Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Skutočná pravda o Kosove medzi Albánskom a Srbskom. Za všetko môže satanistický zločinecký Vatikán.

Nechápem, prečo sú srbskí ľudia takí nacionalistickí ešte teraz. Kosovo bolo vždy Albánskym územím a nie sú to Albánci, ktorí  to hovoria, ale hovorí to každá historická kniha na svete. Albánci sú potomkami Ilýrov. Územie Illýria  dosahovalo až po  rieku Danube. Slovania prišli z dnešného severného Poľska, Ruska, z Bieloruska a obsadili ilýrske kmene tam, kde je dnes Srbsko, Bulharsko, Macedónsko a kde žijú ďalší slovanskí ľudia. Oni sa asimilovali medzi Illýrske obyvateľstvo a vytvoril tam ich vlastné slovanské štáty. Albánci boli jediní ako Illýrci, ktorí odolali asimilácii. Srbi sú Slovania, hovoria slovansky, ako môžu povedať, že  Kosovo, staroveká Dardhania, Illýrsky  kmeň, je srbčina? Hovoria albánskym jazykom, ktorý je jedným z najstarších jazykov, ako gréčtina. Albánčina nepochádza zo žiadneho iného jazyka. Srbský jazyk pochádza z ruských a zo  slovanských kmeňov. Ako môžete povedať, že Kosovo je srbské? Prečo sa stále klame a verí nacionalistickej  falošnej propagande? Kosovo je Albánsko. V Kosove sú 2 milióny ľudí a iba 100 000 z nich sú Srbi.  Ako to môže byť  Srbské územie ak táto časť Albánska bola daná Srbsku od roku 1912 pretože Srbsko už malo štát a Albánsko nemalo žiadny?
Je veľa ľudí na svete, ktorí nevedia vôbec nič o živote.  Nevedia vôbec o tom, že všetci na Zemi sme len otroci mimozemšťanov Reptiliánov a šedivých. Nevedia, že za všetkým stojí sám Satan osobne ako entita. Obyčajní ľudia na svete všetci žijú v nevedomosti a sú klamaní systémom od ich narodenia. Ten systém ich udržuje v nevedomosti zámerne, aby nikdy nepoznali pravdu. Tá pravda sa netýka len histórie našej Zemi a všetkých štátov. Zamlčujú a taja pre národmi úplne všetko. O Bohu, o Satanovi, o skutočnej podobe vesmíru, našej Zemi, planét, slnečnej sústavy. Zamlčujú pred nami ako sa dá ľahko zbaviť všetkých chorôb a ako sa liečiť každý sám bez lekárov. Namiesto toho robia všetko preto, aby ľudí držali v strachu, v neistote, zúfalstve, beznádeji, oklamaných a zbedačených. Obyčajný človek nemá ani potuchy o skutočných hodnotách lebo systém ho udržuje primitívnymi nanútenými zábavami nízko. Takýto človek nedokáže rozmýšľať sám za seba. Choďte a čítajte nejaké skutočné historické materiály a nielen srbskú históriu propagandy. Môžete si prečítať všetky známe encyklopédie na webe, a oni hovoria presne to, čo vám hovorím ja. Neviem prečo Putin ľudom hovorí, že stojí za Srbskom, a že Kosovo patrí Srbsku. To je jediná vec v ktorej sa sním vôbec nikdy nebudem stotožňovať.  Rád ho môžem mať koľko chcem ale to neznamená, že budem slepo  nasledovať každého. Ja fungujem tak, že ak zistím, že niekto je proti pravde, tak ja som proti nemu nech by to bol ktokoľvek na svete. Pravda je len jedna a je nemenná a nedeliteľná. Neexistuje žiadne možno, keby a ani iné verzie a možnosti. Pravda dobehne každého. Ako jednotlivcov tak aj národy. Nakoniec vždy aj keby to bolo o 1000 rokov, pravda vyjde najavo a všetci ju vždy spoznajú.  Sami dobre vidíme z našej minulosti a našich vlastných životov, že sme omylní a nedokonalí. Vidíme, že to čo sme si mysleli včera alebo pred rokmi si už dnes nemyslíme. Vidíme, že sa meníme a sme na ceste premeny. Veľa ľudí sa čo raz viac prebúdza a všetci pomaly zisťujú, že všetko je inak ako sme si mysleli. Zrazu vidíme, že to čo nám systém ukazoval a čo nás učil boli bludy a klamstvá. Vieme, že tento systém, je len slovo ale za týmto systémom sa vždy skrývajú konkrétni ľudia, ktorí ho umelo a násilne udržujú. Vždy sa jedná o ľudí, ktorí sú pri moci a ktorí ovládajú masy ľudí na celom svete. Bolo to tak v minulosti a je to tak stále.
Ak sa národy hnevajú na Ameriku, že stojí za Kosovom a vytvorila si tam narkomafiánsky  štát to nič neznamená. Ak sa národy hnevajú na Ameriku, že ovláda Albánsko to stále nič neznamená. Je to len zlosť ľudí a zaslepenosť spojená z nevedomosťou ale nič iné. Nečudujem sa ľudom ani národom, že sa hnevajú na Ameriku. Aj ja sa hnevám. Ale rozlišujem pravé skutočnosti od zaslepenosti, ktorá nikam nevedie. Už viac krát som vždy hovoril, že Amerika je tiež len pojem a prázdne slovo. Každý štát tvoria vždy ľudia a tam patria všetci, ktorý tam žijú. Teda tam patria aj obyčajní ľudia ako sme my a tí sú nevinní a sú tak isto len obeťou psychopatov a satanistov. Takže ak sa hneváte na USA tak na koho sa vlastne hneváte? Každý si položte tú otázku sami vo svojom vnútri. Doplatili na to hlavne chudáci indiáni, ktorí nikomu nič nerobili. Boli vyvraždení a zabití. Tí, ktorí prežili, skončili ako chudáci v rezervácii. Nanútili im prácu a alkohol ,aby ich udržovali poslušných. Všetci dobre vieme, že USA v podobe v akej ju poznáme nie sú ľud USA, ale všetko sú to cudzinci. Máme sa robiť, že to je dobre? Máme sa robiť, že sa nič nestalo? Máme takto ospravedlňovať všetky genocídy? Všetky svinstvá, zločiny a bezprávie?  Treba veci a deje vidieť otvorene a v ich skutočnej podstate bez propagandy, bez hnevu a hlavne triezvo.
V mojom prvom článku o Kosove som spomínal ako to všetko prebehlo v dávnej minulosti. Na tento môj článok sa v prvom období po jeho vydaní začalo pohoršovať pár ľudí. Našli sa aj takí, ktorí ma urážali alebo zosmiešňovali, čo je v vo svojej podstate jedno a to isté. Ja sa však pýtam, nie nevedomých a nenávistných ľudí, ktorí nikdy nič nepochopia, ale ľudí múdrych, tolerantných, rozvážnych a duchovne prebudených ako som ja. Môžu takýto ľudia niečo vedieť o pravde? Keď nevedia ani to kto sú? Kto je ich skutočný otec? Prečo žijú? Keď nevedia vôbec nič? Práve preto ma vôbec nezaujíma čo takíto ľudia hovoria a ich nevedomé ale hlavne nenávistné komentáre sú to posledné čo ma rozladí.
Teraz sa vrátim k tomu prvého článku o Kosove. Ako som povedal tak Srbský kráľ Štefan Uroš IV podnikol výpady v roku 1332 na Albánsko a urobil tam nie len podmanenie ich územia ale aj genocídu. Veľa ľudí tieto fakty prehliada a ignoruje. Ak sa máme baviť o dobre a láske, tak musíme vidieť všetky zlá, krivdy a zločiny rovnako. Nemôžeme mať iný meter na jedných a druhý na iných. Takže ak to zhrniem tak stala sa tam genocída o nič väčšia ani menšia ako iné genocídy.
Teraz prichádza logická postupnosť, ktorá triezvemu človeku nepustí ak má len trochu zdravého úsudku. Stala sa tam genocída. To značí, že pôvodní obyvatelia boli vyvraždení a tí, ktorí prežili boli tak isto ako indiáni v USA nútení sa podrobiť Srbsku a ich brutálnemu tyranskému panovníkovi, ktorý sa len schovával za Boha a za pravoslávnu vieru. Ten kto o sebe tvrdí, ja milujem Boha a dobro a ja som veriaci, ten nevraždí a netyranizuje nikoho. Tak isto nerabuje cudzie územie a ani ho nedobýva. Prečo to nerobím ja ľudom? Lebo som milujúci a dobrý. To je jasná odpoveď. Albánci sa síce mohli vyvíjať ďalej ale územie Kosova im nasilu zobrali. Srbi si tam postavili okamžite  pravoslávne kostoly a čo je samozrejmé nasťahovali si tam aj svoj národ. Takže ak sa teraz nejaký primitívni ľudia otázkami typu kde majú Albánci svoje kostoly v Kosove?  Kde vidieť ich kultúru? Ak sa pýtajú takéto bludy, tak to nie je namieste. Ak ja prídem do vášho bytu a všetkých vás vyvraždím, premaľujem si to u vás a dám si tam svoje veci a svoj nábytok tiež by nebolo na mieste sa pýtať no kde ste rodinka? Kde máte svoje veci? No kde ste? Tento čin ja nazývam najväčším zlom a ponížením človeka ako bytosti v najväčšom možnom rozsahu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\kosovo\AlbaniansOutsideAlbania.png
Ako by sa vám páčilo ak by váš byt mal rozlohu 52 000 km² ? A ostala by vám z toho len rozloha 28 748 km²? Albánsko neprišlo genocídou iba o Kosovo.

Lebo človek niečo mal a bol rád že žije, vyvíjal sa, žil si svoj život na aký bol zvyknutý, nikomu nič nerobil a odrazu mu bolo zobraté všetko. Ako život, ľudské práva a dôstojnosť, česť, jeho majetok a už mu neostalo vôbec nič. Takže akýkoľvek takýto zásah do ľudského života ja nazývam beštiálnym činom vedeným Satanom. Práve preto odsudzujem Srbsko a jeho kroky v klamaní sveta o Kosove pred národmi. Zmagorili nielen ich vlastný národ týmto klamstvom, ktorý tomu verí ale klamú takto aj celý svet. Každý kto im v tom pomáha nie je vedený Bohom ale Satanom osobne. Dištancujem sa od akéhokoľvek zla a takýchto beštiálnych činov robených  ľuďmi. Nedopustím aby bol nejaký národ hanobený alebo akýkoľvek človek, bytosť takýmto spôsobom, že mu je zobratá minulosť a možnosť na to vôbec reagovať a adekvátne sa brániť.
Chcem len podotknúť, že nie je záujem USA čo sa stalo v roku 1332 ale záujem niekoho úplne  iného.  USA sa len teraz pokúšajú od roku 1912 o to čo sa deje z Kosovom medzi Albánskom a Srbskom. Všetci dobre vieme, že USA vznikli nasilu genocídou a že existujú v podobe ako USA len 240 rokov a ani o rok viac. Preto nikto nemôže povedať, že USA v roku 1332 existovali lebo vtedy sa tam preháňali akurát tak pravý pôvodní obyvatelia indiáni na koňoch a poľovali na bizóny. Ak sa opýtate kto potom to spôsobil čo sa stalo vtedy? Boli to Srbi vedení ich kráľom? Alebo kto to bol potom? To je správna otázka na mieste. Boli to ilumináti, jezuiti a samozrejme Vatikán, ktorý to všetko viedol. Vatikán stojí ako najsilnejšia organizácia sveta schovávajúc sa za Boha za všetkými zločinmi sveta za posledných 2000 rokov. Písal som o Vatikáne nejeden článok a nikdy neodvolám ani keby ma mučili čo hovorím. Stojím si za tým a stým čo hovorím aj umriem, či už prirodzene alebo násilne. Nikdy a za žiadnych okolností sa neodkloním od Boha, ktorý ma vedie a od pravdy. Vatikán potreboval ovládať Srbsko a ich pravoslávnu cirkev a potreboval ich mať pod kontrolou. Tak isto sa potreboval zmocniť územia Kosova. Teraz prichádza tá najbizarnejšia vec, ktorú ste ešte nikdy nepočuli. Všetko čo sa stalo Vatikán plánoval vo svojich knihách a plánoch už dávno pred stáročiami. Sú to len plány, ktoré do bodky plnia a ničia jeden štát za sebou ako aj ich hodnoty a tradície.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\kosovo\UCK_KLA.svg.png
Kosovská oslobodzovacia armáda - Ushtria Çlirimtare e Kosovës je organzácia, ktorá je jediným zlom Albánska ale aj s tým prostý ľud nemá nič. Je to organizácia vytvorená Vatikánom pre svoje drogové biznisy a obchod z orgánmi.

Vatikán vytvoril UÇK  čo bola ozbrojená organizácia kosovských Albáncov, zúčastňujúcich sa vojny v Kosove. Jej cieľom bola nezávislosť Kosova od Srbska. V roku 1999 bola organizácia transformovaná na kosovský ochranný zbor. Všetko ohľadom Srbska a Albánska je jeden podvod. Sú to zabité dve muchy ak nie aj sedem jednou ranou. Prečo? Lebo Rotschildovci, ktorí riadia  USA a Vatikán sa naraz pomstili Srbsku a ich pravosláviu, ktoré chcú vyhubiť a na strane druhej im dokonale vyšiel biznis s drogami ako heroín, kokaín, pervitín, extáza, ópium a obchod ešte lukratívnejší z bielym mäsom a orgánmi ľudí.  Ak poviem Vatikán a Satanizmus je jedno a to isté, tak pravdu hovorím. Myslíte, že kto perie špinavé krvavé miliardy mafiám po celom svete? Kto má zisky z genocíd? Kto má zisky z predaja narkotík a drog? Vatikán potrebuje Albánsko, Srbsko a Kosovo takto ako ho má a vyhovuje mu to. Vy všetci, ktorí to neviete a žeriete sprostú propagandu  ste len úbohé obete Satanistickej propagandy rozdelenej na dva tábory. Všetci obyčajní ľudia ako v Srbsku tak i v Albánsku sú toho všetkého len obeťami a slepými  komparzistami, ktorí ani nevedia čo sa deje. Je však na svete veľa ľudí, ktorí pravdu poznajú ako ju poznám aj ja. Albánsky národ a ľudia na svojich miestach ju tiež dobre poznajú.  Pokiaľ ja budem chodiť po tejto Zemi až do svojho výdychu budem stáť vždy na strane pravdy a utlačovaných. Ak zistím kto je zlo aj keby som si myslel celú dobu, že je dobro ten človek u mňa už nikdy nebude ničím iným len prisluhovačom Satana a to platí o každom aj o Putinovi. Nehovorím, že teraz to hovorím o ňom ale hovorím to všeobecne. Keď som už pri Putinovi rád by som vedel čo on povie mne do očí o Kosove. Kde bolo veľké Rusko a ZSSR keď Srbsko nechali bombardovať a ničiť. Ako mohli byť až tak slabí a odzbrojení a zneškodnení Amerikou, že vtedy tomu nikto nedokázal z Ruska zabrániť? Prečo sa až teraz stavajú na odpor proti USA keď vidia, že im ide o rozpad Ruska? Ja vám poviem prečo. Lebo vlastné prežitie ich zaujíma ale cudzie vôbec. Ak niekto po tomto mojom článku povie, však ty si blázon a raz si proti Rusku a raz píšeš na neho chválospevy, tak to ľahko obhájim. Ja nie som proti Rusku a nikdy som nebol. Len Kosovo a celá tá vec okolo neho je jediná záležitosť s ktorou s Rusmi nikdy ale nikdy nebudem súhlasiť pokiaľ sa v tomto bode nedajú na cestu pravdy bez klamania národov. To je presne to isté ako rodičia. Máte rodičov a len preto že vás vychovali budete s nimi vo všetkom súhlasiť? Aj keby boli chorí? Aj keby boli nevedomí? Alebo vo veľa veciach pomýlení? Samozrejme, že nie. Ten kto pozná pravdu nebude nikdy slepo prikyvovať nikomu na svete ani rodičom, ani autoritám a ani vládcom. Ostávam v tom, že Rusko milujem ale nie slepo a nie vo všetkom, čo Rusko alebo nejaký jeho vodca povie. Pokiaľ niekto robí chyby a odkloní sa od pravdy nech sú jeho kroky akokoľvek opodstatnené, ja nikdy nebudem slepý a poslušný a odovzdaný už vonkoncom nie. So mnou si nebude žiadna ľudská bytosť robiť čo chce. So mnou  teda nie. Neplatí ma Rusko ani Putin, neplatí ma Albánsko ani ich mafia a mám vlastný rozum a ovládam dosť vecí ako aj duchovných ako aj iných, aby som vedel čo si mám ja myslieť a nie to čo hovoria iní. Aj keby väčšina ľudí na svete hovorila opak, ja nikdy neopustím od toho čo hovorím. Lebo vec sa má tak, že pravda je zakrytá a pozná ju minimum ľudí na svete. 98 percent ľudí na svete je zmagorených systémom a sú úplní odovzdaní otroci, ktorí žijú v okovách neviditeľného otroctva. Namiesto toho aby slúžili sami sebe a žili tak ako chcú, tak slúžia Satanovi a jeho Reptiliánskej agende či už vedome alebo nevedome.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\kosovo\736DE0AB-F100-44E1-8887-E41C77CDEAD9_mw1024_mh1024_s.jpg
Každý národ má pravo na vlastné rozhodovanie ako aj sebaurčenie akým smerom sa chce vyvíjať a Albánsku nikto na svete v tom nebude brániť
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\kosovo\Albania-Kosovo.jpg
Aj táto vlajka jasne naznačuje, že Kosovo a Albánsko je jedno. Je to identita Ilýrskeho národa jedného z najstarších na svete

 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\kosovo\e25a13.png
Albánsky národ má právo odčiniť genocídu. Na to má právo každý národ odčiniť toto beštiálne zlo. C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\kosovo\original.jpg
Ak si to praje Albánsky ľud nech vznikne veľké Albánsko.Ohhh Oooooooo Ohhh Oooooooo 
Ohhh Oooooooo Ohhh Oooooooo 

ALBANI: SHAKO HOXHA, çfarë po ndodh realisht, na thuaj diçka... Ti je aty pranë, e ke parë me mirë se çfarë ka ndodhur. Çfarë ishte ai, ai flamur? Ajo banderolë... nuk e di çfarë mund ta quajmë, që valvitej tek ai mini-helikopter le t'themi? 

SHAKO HOXHA: Ai ishte flamuri më i bukur ne botë ALBAN!! [jehone] 

ELVANA: 
Jemi ne, jemi ne 
Vijmë nga trojet tona 
Nuk na ndal dot askush, fluturon shqiponja. 
Po therrët toka jonë , lisa edhe male. 
Se ne jemi një Komb Shqiperi e madhe. 

Unë jam kuq e zi , kuq e zi. 
Jam Unë dhe Ti , kuq e zi. 
Me ty zemren kemi sot 
O flamuri më i bukur n'botë 
Me ty zemren kemi sot 
O flamuri më i bukur n'botë. 

Kuq e zi oh heeej oh hej 
Kuq e zi oh heeej oh hej 
Kuq e zi oh heeej oh hej 
Kuq e zi oh heeej oh hej 

FLORI: 
Je një formë, jem' një gjak, 
Asnjëher' nuk ike. 
Jemi Ne jemi Ne, 
Shqipëri etnike. 
Po thërret toka jonë , lisa edhe male. 
Se ne jemi një Komb Shqipëri e madhe. 

ELVANA: 
Unë jam kuq e zi , kuq e zi. 
Jam Unë dhe Ti , kuq e zi. 
Me ty zemren kemi sot 
O flamuri më i bukur n'botë 
Me ty zemren kemi sot 
O flamuri më i bukur n'botë. 

Kuq e zi oh heeej oh hej 
Kuq e zi oh heeej oh hej 
Kuq e zi oh heeej oh hej 
Kuq e zi oh heeej oh hej 

Unë jam kuq e zi , kuq e zi. 
Jam Unë dhe Ti , kuq e zi. 
Me ty zemren kemi sot 
O flamuri më i bukur n'botë 
Me ty zemren kemi sot 
O flamuri më i bukur n'botë.
Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka