Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Výzva naprogramovaným tupým poskokom, polícii Slovenska a sionistickej vláde plnej zradcov a satanistov.

 Spamätajte sa dokiaľ nezvoní umieračik aj pre vás lebo vy všetci ste len otroci a nemáte žiadnu moc. Zapredali ste svoje duše satanovi a 13-tim satanským pokrvným dynastiám, ktoré ovládajú svet už 6000 rokov.

Vaša sila a moc sú v bode nula. Ste len úbohé obete a poskokovia chorých sociopatov satanistov, ktorí slúžia Satanovi. Chcete aj vy slúžiť Satanovi? To ste už úplne stratili poslednú súdnosť a posledné zvyšky toho dobrého čo sa vo vás nachádza? Zapredali ste sami seba? Svoju dušu? Svoju rodinu? Svoje životy? Nehanbíte sa každý deň stáť pred zrkadlom a pozerať sa na toho debila zvráteného čo tam vidíte v odraze? Mali by ste si brať príklad z českého prezidenta Zemana, ktorý je muž činu, a ktorý chráni seba samého aj svoj český národ. Mali by ste si brať príklad z Putina, ktorý je jedinečný muž tohto storočia. Mali by ste nasledovať príklad Viktora Orbána v Maďarsku a chrániť svoj štát, aj svoj ľud, aj svoje rodiny. To čo robí Orbán je láska a dobro. Je to muž na pravom mieste. Takto vyzerá láska k národu a k svojmu ľudu. Čo však chránite vy? Lepšie povedané koho záujmy chránite? Dobre všetci vieme, že vy nechránite slovenský národ. Vieme, že slúžite Satanovi a temným mimozemským entitám a Slovenský národ máte za úlohu zlikvidovať. Všetci dobre vieme, že 13 satanských rodových dynastií tu riadi svet vyše 6000 rokov a všetko to zlo robia pre Satana. Vie to minimálne pár miliónov ľudí takže nie som jediný. Je o tom napísaná kniha a šíri sa to svetom ako nezastaviteľný oheň.

Každá vláda Slovenska, ako terajšia aj tie minulé, úmyselne držia hubu a ničia svoj národ. Spolupracujú so satanistami a iluminátmi a sú na nich úplne závislí. Každá vláda robí z nášho národa primitívov a dovolí klamať národ cez média, degenerovať ľudí ako starých tak aj mladých. Každá vláda je za to zodpovedná a všetci skurvysynovia, ktorí sa tam nachádzajú. Takýto ľudia nemajú morálne právo, aby boli inak pomenovaní. Ste poskokovia a úbohé zhnité duše. Ste deti diabla a váš otec nie je Boh ale ten, ktorý je večný klamár a všetko čo kedy povedal je lož preto, že v ňom pravdy niet. Vy nie ste ľudia ale temné posadnuté bytosti plné skazenosti a deštrukcie. Každý jeden z vás je v plnom rozsahu zodpovedný za genocídu Slovenského národa ako fyzickú tak ak duševnú.
Za celé roky akejkoľvek vlády Slovenska aj bývalého Československa sa nenašiel ani jeden jediný statočný muž z vlády a z politikov alebo žena, ktorí by vystúpili z davu a na plnú hubu by povedali, ja toto robiť nebudem ja končím. Nenašiel sa nikto kto by chcel zastaviť genocídu otrávených potravín, genocídu chemtrails nad našimi hlavami, genocídu duševnú tak isto nie. Všetci dobre viete komu slúžia média a na aký účel. Všetci z vás dobre viete, že média robia z môjho ľudu debilov a tupé primitívne ovce, že im vysielajú všetko prekrútené od histórie, dejín, a že všetky informácie, ktoré hlásia sú nepodstatné alebo bludy k zmeteniu a ešte väčšej debilite.
Každý z vás si je toho plne vedomý a nič ste neurobili, aby to skončilo. Každý jeden z vás dobre vie čo znamená školstvo, že z detí a zo všetkých generácii, ktoré vyrastú robíte úmyselne primitívov a zdegenerovaný dobytok bez vlastného názoru. Dobre viete ako to naozaj je. Viete, že satanisti chcú, aby národy boli zdegenerované a aby nemali vlastné myslenie ani názory.
Vy všetci ste tieto  zvrátené zločiny dovolili a nič s tým nerobíte. Keď sa občan búri a chce slobodu ešte ho dáte zatvoriť alebo zabiť plateným zabijakom alebo vašej SIS. Ak občania skandujú na námestí, že chcú prežiť a že toto už nechcú trpieť čo robíte vtedy vy? Vy zo strachu, že budete popravení národom dáte príkaz robotom naprogramovaným s názvom polícia, aby mlátili ľudí starých, mladých aj deti, vám je to jedno aj keď ich zabijú len nech ich umlčia, aby ste vy prežili a aby vaše zločiny a zverstvá prešli. Jedno je však isté. Duchovný svet z ktorého všetko vzniklo aj vy, a ktorého tvorcom je Boh, tam sú zákony nastavené inak ako tu na Zemi v hmotnom svete. Ani jeden z vás ani vaši satanskí chlebodarci sa nevyhnete konfrontácii naživo s Bohom po vašej fyzickej smrti. Budete pre ním stáť nahí ako duša bez tela len vy a vaše vedomie. Všetky vaše činy budú svietiť a blikať ako maják a vy sa nikam neschováte. To čo vás čaká potom je oveľa strašnejšie ako to všetko zlo, ktoré ste napáchali aj ako to zlo čo napáchalo 13 satanských pokrvných dynastií za celú epochu ľudstva na Zemi. Niet pre vás miesta kam utečiete  pred Bohom. Vy netvoríte vôbec nič ani zákony ani vesmír ani duchovný svet. Ste len úbohé nevedomé zdevastované duše plné tmy a skazenosti, ktoré sa odklonili od zdroja, v ktorom je láska a pravda a nekonečné svetlo. Tým svetlom je milostivý Boh a nikto iný. Nie Boh vám zapríčinil váš stav do akého ste sa dostali. Nie on je za to zodpovedný ale ste to len vy sami. Len vy vašou slobodnou vôľou ste sa od neho odklonili a dali sa na samovražednú misiu v ktorej sa rútite do vlastnej záhuby. Preto aj trest, ktorý príde bude zapríčinený iba vašou vlastnou vinou a bude niesť plnú zodpovednosť ako príčiny za následky vašich činov.
Naša polícia je hanba tohto systému a celej spoločnosti. Od radových až po kukláčov. Silní ste len v uniforme keď akože predstavujete zákon a dobro. Ja sa pýtam, aký ste vy zákon a aké dobro? Keď bijete ľudí, ktorí chcú prežiť? Keď bijete vlastný národ? Vy ste akože dobro a zákon? Kto vám dal tú moc, vari Boh? Kto vám dal do hlavy, že vy ste zákon? Ste chorí a zvrátení a nie ste vôbec nič. Ste jedna veľká smradľavá žumpa plná fekálií a nič iné.

Takto to vždy vyzerá ak polícia háji záujmy satanistov a nastupuje proti vlastným občanom
Vy ste len radoví blbečkovia a poskokovia satana a iluminátov a vy ani nemáte žiadnu moc. Tí ľudia si s vami robia čo chcú a váš život aj život vašich rodín je úplne v ich moci. Oni majú skutočnú moc a vy ste len využitý odpad za pár eur. Ak by do Európy došikovali všetkých moslimov a teroristov ako plánujú tak vaše životy skončia tak isto ako tie naše.
Ak by sa im podarilo založiť NWO tak vy ste mŕtvi ako prví pretože USA ani Izrael sa vás nebude pýtať čo chcete vy. Nasadia armádu z NATO a vás zabijú ako prvých a to skôr ako obyčajných ľudí, aby ste nemohli brániť seba ani svoje rodiny keď vám to docvakne v tých vašich sprostých hlavách.

Bulharský cigánik rád vydáva pokyny polícii na masakrovanie Slovenského obyvateľstva

 

Pohŕdam týmto chorým svetom, ktorý patrí Satanovi a pohŕdam všetkými zákonmi tu na Zemi lebo dobre všetci vieme, že to nie sú zákony ľudí ale zákony od Satana a temných mimozemských entít, ktoré to tu riadia cez 13 satanských pokrvných dynastií. Mne a mojim bratom a sestrám nebude hovoriť žiadny satanista čo mám robiť a ako mám žiť. Tieto choré syfilisové kreatúry s rozvrátenou osobnosťou zo sklonom k sadizmu a duševnej antipatie mi nebudú rozkazovať a nebudú mi určovať svoje choré nasilu proti nám vymyslené zákony. Viete kam si tie zákony strčte? Si to domyslite? Ja mám iba jeden zákon a ten je od Boha. Môj Boh nie je netvor ako ten váš úchyl  Satan. Môj Boh je láska a dobro. Najkrajšie ľudské hodnoty a mier spojený s úctou ku všetkému a všetkým.
Vláda by sa nemala volať úradom vlády Slovenskej republiky lebo ten názov dehonestuje slobodu človeka a súkromie. Pokiaľ slúžite satanistom a temným entitám neslúžite vlasti ani národu. Ste vláda slúžiaca 13-tim satanským pokrvným dynastiám. Ste hnoj a odpad tohto národa a je len na vás kto sa spamätá lebo tomu, že vás bude súdiť Boh tomu sa utiecť nedá. To čaká každého z vás.
Ako som už povedal na začiatku ani jedna vláda, ktorá kedy bola na Slovensku nie je dobrá. Ani jedna neslúži nášmu ľudu. Každý z vás sa tam išiel iba nabaliť miliónmi a tí šťastnejší čo vedia svoje zločiny úplne ututlať aj miliardami. Vy sami dobre viete aká je pravda. Ešte na svete neexistoval človek, ktorý by utiekol sám pred sebou a pred pravdou. Pravda je večný zákon a je daný. Pred pravdou môžete utekať kam chcete aj hlavu strčiť do piesku ako pštros alebo utiecť z tejto krajiny na Tahiti alebo na Mesiac ale pravda si vás stále nájde aj tam a dobehne vás. Vždy v celej epoche ľudstva pravda vyšla na svetlo Božie. To znamená, že nech robíte čo chcete aj tak to všetko robíte zbytočne a viem presne ako dopadnete pretože poznám Boha osobne a som znalý duchovných zákonov. Neprišiel som vás súdiť ako sudca, nie som toho hodný. Ja som vám prišiel oznámiť váš koniec a váš trest. Otec ma posiela, aby som svetu oznámil jeho príchod a pravdu. On je večný zákon a svetlo. Ak chcete prejsť bránou k nemu pre vás je úzka aj napriek tomu, že je široká. Dnes nie je čas aby som sa hral so slovíčkami a zdrobnelinami ako ilumináti urobili z Ježiša blbca a všetky jeho reči sfalšovali a ľud tomu poslušne verí. Poviem vám to na rovinu a priamo ako to je. Cesta je široká ale pre vás je úzka. Duša nabalená karmickou záťažou a negatívnym znečistením nikdy neprejde cez tú bránu. Tá brána je len jedna a iná cesta nevedie. Vaše zločiny a všetko čo ste spôsobili národu sú tak silné veci, že ste zničili milióny iných bytostí ako fyzicky tak aj duševne. Vy nie ste v stave rozkazovať Bohu a nič s tým neurobíte.

Existuje iba jedna možnosť a to je cesta nápravy a hlbokej ľútosti, aby sa vaša duša zmenila. Všetko čo človek na Zemi urobil sú energie aj jeho celý prejav i jeho činy. Všetko to vychádza z duše. Smrťou fyzického tela vôbec nič nekončí a o tom sa presvedčí každý sám na sebe. To či sa niekto smeje to nehrá rolu ani či niekto verí alebo nie. Tieto duchovné javy sa dejú aj tak a nie sú závislé od toho v akom stave sa nachádza vaše vedomie tieto veci prijať alebo neprijať. To, že raz umriete nič nevyrieši lebo vaša duša ostáva navždy a je to práve tá duša, ktorá sa musí očistiť a zmeniť. Musí prejsť procesom bolesti a utrpenia, aby sa poučila a celkom zmenila. Je to však veľmi ťažký proces a nie každému sa podarí zmeniť. V praxi to vyzerá tak, že ak národ trpí vašou vinou a najradšej by vás popravili aj tak nič nevyriešia. Vy by ste umreli iba fyzicky čo ľudia nazývajú smrť ale tá časť vás, ktorá je večná a to je duša ako vedomie tak tá pokračuje vo vývoji. Ak duša bola zlá tak to zlo ostáva v nej. Vás vy síce zabili ale vy sa narodíte znovu a pokračujete od toho bodu v ktorom ste skončili. Ak ste boli zlo aj ním ostávate ale je tu šanca v inom živote to napraviť. Tu prichádza ten faktor, že možné to je lebo máte slobodnú vôľu. Ak však ani vtedy nedostanete rozum to je už váš problém a nikoho iného. Nikto nemôže svoje vlastné utrpenie zvaľovať na Boha lebo iba vy a nikto iný ste si spôsobili to v akom stave ste práve teraz.

Celý tento článok ukončím políciou Slovenska ako radovou tak aj kukláčmi. Polícia sama si dala verejne nápis na autá, že pomáhať a chrániť. Ja sa pýtam tak isto ako vlády. Takto vyzerá vaša predstava toho nápisu? Pomoc komu? Občanovi Slovenska? Alebo pomoc sami sebe? Aby vás nevyhodili z roboty? Tak preto budete robiť zdegenerovaných poskokov niekomu koho ani nepoznáte? Máte vy vôbec predstavu o tom kto v skutočnosti stojí za vašimi chorými zákonmi? Aký je pocit byť za debila a poskoka? Cítite sa dobre v takom stave? To ste až natoľko primitívni, že si neuvedomujete tie choré pokyny čo dostávate? Takto len ukazujte národu Slovenska, že vy ste úplný odpad a hnoj tak isto ako vláda. Vy aj oni ste len obete satanistov, ktorý ovládajú svet. Ja veľmi silno predpokladám, že ste na rovnakej úrovni ako slovenské tupé stádo občanov Slovenska, ktorým cez média úplne zatemnili rozum a dušu. Som si istý, že skoro vy všetci čo ste v polícii až na výnimky ani nemáte potuchy o čom je tento svet a kto ho ovláda. Som si istý, že máte úroveň retardovaného priemerného občana, ktorý je závislý na všetkom čo mu systém podhodí a ukáže. Som si istý, že každý jeden deň si sadnete v byte doma z rodinou ako všetci iní nevedomí degeneráti a všetko čo televízia na pokyn iluminátov vysiela a programuje masám v celom svete vy hltáte a žeriete.

Koho myslíte tým pomáhať a chrániť? Slovenského občana, ktorý kričí, že je zbedačený, a že chce byť slobodný, a že chce prežiť?

Alebo pomáhate takýmto skurvysynom? Takým čo sa sem ženú do celej Európy zlikvidovať naše štáty? Takých ľudí chránite? Takých čo sa robia, že sú úbohý utečenci aj z deťmi, ktoré ani nie sú ich? Takým?

Nehovorím to prvý krát v živote, že každý kto sa narodí sa formuje a vyvíja iba na základe toho čo mu systém ukáže. Ak všetci vieme, že ten systém ovláda 13 satanských pokrvných dynastií tak sa nemôžeme čudovať, že chcú národom a masám ľudí iba to najhoršie, aby ich úplne ovládali a zdegenerovali vo všetkých možných aspektoch ľudského života. Ich cieľom je človeka zničiť, využiť, ponížiť, priviesť k šialenstvu, k strachu, k nenávisti, k závislostiam všetkého možného druhu, zdegradovať dušu a uzemniť všetko dobré čo v človeku je, aby ostal zaseknutý a duchovne sa nemohol takto oslabený prebudiť a vyvíjať.

Všetci duchovne prebudení vieme, že ak je človek troska a oslabený o životnú energiu taký človek sa neprebudí nikdy. Vy všetci v polícii čo tieto veci neovládate nie ste nič viac ako tupé stádo vedené na porážku ako my všetci aj keď seba nemyslím ale hovorím za všetkých nevedomých otrokov, ktorí slúžia Satanovi či už o tom vedia alebo nevedia. Každý z vás z polície je obeť sociopatov a mali by ste to všetci vedieť. Poslednýkrát to opakujem ak ilumináti dosiahnu svoj cieľ ako zničiť Európu tak vy pôjdete do truhly prví. Ak máte nejaké svedomie a česť a viete vôbec čo to znamená tak sa okamžite spamätajte. Všetko to nerobte pre to, že vám to hovorím ja ale pretože zachránite svoju dušu aj svoje rodiny. Inak vás budú oplakávať vaše ženy, priateľky a vaše deti a oni pôjdu hneď za vami. Dúfam, že som to povedal dosť jasne lebo jasnejšie sa to povedať už nedá. Prestať robiť zo seba úbožiakov a poskokov za drobné sa dá zmeniť okamžite a tak isto sa dá aj prestať plniť pokyny sociopatov, za ktorými stoja už len tí najvyšší ako Satan a temné mimozemské entity. Lebo aj ilumináti sú len ich poskokovia a to majú nekonečné peniaze, ktoré tlačia len tak. Tak sa vás pýtam milí policajti, čo mlátite svoj vlastný národ ak chce národ prežiť a búri sa. Položte sami sebe otázku a aj si na ňu sami odpovedzte čo ste potom vy ak sú aj ilumináti poskokovia? Pretože vy ste tak tupí inak by ste nerobili čo robíte, tak vám odpoviem za vás lebo aj tú odpoveď ťahať od vás je už moc veľa na vaše nulové naprogramované myslenie. Ste jedno veľké nepodstatné hovno. Ste pre 13 satanských pokrvných dynastií len šváb a odporný hmyz, ktorý treba rozpučiť. Ešte skôr ako vás rozpučia váš vyšťavia z energie ako to robia celému svetu od kedy ľudstvo žije.

Toto sú veľmi silné fakty. Oni sú reálne a sú skutočne a živé. Sú až tak živé, že to bolí a celé ľudstvo to cíti na vlastnej koži. Nie je to blud ani rozprávka. Dá sa všetko naštudovať na internete. Dá sa o tom rozprávať s veľa občanmi na celom svete. O týchto veciach vie každý, kto sa odpojil od systému, kto prestal pozerať televíziu, kto prestal čítať noviny a prestal robiť všetky choré závislosti, ktoré nám umelo podstrčili ilumináti. Kto sa raz odpojí od ich systému tak ten celý svet vidí úplne inak ako vy a hlavne prvý krát v živote je skutočne slobodný. Je len na vás kam chcete patriť vy či medzi zdegenerované tupé naklonované ovce, ktoré nič nevidia a nič nepočujú a idú len jedným smerom a robia mééééééééééééééééé alebo či chcete byť naozajstný človek a bytosť plná pravého poznania a skutočných hodnôt. Polícia Slovenska pridajte sa k nám, ku svojim rodinám, k pravde a k láske. Vytvorte s nami skutočné hodnoty a chráňte prvý krát v živote nás a nie tých bastardov a sociopatov vyznávajúcich Satana.

 

Zoznam vlád Slovenskej republiky, ktoré slúžili a slúžia Satanovi a nie slovenskému národu:


Vláda Slovenskej republiky od 12. decembra 1989 do 26. júna 1990 bola vládou, ktorej predsedom bol Milan Čič.  Ako vidíte stýkať sa z teplým slobodomurárom Havlom mu bolo blízke, až moc blízke.

Vláda Slovenskej republiky od 27. júna 1990 do 22. apríla 1991 bola prvou vládou Vladimíra Mečiara. Počas jej funkčného obdobia došlo k premenovaniu resp. vytvoreniu niektorých nových ministerstiev. Jeho povestné boxerské vsuvky a neublížil som poznáme dobre všetci. Také veci robia len čistý primitívi pred kamerou a duševne chorí ľudia.

Vláda Slovenskej republiky od 23. apríla 1991 do 24. júna 1992 bola vládou, ktorej predsedom bol Ján Čarnogurský. Nevznikla priamo na základe volieb, ale 23. apríla 1991 Predsedníctvo SNR, podľa vtedy platnej legislatívy, odvolalo premiéra Vladimíra Mečiara a vymenovalo do funkcie predsedu vlády SR Jána Čarnogurského. Zmena sa udiala na základe dohody koaličných strán: VPNKDHDS a MNI. Po výmene predsedu boli odvolaní, alebo podali demisiu aj niektorí podpredsedovia a ministri.

Vláda Slovenskej republiky od 24. júna 1992 do 15. marca 1994 bola vládou, ktorá vznikla po predčasných parlamentných voľbách, ktoré sa uskutočnili v dňoch 5. a 6. júna 1992. Jej predsedom sa stal Vladimír Mečiar, predseda Hnutia za demokratické Slovensko, ktoré s veľkým náskokom pred ostatnými stranami na Slovensku vyhralo voľby.


Vláda Slovenskej republiky od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994 bola dočasnou vládou, ktorá vznikla po páde vlády Vladimíra Mečiara (1992-1993), ktorému bola poslancami NR SR 11. marca 1994 vyslovená nedôvera. Zostavením novej vlády prezident Michal Kováč poveril odídenca z HZDS, Mečiarovho ministra zahraničných vecí Jozefa Moravčíka.
Dňa 17. marca 1994 schválila NR SR ústavný zákon o skrátení volebného obdobia a o vypísaní predčasných volieb na dni 30. septembra a 1. októbra 1994.

 

Vláda Slovenskej republiky od 13. decembra 1994 do 30. októbra 1998 bola vládou, ktorá vznikla po parlamentných voľbách, ktoré sa uskutočnili v dňoch 30. septembra a 1. októbra 1994. Bola zároveň prvou vládou, ktorú zvolili občania samostatnej Slovenskej republiky. Jej predsedom sa stal predseda vo voľbách víťaznej strany HZDS Vladimír Mečiar.


Vláda Slovenskej republiky od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002 bola vláda, ktorá vznikla po parlamentných voľbách, ktoré sa na Slovensku uskutočnili 25. a 26. septembra 1998. Viedol ju Mikuláš Dzurinda.
Vláda Slovenskej republiky od 16. októbra 2002 do 4. júla 2006 bola vláda, ktorá vznikla po parlamentných voľbách, ktoré sa na Slovensku uskutočnili 20. až 21. septembra 2002. Viedol ju Mikuláš Dzurinda.

Vláda Slovenskej republiky od 4. júla 2006 do 8. júla 2010 (resp. prvá vláda Roberta Fica) bola vláda, ktorá vznikla po parlamentných voľbách uskutočnených 17. júna 2006. Vládu tvorilo 11 zástupcov strany SMER – sociálna demokracia(SMER-SD), traja zástupcovia Slovenskej národnej strany (SNS) a dvaja zástupcovia Ľudovej strany – Hnutia za demokratické Slovensko (ĽS-HZDS). Viedol ju Robert Fico (SMER-SD).


Vláda Slovenskej republiky od 8. júla 2010 do 4. apríla 2012 (resp. vláda Ivety Radičovej) bola vláda, ktorá vznikla poparlamentných voľbách uskutočnených 12. júna 2010. Vládu tvorilo 5 zástupcov Slovenskej demokratickej a kresťanskej únie – Demokratickej strany (SDKÚ-DS), štyria zástupcovia strany Sloboda a Solidarita (SaS), traja zástupcoviaKresťanskodemokratického hnutia (KDH) a traja zástupcovia strany MOST – HÍD. Viedla ju Iveta Radičová (SDKÚ-DS).
Funkčné obdobie vlády skončilo predčasnými voľbami po tom, čo nezískala dôveru v spojenom hlasovaní 11. októbra 2011. Nasledovali tak predčasné parlamentné voľby, z ktorých vzišla druhá vláda Roberta Fica.
Vláda Slovenskej republiky od 4. apríla 2012 do 23. marca 2016 resp. druhá vláda Roberta Fica bola vláda Slovenskej republiky, ktorá vznikla po predčasných parlamentných voľbách uskutočnených 10. marca 2012. Za predsedu vlády Slovenskej republiky bol 4. apríla 2012 vymenovaný Robert Fico, predseda strany SMER–SD. Zložením vlády šlo o tzv. jednofarebnú vládu, keďže jedinou vládnou stranou bol SMER – sociálna demokracia. Niektoré ministerstvá obsadili nestraníci.


Vláda Slovenskej republiky od 23. marca 2016 resp. tretia vláda Roberta Fica je vláda Slovenskej republiky, ktorá vznikla po parlamentných voľbách, ktoré sa na Slovensku uskutočnili 5. marca 2016. Prezident SR Andrej Kiska vymenoval podľa čl. 102 ods. 1 pís. g) Ústavy Slovenskej republiky predsedu vlády Roberta Fica a ostatných členov vlády a poveril ich riadením ministerstiev dňa 23. marca 2016 krátko po tom, ako Robert Fico podal demisiu do rúk prezidenta SR Andreja Kisku, čím ukončila svoju činnosť Druhá vláda Roberta Fica.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka