Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Odzbrojme celý svet však sme bratia. A zastavme v jednote chazarskú mafiu.

Zlo ľudí nemá konca. Nie je to nič prevratné. Vie to každý z nás. O rôznych formách zla som popísal iné kapitoly. V tejto kapitole sa chcem zamerať na najnebezpečnejšiu vec zo všetkých. Tou je práve zbrojný priemysel, výroba jadrových zbraní a iných zbraní hromadného ničenia. Zbrane existujú na tomto svete odjakživa a ľudia ich používajú proti sebe. Zbrane aké máme teraz sú však najväčšou hrozbou pre ľudstvo akú kedy mala. Nie je to len taká vymyslená hrozba. Táto hrozba je skutočná a je medzi nami. Sami sme sa o tom presvedčili v histórii ako Amerika hodila bomby na Japonsko v Nagasaki a Hirošime. Bolo to už dávno ale dopad bol ničivý. Dnes existujú oveľa nebezpečnejšie zbrane a prostriedky na útok proti ľudstvu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Odzbrojme svet 3.jpg
Japonsko už pocítilo čo to znamená atómová bomba keď ich Amerika pozdravila darčekom. Dnes sú už oveľa nebezpečnejšie darčeky pripravené na ľudstvo a za všetkým stojí zas nikto iný ako pán sveta veľký brat spoza oceána.

Ak si to celé necháme prejsť hlavou tak jasne vidieť, že mocný sveta sa neštítia používať tieto smrtiace zbrane proti nevinnému obyvateľstvu. Prostý ľud v žiadnej krajine nemôže za kroky svojich politikov. Prečo sa tieto veci dejú je veľmi smutné. Každý človek na tejto Zemi je náš brat a sestra. Všetci by sme mali držať spolu. Farba pleti, iné vierovyznanie a iné veci nás nemôžu rozdeľovať. Je obzvlášť choré aby sme sa navzájom zničili a bojovali proti sebe. Týmto krokom musí byť raz koniec. Každá krajina na svete sa snaží vyvinúť maximálne úsilie na obranu pred inými štátmi. Investujú čo najviac miliónov až miliárd eur do zbraní. Tie najvyspelejšie štáty investujú aj na výrobu jadrových zbraní. Ja sa pýtam prečo bojujete? Pred kým sa bránite? Čoho sa bojíte? To už máte tak zatemnenú myseľ, že si neuvedomujete, že všetci žijeme na tejto Zemi? Neuvedomujete si , že sme všetci bratia a sestry? To máte takú nenávisť, že musíte ničiť? Nevadí vám že po vašej smrti sa bude o vás rozprávať ako o zle a ako o ničiteľoch?
Sú štáty na svete kde na úkor chudoby a hladu svojho obyvateľstva investujú všetky peniaze len do zbrojného priemyslu. To nie je dobro. Nie je to ľudskosť. To je ten najvyšší egocentrizmus a hyenizmus aký kedy existoval na tejto Zemi. Takou cestou sa nemôžeme uberať ak naozaj chceme mier. V jednej kapitole som písal, že kto kričí, že chce mier a pritom sám je príčinou zla tak taký človek je pokrytec. To znamená, že všetci kričia, že chcú mier ale pritom investujú do zbraní miliardy eur a neváhajú tie zbrane chladnokrvne použiť. Pýtam sa proti komu chcete použiť tie zbrane? Proti nevinným ľudom? Ak sa raz a navždy zamyslia všetci kompetentný nad tým čo hovorím tak raz to zlo skončí. My ľudia by sme sa mali zjednocovať a nie rozdeľovať. Nenávisť a egocentrizmus to nie je výhra to je skaza a zlo. My musíme na každého obyvateľa tejto planéty  pozerať ako na svojho brata a sestru. Musíme byť súdržní. Nebojujme proti svojim bratom a sestrám.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Odzbrojme svet 2.jpg
Japonsko slúžilo Amerike len ako demonštračný model na dokazovanie sily Sovietskemu zväzu, aby si uvedomili čo ich čaká ak budú chcieť iný model delenia sveta a moci.

Ja nerozhodujem o tom čo sa vo svete deje ani svet neriadim. Jediné čo riadim je svoj život a svoju myseľ. Riadim aj svoje svedomie. Moje svedomie by to neunieslo ak by som mal na svedomí také činy, ktoré opisujem. Moja duša mi hovorí, že smer akým sa títo ľudia uberajú je veľmi zlý. Všetky peniaze sveta, ktoré idú do zbrojného priemyslu sú zbytočne vyhodené lebo ak by si ľudia uvedomovali čo hovorím tak by už nikdy nebolo potrebné bojovať. Tieto miliardy treba použiť na chudobu, nerozvinuté krajiny, na choroby a na rozvoj vecí ľudom prospešných. Všetky zbrane treba zničiť raz a navždy. To je cesta ako sa treba uberať ak naozaj chceme pocítiť mier a šťastie na tejto Zemi.

Mier to nie je len bezvojnový stav keď nerinčia zbrane a keď sa nebojuje. Mier- ten pravý, v sebe nutne zahŕňa: lásku k pravde, spravodlivosť, rešpektovanie ľudských práv, úctu k ľudskej osobe, úctu k životu, slobodu svedomia. Vybudovať mier, pokoj tu na Zemi sa človekovi bez Boha nikdy nepodarí. Ak si uvedomíte koľko ľudí odpadlo od viery, koľkí sa dali strhnúť prúdom materializmu a ateizmu, aký početný je tábor tých čo jediný zmysel života vidia v pôžitkárstve. Ani sa nedivme, že niet mieru niet pokoja. Ak sa ľudstvo neobráti ak nenechá vstúpiť Boha do svojho života tak síce dosiahne pokoj a mier ale iba taký čo vládne na cintoríne. Boží človek buduje a tvorí mier plný života, spravodlivosti, úcty k ľudskej osobe. Človek bezbožný buduje pokoj cintorínsky.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Odzbrojme svet.jpg
Amerika sa neštíti robiť utrpenie ani hádzať bomby na nevinných ľudí ako zažili v  Japonsku.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Odzbrojme svet 4.jpg
Toto sa už nesmie nikdy opakovať a preto musíme celý svet odzbrojiť a vyzvať všetky štáty aby tak učinili.

Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu
YouTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

RuTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://rutube.ru/video/person/5098596/

a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky
http://www.necenzurovane.net
web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html

Tadesco
https://tadesco.cz

Třináct satanských pokrevních dynastií :Příčina tolika bídy a zla ve světě 1 díl
https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf

Třináct satanských pokrevních dynastií : Konec svobody národů se blíží 2.díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka