Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Láska čistá a úprimná je najväčší dar na svete a v celom vesmíre

 

Všetko čo sa dá na svete kúpiť nemá skutočnú hodnotu. Veci, ktoré sú hmotné a nie sú trvalé podliehajú rozkladu a zániku.  Pravé hodnoty nie sú v bohatstve ani v ničom inom čo je hmotné. Najdôležitejšou hodnotou, ktorá je zo všetkých najvzácnejšia je láska. Len čistá a úprimná láska je ten najväčší poklad aký môže každý z nás ľudí dostať. Nič dôležitejšie na svete neexistuje. Ten kto si myslí opak je hlupák a veľmi nevedomý nešťastný človek.

Bez lásky tej pravej, čistej a úprimnej je každý človek na svete ako prázdna vyprahnutá nádoba. Je to ako žiť bez kyslíka čo sa nedá a o chvíľu sa zadusíme. Je to ako keby ste chceli aby auto išlo bez benzínu alebo nafty. Jednoducho ani jedno z toho nie je možné. Tak isto ani žiť bez lásky nie je možné. Ak je človek dlhodobo bez lásky tak sa dostaví bezmocnosť, depresívne stavy, nechuť žiť a život sa človeku začne zdať neznesiteľný.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Láska 2.jpg
Láska vylieči každé zatvrdnuté srdce a dokážete s ňou úplne všetko.

Láska je ten najkrajší cit a dar v celom vesmíre aký ľudstvo môže mať. Predsa si ho veľmi veľa ľudí nevie vážiť a nevie sním nakladať správne. Láska mení ľudí k lepšiemu a spája ich. Láska dokáže zázraky a dokáže to čo ľudia nazývajú nemožné. Dokáže liečiť a uzdravovať srdcia. Uzdraví úplne každého ba aj najväčších hriešnikov. My ľudia sme stvorení pre lásku a láska je stvorená pre nás. Tento nádherný cit  je v každom z nás. Neexistuje človek, v ktorom by láska nebola. Aj keď sa niekto zdá napohľad bezcitný a zlý aj napriek tomu sa v ňom nachádza láska. Láska je hlboko v našom vnútri. Je súčasťou našej duši. Sopka drieme hlboko v zemi a pritom je živá len čaká kedy vytryskne na povrch svoju lávu. Tak isto je to aj z láskou, pretože je hlboko v našom vnútri a tiež čaká len nato ako sa prederie na povrch. Drieme v každom z nás a stačí po nej len celým srdcom túžiť a ona sa prederie na povrch. Presne takto to funguje a nie je na tom nič ťažké. Ak po niečom veľmi túžite z celého srdca tak sa vám to splní. K ľudom ktorých milujeme by sme sa mali správať počas celého života ohľaduplne. Nikto nepozná svoj osud a čas kedy odíde z tejto Zemi. Ráno sa lúčite so svojim najbližším alebo svojou láskou a môže to byť naposledy čo sa vidíte. Preto sa k ľudom správajme tak ako keby sme ich videli posledný krát.  Kto naplní svoje myslenie a činy láskou ten prežije skutočne jeden plnohodnotný život. Preto už hneď dnes otvorte svoje srdcia a milujte naplno seba samých a všetkých ľudí vedľa seba. Milí priatelia všetky prekážky v živote, utrpenia aj pády sa vám budú zdať v živote ľahšie ak všetko čo budete v živote robiť budete robiť s láskou a ak aj celý svoj život budete žiť pre lásku. My ľudia bez lásky žiť nemôžeme pretože ten kto žije bez lásky a nepoznal pravú podstatu lásky vo svojom srdci taký človek ako keby ani nežil. Všetci sami dobre vidíme čo sa deje vo svete a ako to vyzerá keď ľudia žijú bez lásky. Tam kde nie je láska je len záhuba a skaza. Svet bez lásky je peklo a svet z láskou je cesta do neba. Láska sa nevyvyšuje, neháda, nekričí, je vám vždy po ruke ochotná pomôcť. Je dobrotivá, trpezlivá, nezávidí, nevypína sa , nevystatuje sa, nie je nehanebná, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nemyslí na zlé, neteší sa z neprávostí, ale raduje sa z pravdy. Všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko verí, všetko vydrží. Láska nikdy nezanikne a je večná. Bez lásky sú všetky ľudské poznania len zbytočnosti lebo láska je pravé poznanie. Ten kto žije v láske žije v Bohu a Boh žije v ňom na večné časy.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Láska.jpg
Pravá láska za vás aj umrie a vydrží s vami až do konca.
Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu

YouTube kanál Gasudarjon Andromeda

https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

RuTube kanál Gasudarjon Andromeda

https://rutube.ru/video/person/5098596/

a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky

http://www.necenzurovane.net/index.html

web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html
Tadesco
https://tadesco.cz

 

 

  

 

 

 

 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka