čo sme my je len dočasne v hmotnom tele. Sme nekonečné vedomie, ktoré keď upadlo do hmoty nevie sa samo nájsť. Celý svet žije v nevedomosti a strachu. Až 97 percent ľudí na svete sú čisté zombie a zdegenerované bytosti. Klamané vo všetkom od narodenia, ničené psychicky vo všetkých možných formách a to úmyselne psychopatmi a zhnitými dušami plnými tmy a nenávisti ako sú ilumiunáti a temné bytosti z vesmíru na pokyn Satana. Naši bratia a sestry po celom svete sú už len úbohé kreatúry bez vlastného rozumu. To už nie sú bytosti ale zvieratá a ťažné kone, ktoré idú odsúdené kráčajúc na  vlastnú popravu bez toho aby to vedeli. Kde ja vidím problém? Učím o tom a píšem aj prednášam jednotlivcom. Problém je nie v nás ale v zle, ktoré nás ničí. To zlo je Satan a jeho prisluhovači, ktorí nás ničia a manipulujú od nášho narodenia až do našej smrti. My sa narodíme ako každý do nejakej rodiny do nejakého štátu do nejakého systému. Ale všetko je už nastavené a funguje. Kto to nastavil, aby to takto fungovalo? Vždy len tí, ktorí sú pri moci a vládnu svetu. Je to len skupina pár ľudí, ktorí všetko skryto ovládajú a za nimi stoja práve tie temné mimozemské bytosti a pán neviditeľný monštrum nenávisti osobne ohavná príšera Satan. Takže ak si to celé zhrnieme tak my sme sa narodili. Každý niekam a do nejakej rodiny. Nejakým konkrétnym rodičom. Tí sa tak isto narodili iným rodičom. Všetci sme boli vo vývine ako malé deti. Prešli sme si rastom tela, zmenou osobnosti, rôznymi zážitkami, pocitmi, životnými skúsenosťami. Stále sa meníme a je tomu tak až do našej smrti. My sme celý život na ceste premeny a zbierania životných skúseností. Telo sa mení stále ale duša čo sme my ostáva stále tá istá.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\illuminati eyes wide shut.jpeg
Národy na celom svete sú ovládané bandou sociopatov služobníkov Satana.

Duša je nezničiteľná a nekonečná ako Boh. Duša sa nedá zničiť ničím. Fyzická smrť nie je koniec ani stav prázdnoty. Fyzická smrť je len odloženie kabátu. Vari môžete povedať ja som ten kabát? Ja som ten kostým? Ja som to sako? Nie nemôžete. Môžete si obliecť tisíc vecí za sebou ale vy nie ste to oblečenie. Takto je to aj s dušou. Dostaneme telo a nejako vyzeráme každý inak ale nie sme to my. Ak umrieme, my vlastne neumrieme nikdy. Ale práve ten stav duchovnej nevedomosti to robí a to je tá príčina prečo si ľudia len tí nevedomí myslia, že to je ich koniec. Kto im má povedať, že nikdy neumrú? Média sionistické prostitútky? Alebo systém? Ten systém, za ktorým sú stále tí istí chorí ľudia? Alebo nám to majú povedať naši rodiča? Naše rodiny? Veď oni sú nevedomí a tak isto nič nevedia len to čo ich systém umelo klame a učí. Práve preto všetko čo ľudia vedia a ovládajú majú len zo systému a z toho čo počuli alebo čítali. Teraz sa zamyslite pozorne. Narodili ste sa a práve ste odkázaní na rodičov. Vaši rodičia sú tak isto len obeť tyranie psychopatov, ktorí všetko ovládajú a manipulujú. Oni majú pod kontrolou média, potravinársky priemysel, lekársky priemysel, vedu, zbrojný priemysel. Do slova a do písmena sú páni tejto Zemi. Všetko čo teraz používate máte len vďaka ním. Jete len vďaka ním. Obliekate sa len vďaka ním. Vy ste na nich úplne závislí. Stále sú za tým tí istí ľudia. Vy ako jednotlivci nedokážete ani jednu vec z toho.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\17ewmh10rbr71jpg.jpg
Ilumináti manipulujú národy úplne cez všetko. Od hudby, filmu, športu, náboženstvá a dokonale sa im to darí.

Nikto z ľudí, ktorí nemajú rozum si to neuvedomuje. Ja sa pýtam dokážete vyrábať potraviny? Alebo vyrábate technológie? Ďalej sa ani nemá zmysel pýtať. Takže suma sumárum nikto z nás nevie nič a všetci ako aj ja sme len otroci chorých ľudí. Všetko čo nám dávajú my berieme a vôbec celá väčšina ľudstva ani nevie kto za všetkým stojí. Otrávia nám potraviny. My to berieme. Otrávia nám vzduch, my to berieme a väčšina primitívneho národa čo spí vám ešte vynadá, že vy ste chorí ak prídete s niečím takýmto ako ja. Ja sa však pýtam tú zásadnú a kľúčovú otázku. Od koho by asi tak mali tí naši spiaci nevedomí bratia a sestry ovládať takéto veci? No od koho? Kto im to mal povedať? A zas sme pri tom istom. Od médií to majú vedieť ? Z kníh? Táto hra je ak bludný kruh. Naši bratia a sestry, ktorí sú úplné trosky a sú načisto zdegenerovaní a primitívni ako tupé stáda mečiacich oviec vedených na porážku to nemajú ako a skadiaľ vedieť. Nemajú to ako vedieť a ani to nebudú nikdy vedieť, pokiaľ. Tu je to slovíčko pokiaľ. Takže ak sa pýtate pokiaľ čo? Tak ja rád odpoviem celkom zrozumiteľne. Pokiaľ nevyhodia televízor z domu cez okno raz a navždy a pokiaľ neprestanú kupovať každý deň sionistický brak časopisy a noviny, v ktorých sionisti nerobia nič iné len klamú a menia národy na primitívov bez vlastného myslenia. Všetko čo ľudia vidia, počujú alebo čítajú je choré a umelo vyrobené len pre jeden účel byť odovzdaným primitívom. Takýchto primitívov a nerád to hovorím behá po svete alarmujúce číslo a to je presne 97 percent ľudstva. Nie je to chyba a ani som sa nepomýlil. Presne taká je realita. Sami to poznáte na sebe aj svojich rodinách, že sa neviete a nedokážete vôbec odpútať od televízie, novín a chorej zábavy. Ten kto to nedokáže je v tomto živote stratený až do jeho smrti. Takému človeku už nieto pomoci. V tomto živote už nie.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\CZhDdjhWwAA4dlg.jpg
97 percent ľudí na svete sú tupé ovce vedené na porážku bandou sociopatov.

Nikto z týchto nevedomých stratených ľudí si ani len náznakom neuvedomuje čo sa s nimi deje. Ak si niekto neuvedomuje vôbec nič, ja sa pýtam ako sa potom môže taký človek meniť? Ako sa môže búriť? Ako príde na to, že je otrok? Neexistuje na to nič. Jediná cesta na vyslobodenie je premena. Tá premena spočíva v uvedomení si všetkých skutočností. V celej premene osobnosti, charakteru, v pohľade sám na seba, na celý svet a tak isto v úplnej zmene priorít vo vašom rebríčku hodnôt. Vyslobodenie je možné a je tu. Čaká na každého z vás. Ale cesta je úzka. Nie je široká. Nikto vás nemôže vodiť za ručičku. Tá zmena musí nastať vo vás samých. Tento stav vašej vnútornej premeny sa nedá nikým a ničím nanútiť. Ten proces musí nastať vo vás samých. Dá sa ukázať smer aj podať pomocná ruka, ale ako hovorím, to všetko za vás nikto nevykoná. Buď tomu chápete alebo nie. Buď naozaj chcete alebo nechcete. Existuje však nespočetné množstvo ľudí a to sú práve tie najhoršie typy. Počujú niečo ako reči môjho typu. Nikdy v živote  to nepočuli. Dlho nad tým nepremýšľajú a hneď to odsúdia. Povedia ten človek je chorý. Je to blázon. Je to psychopat. Pritom jediní psychopati a chorí sú práve oni. Pretože len ten je chorý, kto nevie kto skutočne je, kto je jeho otec, čo sa naozaj deje a ten kto ani nevie, že vôbec nie je slobodný, a že je otrok. Ja sa však nečudujem ako ľudia rozmýšľajú keď sa zubami nechtami držia toho chorého zvráteného systému, ktorý je celý zmanipulovaný úplne vo všetkom, od informácii až po bežné veci. Ak niekto žije a jeho jediné informácie o dejinách ale aj o celom ľudskom živote sú zmanipulované, tak sa niet čomu čudovať ak nevedomý človek typu ovca čo robí méééééé rozmýšľa iba tak ako mu ukázali chorí ľudia. Teraz hlavný bod tohto článku. Nazval som ho ilumináti vytvorili svet zo strachu. Celý náš ľudský život na tejto Zemi je jedno nešťastie. Jedna manipulácia a klamanie za sebou. Naši bratia a sestry na celej Zemi sú trosky. Sú zbavený energie a života. Doslova z nich ilumináti a temné bytosti vysávajú život. Nie nadarmo som ten článok tak nazval. Všetko má svoju príčinu aj následok. Ak je vytvorená príčina opodstatnene to musí mať následky. Ilumináti ľudstvo udržujú nízko a vyvolávajú v nich strach, zúfalstvo, nenávisť, preklínanie, bezohľadnosť, beznádej, bezcitnosť, zločin.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\??????.jpg
Je len na slobodnej vôli ľudí či skončia ako ovce na porážku.

Ničia a rozkladajú ľudskú psychiku na malé časti a tak isto rozkladajú aj našu dušu. Duša je síce večná ale ak je držaná v tele a v hmote bez poznania a duchovných skutočností, tak ona je tiež vysávaná z energie a je oslabená. Duša potrebuje tiež pokrm a to duchovný. Ja sa však pýtam, má aj ona pokrm? Má ho vtedy ak sú ľudia držaní v strachu, beznádeji a bez duchovného poznania? Ak sú celý život manipulovaný? Nie nemá. Preto sa nadarmo nehovorí, že ak duša stráda telo chradne a z človeka je len troska bez duše. Ja nie som nikto. Som človek, bytosť veľká duša, ktorá obsiahla poznanie od Boha a pozorujem ľudí. Skúmam ich a analyzujem. Nemôžem si pomôcť ale vidím aký je dnešný stav ľudstva. Všetko bezduché bytosti a úplné trosky vysaté z energie. Zničené a zdevastované ovce, ktoré len robia méééééé a vôbec nič nevedia. Vedia len to čo ich naučili a na tom základe aj rozmýšľajú. Ak ich naučili bludy znamená to len jedno, že ako hovoria naši bratia česi, vedia veľké kulový. Ciže v preklade hovno vedia. A všetci dobre vieme, že z hovna bič ešte nikto na svete neuplietol.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\38ae936b1c0cef9b3a01318ec47627be.jpg
Ten kto nechce skončiť na porážku satanistom by sa mal naučiť povedať Fuck you ilumináti Fuck you Rotschild family.

Ak chcú ľudia naozaj prísť k poznaniu a vyslobodiť sa z otroctva musia obsiahnuť skutočné poznanie aké mám ja. Iná cesta neexistuje. Vyslobodiť sa dá a je to veľmi ľahké. Jediné čo k tomu treba je vnútorná sila chcieť sa zmeniť a bojovať. Ten boj musí nastať v každom z vás. Nenútene a sám od seba, vcelku prirodzene. Ak človek dostane pomocnú ruku je dosť možné, že ten impulz sa v ňom automaticky spustí sám. Ten kto to nepochopí ani vtedy tak je navždy stratený. To už potom nie je človek ale bytosť úplné ovládaná Satanom, chazarmi, iluminátmi a temnými mimozemskými bytosťami. Ilumináti preto takto zotročujú ľudí a vyvolávajú v nich strach, beznádej a hlavne nevedomosť, aby sa nemohli nikdy zobudiť a prísť k sile. K pravému poznaniu kým naozaj sú a čo sa naozaj deje. Každý z vás ľudí čo obsiahne silu a poznanie aké mám ja, tak toho už nikto na svete nezastaví. Taký človek je navždy sám sebou. Už je odstavený úplne od systému, ktorý oni vytvorili. Taký človek nepozná už slovo strach ani zúfalstvo. Jeho sila rastie každým dňom a všetky bolesti, ktoré zažívajú iní ľudia sú mu do smiechu. Tento stav sa volá zmena vyššieho vedomia a dá sa nazvať aj Božskou transformáciou. Vysvetlím to. Všetci sme z Boha z toho istého zdroja. Aj tí zlí aj tí čo upadli. Ak sa duša v hmote prebudí a očistí. Ak sa napije nektáru pravého poznania, tak vtedy sa zbaví utrpenia aj nevedomosti raz a navždy. Prečo? Lebo vtedy sa napojí priamo na Boha ako ja. Vtedy obsiahne všetky milosti aj poznanie priamo do Boha. Dostane neskutočnú silu a úplne sa očistí. Veci uvidí jasne a ničoho sa už nebojí. Vtedy sa nedá už nikým oklamať a pravdu aj nebezpečenstvo cíti energeticky. Taký človek cíti zámery aj myšlienky iných a celý život je odrazu ľahký aj napriek tomu, že dovtedy trpel a bol nevedomý. Práve preto všetkým čo ešte majú rozum hovorím len jedno. vyhoďte televízor a nekupujte už nikdy noviny. Zabudnite na vaše zvyky a pohodlie. Tak isto zlikvidujte vaše staré myslenie aj návyky. Kto toto neurobí ten je chodiaca mŕtvola a kopa hnoja bez duše vedená sociopatmi a Satanom. Hovorí sa kto chce kam pomôžme mu tam. Kto bude chcieť ísť do pekla, nech sa páči a kto do neba, on sa tam dostane. Sú len dve cesty vážený a to ísť do pekla alebo do neba. Byť na strane zla alebo lásky. My ľudia máme slobodnú vôľu a každý si vyberie ako skončí a kam pôjde na celú večnosť. Jedni budú zachránení a druhí zatratení. Je to len vaša voľba. Máte čas robiť s tým niečo pokiaľ ste v tele a žijete. Potom bude už veľmi neskoro. Nech vás milostivý Boh ochraňuje milí bratia a sestry.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka