Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Kto je Jaroslav Chvátal? Ako zneužíva nevedomých, zúbožených ľudí. Email pre neho aby sa spoznal.

 

Dobrý deň brat môj. 

Prečo Vám však píšem? A čo je predmetom tohto emailu? Sledujeme každý Váš krok, Vaše správanie, Vaše myšlienky. To všetko monitorujeme. To s kým sa stýkate, kam chodíte, čo robíte, o čo Vám ide, komu slúžite. Vy ste dosť prebudený a nie ste nevedomý ako zvyšok sveta. Dobre viete, že mimozemské civilizácie sú živé a reálne. Ako tie negatívne temné sily tak aj pozitívne sily svetla. 

Máme x ľudí kontaktérov síl svetla ako Plejádania, Arkturiáni, Andromedania, Blue Avians, Hathorovia a ešte kopu iných

Kam smerujem? Vieme o Vás všetko. Vaše konanie a správanie nie je so súladom pomoci ľudstvu a zákona jednoty. Nejdem z Vás robiť vraha ľudstva, ani satanistu, ani agenta temných síl, ktorý sa hrá pred ľudstvom na dobrého a nejdem z Vás robiť ani zločinca. 
Ale jedno je isté. Vedú Vás či to viete a robíte to vedome alebo to neviete a deje sa to s Vami nevedome tak Vás vedú temné sily Archóni a programujú Vás. 
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Jaroslav Chvátal\hqdefault.jpg
Všetko čo robíte a odkedy ste s tým začal robíte len pre zisk. Peniaze sú pre Vás všetkým. Vy bláznite a šaliete po peniazoch. Zaslepili Vám oči. Ste mimo realitu brat môj. Nerobíte službu ľudstvu a Bohu ale robíte službu len sám sebe a len pre svoj prospech. Určite Vás takéto vyjadrenie pobúri a poviete hej veď ja robím ak divý a stále vysielam, prednášam a pre ľudí, nemusel by som to robiť vôbec. My povieme áno robíte to. 

Ale položme si zásadné otázky ako to robíte? Akým spôsobom to robíte? Pre koho to robíte?  Kto má z toho prospech? 
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Jaroslav Chvátal\185484.jpg
Ja Vám odpoviem za Vás na tie otázky:

Robíte to premyslene a systematicky. Uvoľňujete len také informácie aké chcete. Pred národom si nechávate všetko podstatné a životu dôležité len pre seba. Spôsob akým to robíte je taký, že tak ako to robíte to môžete naťahovať celé roky a stále národu nič silné a životu dôležité nepoviete. Okrem toho stále máte z toho peniaze a nič nerobíte zadarmo. Prednášky máte za peniaze, stránky na internete máte za peniaze, ľudia sa dostanú vždy len k tomu čo im hodíte ako poslednému zatúlanému psovi. Vy im to servírujete ako nejakému bezdomovcovi, že na, tu máš, žer to čo som ti dal a buď ešte rád, že žerieš. 

Vaše prednášky a analýzy, ktoré robíte na internete naživo s názvom absolútne neuveriteľné to je fraška pre nevedomých zdegenerovaných ľudí, ktorí sú naprogramovaní matrixom, a ktorým to stačí.
Vy zneužívate ľudskú nevedomosť a utrpenie ľudí na dva ciele. Prvý je, že ak tí ľudia nikdy nič doteraz nevedeli tak im stačíte aj Vy a majú Vás mnohí za ikonu a za Boha. Druhý cieľ je tých ľudí zavádzať na slepú cestu, smerovať ich nesprávnym smerom, niečo sem tam im povedať skutočné a zvyšok sú dezinformácie. 

Vy sám bývate často chorý. Ako je možné, aby vysoko prebudená osoba duchovná, spirituálna bývala vôbec chorá?

Všetky vysoko prebudené osoby kam sa radím ja choré  nikdy v živote nebývajú. Nemajú v sebe nič negatívne. Poznajú systém a metódy ako svoje telo udržovať až do smrti zdravé. Vy to však ťažko ovládate lebo ste dosť často chorý. Dôkaz ste Vy sám, že to tak je. Nakoľko ste dosť často kašlal, tiekli Vám sople a iné. Ešte ste aj hovoril, že zas ste chorý, a že ľudia Vás majú ospravedlniť za Váš hlas, za vaše kašľanie a iné nedostatky.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Jaroslav Chvátal\jaroslav-chvatal-2017-01.jpg
Priateľu Vy toho teda veľa neovládate ak neviete byť navždy zdravý a ak bývate často chorý. U ľudí čo sú nevedomí, programovaní, držaní v nevedomosti a izolovaní od pravdy tam je to ok. Netreba sa im čudovať. Ale vy ste predsa veľký GURU. Veľký učiteľ, veľký duchovný človek, moc prebudený, veľký liečiteľ, veľký filozof. Aspoň tak ste prezentovaný. Ja Vám poviem prečo ste stále chorý. Lebo neslúžite ľudstvu a Bohu ale nízkym energiám a tie frekvencie nazvime to vibrácie Vás ovládajú a sú vo Vás. Robíte aj x iných vecí, ktoré sa považujú za zlo A jedno či ide o priame zlo takže o ňom viete vedome alebo ide o zlo a neviete o ňom a vyplýva z vašej nevedomosti. Jedno je isté, že Vám ide len o peniaze a to viete určite vedome aj to robíte vedome. To, že naťahujete čas a môžete takto vysielať absolútneneuveriteľné aj 50 rokov a nič závažné a prospešné národu nepoviete to tak isto dobre viete a robíte to vedome a premyslene.

Ono to potom vyzerá ako keby ste bol platený dezinformačný agent sionistov. Ale skôr to vyzerá na frakciu gnostických iluminátov alebo na frakcie z Číny, ktoré sa usilujú prevziať moc po Amerike nad ľudstvom a ďalších 100 rokov ľudstvo týrať a zotročovať. A vyzerá to presne ako súčasť ich agendy, kde sa ľudstvo nechá trocha viac slobodné ako to robila USA ale aj tak sú stále v otroctve. Urobí sa im osveta a dávajú sa im čo sa týka informácií len také polotovary, také sušienky. Zatiaľ čo svadobná torta a čerešne na tortu a iné pochutiny sa pred ľudstvom neservírujú. Vy presne ľudí kŕmite len takým lacným brakom a fekáliami lacnými sračkami.
Ešte aj počas toho ako naživo vysielate dobre vidieť ako meníte stavby vety. Ako ani vety nedokončíte. Ako špekulujete čo idete vlastne povedať a ako to poviete. Taktizujete a to stále. Niekedy ako tak rozprávate a zrazu sa zadrhnete a ide to z Vás ako sa hovorí ako z chlpatej deky. Nedá sa na to vôbec pozerať. Koktáte, robíte zvuky typu méééééééé. To robia maximálne prebudení ľudia na najvyššej duchovnej úrovni?  Dokým vy niečo normálne čo má zmysel vykoktáte prejde jedna hodina. Ak poviete jednu silnú vetu tak aj to je veľa často krát za tú hodinu vašej trápnej účelovej a premyslenej taktike.  Ja za jednu jedinú hodinu ľudstvo oslobodím. Vy ľudstvo neučíte ako sa zbaviť navždy nevedomosti a utrpenia. Ako sa navždy zbaviť chorôb a byť do smrti zdravý. Neučíte ľudstvo ako si predlžiť život a to o dosť. Ako omladnúť. Neučíte ľudstvo čo sa deje na Zemi od slova do slova. Tajíte pred ľudstvom všetko čo viete a čo ste videl aj ku čomu ste sa dostal aj čo vlastníte ale ľudstvu nič s toho nedávate ani neukazujete. To o Vás svedčí samo o sebe čo ste zač a akým silám slúžite. Jedno je isté sily svetla to nie sú. 
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Jaroslav Chvátal\Jaroslavchvatal1.jpg
Toto nie je výraz lásky a čistého svetla. Ale temná duša

Praví duchovní milujúci vysoko rozvinutí ľudia slúžia len Bohu a ľudstvu. Ľudstvo je Boh. Každý človek je vyjadrením a manifestáciou živého Boha na Zemi. Slúžiť ľudstvu znamená slúžiť Bohu. Ale Vy Bohu neslúžite. Slúžite len sám sebe, mamonu teda peniazom, negatívnym energiám a temným silám takýmto spôsobom akým to robíte a manifestujete do okolia. 
A teraz príde Vaše najhoršie správanie akého ste sa dopustil. Vám vadí, čo sa šíri. Staráte sa do iných ľudí čo šíria a vzťahujete sa na isté stránky Vy viete aké. Ja nie som jeden z nich a nie sú to moje stránky ale ku nám sa dostane všetko čo sa na Zemi deje pretože takých ako Vy monitorujeme. Zastávame sa pravdy a slúžime pravde. Zastávame sa zúbožených, biednych, hladných, utlačovaných zúbožených, oklamaných, vykorisťovaných, týraných, podvedených. Jednou vetou, my sme na strane lásky a dobra. Robíme poriadok na Zemi a naprávame hriešnikov a ak treba a je to nutné tak ich eliminujeme a likvidujeme. 

Vy ste tak silne zahladený do seba a tak silný egocentrik, že to nemá obdobu. Peniaze sú Váš Boh. Nie láska. Nie dobro. Nie pomoc ľudstvu. Nie pomoc blížnym. Inak by sa nestalo, že ste sa osobne vyhrážal x ľudom a chcete sa ešte s nimi súdiť a udávať ich, aby zrušili stránky kde sa šíria veci, ktoré ľudstvo prebúdzajú. Takí ľudia ako oni a im podobní to robia na rozdiel od Vás zadarmo a z lásky k ľudstvu Ide im len o jedno. Aby táto Zem bola s nami všetkými už oslobodená a aby skončili temné sily. Vy tomu však bránite a robíte pravý opak. Môžete sa hrať na koho chcete a klamať nevedomých, zúbožených, hrať im na city, manipulovať s nimi ale s Bohom sa hrať nemôžete ani zo silami svetla. Vážený brat a priateľ, tým čo robíte ničíte sám seba a svoju existenciu vo večnosti a vydávate svoj osud do vyšších síl ako ste vy. Budete súdený zákonom jednoty a galaktickým kódexom a ak s tým čo robíte okamžite neprestanete môžete sa jedného dňa stať, že si pre Vás prídu isté frakcie a sily. Trocha Vás vypočujú po svojom a potom Vás eskortujú a hodia do Galaktického centrálneho slnka na reštruktualizáciu vašej duše.

Zabudnite na súdenie a vyhrážanie sa ľudom. Upustite okamžite od svojho konania. Inak Vám už niet pomoci môj milovaný. Ukončím to takto. Milujúci človek plný svetla a lásky súži Bohu a ľudstvu. Koná čestne a v súlade s vesmírnymi zákonmi a zákonom jednoty. Taký človek nehrabe peniaze a všetko robí zadarmo. Nedokáže manipulovať ľudí a viesť ich na nesprávnu cestu. Taký človek, dá zo seba všetko čo je v ňom, rozdáva sa na všetky stany, nič pred ľudstvom nezatajuje, nekúskuje ľudstvu len také omrvinky ale dám im najesť celý koláč. Vy však drahý môj nechcete dávať už ani tie omrvinky ale dávate toxické plyny a jed.Ten jed odvádza ľudstvo na nesprávnu koľaj a tá zástavka sa volá záhuba a peklo. Milujúci vysoko duchovný človek sa nevyhráža dobrým ľudom, ktorí šíria lásku a pravdu. Taký človek by bol šťastný, aby to šíril každý a všade kde sa len dá.Uvidíme ako sa budete správať do budúcnosti a či sa dokážete zmeniť a zamyslieť sám nad sebou. Stále máte šancu. Inak spečatíte svoj osud sám pre celú večnosť a nemáte mať už potom ako tú večnosť. O tom rozhodne sám Boh a vy to dobre viete.Berte tieto správy pre Vás  ako nápravu strateného syna, stratenej malej zablúdenej ovečky späť do košiara k svojmu večnému otcovi, ktorým je čisté svetlo. zdroj menom Boh. Chceme Vám dobre aby ste našiel v sebe pravú lásku lebo zatiaľ vo vás nie je. Láska Vás zmení priateľu ak ňou budete naozaj žiť. 

A na záver ako posledné. Vy ste stále na Zemi ale naši ľudia lietajú po vesmíre a sú reálni. Dobre viete o čom hovorím. Hnutie odporu, tajný kozmický program, Solar Warden a iné mimozemské sily svetla. Takže ste malý pán, aby ste sa nám staval do cesty. Chceme aby ste sa uvedomil, našiel pokoj a lásku v srdci a aby ste žil správne a čestne. 


S pozdravom a s láskou v srdci Váš brat vo večnosti. 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka