Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ak sa prebudí stádo naprogramovaných oviec, odpojí sa od matrixu, zbaví nevedomosti, závislosti a strachu,  bol by to koniec chazarskej mafieNevedomí ľudia sa pýtajú prečo štáty páchajú  genocídu a ničia ľudí  chemtrails a prečo ľudia zo seba nechali urobiť duševných otrokov  slúžiacich finančného systému? 

Čo je  vlastne štát? Je to napríklad 5 miliónov ľudí na Slovensku, teda my všetci. Ale my neriadime štát.  Riadia ho satanské elity chazarská mafia prostredníctvom nimi nastrčených politikov, ktorých majú vždy v každom štáte.

Pre elity satanistov a  politikov sme len stádo tupých oviec a  hmyz, ktorý ak ho už nepotrebujú tak ho zničia

Prečo  to dovolíme? Väčšina  slovenského národa  to vôbec nevie. Prečo? Pretože z médií ovládaných satanistami sa to nikdy nedozvedia.  Tak odkiaľ to má nevedomý Slovák vedieť? Prečo sú Slováci blbí a nevedomí? Lebo sú závislí na systéme, ktorý riadia satanisti cez vzdelávací  systém a média, ktoré klamú vo všetkom. Sú klamaní od  narodenia až do smrti.  A keby si to väčšina národa aj uvedomila dá sa tomu vôbec brániť?  Má národ odvahu postaviť sa proti zapredajným  politikom a ich prisluhovačom?  Národ je osprostený a zmanipulovaný až do tej miery,  že sa nechal zotročiť a už si to ani neuvedomuje. Je závislý a naprogramovaný pre živorenie vo vlastnom  svete.  Je veľmi málo prebudených  jednotlivcov, ktorí si to uvedomujú. Ich počet však  nestačí na to, aby sa urobil poriadok vo vlastnom štáte. 

Je to smutné a kruté ale realita je taká, že sociopati - ilumináti, Vatikán, čierna šľachta riadia naše životy a len kvôli ním sme uvrhnutí do otroctva a len kvôli ním vy všetci chodíte do práce aj do škôl.  Len kvôli ním sú vojny, pohromy, umelo vytvorené choroby, nešťastie, bieda, chudoba, zúfalstvo, strach a  nenávisť. To všetko je umelé tak isto ako programovanie ľudí školstvom a médiami. Genocídy aké sa na nás páchajú sú neskutočné a ťažko predstaviteľné. Skutočná pravda je až taká hrozná a desivá, že ľudia ani vo sne netušia čo sa skutočne deje na Zemi. Títo satanistický sociopati podporujú a velebia amorálnosti ako pedofília,  sexuálne zvrhlosti a anomálie nasmerované zjavne proti prírode, ľudskosti  a ohrozujú samotné zachovanie ľudského rodu.

Aj Slovensko je nimi postupne infiltrované.  Chazarská satanistická mafia je ako chobotnica a jej chápadlá sa rozrástli po celej Zemi. Ľudia si ani neuvedomujú čo sa skrýva za politikmi ako Matovič alebo  Andrej Kiska. Prezident, ktorý žije vo svojom mamonárskom vlastnom svete ako  zvrátený a vyšinutý sociopat.  Scientológ, ktorý   velebil sektu  psychopatov, ktorí vyznávajú apokalyptické vízie a genocídy ľudstva. To, že je daňový podvodník, zlodej, vlastizradca, poskok Rotschildovcov a Vatikánu, to je proti tomu len čajový odvar.

Títo temní sociopati, ktorí  majú zaručenú beztrestnosť pred  nimi ovládanými súdmi sa však nevyhnú vyššej spravodlivosti danej vesmírom.  Každý kto pácha alebo podporuje genocídu  je opovrhnutiahodný zločinec.  Zastaviť genocídu akýmkoľvek spôsobom nie je trestné a je to základné ľudské právo.  Zastaviť genocídu je naša svätá povinnosť. Toto za nás neurobí nikto. Polícia, prokuratúra a súdy  asi ťažko. Tí všetci slúžia sociopatom namiesto toho, aby slúžili ľuďom. Tak ako v každom štáte  vláda, politici, súdy a polícia sú pod kontrolou chazarskej mafie.
Tento politický systém antikrista  bude existovať len dovtedy, kým sa ľudia nechajú manipulovať nimi financovanými a na financiách závislými voľbami a dokiaľ ich  ľudia budú  voliť.   Zmena  príde len vtedy ak ľudia budú voliť len občianskych kandidátov z radov ľudu.

Na záver tohto článku pripájam odkazy na moje príspevky, ktorých cieľom je  prebudenie  ľudí, aby sa zjednotili proti zlu.
http://www.necenzurovane.net
Stačí napravo nájsť fotku mimozemšťana s názvom Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

Link na môj youtube kanál
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

Link na môj RUtube kanál, ktorý som musel vytvoriť ako poistku ak by zničili youtube kanál.
https://rutube.ru/video/person/5098596/
Na mojom RUtube novom kanáli mám aj nové veci aké nie je možné dať na youtube kanál a preto prosím Vás všetkých drahí bratia a sestry šírte môj nový RUtube kanál všade kde sa dá a pomôžte mi ako sa dá.


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka