Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

ODKAZ všetkým nevedomým ľudom na svete, ktorí sú závislí, naprogramovaní a zdegenerovali všetky ich zmysly na úroveň zvieraťa: jesť, spať, ukájať sa a nič iné...... 


Zobuďte sa tupé OVCE zobuďte sa POKEMONI. 
Zatiaľ čo vy spíte na priedomí vašich domov horí.


Len vďaka Vám tento svet žije v otroctve ale vy o tom neviete a vaše EGO si honí. Darmo feťákom, opilcom a drogistom budete hovoriť, že sú to čo sú. Aj tak nevedia v akom stave sa nachádzajú. No vy ste ešte horší. Každý si žijete svoje vlastné svety v nafúknutej bubline, ktorá Vám čoskoro spľasne do vašich tupých pokrivených tvári. 

Ste ovce idúc na vlastnú porážku a ešte si za svoje neviditeľné otroctvo aj platíte. Skáčete na všetky veci čo vám systém podhodí ak psom bez toho, aby ste rozmýšľali sami za seba či Vám to k niečomu je a či Vám to naozaj neškodí. 

Ani neviete kto za tým všetkým stojí. Aká sila sa za tým skrýva. Boli ste deti a dnes už nie ste. Na svete nám chodia masy bývalých detí, ktoré žijú v otroctve a v konzumnom živote ako zvieratá, ktoré sa ukájajú len zmyslami a nič iné nepoznajú. 

Na uliciach sa každý deň valia miliardy trosiek a kalík totálne zdegenerovaných bez vlastného poznania a bez duše. Sú to iba mŕtve schránky bez duše, ktoré si každý deň doma po otrockej práci ľahnú do postele a na posteli majú iba mŕtve telo lebo duša tam nie je.


Sú to bytosti, ktoré nevedia prečo žijú, na čo sú na tomto svete, aký zmysel má život, čo sa deje vo svete, čo je Boh, čo je duša, nepoznajú zákulisné mocenské ťahy mocných elít, ktoré v skrytosti ovládajú chod našich životov a celej Zeme. 

Ak rad za radom budete zastavovať ľudí ráno na ulici a pýtať sa ich kam idú a prečo to robia nikdy sa nedočkáte skutočnej odpovede. Myslia, si že to tak musí byť, a že sa musia prispôsobiť dobe a spoločnosti. 

Realita je však iná. Tento trend a úpadok doby a hodnôt nám zariadili naši nepriatelia a naše vlastné vlády, ktoré sú vedené satanskými elitami aby nás odovzdali na vlastnú porážku. 

Naši vrahovia náš nepriateľ chodí v oblekoch za tisíce eur, vozí sa v Bugati a Lamborgini. Náš nepriateľ robí genocídy proti ľudskosti a vy to nevidíte. Ani neviete kto tým nepriateľom je. Je to satanistický pedofilný Vatikán na čele s jezuitmi a čiernou šľachtou v Ríme. 

Zobuďte sa ovce zobuďte sa POKEMONI, zatiaľ čo vy spíte na priedomí Vašich domov horí.. 

Zatiaľ čo  žijete od výplaty k výplate a nemáte pomaly čo do huby tak Vaši nepriatelia si honia na tonách zlata, platiny, striebra, paládia, ródia, na rope, na nafte a na Vás, že ste taký sprostý. 

Svojmu nepriateľovi odovzdávate všetko. Suverenitu, súkromie, dane, životnú energiu a ešte na neho aj pracujete úplne zadarmo. 

Zatiaľ čo Váš nepriateľ ovláda celú Zem Vy neovládate vôbec nič ani vlastné telo ani vlastný rozum. 

Hneď ako sa narodíte ste predurčení na zánik a na otroctvo. Držať hubu a krok. Podľa toho vyzerá aj Váš život. Hodiť Vás bez toho či chcete alebo nie do školy a tam s Vás vytvoriť tupého, odovzdaného , primitívneho otroka, ktorého naprogramujú a do hlavy Vám dajú len deštrukčné programy na Vaše vlastné sebazničenie. O pravde a tomto svete neviete vôbec nič, pretože všetko čo Vás naučili sú bludy a dezinformácie. 

Takto ste pripravení dospieť ako poslušný vymletý otrok, ktorý pracuje na satanistických sociopatov a na ich chúťky ako sa s Vami hrajú. 

Celé mestá idú ako cez kopirák. Na uliciach nie je vidieť nič iné len robotov bez duše. Ako sa hrajú a hrajú. Ako čumia do Zeme alebo do mobilu a tabletu. 

Zatiaľ čo čumíte tam kam nemáte nad Vašou hlavou na oblohe sa deje genocída. Sme vo vojne už celé roky. Je to vojna proti ľudstvu. Vojna nikdy neskončila ale stále trvá a my sme v nej. Je to vojna proti životu, proti láske a proti všetkému živému. Vojna proti hodnotám, proti charakteru. 

Tupé ovce ani neviete, že prečo bývate stále chorí. Je to preto lebo padá na Vás z oblohy to čo nemá. Sú to ťažké karcinogéne jedy zvané chemtrails, ktoré Vám likvidujú mozog, srdce, pľúca a nakoniec aj Vašu existenciu

Tupé ovce na čo každý deň kupujete noviny a doma sadáte pred televíznu obrazovku? Myslíte si, že Vám budú hovoriť pravdu? Tam sa pravdu nikdy nedozviete.. 

Ak sa chcete s tohto  bludného kruhu tupé ovce dostať a chcete sa prebudiť a vyliečiť musíte najprv rozšíriť svoje vedomie. 

Potom sa musíte zdať všetkého čo ste sa kedy naučili a čo viete o svete. Lebo to sú sračky fekálne a hnoj. 

Vyberte si všetky peniaze čo máte z banky a poraďte to celej rodinne. Nenechajte sa okrádať bankami riadenými satanistickými elitami na čele z Vatikánom. Robia na Vás úžeru čo je zločin proti Vám a volá sa to Babylónske finančné otroctvo. Nikdy sa nedostanete z bludného kruhu ak neodstavíte banky zo svojho už aj tak dosť biedneho života. 

Zabudnite na všetky náboženstvá. Je to čisté zlo a forma programovania. Pravda tam nie je. Len otroctvo. Takto väznia Vašu myseľ a Vás držia v strachu a v nevedomosti. 

Vyhoďte televízor a zabudnite  na to, že kedy vôbec existoval. Už nikdy sa nedajte programovať svojim nepriateľom. Prestaňte navždy jesť mäso, ktoré vo Vás  hnije a spúšťa všetky rakovinotvorné hnilobné procesy. 

Začnite chodievať každý deň do prírody, meditujte, chytajte sa stromov. Stýkajte sa so správnymi ľuďmi a vyhľadávajte tie správne weby na internete. 

A hlavne študujte každú jednu vec čo kedy napísal Gasudarjon Andromeda inak Vám už nepomôže nikto a po Vás ostane len malé miesto na cintoríne a na kríži 14 znakov. Inak umriete v nevedomosti a nikdy nezistíte kto sa s Vami hral, kto Vás väznil a týral. 

Odstavte parlamenty vlády aj politikov pretože cez nich Vás držia v šachu satanské elity a smejú sa Vám do tváre.

Vy nepotrebujete to aby Vás ovládali cudzie živly z pekla. Vy sami máte veľkú moc len o nej neviete. Ak sa táto moc vo Vás prebudí a zjednotíte sa všetci navzájom budete vládnuť sami sebe a zo Zeme vytvoríte raj kde nebude nič iné len láska a šťastie. Ak sa budete všetci milovať a ctiť a nazývať sa bratmi a sestrami vtedy bude na Zemi prvý krát sloboda. 


Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu

YouTube kanál Gasudarjon Andromeda

https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA 


 RuTube kanál Gasudarjon Andromeda

https://rutube.ru/video/person/5098596/ 


a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzúrované stránky

http://www.necenzurovane.net 


web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 

https://bod-zlomu.blogspot.com 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka