Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Zdravie vo vlastných rukách až do svojej smrti. Elity satanistov s Vatikánom robia genocídy a taja pred ľudstvom ako byť zdravý.

 

 

Považujem tento svoj článok za jeden z najlepších aké som kedy napísal ohľadom liečiteľstva a pomoci všetkým nevedomým ľudom na svete. Na úplnom konci za článkom som vložil linky na liečiteľstvo a radím každému človeku ich ovládať a mať preštudované. Taktiež sa tam nachádzajú aj linky na nebezpečné veci, ktorým sa ľudia v ohľade zdravia musia vyhnúť. Nikto z týchto nevedomých ľudí po celom svete vôbec ani netuší čo sa na Zemi deje. Nikto z nich nevie, že sme otroci sociopatov vyznávajúcich satana. Ako by aj niekto také niečo mohol ovládať a vedieť keď systém riadený týmito beštiami bez citu je riadený tak, aby z ľudí robili tupé odovzdané stáda. Všetci ľudia na svete sú naprogramovaní ich ľuďmi cez média, školy, náboženstvá, ideológie, hnutia, sekty a kopu iných vecí. Udržujú ľudí v nevedomosti, strachu, zúfalstve, beznádeji. Mesto pomoci a pravého poznania ľudí vraždia a celé stáročia na nás páchajú genocídy. Tieto genocídy sú ako skryté tak aj priamo viditeľné. Čo sa týka medicíny, lekárskeho biznisu, lekárov, tabletiek ako aj prístrojov alebo odborných zásahov všetko je oveľa zložitejšie ako si vie obyčajný človek predstaviť. Pomoc v nemocniciach je síce ozajstná ale je len na oko. Väčšina ľudí na svete na tento skrytý zakuklený sofistikovaný satanizmus priamo doplatí životom. Všetky veci aj poznatky aké dnes poznáme sú v rukách týchto sociopatov vyvrheľov z pekla. Oni sú tí, ktorí riadia svet, a ktorí dávajú všetko do obehu cez ich systémy. Každá z vecí alebo technológií, ktorá sa na Zemi používa je nimi schválená aj navrhnutá. To čo dávajú ľudom je naša brzda a krok vzad do doby kamenej. Všetko čo naozaj pomáha ľudstvu a čo by ľudí malo zbaviť chorôb raz a navždy ako aj zbaviť príčiny utrpenia a nevedomosti to pred vami zubami nechtami taja a potlačujú. Nebudem tu hovoriť o genocíde na oblohe kde na vás striekajú jedy zvané chemtrails a umelo manipulujú počasím aj za pomoci zariadenia HARP.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g6.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g95.html
Nebudem tu hovoriť ani o genocíde otrávených potravín.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g33.html
Nebudem hovoriť ani duševnej genocíde kde z ľudí robia degenerátov a naprogramovaných robotov a od narodenia  ich klamú až do smrti kde to začína školou, náboženstvami a médiami.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g1.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g14.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g16.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g46.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g59.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g62.html
Tento článok sa bude týkať len priamo zdravia ľudí, liečenia chorôb a hlavne toho ako pred vami všetkými taja a potlačujú skutočné spôsoby nazvime to praktiky ako mať vlastné zdravie navždy až do smrti pod kontrolou a hlavne vo vlastných rukách.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g79.html
Ešte skôr ako vás nechám ponoriť sa do tajov ako mať vlastné zdravie navždy pod svojou kontrolou až do smrti chcem avizovať všetkým ľudom, ktorým chcem pomôcť aby šírili moje články aj môj youtube kanál.
Na necenzurovaných stránkach nájdete rubriky ľudí čo tam prispievajú. Jedna z týchto rubrík je moja. Mám tam fotku mimozemšťana a volá sa Gasudarjon Anti-Iluminát Andromeda.
http://www.necenzurovane.net/index.html
Ak otvoríte moju rubriku mám tam cca 103 článkov. Tam sa dozviete úplne všetko čo pred vami taja a každý z vás sa určite prebudí. Je to všetko napísané tak, aby to pochopil každý človek na Zemi.
Na youtube kanáli ma nájdete tak isto pod menom Gasudarjon Anti-Iluminát Andromeda.
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA
Odporúčam všetkým ľudom, aby šírili moje články aj videá a celý youtube kanál kde sa len dá. Rozprávajte o tom ľudom, rodine, známym. Je prioritou milujúcich ľudí, aby sme zachránili čo najviac trpiacich ľudí na Zemi.
Dôležité je šíriť aj tento článok hnutia odporu, ktoré oslobodzuje svet za pomoci Galaktickej konfederácie a tajného vesmírneho programu.

Hnutie odporu, ktoré oslobodzuje Zem z otroctva chazarských satanistov vyzýva všetkých ľudí, aby sa aktivovali k šíreniu informácií a zapájania celého obyvateľstva hádzaním do schránok   

http://www.necenzurovane.net/17/odpor.html

Pomoc potrebuje každý kto trpí a žije v bolesti, strachu, ako aj v chorobách. Hlavným znakom všetkých spomenutých vecí je však ľudská nevedomosť a nedostatok pravých informácií. Tieto všetky sú však pred ľuďmi utajované a ak sa aj dostanú na svetlo sú tieto informácie ako aj celá pravda zosmiešňované satanistami a celým Vatikánom na príkaz jezuitov a čiernej Archónskej šľachty. Väčšina ľudí na svete, ktorá pravdu šírila ohľadom zdravia ako aj metód ako sa vyliečiť bola zabitá. Zabili aj liečiteľov, šamanov a všetkých vedcov a lekárov, ktorý pracovali na veciach ako predlžiť ľudský život alebo ako vyliečiť AIDS alebo rakoviny. Tieto veci, metódy i technológie existujú už dekády rokov ale pred vami ich taja. Potlačujú umelo ľudskú evolúciu a vývoj ľudstva. Blokujú ľudské vedomie a z ľudí robia duševných kryplov, degenerátov, kaliky všetko možné len nie ľudí. Skôr sa dá povedať z ľudí urobili naprogramované  pokusné zvieratá. Zvieratá, ktoré nemyslia a ak myslia len tak ako ich naučili a ako im dovolili myslieť. A hlavne zvieratá, ktoré sa nedokážu o seba postarať ani v jedinej záležitosti a na všetko sú odkázané z cudzej pomoci. Táto pomoc je však vražedná genocída, kde vyhladzujú ľudstvo všetkými možnými metódami. Všetci ľudia takto trpia a žijú v strachu a vo vojnách a nevedia prečo. Nevedia ani možno že trpia lebo programy akými ich naprogramovali sú viac vrstvové a sú nám všetkým vkladané do narodenia. Začína to programom, ktorý prevezmeme od nevedomých rodičov. Tam si dieťa preberie všetky myšlienky, postrehy, úvahy, riešenia, názory na svet a na všetko čo na svete existuje. Hneď na to vás hodia do školy kde z vás urobia tupého odovzdaného naprogramovaného otroka, ktorého naučia len primitívne k ničomu neslúžiace drísty.

Robím pre svet a jeho záchranu čo môžem ako aj pre vás všetkých moji drahí milovaní bratia a drahé milované sestry. Pomáham ľudom z lásky a inak to ani nedokážem. Robím to úplne nezištne a hlavne zadarmo. Viem, že sa mi to vráti. Som človek svetla a lásky. Ja žijem z lásky a zo svetla. Moje poznanie naplní stá tisíce ľudí ba možno aj celý svet. Zachraňujem každý boží deň tento svet. Zachránil som tisíce ľudí aj na diaľku a ani o tom nevedia. Hlavne, že vie o tom Boh a že viem o tom ja. Je moje poslanie chodiť po tomto svete a pomáhať ľudom. Nechcem sprosto a pateticky vyznieť ani nikoho zosmiešniť a tobôž už nie uraziť. Ale musím konštatovať, že ja so svojim poznaním a stupňom vedomia na aké som sa dopracoval sa smejem všetkým ľudským problémom aj chorobám. Môžem však povedať, že ľudia v nevedomosti sa však nesmejú lebo oni trpia a nevedia si sami pomôcť. Sú všetci odkázaní na cudziu pomoc, ktorá skôr ničí a urýchľuje do truhly ako by naozaj pomáhala. Naučil som sa všetky veci ako sa sám liečiť. Naučil som sa ako sa navždy zbaviť všetkých príčin chorôb tak ako som sa naučil ako sa navždy zbaviť aj utrpenia a nevedomosti.

Všetci ľudia na svete sme sa narodili úplne zdraví okrem výnimiek ľudí, ktorí majú dedičné poruchy alebo výnimočné handicapy ale to už nie je otázka liečiteľstva ale otázka duchovnej úrovne a prečo sa takýto jedinec narodí z karmického hľadiska. Všetkým nám je nasilu od narodenia vsugerovaný fakt, že musíme svoje zdravie a liečenie chorôb vložiť do rúk úplne cudzích ľudí a veriť, že len oni sú jediní čo nám môžu pomôcť. Toto všetko je úplný nezmysel a najväčšia chyba nevedomosti.
Otázky ktoré si musíte všetci položiť skôr ako príde k liečbe
V niektorých otázkach aj podrobne rozoberám podstatu. Prosím podrobne si to prečítajte!

1. Záleží vám na svojom zdraví?
2. Zažili ste chodenie od jedného lekára k druhému?
3. Predstavte si, že existuje jediná cesta ku zdraviu. Lekári vám ju nikdy nepovedia, lebo ich nevedomosť im to neumožňuje. Vy zatiaľ len plníte vrecká poisťovní a lekárskeho biznisu, ktorý z vás žije. Tento jediný spôsob liečby vám umožní raz a navždy zbaviť sa aj nevyliečiteľných chorôb a to bez lekárov a liekov. Už ste utratili a ešte len utratíte tisíce peňazí a to bez výsledku. Stále ste chorí a vždy sa vraciate do lekárskej ambulancie, kde slepo plníte všetky pokyny lekárov: Povedia vám, že máte užívať lieky a užívate ich.  Sú potrebné injekcie a dáte si ich pichnúť. Povedia vám, že je nutná operácia a podrobíte sa jej. Odporučí sa niečo iné a urobíte všetko. Choroby ale vznikajú ako následok zmeny pola vedomia a charakteristík vnútorného prostredia organizmu na úrovni buniek. Jediná cesta je vedieť tieto veci a odstrániť kazy vo vedomí. Potom si dokážete pomôcť lepšie, ako najmodernejší a drahý spôsob liečby. Ak by ste tento systém ovládali, ešte stále by ste chodili k lekárom a utrácali by ste bezvýsledne tisíce peňazí?
4. Boli ste už niekedy chorý?
5. Viete s istotou, že už nikdy nebudete chorý?
6. Ak ste chorý a idete k lekárovi myslíte si, že vám pomôže?
7. Napadlo vás niekedy pochybovať o lekárových radách a zobrať liečenie zdravia do vlastných rúk?
8. Vždy ak ochoriete ihneď idete k lekárovi?
Lekár nikdy nepríde za vami. To vy vždy idete za lekárom. On iba čaká ako na vás zarobiť. Okrem toho je to jeho práca. Teraz je stále všetko drahšie a drahšie. Ako ste si všimli, chorý ste aj tak. Všetky choroby sa vám opakujú, lebo vám ich vôbec nevedia vyliečiť a len ich potlačujú. Potlačiť neznamená aj vyliečiť. Tabletky vám ničia a rozkladajú organizmus. Obličky vám hnijú spolu s hrubým črevom a celkovo vám prúdi v celom tele otrávená krv. Vaše srdce a mozog, ale aj ostatné orgány sú okysličované otrávenou krvou. Nikto vám tú otrávenú krv nedá preč, ani vám nepovie ako sa to robí. To má za následok oslabenie imunity a pôdu pre bujný rast rakovinových buniek, ktoré sa v takomto prostredí rýchlo šíria.
9. Napadlo vás niekedy, že návšteva lekára a jeho kroky vám život skracujú?
Lekárska medicína lieči iba jeden orgán, ale nelieči celé telo. Telo sa tabletkám bráni, lebo sú to nežiaduce chemické látky nášmu telu cudzie. Telo sa ich chce hneď zbaviť a ich škodlivý odpad vylúčiť. Telo sa dá vyliečiť a vybudovať na jedinej možnej ceste a to je úplná detoxikácia organizmu a čistenie pola vedomia. Tieto dve veci spolu súvisia a jedna bez druhej nemajú zmysel. Len tak môže byť telo dokonale zdravé a to trvalo.
10.Doprajete si čo sa potravy týka úplne všetko a pritom nepremýšľate v akom poradí to jete?
Je to chyba dokonca až smrteľná. Kombináciou potravy, ktorá obsahuje škroby/bielkoviny a kyseliny/škroby, vzniká  odumieranie buniek. Tie sa začnú rozkladať a hniť v tele. Telo potom páchne a ľudia trpia dýchavičnosťou i celkovou únavou. Zužuje to tepny a cievy. Znižuje sa zásoba a prísun čerstvej krvi, pretože je otrávená. Jedlo ktoré jete, je tiež chemicky otrávené. Ako ste si všimli biznis, je tvrdý a neúprosný.  Vôbec ich nezaujíma, čo je na pultoch potravín a v akom stave. Zaujíma ich len zárobok. Ľudí vnímajú ako chodiace peniaze. Stres ktorému sa dá len ťažko vyhnúť dorazí úplne slabý imunitný systém a bunky starnú a odumierajú. Ľudia vo veku nad 40 rokov majú už polovicu buniek v tele odumretú a sú chemicky otrávení. Pokiaľ sa nezmení vnútorné prostredie v organizme a nevyvedú sa všetky škodliviny z tela von, dovtedy sa nedá odumieranie buniek zastaviť.
11.Napadlo vás niekedy, že práve potrava je jeden z hlavných faktorov vašich chorôb?
Ak by bolo ľudské telo priehľadné a mohli by ste sa do seba pozrieť, hneď by ste príčiny svojho zlého zdravotného stavu pochopili. Vo vnútri hrubého čreva by ste videli až 10 kg zlepeného, ku stenám čreva prilepeného kalu, alebo 1 až 2 litre slizu, podobajúceho sa šedo hnedým vodným riasam, v ktorých sa pohybujú hlísty. Na vlastných stenách hrubého čreva sa nachádzajú výrastky, podobné medúzam, alebo hubám. To sú polypy. V brušnej dutine v rovine pod pupkom, by ste mohli vidieť nahromadený sliz, podobný tekutému sklu. Zvláštne by na vás zapôsobil pohľad na vlastné obličky, prešpikované kamienkami najrôznejších farieb a zašpinené hmotou podobnou mazu. U väčšiny ľudí by ste videli obličky naplnené pieskom, u iných kameňmi.  Pľúca naplnené slizom, prípadne highomorove dutiny obsahujúce jednu až dve poháre hnoja. Tí, ktorým je nad 40 rokov, by s údivom konštatovali, že jedna pätina buniek ich organizmu zostarla a nie je schopná plniť svoje funkcie. Krv je otrávená a šľachy i cievy sú plné usadenín. Ak by človek mohol vidieť do svojho organizmu, pochopil by, že bolesti srdca sú spôsobené otrávenou krvou, že zlé trávenie je spôsobené znečistenými obličkami a zlý zrak a sluch je spôsobený hnojom usadením v hlave. Pruh a impotencia je spôsobená slizom, ktorý sa nahromadil v dolnej časti brucha. Liečiť to farmakologicky nemá zmysel, ale treba túto energetickú špinu z organizmu vyvrhnúť a všetko sa vráti do pôvodného stavu.
12.Zomrel vám už niekto, na kom vám veľmi záležalo či už z rodiny, alebo známych?
13.Určite by ste aj z hrobu vytiahli takú osobu, ktorú ste milovali,  ale poznáte spôsob ako oddialiť smrť?
14.Sú vo vašom okolí a rodine osoby, ktorým by ste už dávno pomohli, ak by ste vedeli ako?
Teraz to už budete vedieť, len zosnulým už život nevrátite. Môžete zachrániť seba a osoby na ktorých vám záleží.
15.Viete čo je to čistenie pola vedomia a ako sa aplikuje?
16. Viete čo je to hydroterapia a ako sa aplikuje?
17.Môžete o sebe povedať, že stres sa vás netýka a neviete čo to je?
18.Ak chcete svoj organizmus uzdraviť a vyčistiť musíte poznať toto a ja sa pýtam ak ich nepoznáte či ich chcete poznať?

  1. Od čoho sa musíte očistiť.
  2. Aké nečistoty v organizme vznikajú a ako ovplyvňujú zdravie človeka.
  3. Ako pripraviť organizmus na očistu.
  4. Očisťovacie techniky a mechanizmus ich pôsobenia.
  5. Ako prebieha očisťovanie v praxi.

19.Ak by ste umierali a lekári by vás poslali domov, že už vám nevedia pomôcť, boli by ste ochotný a pripravený urobiť všetko čo vám poviem a naučím vás?

20.Stretli ste sa s tým, aby vám lekári hovorili všetko čo som vám napísal?

Stavím sa, že ani jeden lekár vám to nepovie. Po prvé, kvôli nevedomosti a po druhé preto, že ak by to aj nejakí vedeli, nechcú prísť o biznis a prácu. Boli by úplne zbytoční. V lekárskom biznise sa v celom svete točia bilióny dolárov. Myslíte si, že by vás inak niekto ošetril? Lekári radšej zomrú a nechcú pripustiť, že ich práca, ktorej zasvätili život vychádza z nevedomosti. Prepáčte páni lekári, ale ľudia majú právo vedieť skutočnú pravdu! Okrem toho žijeme v dobe, v ktorej má právo každý občan slobodne šíriť čo chce, čomu verí a hlavne ak to pomôže celému ľudstvu. Aj vy lekári ste len smrteľníci a tak isto máte ťažké choroby. Kto vás vylieči, keď sa sami neviete vyliečiť a ľudia sa vám stále dookola vracajú s chrípkou, angínou, kašľom? Ako chcete potom vyliečiť rakovinu, nádory, AIDS?
Každý by ste sa mali nad tým pozorne zamyslieť. Ako poznám ľudí, tak značná časť sa stále nespamätá, ale nájdu sa ľudia u ktorých sa prebudí vedomie, zmenia hodnoty v živote a ich pud sebazáchovy bude taký silný, že budú chcieť žiť. Viem, že starosti a trápenie celého sveta žiadny človek neunesie na svojich ramenách. Mojím poslaním je zúčastniť sa na záchrane ľudstva.

Takto vyzerá kopa tabletiek, ktoré nevedomý chorý človek spotrebuje za krátke obdobie. Sú to jedy chemické vyrobené, nežiaduce pre naše telo. Každá tabletka vás od skutočného zdravia len oddiali.

Narodil som sa svojim rodičom a ako som vyrastal som robil len to čo mi hovorili rodičia. Rodičia za mňa rozhodovali a okamžite konali ako náhle som nejako ochorel alebo som vykazoval známky akýchkoľvek zdravotných komplikácií. Moji rodičia vyrastali tak isto zas u svojich rodičov. Vo svojej podstate takto vyrastá celý svet. Teraz sa pýtam len za to, že ľudia žijú v nevedomosti je to správne myslieť si, že nemáme svoje zdravie pod kontrolou? Je správne svojim deťom vštepovať našu nevedomosť? Je dobré si myslieť, že len lekári sú jediný kto nás spasí? V celej ľudskej epoche ako sa ľudia vyvíjali vždy robili všetko zložito. Vždy ľudia hľadali tie najhoršie a nezmyselné cesty. Skutočná pravda nás všetkých oslobodí a aj cesta je tisíc krát ľahšia ako všetky cesty, ktorými sa uberá človek. Nikto si z týchto nevedomých ľudí ani nedokáže predstaviť ako je všetko ľahké. Od toho ako navždy byť šťastný, ako sa zbaviť utrpenia, ako sa milovať a rešpektovať namiesto vojen a nenávisti a aj to ako mať navždy svoje zdravie pod kontrolou a nikdy v živote nepotrebovať lekárov. Do svojich 23 rokov som žil v tejto nevedomosti vo všetkých týchto oblastiach aj napriek mojej inteligencii. To práve preto lebo inteligencia akú som mal do vtedy je len materiálna forma myslenia. Ako náhle sa u mňa prejavila a začala ma ovládať úroveň duchovná všetky moje staré formy myslenia sú navždy preč. Doslova sa dá povedať ja už nie som ten čo som bol. Som úplne niekto iný. Som tisícky krát múdrejší, rozumnejší, silnejší vo všetkých oblastiach. Od oblasti fyzickej, zdravotnej, intelektuálnej kde sa prejavilo vyššie vedomie. To najhlavnejšie je to, že nemám už strach a neviem čo to je. Strach je najhoršia negatívna vlastnosť lebo práve strach nás ničí a požiera našu duchovnú aj fyzickú energiu. Takýto ľudia, ktorí nemajú duchovné poznanie aké mám ja sú zo všetkého zničený. Stačí aby sa im stala malá zlá vec a už sa im v ich mysli končí život. Boja sa všetkého a sú vystrašení aj zo svojho tieňa.

RAKOVINA

Ak aj človek ochorie na rakovinu a dozvie sa to tak bežný jav aký ľudia vykazujú je ten, že ich strach úplne nahlodá a zničí. Prepadnú panike a svojim negatívnym myslením si urýchlia cestu do hrobu. V prvom rade nesmú myslieť negatívne a nesmú vykazovať ani jednu známku negatívneho správania. Zlosť, obavy, smútok, agresia, zúfalstvo, ľútosť to všetko musí ísť preč. Za žiadnych okolností sa to v tomto stave akým je rakovina nesmie u človeka prejavovať. Najdôležitejšie je si uvedomiť, že nie len počas choroby akou je rakovina sa takto nesmieme správať ale my sa takto nemáme správať nikdy v živote. Väčšina ľudí na svete sa kajá a chce biť zdravá až vtedy ak je s nimi už veľmi zle. Ako náhle sa im podarí vyliečiť už sa správajú rovnako zle ako pred tým. Málokto kto sa chce zdať svojho myslenia, svojich zlých návykov a užívania si života naplno. Každý chce biť len zdravý ale nikto nie je pre svoje zdravie nič ochotný urobiť. My sa nemáme kajať na smrteľnej posteli a až vtedy chcieť meniť a zo všetkým prestať ale máme žiť tak počas celého života. Zdať sa všetkého zlého, myslenia, návykov, nezdravých a nebezpečných vecí. Počas rakoviny sa musíme zdať všetkého negatívneho a svoje myslenie musíme nasmerovať na pozitívne.

Takto vyzerá nevedomý človek, ktorý si ide do lekárni pre svoju dávku liekov v nádeji, že mu pomôžu. Pritom opak je pravdou. Telo sa ich nedokáže zbaviť normálnou cestou lebo sú chemickou umelou brzdou pre náš organizmus. Čím viac liekov užijete tým viac otrávite svoj organizmus. Ešte si takýto ľudia aj platia za to, že skôr umrú a urýchlia hnilobný proces bujnenia buniek.

Rakovina sú vlastne nádory. Je to mutácia buniek nášho tela. V tomto jave bunky zmutujú a začnú bujnieť. Bunky rozvibrujú svojimi kmitočtami celý imunitný systém ale táto vibrácia je opačná ako u zdravého jedinca. Ak telo vibruje v opačnom smere ako zdravé telo presne vtedy nastávajú choroby. Všetko toto sa deje len preto, že človek svojou mysľou  narušuje rovnováhu vo svojom tele a svojej duši. Telo a duša sú navzájom prepojené. Ak sa naruší myseľ tak okamžite sa to prejaví na tele.
Nádory sa musia zničiť a preto je potrebné posilniť imunitný systém a udržovať ho trvale funkčný na vysokej úrovni. Prostredie v organizme sa musí zmeniť v smere zdravia. K tomu je potrebné odstrániť jedy a nečistoty ale i životné prostredie je potrebné zmeniť tak, aby sa pôsobilo proti novej blokácií metabolizmu napríklad zlou stravou. Tiež je potrebné harmonizovať psychiku a orientovať ju na radostný a láskou naplnený život. Potom treba ustáliť látkovú výmenu a škrtnúť z jedálnička cukor a bielu múku pretože vyživujú rakovinové bunky. Prírodná medicína buduje terapiu rakoviny v protiklade k oficiálnej medicíne.

SUKHASANA- moc mysli nad hmotou

Iba málo ľudí si uvedomuje, že hathajóga je založená na axióme, ktorý hovorí, že keď môže myseľ ovplyvniť telo - psychosomatika, tak opak je tiež pravdou. Telo ovplyvňuje myse- somatopsychika.
Keď sme nervózni alebo trpíme chronickými stavmi depresie a úzkosti, náš duševný stav sa prejaví vo fungovaní a vzhľade nášho materiálneho tela. Hathajóga obnovuje duševnú stabilitu a tím obracia proces, ktorý vedie k psychosomatickým onemocneniam. Pacient sa najskôr naučí ovládať svoje telo. Aby sme však mohli ovládať svoje telo, musíme sa naučiť ovládať svoju myseľ, lebo všetky telesné funkcie podliehajú duševnej kontrole.

Sukhasana

SAVASANA- relaxácia mysli a tela
My Ľudia žijeme vo svete plnom napätia. Práve toto napätie a stres je príčinou psychosomatických porúch. Psychiatria ponúkne sedatíva, zatiaľ čo hathajóga ponúkne vnútornú relaxáciu prostredníctvom starého cvičenia savasany. Myseľ a telo sú prepojené a čokoľvek sa stane na jednej strane ovplyvní druhú stranu. Savasana znamená pozíciu mŕtvoly. Jej špecifické výhody sú:
1. Vyvoláva stav hlbokej svalovej relaxácie
2. Krvný tlak sa znižuje a srdečný tep a dych sa spomaľuje.
3. Dochádza k prenášaniu prány nervovej energie do vnútorných orgánov
4. Nervová sústava sa upokojí a omladzuje
5. Myseľ je uvedená do stavu úplnej relaxácie, z ktorého prechádza do hlbokého spánku

Savasana

SURJAŠABDA

Je to cvik, ktorým budete vnútorne počuť kde zvuk prenikne našou pozornosťou 27 vrstvami mysle ako preniká nôž cez vrstvy cibule. Náš ľudský mozog má približne 10 miliárd buniek. Ale v každodennom živote používame iba 10 % čiže 1 miliardu. Surjašabda otvára psychické oblasti v pravej časti mozgovej kôry, čím zvyšuje hladinu energie v mysli a tele a uvoľňuje náš intelektuálny a citový potenciál. Okamžite uvoľňuje napätie, rozptyľuje negatívne emócie a znižuje krvný tlak. Cvik sa vykonáva tak, že si sadnete najlepšie do tureckého sedu. Obe ruky si dáte pred hlavu do výšky očí a palcami si zapcháte uši, ukazovákom si zatlačíte na oči a prostredníkom si tlačíte na nos ale tak aby ste dýchali. Zhlboka dýchate a sústredíte sa na vaše vnútorné zvuky. Akékoľvek myšlienky, ktoré prídu musíte vytlačiť. Týmto cvikom počujete svoje vnútro a omladne vám celá nervová sústava.

SATJA: Pravda

Musíme uznať svoje vlastné chyby, hľadať vo svojom vnútri a odvážne čeliť tomu čo tam nájdeme i keď nás to žerie na duši. Hľadanie vlastného ja a zmierenie sa s ním. Veľa ľudí uteká pred pravdou a boja sa zahľadieť do seba samých. Do svojho duševného stavu a chýb, ktoré robili v minulosti alebo robia aj teraz v súčasnosti. Pokiaľ sa človek nepozrie sám na seba a neprehodnotí svoje správanie, svoj duševný stav  dovtedy ostane nevyliečený. Ak sa zhnusíte sami sebe a uvedomíte si kto ste, ako konáte a komu ste ublížili len vtedy sa môžete zmeniť a úplne vyliečiť.

ASTEJA: Nekradnutie

Z ezoterického hľadiska človek, ktorý kradne a porušuje tým pravidlo asteju, kradne duchovný čas, čas vyššieho vedomia, ktorý by mal byť venovaný rozvoju vyššej existencie. Kradnutím sa dopúšťame vo svojom živote, iba kradnutím času od narodenia až do smrti. Od kolísky až do hrobu, každý okamžik, ktorý nevenujeme zápasu sami so sebou, kradneme časť ducha, ktorý nám bol darovaný. Zabíjanie času nie je vražda – je to duchovná samovražda. V tomto svete, v ktorom žijeme práve teraz ľudstvo robí všetko možné len nie to čo má. Ľudia počúvajú nezmyselnú hudbu, pozerajú nezmyselné filmy, ukájajú svoje sexuálne chute, robia obžerstvo a strácajú čas ešte aj inými nezmyselnými činnosťami. Tento náš život je časovo vymedzený u každého jednotlivca inak a nikdy nevieme kedy zomrieme. Život nie je na to aby sme strácali čas materiálnymi činnosťami ale na to aby sme dávali pokrm svojej duši. Tento pokrm predstavuje duchovný rozvoj.

APARIGRAHA: Nevlastnenie

Človek žijúci v našom materialistickom svete nemôže prežiť bez toho aby vlastnil nejaký majetok. Čo znamená nevlastnenie? Nemá to nič spoločného zo získaním majetku. Všetky veci, všetok materiálny majetok je tu preto aby sme ho užívali alebo zneužívali. Je to postoj mysle. Nejde o to, či vlastníme materiálne veci, ide skôr o to aby veci nevlastnili nás a aby sme neboli na nich závislý. Stačí sa len pozrieť vôkol seba na svojich blízkych ale aj cudzích ľudí ako sú rozptýlený v nezmyselných zábavách, ktoré ich ovládajú.

SUMA SUMARUM: Ako mať zdravie navždy pod vlastnou kontrolou

V prvom rade musíte nasmerovať svoje myslenie presne tak ako to opisujem aj v iných kapitolách. Nikdy sa nezmeníte ak to neurobíte. V žiadnom prípade sa nezmení ani vaše zdravie lebo práve zdravie a to či je telo choré sa deje len preto ako zle myslíte. Telo ničí potrava, ktorá je škodlivá a tak isto telo ohrozujú chemické lieky. Myseľ je silnejšia ako čokoľvek iné na svete práve preto je najdôležitejšie odstrániť staré zvyky, staré myslenie a zmeniť pohľad na celý život ale predovšetkým sám na seba. K zmene myslenia patrí aj fakt uvedomiť si, že celý život od nášho narodenia sme klamaný, manipulovaný a zavádzaný systémom, v ktorom žijeme. Treba si uvedomiť, že tí čo vládnu svetu majú moc a pod kontrolou všetky média ako sú televízie a noviny z časopismi. Preto sa netreba čudovať, že nič z toho čo tu píšem tam nikdy neuvidíte ani si neprečítate. Oni sú tí posledný, ktorí vám chcú dobre. Naopak tešia sa z toho, že všetci umrieme a ako trpíme. Ovládajú všetky korporácie ako lekársky biznis, vojenský priemysel, chemický priemysel, potravinársky a vlastne ovládajú úplne všetko. Milý bratia a sestry pravdu nikto nechce počuť ale pravda je len jedna jediná a iná neexistuje.

Lieky boli vymyslené len pre jediný cieľ a to je ten urobiť nevedomých ľudí na nich závislých. Všetky lieky, ktoré existujú sú umelé chemické brzdy pre naše telo. Je to chemické svinstvo umelo vyrobené, ktoré rozkladá organizmus a spôsobuje bujnenie buniek a spúšťa hnilobný rozklad. Lieky napádajú zdravé čisté bunky a rozkladajú ľadviny aj pečeň. Ak v našom tele začnú hniť bunky nakazené chémiou tak naša krv sa stáva nečistá a otrávená. Takto otrávená krv v našom tele vyživuje ďalšie orgány, ktoré sa pomaly ale isto nakazia a začnú rozkladať. Myslíte, že prečo ľudia páchnu? Nemyslím keď sú špinavý a neumytý. Nastúpi stará žena alebo starý muž do autobusu alebo električky a sadne si predo mňa. Hneď cítim, že ich telo smrdí a vykazuje známky rozkladu, ktorý spôsobuje nadmerné užívanie všetkých možných liekov. Podľa pachu z človeka dokážem okamžite určiť, ktorý človek užíva tabletky v nadrozmernom množstve, a ktorý ich užíva menej. Veľa krát hlavne v lete keď je teplo a dusno niektorý jedinci páchnu ako keď vstúpite do lekárne a cítite všetky tabletky, ktoré vytvárajú tú hnusnú kyslú vôňu.

Liečenie kryštálmi a ožarovanie tela frekvenciami a tónmi.

Kryštály vyliečia všetky problémy aké existujú, Jediné čo človek musí robiť aby bol úspešný je mať kryštály doma v byte po ruke. Ale ešte hlavnejšia zložka v procese úspešnosti je mať ozajstné prebudené poznania. Každý z kryštálov ktoré existujú ma svoje poslanie a špecifickú úlohu v liečení tej či onej nemoci. Existuje množstvo kníh a publikácií o liečení kryštálmi. Práve preto som sa rozhodol dať 2 linky na knihy, ktoré pokladám za naj.

Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov
https://www.martinus.sk/?uItem=219076
Křišťál a ostatní křemeny v léčitelství
https://www.martinus.sk/?uItem=222639

Ja sa však pýtam skadiaľ má zvyšok sveta zobrať pravé prebudené poznanie keď satanisti na čele s Vatikánom, jezuitmi a čiernou šľachtou tieto informácie potlačujú? Ak vieme, že ovládajú média a v nich tieto veci nikdy vysielať nebudú? Ak vieme, že ovládajú školy a čo sa v nich učí a nikdy to nebudú vyučovať? Bránia všetkým ľudom v poznaní a hlavne v tom aby ste boli odkázaní len na ich systém, ktorý oni vytvorili a riadia.

Ešte prikladám linky na youtub  kanál na mimozemské tóny a frekvencie, ktoré vyliečia všetky bunky, biopole, auru aj dušu človeka. Odporúčam púšťať v byte cez pc a reproduktory aby tie frekvencie vyčistili energeticky celý priestor kde bývate. Ak už ide o vlastné telo tak najsilnejší možný účinok aký môžete dosiahnuť je dať si slúchatka do uší. Prežiari to vašu dušu a celú bunečnú sústavu. Vaše vedomie a každá bunka zažije energetickú obnovu. Každý z týchto tónov a frekvencií je čisté svetlo.
Arcturus Quantum Heart Activation Healing

https://www.youtube.com/watch?v=bQhxrvc37aQ

Powerful Healing Theta Meditation ~ 528Hz Transformation and Miracles

https://www.youtube.com/watch?v=zDJcVpW-3YI

 

432 hz DNA Healing/Chakra Cleansing Meditation/Relaxation Music

https://www.youtube.com/watch?v=Bf1S1M7WPHE

 Light vibrational attunements of Hators. Part 1.

https://www.youtube.com/watch?v=ZHWlnPJ-Uj0

 Light-vibrational attunements of Hators. Part 2

https://www.youtube.com/watch?v=0bLFt8iGgWk

 Linky na články o liečení tela bez lekárov a o všetkom čo vám škodí a mali by ste to ovládať:
Fermentovaná cvikla bojuje proti rakovine, podporuje zdravie srdca a posilňuje imunitný systém
https://tadesco.cz/fermentovana-cvikla-bojuje-proti-rakovine-podporuje-zdravie-srdca-a-posilnuje-imunitny-system/

Lekárska veda je najväčší podvod v histórii celého ľudstva. Je to biznis iluminátov a najlepší spôsob ako likvidovať ľudí do hrobu a robiť z nich kaliky a zdegenerované bytosti bez duše.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g92.html

Všemu je naopak. Proto by dnes mělo platit: Věř a víra tvá tě zabije!

https://tadesco.cz/vsemu-je-naopak-proto-by-dnes-melo-platit-ver-a-vira-tva-te-zabije/

Užívanie antibiotík a zvýšený výskyt rakoviny hrubého čreva (čo nevidíte hneď, neznamená, že nie je)

https://tadesco.cz/antibiotika-rakovina-hrubeho-creva/

Fast food ako jeden z najväčších zdrojov chemikálií, ktoré sa zahrávajú s našimi hormónmi

https://tadesco.cz/fast-food-ako-jeden-z-najvacsich-zdrojov-chemikalii-ktore-sa-zahravaju-s-nasimi-hormonmi/

Prečo je dýchanie nosom také dôležité pre udržanie optimálneho zdravia a telesnej kondície

https://tadesco.cz/preco-je-dychanie-nosom-take-dolezite-pre-udrzanie-optimalneho-zdravia-a-telesnej-kondicie/

Konečně začínají přiznávat pravdu: Šéf GlaxoSmithKline prehovoril: Naše lieky sú u väčšiny pacientov neúčinné

https://tadesco.cz/konecne-zacinaji-priznavat-pravdu-sef-glaxosmithkline-prehovoril-nase-lieky-su-u-vacsiny-pacientov-neucinne/

Jedlo z mikrovlnky nepatrí do úst človeka. Tu je dôvod

https://tadesco.cz/jedlo-z-mikrovlnky-nepatri-do-ust-cloveka-tu-je-dovod/

Ako Rockefeller založil Farmaceutický Priemysel a vyhlásil vojnu prírodným liečivám – povinné čítanie

https://tadesco.cz/ako-rockefeller-zalozil-farmaceuticky-priemysel-a-vyhlasil-vojnu-prirodnym-liecivam-povinne-citanie/

Užívanie hormónov štítnej žľazy spôsobuje rakovinu prsníka (príčiny, ktoré vás prekvapia!)

https://tadesco.cz/uzivanie-hormonov-stitnej-zlazy-sposobuje-rakovinu-prsnika-priciny-ktore-vas-prekvapia/

DÔKAZ, že vakcíny cielia na depopuláciu: V publikovanom vedeckom článku sa píše, že boli identifikované chemikálie na neplodnosť vo vakcínach pre ženy a iné dôležité súvislosti

https://tadesco.cz/dokaz-ze-vakciny-cielia-depopulaciu-publikovanom-vedeckom-clanku-sa-pise-ze-boli-identifikovane-chemikalie-neplodnost-vo-vakcinach-pre-zeny-ine-dolezite-suvislosti/

Globálne očkovanie spôsobuje katastrofu. Tu je dôkaz!

https://tadesco.cz/globalne-ockovanie-sposobuje-katastrofu-tu-je-dokaz/

Problém, ktorý nevidíme: Sme ponorení do vĺn, ktoré nás „saunujú“ bez toho, aby sme o tom vedeli. Čo robiť, aby nás mobilný telefón negriloval?

https://tadesco.cz/problem-ktory-nevidime-sme-ponoreni-vln-ktore-nas-saunuju-bez-toho-aby-sme-tom-vedeli-robit-aby-nas-mobilny-telefon-negriloval/

Vyrobte si vlastní lék proti rakovině. Je skoro zdarma a prokazatelně funguje

https://tadesco.cz/vyrobte-si-vlastni-lek-rakovine-skoro-zdarma-prokazatelne-funguje/

Na samý koniec prikladám ešte linky na geniálneho ukrajinského liečiteľa Malachova vo forme PDF

HLADOVĚNÍ   G. P. Malachov

http://plant.ffa.vutbr.cz/~jiricek/knihovnicka/Malachov%20-%20Hladoveni.pdf

Dokonalá očista těla

https://fvravacast.files.wordpress.com/2018/01/dokonala-ocista-tela.pdf


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka