Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Titánová pyramída je najmocnejšia energeticko-informačná zbraň od nám naklonených mimozemšťanov z Plejád na ochranu našej Zeme v boji proti satanistom teda iluminátom čierneho kabalu.Titánová pyramída je najsilnejšia možná ochrana v boji proti iluminátom, elitám, kabalu a temným silám ako aj entitám. Neexistuje nič silnejšie na tomto svete. Plejádania zasvätili pár ľudí na svete ako ju vyrobiť a používať.

Titánová pyramída

Stala sa však jedna veľmi vážna vec, jeden nemenovaný muž na Slovensku ju vlastní a keď ju aktivoval pred jeho oknami sa z ničoho nič zhmotnili dva čierne vrtuľníky a začali ho zameriavať a sondovať. Behom krátkej doby sa tomu mužovi začal rapídne ničiť zdravotný stav a na testoch si dal zistiť čo mu je. Mal zničené ľadviny a pečeň a to veľmi vážne. Dalo sa zistiť nemenovanými ľuďmi čo je vo veci. Hnusní satanisti čo vlastnia CERN, teda jadrový urýchľovač, dostali polohu súradnice kde ten muž býva a namierili CERN na neho v prepojení na tú titánovú pyramídu a ešte ju k tomu aj preprogramovali na deštruktívny účel zabitia. Elitám sociopatov vadí každý jeden človek na Zemi čo ich dokáže nejakým spôsobom ohroziť. Alebo človek, ktorý je príliš duchovne múdry. Táto titánová pyramída dokáže v počte 2 kusov namierených proti sebe a naprogramovaním vyradiť čokoľvek na Zemi ba aj jadrovú elektráreň. Preto sa jej tak veľmi ilumináti boja, pretože im kazí všetky plány aj ich temné plány ako na diaľku zabíjať ľudí a podobne. Sila tej pyramídy je pre nich skazou. Všetci ľudia, ktorí v USA pracovali na jej výrobe boli zabití. Je len málo ľudí na svete čo ju vedia vyrobiť a čo sú zasvätení od Plejádanov ako ju používať.
Táto pyramída patrí v súčasnej dobe medzi najefektívnejšie a najúčinnejšie energetické žiariče. Musí však obsahovať najčistejšiu možnú štruktúru prvku titán. Titánová pyramída ma nekonečné množstvo využitia a ochrany nielen majiteľa pyramídy, ale aj okolia kde majiteľ pyramídy býva. Uvediem len najdôležitejšie fakty, teda účinky titánovej pyramídy.
Blokuje chemtrails do vzdialenosti 11 km, odrušuje akékoľvek negatívne žiarenie ako aj elektromagnetický smog a geologické zlomy. Podporuje rast živých organizmov, eliminuje aktivitu rôznych škodcov ako aj všetkých temných síl a entít. Nepotrebuje čistenie pretože titánová pyramída je samočistiaca. U každého majiteľa odblokuje negatívne energie a sama mu čistí čakry ako aj bunky v tele a orgány. Okrem toho prebúdza spirituálne a duchovné vlastnosti, takže doslova sa človek duchovne prebúdza.

Nemá zmysel, aby som v tomto prípade viac písal o tejto pyramíde a preto prikladám  linky o tejto titánovej pyramíde. Odporúčam ich stiahnutie z internetu pretože človek nikdy nevie kedy tie stránky navždy zničia vrátane samotného  internetu. Bude sa však skúmať a vyšetrovať ako pôsobili ilumináti, teda satanisti cez CERN na majiteľa pyramídy a čo sa s tým bude robiť. Určite sa to všetko objasní a Plejádania niečo vymyslia, aby sa to už nikdy nemohlo opakovať. Ako vidíme, ilumináti majú stále obrovskú moc pretože spolupracujú s temnými entitami z vesmíru, ktoré im dodávajú technológie.


Keď je bok pyramídy nasmerovaný na magnetické póly, sever- juh, tak sa zvyšuje účinnosť dosahu vyžarovanej transformovanej energie, nie však jej kvality. Každá pyramída sa v novom prostredí nabíja 60 minút.

Ku Plejádanom uvediem len toľko, že nebyť ich, tak národy by už neexistovali. Oni a ešte Blue Avians nám pomáhajú najviac ako sa dá. Každý deň tlmia energie z vesmíru vyslané na nás a tak isto likvidujú aj účinky dopadu na našu spoločnosť a celú Zem. Odsávajú všetko čo nám škodí do takej miery, aby bolo možné prežiť. Tieto nám naklonené civilizácie svetla sa stretávajú pravidelne s Putinom a pomáhajú mu v boji proti temnote. Putin  a  jeho analytici o tom hovoriť ani písať  nemôžu, aby nevyprovokovali USA a elity k útoku. K pomoci našej Zemi sú do toho zahrnuté aj iné rasy, ale práve oni sa angažujú najviac zo všetkých. Na našej Zemi prebieha boj temných entít medzi silami svetla už od nepamäti. Ako už všetci prebudení vieme, že  ilumináti, teda satanisti, ovládajú túto Zem už tisícročia. Všetci nevedomí ľudia na svete sú nastavení tak, aby cez školy a cez média boli každý deň sústavne oblbovaní a dezinformovaní. Udržujú národy nízko cez primitívne zábavy k ničomu neslúžiace, aby degradovali ľudského ducha. Takto ho držia v šachu a duša sa nemá šancu prebudiť. Prečo to robia? Preto, aby človeka odviedli od jeho pravej duchovnej podstaty prečo je na tomto svete a aké má poslanie. Práve preto celý svet a nás všetkých umelo udržujú cez množstvá rôznych systémov, strán, siekt, náboženstiev a X závislostí rôznych druhov, aby sa ľudia nedokázali zjednotiť. Hlavne preto, aby ľudia nemali na nič čas a aby svoj drahocenný čas strácali na choré zábavy a nezmysly. Dosiahli pravý opak a ako vidíme brat neznáša brata a nie ešte to, aby černoch objal žida alebo araba alebo bieleho a naopak. My sme však všetci bratia a sestry. Sme jedno a to isté. Medzi nami neexistuje žiadny rozdiel. Ak ste ešte pred 20 rokmi alebo 30 rokmi hovorili veci aké je dnes ovládam, každý vás v štáte označil za čudného, za blázna a za psychopata. Dnes sa situácia zmenila a tieto veci ovláda pár miliónov ľudí. Každý deň sa prebúdza pár tisíc ľudí a rastie duchovná úroveň ako aj vibrácie našej Zeme na presun do 5 dimenzie. Satanisti pracujú pre temné sily a za každú cenu chcú tento svet udržať v tomto stave v akom sa nachádza. Preto každý človek, ktorý sa na Zemi pýta prečo stále zlo trvá a ako je to možné, že ľudia sa za tisíce rokov nevedia zbaviť zla a vojen, tu máte jasný dôkaz prečo to tak je. Obyčajní ľudia, ktorí sú dobrí a nikomu nič nerobia a chcú len žiť v pokoji a v radosti, oni tento stav nerobia ani nechcú. Obyčajní ľudia nemajú dosah na štát ani na riadenie systému a podobne. Takže z toho jasne vyplýva, že tento stav udržuje na silu a úmyselne proti našej vôli 13 satanských pokrvných dynastií, o ktorých som napísal obrovské množstvo článkov.

Na záver prikladám aj link kde jasne a zreteľne počuť ako Plejádania zničili bombu, ktorú dal Obama vystreliť priamo na nich vtedy keď mal ešte moc ako prezident.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9728-astonaut-nasa-mitchell-vlada-lze-mimozemstane-rusko-usa

Bývalý astronaut NASA Dr. Edgar Mitchell: Vláda vám lže, mimozemšťané zabránili válce mezi Ruskem a USA

https://www.youtube.com/watch?v=BAyVSylJBuo

Dr. Edgar Mitchell ★ UFO Interview 2013 Aliens Are Real And Watching Us - The Day Before https://www.youtube.com/watch?v=XVE6x-UxJWM


http://www.2012rok.sk/wp/veda-a-technika/22039-titanova-pyramida
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7054-pribehy-titanove-pyramidy-1-titanova-pyramida-jako-unikatni-alternativni-prostredek-21-stoleti-aktualizovane-informace/
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7974-pribehy-titanove-pyramidy-2-titanova-pyramida-jako-unikatni-alternativni-prostredek-21-stoleti-tvoreni-synergickeho-energeticke-pole-s-sungitem-a-kristalem/

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka