Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Odkaz všetkým dobrým ľudom na svete, ktorí sa chcú oslobodiť od zla a odkaz iluminátom, vaše dni sú už zrátané.Ilumináti a celá satanistická zhnitá bagáž musia umrieť. Nebude nás ovládať predsa taká malá časť chorých ľudí. Oni nemajú žiadnu moc. Oni sa nás boja a to všetko čo vytvorili je len ilúzia. Ak by sa nás nebáli tak by to nerobili. Oni sa nás boja a vedia, že sme väčšina 7 miliárd ľudí. Stačí aby sa na nich vrhlo 500 miliónov ľudí a je s nimi koniec. Dobre to všetko vedia. Rotschildovcov a všetkých im podobných satanistov treba zabiť nemilosrdne bez zľutovania. To čo urobili doteraz už stačí. Zlo treba zastaviť okamžite v základoch ale toto čo sa rozrástlo za celé stáročia čo oni robia s nami a touto planétou to už nemá obdobu v celom vesmíre. To čo tu hovorím a píšem aj keď viem ako všetko čítajú robím len preto, že ja sa ich nebojím a nikdy nebudem. Smrti ako koncu života sa len smejem. Poznám Boha mal som tú česť. Viem kto som a viem kto je Boh a viem kto sú oni. Mňa zlo ovládať nebude. Všetci bratia a sestry povstaňte. Už je toho dosť čo urobili. Na čo čakáme? Na to ako nám zabijú rodiny pred očami? Ako zničia Putina? Na vojnu? Nás už dávno týrajú a zabíjajú ako duševne tak aj fyzicky. Ničia naše deti, rodiny a likvidujú systematicky celý svet. Zabili každého kto je dobrí a milíý. Každého kto ide proti ním. Cez médiá urobili z celého sveta tupých zdegenerovaných primitívov.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\rotschild\0f875477ae842d7c4960466faeb656fc.jpg
Starý Führer popredný satanista Bush aj so synom, vaše dni sú už spočítané

Každý druhý človek v meste, ktorého vidím aj v MHD je tupá nevedomá zdegenerovaná kreatúra, ktorá ani nevie čo sa deje a prečo žije. Taký človek nevie kto nám robí zle a ako. Títo ľudia nevedia vôbec nič. Všetci sa preberte a povedzte už dosť. Každý sám za seba naberte silu a poviete koniec dnes to už končí. Prestaňte byť otroci , vzchopte sa a bojujte. Búrte sa. Vás zabíjajú každý deň jedmi na oblohe, jedmi v potravinách, ničia a likvidujú naše zdravie, naše rodiny, robia z nás tupých primitívov a otrokov ich systému. Ja každý deň robím v meste divadlo takú show aj v MHD a kdekoľvek, aby ľudia počuli čo sa deje a kto to robí a čo s nami robia. Mali by ste vidieť tie tupé tváre ľudí bez života a energie čo robia ako sa tvária ak to počujú. Pripadám si ako keby som bol vrah alebo z inej planéty. Tak hnusne na mňa pozerajú. Tvária sa ako keby som bol ja ten chorý a oni tí normálni. Veľa ľudí to však nahlodá a ich duša si to navždy zapamätá čo hovorím. Zamyslia sa mnohí a začne to u nich vyvolávať spúšťací mechanizmus. Je to signál k tomu, aby sa ich duša, ktorá je uväznená zamyslela a zmenila. Všetci ľudia na svete sme otroci a toto musí skončiť. Nie sme slobodní. Sme väzni na vlastnej planéte. Mimozemšťania Annunaki Nefilim a šediváci zo Zeta Reticulli sa robia, že toto je ich planéta, že ju už dávno objavili a preto nás temné entity zotročujú cez iluminátov. Tieto mimozemské temné entity bývajú inde tak nech si ostanú tam kde teraz sú. My sa musíme oslobodiť inak všetci skončíme zle.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\rotschild\67bd6-8fd09b1c0eeb3e81eaceee56c9bb7f61_xl.jpg
8 srdce už nedostaneš ty stará zhnitá duša to ti garantujem a NWO sa nikdy nedožiješ

Potrebujeme ľudí ako ja, ale aj iných čo sa neboja a čo urobia všetko preto, aby sme vyhrali. Vy všetci musíte bojovať a každého koho sa len dá musíte prebúdzať a hovoriť im všetko čo viete. Nepozerajte na to kto vás nechápe a kto sa vám smeje. Nad všetkým sa povzneste. Robíte to pre seba, pre život, pre lásku, pre záchranu ľudstva. Vám sa to všetko dobro a snaha vrátia vo večnosti u Boha. Tam budete mať všetko čo tu nemáte. Tam budete králi. Ja to všetko viem s miliónov istotou a preto mi je všetko jedno a nemám čo stratiť. Tento svet nie je skutočný. My sa potrebujeme oslobodiť. Všetci sa pozrite na deti ako rastú a čo s nimi robia médiá, knihy, škola, youtube atď. Takto nám rastú primitívi a duševný odpad. Deti a každý z ľudí čo rastú sa učia len choré veci a bludy iluminátmi vymyslené. Všetci sa pretvorili na ich chorý zvrátený obraz.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\rotschild\article-2283192-032327BB00000514-547_634x415.jpg
Zdravím ťa sociopat Nathaniel Rotschild, aj pre teba mám odkaz, začni si vybavovať pohreb budeš to potrebovať

Pozrite sa čo robia ľudia na FB a koľko skupín úplne o ničom existuje. Koľko táborov na ktoré sme rozdelení. Kto nás tak rozdelil? My sami? No nie boli to ilumináti. Deti a ľudia robia len choré veci a radšej si budú honiť vtáky a kundy na webke a špúliť pery. V skupine na FB Like za Like kde je vyše 91 000 ľudí sa zaoberajú všetkým chorým a nezmyselným len nie tým čo sa deje a čo má skutočný zmysel. Ak takým ľudom a prevažne deťom vo vývine poviete pravdu čo sa deje viete čo sa stane? Taký zdegenerovaný odpad bez vlastného rozumu ešte vás označí za chorého. Pritom chorí sú iba oni a nikto iní. Takto na vás reagujú všetci nevedomí ba aj známy aj rodina. Kvôli komu sa pýtam? Iba kvôli iluminátom a temným silám. Hovorím vám, ukončime ich všetci spoločne a bude to ľahké ak spojíme sily. Sila je v nás a našej duši. Oni sú duševný hnis a odpad tmy. Všetci ľudia musia vedieť pravdu o jedoch na oblohe chemtrails, o genocíde skrytej ale jasnej, o ich zločinoch, o ich praktikách, o ich satanizme aj čiernej mágii. Hovorte to každému a všade. Len takto zmeníme spoločnosť, čím viac ľudí pretvoríme. Potom ich treba zabiť lebo basa je nič za to čo urobili svetu. Zlo je zlo a vždy bude zlom. My sme dobro, láska a svetlo. Nás zabíjajú a my sa budeme brániť a reagovať. Ak oni môžu robiť čiernu mágiu na nás aj vy môžete na nich a všetci kto chcete to môžete robiť. Ich fotky máte a je ich plný internet. Napichajte tam ihly do ich očí aj orgánov a celej postavy. Dajte tam krv či už svoju alebo cudziu, dajte tam moč či už svoj alebo cudzí alebo zvierací, kvapkajte na ich fotky potom vosk. Zakopte to do Zemi v pohári a nechajte to tam navždy. Garantujem vám budem po nich. Je to len otázka času. Oni skončia a nepomôže im nič a nikto na svete. Neserte sa s nimi, lebo oni sa neserú s nami. Mňa už nebaví čakať ani deň.  Nebaví ma každý deň vidieť tváre zdegenerovaných ľudí len kvôli ním a žiť na tomto chorom  svete. Ak nechceme hromadne pokapať tak to zlo dáme preč spoločne. Oni stoja za všetkým zlom, ktoré sa udialo v histórii a všetko skryto riadia. Oni sú príčinou toho, že ak sa búrite a bojujete za svoje prežitie tak ešte potrestajú vás. Oni sú za všetkými zákonmi a skrze ich chorú moc tie zákony ovládajú. Všetci sa ich boja lebo ich moc je strašne veľká. Ich peniaze, ktoré sú nekonečné stoja za všetkým prečo ich všetci počúvajú.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\rotschild\jacobrothschild.jpg
Jacob Rotschild, ty odporná zhnitá duša vec sa má tak, že ak ťa chytia čínske špeciálne jednotky alebo naši ľudia od Putina a FSB tak si zatancuješ tanec svätého Víta. Bude to tvoj posledný tanec. Vieš čo by som ti urobil ja? Vybral by som ti 2 možnosti. Prvá horšia než druhá. Plynová komora alebo ti uviazal drôt okolo tela a na konci by bol kameň a ten by som ho vyhodil na elektrickú rozvodňu kde je 500 000 woltov.

Vec sa má tak, že oni sú najväčšie zlo aké kedy existovalo. Ale ak sa búrite proti ním a proti systému potrestajú vás. Oni zabili židov ako psov aj vymysleli ten chorý plán ako oklamať celý svet ohľadom koncentráku ako to všetko bolo. Oni si sami pre seba vybudovali genocídou USA aj Izrael ale ak nejaký človek o tom hovorí, tak ako sa nepáči im zas potrestajú iba jeho. Ak sa búrite proti migrantom a islamu lebo sa bojíte o svoj život, vás nazvú chorým, neprispôsobivým, xenofóbom, rasistom, fašistom, nenávistným atď. Polícia sa im plazí v každom štáte pod nohy a líže im zadky, tie staré satanistické zhnité. Tomuto treba urobiť navždy koniec a všetko zmeniť. Nie je predsa mysliteľné, aby satanizmus ovládal svet a vraždil koho chce. Nie je možné, aby normálny človek, ktorý povie, že chce žiť, aby bol trestaný a šikanovaný. Nie je možné, aby sa nám zlo smialo do tváre a aby nazývalo zlom nás. Už ma to nebaví zažívať ani jeden deň navyše a toto si musí povedať každý jeden z vás moji drahí bratia a sestry. Zlu treba nastaviť zrkadlo a treba ho jasne pomenovať zlom. Treba im jasne dať najavo kto z nás je tu chorý a kto normálny. Kto má v sebe lásku a kto beštiálne úchylné zlo.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\rotschild\640x0.jpg
Pán satanista a čo s tebou, hmm? Vziať ťa na okružnú trasu lietadlom a vyhodiť ťa z neho von aj s náložou.

Odkaz iluminátom zvráteným zhnitým dušiam
My nie sme ani rasisti, ani fašisti, ani xenofóbovia ani nič podobné. To len vy chorí sociopati skrze svoju moc a peniaze ste takto zariadili a skrze svojich poskokov a vaše prostitútky média, politikov a policajtov. Vy nás už nebudete ovládať ani nálepkovať, toto všetko skončí. Ja vám poviem kto ste vy a to nie je nálepka ako to robíte vy nám, ale je to čistá nikým nevyvrátiteľná realita. Všetci to vieme a vie to aj Boh. Vy ste choré zhnité úbohé duše, ste psychopati, sociopati, zločinci, kanibali, masový vrahovia, ilumináti, sionisti, chazari, vyšinuté bytosti, schizofrenici, psychické trosky, pedofili, nekrofili, homosexuál je pekný výraz pre vás, ste buzeranti, satanisti, diablova lacná štetka a matrac, odporné bytosti plné tmy, nenávisti, bezcitnosti bez kúska empatie.

Ste oveľa viac a je strata času pre vás hľadať výrazy lebo ľudská zásoba je príliš chudobná a nepostačujúca na výrazy pre to, aby ste sa dali pomenovať tým čím naozaj ste. Je mi vás ľúto lebo vy ste nikdy nepoznali lásku a dobro. Neviete čo to je. Vo vnútri ste prázdni. Ste duševný odpad a hnoj. Len choré bytosti ničia život ako to robíte vy. Vôbec nie ste šťastní a vo svojom vnútri trpíte. Bojíte sa nás ako diabla. Ak by ste sa nás nebáli, tak by ste nás neničili. Máte strach, že stratíte svoju moc a iluzórny svet, ktorý ste si vytvorili. Vy ste úbožiaci a nemáte žiadnu skutočnú moc. Vaša moc nie je reálna ale falošná. Ste ako malé deti, ktoré sa hrajú na svojom pieskovisku ale ak sa vám kopček rozpadne svoju moc stratíte. Vy nedokážete vôbec nič bez svojich peňazí a bez pomoci iných vašich poskokov. Bez satanizmu a pôsobenia skrytej čiernej mágie na ľudstvo ste nuloví na výsledku. Všetky vaše praktiky aj sily sú už dávno odhalené. O všetko čo ste násilím nazbierali aj násilím prídete. Viete prečo milí psychopati? Pretože každá akcia vytvára reakciu. Tak si dávajte pozor ilumináti a netlačte už viac na pílu lebo si sami pod sebou odpílite konár a ľudstvo vás zabije, to vám garantujem. To bude váš koniec. Sily zla a to si pamätajte, nikdy nepremôžu sily dobra a lásky. Pretože z lásky všetko vzniklo, aj vy. Tou láskou je milostivý Boh. Vy nemáte nad Bohom vôbec žiadnu moc tak ako ju nemá ani Satan lebo aj vy aj on ste len stvorením Boha. Vy si to určite neuvedomujete lebo ste veľmi ťažko duševne chorí. Vaša duša je zaťažená na zlo a odklonila sa od Boha. Bola to vaša slobodná voľba a sami ste si spečatili svoj osud. My povstaneme a vy uhyniete. Niet už pre vás viac miesta na tejto Zemi. Teraz ma počúvajte, viete čo urobí chirurg ak nájde pacientovi nádor? Vyreže ho a odstráni. Pritom doktor nepociťuje voči pacientovi ani voči nádoru žiadni nenávisť. Len si koná svoju prácu a musí urobiť iba to čo je potrebné aby pacient prežil. My necítime nenávisť, teda ja určite nie. Len my všetci ľudia urobíme to čo je nutné pre naše prežitie a vyrežeme zhubný nádor, ktorým ste vy a odstránime vás. Na to čo vám odkazujem si môžete zobrať jed lebo je to tutovka.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\rotschild\bergoglio.jpg
Ty starý psychopat, ty skončíš najhoršie zo všetkých, si antikrist v ľudskej podobe a zviedol si všetky duše, ktoré veria tým bludom v katolíckej cirkvi. Ja ti dám NWO. Jediné čoho sa dožiješ je tvoje utrpenie milión krát silnejšie ako si ty spôsobil nevedomým ľudom, aby si sám cítil všetku bolesť, ktorú cítia oni.

 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\rotschild\maxresdefault.jpg
Satanist family, toto je váš koniec a nastane éra nového života pre všetkých ľudí na celom svete. To peklo do ktorého pôjdete vy všetci bude už skutočné. To vám garantujem akože sa volám Gasudarjon Andromeda.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka