Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ilumináti ( Anunnaki ) manipulujú s ľudstvom cez pokrvné línie, berú si telá politických špičiek ako svoj majetok. Manipulácia prebieha skrze tajné spoločnosti.
 

Reptiliáni potrebujú piť ľudskú  krv, ktorá udržuje ich ľudskú formu a zastavuje manifestáciu ich reptiloidnej DNA. Preto stále a pravidelne robia rituály, na ktorých používajú obeti  ako napríklad v Bohemian Grove  v USA  v severnej Kalifornii.

Kennedyovci boli jedna z hlavných pokrvných línií v USA. 
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\4-2d236627941b62fc107cc31869cd765414022194.jpg
Stačí sa na nich len pozrieť a je to jasné, čistý reptiliáni, kto pozná znaky vidí to okamžite a kto je nevedomý ten sa tomu smeje

 

Dôležitá je Iluminátska - Satanistická pyramída – v čele Princ Filip = hlavní hráč. 
- súčasný európsky monarcha 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\4ed9a036-9183-44ef-8948-87e3289a8e1c-2048.jpeg
Ten pohľad hovorí sám za seba, že tie oči sú prázdne a bez citu stará satanistka vedľa neho to isté, čistý reptiliáni

- stojí v čele Merovingiánov, Charlemagneov, Aeneanov pokrvnej skupiny 
- jeho materské chromozómy sú z vetvy Nefilim 
- je vedúci / určujúci biologický nástupca reptiliánov
- pod ním v hierarchii sú Rothschildovci

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\1.jpg
Rotschildovci
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Nat-Rothschild-011.jpg
Nat Rotschild, nájdite v tých očiach cit. Môžete hľadať celý život a nikdy nenájdete. Reptiliáni sú bez citu. Psychopatizmus a beštiálnosť priam srší z výzoru
Súčasní monarchovia pochádzajú z Holandska, Španielska  a Rakúska ( Habsburgovci ). To sú jeho najbližšie okultné sily.  

Myšlienková  kontrola, ktorú  používajú, robí  otrokov, ktorých využívajú reptiliáni a ich pokrvné línie. Vytvárajú globálnu armádu programovaných ľudí, ktorí ich poslúchajú, riadia ich rituály a robia všetko bez otázok a myslenia. 

Pri zmene tvaru reptiliánov sa  mení poradie ( sekvencia ) DNA. Dokážu túto sekvenciu  zatvárať a otvárať. Pri otváraní sekvencie  prebieha fyzická manifestácia. Dlhšie  ju môžu navzájom kombinovať – ide o presnú  transformáciu  celulárnej  štruktúry. 
Savcia  forma - Reptiloidná forma 


Ešte dnes sa rodia ľudia s chvostom. To je spôsobené otvorením sekvencie DNA, ktorá mala biť uzatvorená. Embryo behom svojho vývoja prechádza mnohými štádiami ( reptiloidnej, rybej ) až do finálnej fyzickej formy. V jednom stupni má žiabre. Do 8. týždňa je podobné vtákom, ovci, prasaťu, potom ide svojou vlastnou evolučnou cestou. 
Keď sa sekvencie DNA otvoria (a nemali by sa), dieťa sa rodí s chvostom ( kauzálny apendix ). Okamžite sa odstraňuje. V miestach, kde nie je lekárska starostlivosť s tím musia žiť celý život. 
Reptiliáni potrebujú  hormóny savca, aby udržali otvorené sekvencie a aby si udržali ľudskú podobu ( inak by spotrebovali veľmi veľa ľudskej krvi ). Chcú i adrenalín, preto vyvolávajú stále a pravidelne teror a strach…… Pijú krv plnú adrenalínu. Najviac si žiadajú blonďavých ľudí s modrými očami, pretože sú najviac efektívny pre zachovanie ľudskej formy. Preto sú blondiaci najviac  unášaný.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\128932560182213178402101197_Reptilian-1024x576.jpg
Reptilián s otvorenou sekvenciou DNA kde prebieha fyzická manifestácia
Ľudia s červenými vlasmi sú taktiež veľmi dôležitý. Zvlášť dôležitá je krv detí a mladých žien, ktoré ešte nemali sex. Čistá krv je u krvi v puberte. Práve preto sú časté únosy mladých dievčat ( i v histórii – bohovia sa krížili s pannami ). 
Shape shifting materiál sú POLYMERY. Keď sa upraví teplota alebo kyslosť, môže sa dramaticky zmeniť vzhľad a veľkosť . Kľúčom je zmena vibrácií. Sily medzi molekulami sú jemne balancovateľné, v trvalej vojne medzi sebou, keď vyhrá buď jedno štádium alebo druhé. To všetko záleží na vonkajšom stimule. Transformácia buniek je reversibilná rovnako ako získané tvary tela. 
Členovia kráľovskej  anglickej rodiny sa  často menia v reptiloidné formy. S princeznou Dianou sa chceli skrížiť Windsorovci, aby potlačili už tak rozšírené DNA reptiliánov, pretože by nebolo možné udržovať ľudskú formu pre ďalšie generácie. Ona nebola človek. Bola zabitá rituálnou vraždou Merovingiánmi, ktorí zúfalo zháňajú krv ( časté prípady vysatého dobytka ). Princ William vypadá odlišne vplyvom importu génov Nordick. DNA od svojej matky. 
Reptiliáni milujú prechody z vyšších frekvenčných pásem do nášho fyzického. Konzumujú ľudské emócie ( k tomu používajú najmä manipuláciu s viac citlivými ľuďmi cez strach ). Ich heslo je : dobyť – pohltiť – skonzumovať
Prichádzajú  medzi nás v ľudskej podobe. Vraždia vodcov kráľovstiev  a berú si ich telá. Môžu byť objavený iba pomocou  mágie. Ovládajú deštrukciu. 
Ilumináti ( Anunnaki ) manipulujú s ľudstvom cez  pokrvné  línie, berú si telá politických špičiek ako svoj majetok. Manipulácia  prebieha cez  tajné spoločnosti : 

- Slobodomurári 
- Maltézski rytieri
- Templárski rytieri

Konajú  iniciácie  a rituály, ktorým nerozumie  ( ich pravej podstate ). Pri rituáloch sa vytvára  vibračné  prostredie, v ktorom 4.dimenzní reptiliáni obsadzujú  telá prezidentov, ministrov, bankárov…… Nakoniec  ich ovládajú cez myšlienky a emócie. Ale najsilnejší reptiliáni sú tí, ktorí všetko riadia za scénou. Ničia ľudstvo a ich pravidla.
Na svete sa strácajú únosmi tisíce ľudí. Hlásenia sú z celého sveta a čísla sú alarmujúce. Vlády a mafie sú prepojené po celom svete. Za touto štruktúrou stoja sionisti a hlavní vodcovia reptiliánov, ktorí sa priživujú na ľudských telách energeticky. Nasávajú životnú energiu čistých ľudí a hlavne používajú ich štruktúru buniek k obnovovaniu rovnováhy ich tiel. Mimozemskí reptiliáni prevzali vládu na Zemi. Vládnu tu siví. Sú to nadľudia, ktorí vládnu svetu mimozemskými technológiami. Všimnite si, majú oči zmije. V slobodomurárskom trojuholníku je oko zmije. Ľudí na zemi stvorili reptiliáni pomocou genetického inžinierstva - Annunaki - rasa kozmických nacistov. Sme mutanti, vytvorení na otrockú prácu. Illumináti sú aj dnes zástancovia eugeniky. Jemne, násilne a vytrvalo nám do hláv vtĺkajú nový mýtus.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\do-reptilians-exist.jpg
Reptiliáni a sivý to sú tí čo nás ovládajú a stoja za všetkým zlom čo sa kedy dialo na Zemi. Iluminátske rodiny sú len ich bábky na dosiahnutie ich cieľov. Sú to temné bytosti, ktoré slúžia Satanovi osobne

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka