Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Jedinečný návod na to ako pôsobiť na iluminátov a na temné mimozemské bytosti a na ich odpájanie od sily aj na to ako likvidovať chemtrails, lebo ocot začína byť neúčinný.
Drahí bratia a sestry, mám vás všetkých rád a preto vám pomáham. Sú medzi nami aj blbí a nevedomí ale oni za to ani nemôžu. Ich cesta, na ktorej sa ich duša nachádza im neumožňuje poznať pravdu a chápať ju. V konečnom dôsledku sa všetci nevedomí chytili do pasce nástrah hmotného sveta. Ilumináti nemajú žiadnu silu ani moc. Ničia nás to áno ale ničia len hmotu a vedia pôsobiť len na hmotu. Nedokážu pôsobiť na ducha čiže na dušu ani na duchovný svet. On vedia iba toľko, že ak budú otravovať ľudí cez jedy na oblohe a cez jedy v potravinách a oblečení tak ľudia budú otupení, zdegenerovaní, slabí a bezvládni. Vedia, že ak vymyslia milión závislostí a ľudia sa na ne chytia, tak budú v pasci nástrah hmotného sveta a ich dušu zoslabia a stane sa taký človek nevedomý. Stane sa zapúzdrený čo znamená v preklade, že duša ostane potlačená a nebude sa môcť vôbec prejaviť. V žiadnom človeku sa nebude môcť prebudiť duchovné poznanie. Ak ľudia nevedia kto naozaj sú a ako všetko funguje, dovtedy sú slabí a bezbranní. Tak isto ľudia, ktorí veria médiám a internet nepoznajú, veria len takému svetu a obrazu o ňom, aký im umelo vytvorili.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\chemtrails\438560792_1280x892.jpg
Ak človek vôbec nič nevie a nemá sa to skadiaľ dozvedieť do smrti rozmýšľa len tak ako sa naučil od systému. Oni sú za tým systémom aj za tými informáciami, ktoré nemajú žiadny zmysel ani žiadnu skutočnú hodnotu. Takto pomýlení ľudia nemajú ani ako poznať skutočný stav sveta ani jeho fungovanie ani jeho zmysel. Tak isto nemajú ako poznať duchovné poznanie a nemôže sa u nich ani rozvinúť lebo sú blokovaní a ich duša je uväznená. Ja som duchovný učiteľ a pochádzam priamo od Boha. Boh ma poslal a preto robím čo robím, aby som vás učil. Moje učenie nie je vymyslené. Moje učenie nie je nikým nainfikované. Nemá nič spoločné ani s jedným náboženstvom, ktoré umelo vytvorili temné mimozemské entity skrze iluminátov. Som vedený priamo Bohom a tak isto aj ním chránený. Je veľmi veľa ľudí čo sa tomu smeje ale to nie je len v dnešnej dobe. To isté sa deje v celej histórii ľudstva, že temné entity ovládajú nízke nevedomé duše bez poznania a manipulujú ich správanie aj myslenie. Takýto ľudia ani sami nevedia prečo ale majú potrebu urážať, zosmiešňovať a zhadzovať pravdu a tak isto sa jej smiať. Sám som v tele nedokonalý v tomto hmotnom svete lebo je to ťažké a neraz aj ja sám podľahnem správaniu, ktoré nie je najlepšie Poviem aj čo mám na mysli. Vidím čo robia zlé sily s týmto svetom a neraz v hneve poviem zabiť ich atd. Ale toto nie je cesta na akú sme my stvorení.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\chemtrails\101822011_o.jpg

 Negatívne články na internete sú len na jednu vec a preto ich šíria. Aby ničili ľudí a rozkladali ich psychiku. Aby ich zneisťovali a miatli. Aby ľudia videli také veľké množstvo článkov, aby sami nevedeli čomu majú vôbec veriť. A preto hovorím skutočnej pravdy na internete veľa nie je. Ja viem celú dobu, že podobať sa tým zlým satanistom nie je naša cesta. My musíme bojovať svetlom a láskou. Sme od Boha a sme z jeho zdroja. Sme stvorení na lásku a pre lásku. Sme tým svetlom a tou láskou. Každý jeden z nás je Boh. Len o tom neviete. Boh je nekonečný zdroj svetla a lásky. Je to duch teda entita. On svoju energiu vyvrhol zo seba a odčlenil ju a dal tej energii vlastný osud aj slobodnú vôľu. My sme v skutočnosti Boh. Teraz od neho odlúčený ale stále s ním spojený. Teraz sme vo svete hmotnom a duchovný je inde ale stále sme to isté. Telo je len ilúzia a je to len oblek. Duša je tá sila a tá energia aj to vedomie, ktoré vidí, počuje aj tvorí. Čo tým chcem povedať? Tí čo podľahli hmote ostali oklamaní ilúziou hmoty a veria len tomu čo vidia a hmota je pre nich všetkým. Ilumináti aj temné sily toto všetko dobre vedia a preto nás ľudí teda uväznené duše v tele vedia ničiť len tak, že manipulujú hmotou a vedia ovládať len hmotu. Ducha zničiť nevedia a ani prebudenú dušu napojenú na Boha ako som ja.

Teraz k jadru a pointe ako zničiť iluminátov a temné sily aj chemtrails.
 
My sme z lásky a musíme ostať stále láskou len tak ostaneme čistí a nezraniteľní. Negatívna energia a zlo musia odísť. Nič nevyriešime zlom ani preklínaním ani urážkami ani pohoršovaním a smútkom ani depresiami. Je potrebné aby všetci čo to ako tak chápu alebo to chápu úplne ako ja, aby robili toto isté čo teraz poviem.

Musíte vysielať lásku všade a každému. Celej planéte. Oblakom. Zvieratám aj všetkým ľudom. Musíte to robiť celým srdcom a byť pri tom uvoľnení Musíte byť bez energetickej záťaže a zlých myšlienok. Musíte dosiahnuť stav kľudu vtedy ak to robíte a vnútorne srdcom aj dušou sa usmievať ako keby ste sa usmievali naživo tvárou len s tým rozdielom, že sa smejete vnútorne srdcom a dušou.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\13775614_1799429960294214_229401743464089413_n.jpg
Takéto bytosti plné tmy a nenávisti nemajú cit a zľutovanie a satanizmus je ich nástrojom na potlačovanie slobody.

Musíte posielať lásku všetkým iluminátom akí existujú aj podľa mien, ktoré poznáte. Tak isto aj temným mimozemským bytostiam a Satanovi. Oni na to reagujú okamžite a tie vibrácie sa ocitnú v tú chvíľu u adresáta. My sme Bohom a teraz len jeho malou kópiou oslabenou ale máme aj tak neskutočnú moc tvoriť myšlienkami ako on. Pretože Boh tvorí iba mysľou a vedomím čo je to isté tak aj my máme tu istú moc. Iliumináti to vedia a vedia to aj temné sily. Práve preto nechcú aby toto spoznali všetci ľudia na svete inak je s nimi koniec. Myslíte, že prečo celý svet dezinformujú? Prečo svet držia nízko cez chorú a zvrátenú zábavu? Aj cez médiá? Prečo do ľudí pumpujú jedy na oblohe aj do potravín? Prečo kopa náboženstiev a smerov aj siekt? Prečo stále zlo a vojny? Prečo tie sily udržujú zlo na Zemi? Lebo vedia, že inak sa ľudia prebudia. Všetci skúmajte ako to tu chodí a sami na to prídete. Tieto stavy udržujú iba preto ako som stále písal a hovoril aby sa ľudia neprebudili a aby tieto negatívne energie držali ľudí v strachu a bolesti. Aby tieto energie, ktoré produkujeme živili temné sily a držali ich pri moci.

Teraz vám dám návod a je to jediný návod na svete ktorý je naša sila a istota. Budete pôsobiť na nich a všetko tak ako poviem:

Pretínam putá s touto Zemou všetkým iluminátom. Zbavujem ich sily a moci. Posielam nekonečnú lásku a božie svetlo všetkým iluminátom, chazarom, satanistom a sionistom. Posielam nekonečnú energiu a lásku aj svetlo Božie Rotschildovcom, posielam ju aj Rockefelerovcom, Bushovcom, Kisingerovi, Sorossovi, Mediciovcom, Borgiovcom. Nech sa ich duša naplní nekonečnou láskou nášho milostivého Boha a nech pocítia nekonečnú milosť a lásku Božiu. Obaľujem ich telá aj ich dušu do nekonečného svetla a nekonečnej lásky. Vysielam lásku a nekonečné svetlo nášho milostivého Boha všetkým temným mimozemšťanom a entitám. Odpájam od systému a od tohto sveta všetkých Annunaki  Nefilim a zbavujem ich sily a nadvlády nad týmto svetom. Pretínam ich putá z touto Zemou. Posielam nekonečnú lásku a svetlo nášho milostivého Boha šedivákom zo Zeta Reticulli a odpájam ich od systému tohto sveta a zbavujem ich nadvlády na touto Zemou. Pretínam im putá s touto Zemou. Posielam nekonečnú lásku a svetlo nášho milostivého Boha Satanovi a jeho všetkým temným légiám a prisluhovačom. Zbavujem ich nadvlády nad týmto svetom. Pretínam ich putá z touto Zemou raz a navždy. Nech všetkých menovaných osvieti Božia láska a Boží duch. Nech pocítia nekonečné milosti lásky a nech cítia svetlo nášho pána milostivého Boha s ktorého vznikli aj oni.

Ak bude búrka a chemtrails a nenormálna tma z ničoho nič atď. robte to isté ale aj keď je pekne. Posielam nekonečnú lásku a svetlo nášho milostivého Boha do oblakov a celej oblohy. Nech je obloha nabitá láskou a svetlom nášho milostivého Boha. Zbavujem ľudí, ktorý robia chemtrails sily a pretínam všetky putá s touto Zemou. Posielam na oblohu nekonečné Božie svetlo a lásku.
Opakujte to razantne a presvedčivo. Celým srdcom a dušou. Pokojne a z vnútorným úsmevom.

Výsledky, ktoré uvidíte budú pôsobiť ako zázrak a už nikdy to neprestávajte robiť. Robte to každý deň do vašej smrti. Nech sa to stane vašou alfa a omegou a iba takto uvidíte pravé zmeny lebo od politikov a chorých ľudí neprídu nikdy. Octujte aj tak stále lebo aj tak ocot vytláča jedy a očisťuje vzduch aj atmosféru len začali robiť iné metódy a oveľa silnejšie.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\13754291_1033248246796423_4876278519666829855_n.jpg
Aj satanistka pomýlená duša Merkelová potrebuje pocítiť lásku, aby sa ich kroky vyvinuli iným smerom. Hovorí sa tomu zmagnetizovať ich auru a duchovne na diaľku na nich pôsobiť.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka