Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Odkaz všetkým ľudom, ktorí napomáhajú genocíde vedome alebo svojou nevedomosťou ako napríklad sprostí policajti.


Týka sa to ľudí vo vláde, v parlamente, na úradoch, na ministerstvách, vo firmách, na polícii, na súdoch, v náboženských inštitúciách, ktoré nazývam nadnárodná fakulta programovania a vymývania tupých oviec. 

Vy všetci ak sa nezdáte a nevyskočíte z potápajúcej lode zvanej Kabal - DEEP STATE tak Vás nezachráni už nikto. Ak sa vo Vás neprebudí dobro, láska, svedomie a súcit tak Vaše dni sú u konca a budete všetci do jedného chytení a eskortovaní na Guantanamo zvané aj GITMO kde budete stáť pred medzinárodným tribunálom za zločiny a genocídy proti ľudstvu. Budete usvedčení, odsúdení a popravení bez citu a bez milosti. 

Ešte sa čudujem takým ľudom ako mastný vlas alias Kiska alebo Matovič, Sulík a spol., že Vám v tých vašich zvrátených hlavách nedocvaklo ako skončíte ak s tým čo robíte neprestanete. A ešte viac sa čudujem, že neviete čo sa robí z kabalistami teda zo satanskými elitami Vašimi pánmi, a že sa všetci z nich rad za radom strácajú z povrchu zemského. Ak by ste to vedeli tak si to rovno hodíte sami. Lebo potom Vám to hodí Váš kat, ktorý Vás naživo popraví na Guantanamo. 


A políciu vyzývam ,aby začala srať doslova a do písmena na choré satanistami vymyslené zákony, aby bránila náš vzdušný priestor. Vašou povinnosťou je brániť zlu a vojne. Chrániť občanov aj Vaše vlastné rodiny ako aj tie naše. Mali by ste nabehnúť na letisko a priamo do kabíny kde je kontrolná veža. Mali by ste zobrať vysielačku do rúk a každému skurvysynovi čo strieka jedy zvané chemtrails po anglicky povedať toto: 

Ste na území Slovenskej republiky suverénneho štátu. Okamžite opustite od svojho konania a vypadnite preč zo Slovenska. Máte na to 10 minút. Vypnite trysky a prestaňte striekať. Ak budete túto výzvu ignorovať budete nemilosrdne odstrelení a iná výzva už nepríde.

Okrem toto vy polícia by ste mali okamžite začať zatýkať všetkých členov vlády a srať na ich zákony aj na ich imunity. 

Ak toto neurobíte polícia tak Vám všetkým garantujem, že do posledného muža všetci skončíte zle a tak isto na GUNATANAMO.  budete popravení za napomáhanie genocíde, za nič nerobenie a za to, že bijete vlastný národ na uliciach ak národ kričí a protestuje proti zlu a proti vlastnému otroctvu. Mesto toho čo máte napísané na autách pomáhať a chrániť tak robíte opak: buzerovať a mlátiť. 

Hnutie odporu, Putin, Trump, aliancia tajného vesmírneho programu, Galaktická konfederácia a ani ja sa s Vami srať nebudeme.

PS: Ak teraz neviete čo máte robiť máte na výber buď striebro alebo olovo.
Buď červená tabletka alebo modrá. Jedna z toho je kyanovodík. Ak ju sami prehltnete budete to mať aspoň už za sebou. Toto je Váš posledný život iný už nebude. Skončili staré dobré časy klonovania vašich tiel.


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka