Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Príčiny utrpenia a kto nám spôsobuje trápenie a otroctvo na Zemi

Každý uvedomelý človek si plne uvedomuje, že trpí. Utrpenie je všade vôkol nás. Stretávame sa s ním dennodenne od svojho narodenia až po svoju smrť. Utrpenie je súčasťou nášho života na tomto svete. Nikto sa mu nedokáže vyhnúť. Neexistuje taký človek na svete a ani nikdy neexistoval, ktorému by sa utrpenie vyhlo. Utrpenie má veľmi veľkú spojitosť práve so smrťou. Smrť nerobí rozdiely medzi bohatými ani chudobnými a čaká úplne každého. Tak isto je to aj z utrpením. Tiež sa týka každého na tejto Zemi.

Múdry človek, ktorý má duchovnú úroveň si kladie otázky prečo som na tomto svete? Odkiaľ som prišiel keď som nebol narodený? Kam pôjdem po smrti keď sa stratí moje telo? Aký zmysel má tak krátky život? Načo sa snažím v živote a zabezpečujem si kariéru, snažím sa niečo vybudovať a dosiahnuť keď aj tak nakoniec všetko skončí? Kto vlastne som a kam kráčam? Čo je mojim poslaním na tomto svete? Kto mi spôsobuje utrpenie? Ako sa môžem utrpeniu vyhnúť? Toto všetko je len krátky súhrn tých najľahších a najzákladnejších otázok, pri ktorých sa dá povedať o človeku, že je na začiatku duchovnej úrovne. Taký človek, ktorý si takéto otázky nekladie a nezaujíma ho to duchovnú úroveň nemá. Taký človek sa neodlišuje od zvieraťa a doslova žije len pudovo preto, že žiť musí keď je už na tomto svete.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\info xx\rodina-vychova-stastie-nestandard2.jpg
Nesprávne zvyky myslenia sa lepia práve na malé deti a zvyšok života si ich nosia zo sebou. Potom ak dospejú už nebudú nikdy takýto bezstarostní.

Všetci na svete len plačú a sťažujú sa na svoje utrpenie, na utrpenie svojich blízkych a na utrpenie vo svete. Plakať a sťažovať sa nestačí tak sa nič nezmení. Je potrebné zmobilizovať všetky svoje sily a hlavne myseľ. Nešťastie a utrpenie akéhokoľvek druhu nás totiž uberá o životnú energiu. Ak je človek dlhodobo zbavený životnej energii tak sa to začne prejavovať na telesnej úrovni. Pri každom utrpení sa trápi ľudská duša, ktorú má každý z nás a trápi sa aj naša psychika, ktorá je vlastne zložkou našej duše. Už 5000 rokov dozadu vedeli Indický jogíni a mudrci, že duša je úzko prepojená s našim telom. Ak je zdravá naša duša tak je zdravé aj naše telo. Naopak ak naša duša trpí a zažíva bolesť hneď sa to prejavuje na telesnej úrovni. V našom tele sa spúšťajú reakcie ktorým telo nakoniec podľahne. Z toho vyplýva presne to, že duchovná úroveň je prepojená s telesnou úrovňou a je nad ňou nadradená. Duša je nad našim telom. Nech by sme mali akékoľvek silné telo vždy podľahne ak je chorá naša duša. Telo podľahne ak sa duša trápi a začne sa to prejavovať na narušení našich telesných orgánov.

Najväčším utrpením je naša vlastná nevedomosť. Tá je zdrojom väčšiny všetkých nešťastí a utrpení na celom svete od kedy človek žil  až po dnešné dni. Čo vlastne znamená nevedomosť? Vysvetlím to postupne a logicky. Začnem najprv tým, že človek sa niekde narodí. Zaradí sa tým pádom do spoločnosti nejakého národa a hlavne do nejakej rodiny. Rodina je základným stavebným kameňom a hlavnou bunkou spoločnosti. Každý národ ma nejaké zvyky, tradície a zmýšľanie, ktorých  sa striktne drží a dodržiava ich. Niekto menej niekto viac ale každý sa niečoho drží. Dieťa sa narodí do rodiny. Podľa ateistického zmýšľania si nikto nevyberá kde sa narodí a nemôže to ovplyvniť. Ale podľa duchovného a ezoterického zmýšľania je už dopredu dané kde sa narodíme. Je dané aj to kto budú naši rodiča a kde bude naša vlasť. Dokonca aj náš osud je už daný. Všetko má príčinu v minulých životoch a v následku našich činov za konkrétne činy, ktoré sme robili v inom živote. Každá príčina má svoj následok. To znamená, že keď trpíme vždy sme si sami na vine. Aj v jednom konkrétnom živote a to v tom v ktorom žijeme teraz. Ak niečo zlé urobíte vždy na to doplatíte len vy. Skôr či neskôr sa vám všetko vráti aj z úrokmi.

Ale vrátim sa naspäť k tomu, že dieťa sa narodí do rodiny. My ľudia sme nedokonalí a robíme chyby. Neexistuje dokonalý ani bezchybný človek. Ani naša rodina nie je dokonalá. Ľudia robia chyby a majú každý za seba konkrétne zmýšľanie a úroveň, ktorá im je daná. Malé dieťa si osvojí také zvyky a zmýšľanie aké vidí u svojich rodičov. Ak sám rodič nie je dostatočne uvedomelý tak ani dieťa sa od rodiča nenaučí nič prevratné a geniálne. A tak ak ani sám rodič nevie čo je správne a čo nie tak v oblasti výživy, stravovania, správania sa vznikajú už prvé chyby u takto malého narodeného dieťaťa.

Uvediem konkrétny príklad v stravovaní. Mlieko sa má piť len pokiaľ je dieťa malé. Mlieko je pre dospelého nebezpečné  v dôsledku čoho vznikajú rôzne tráviace problémy, nafukovanie čriev, vzniká zahlienenie organizmu a jeho prekysľovanie. Zahlienený organizmus má za následok to, že vznikajú v tele rôznorodé látky a škroby ktoré sa procesom toho ako plynie čas stávajú tvrdými a menia sa na tvrdú hmotu, ktorá sa nazýva xerogelová hmota. Táto hmota dosiahne presne takú tvrdosť ako betón keď stvrdne. Je usadená v celom tele kam je sprevádzaná žilami, ale najviac tejto hmoty sa usadí v ľadvinách, črevách, kĺboch, a hlavne v dutine hlavy nad našim čelom. Nazýva sa Highomorova dutina. Ak prídu hlavne zimné mesiace tak sa začne táto hmota rozpúšťať v dutinách kde je stvrdnutá. Za následok rozpúšťania potom ľudom vytekajú neustále sople a hlieny. Tieto hlieny a zahlienenie vznikajú z mlieka, zo škrobu a bielej múky.

Mlieko je len jeden príklad ale ďalej napríklad miešanie jedla. Ovocné kyseliny a škroby sú najhoršia kombinácia vplyvom čoho sa v tele vytvárajú látky ktoré dávajú základ hnilobnému procesu a rakovine všetkého možného druhu. Ale v prvom rade ide o rakovinu hrubého čreva a to preto, že všetko čo zjeme ide cez črevá. Ak začne niečo hniť tak najprv tam sa začne tvoriť nežiaduce prostredie.
Aj nesprávny čas kedy jeme potravu má za následok nežiaduce účinky na naše telo. V noci o konkrétnej hodine už majú naše orgány oddychovať. Majú sa regenerovať a namiesto toho ak v nočných hodinách tieto orgány zaťažujeme dávkami akéhokoľvek jedla tak si kopeme pomaly, ale isto vlastný hrob. Takto by som mohol pokračovať donekonečna aké utrpenie si ľudia sami spôsobujú v oblasti stravovania. Toto všetko je nevedomosť.

V správaní si ľudia tiež spôsobujú problémy a utrpenie. Niekto si myslí, že sa správa normálne, ale pritom z pohľadu ľudí na oveľa väčšej úrovni sa správa nenormálne a nedôstojne. Ak dieťa už v mladom veku vyrastá v takýchto podmienkach nalepí sa na neho všetko s čím sa stretáva vo svojej rodine. Osvojí si takéto myslenie, správanie aj stravovacie zvyky. Potom sa netreba čudovať ako sa rýchlo utrpenie a problémy šíria. Je to ako mor alebo ako oheň, ktorý závratnou rýchlosťou preskakuje zo stromu na strom v lese a berie jeden strom za druhým.

Keď to zhrniem tak utrpenie vzniká nevedomosťou národov, spoločenskou nevedomosťou a nevedomosťou jednotlivca čiže každého z nás. Utrpenie vzniká zlými stravovacími návykmi a myslením. Za všetkým aj tak vlastne stojí sám človek. Utrpenie si buď spôsobujeme sami alebo nám ho spôsobujú iní ľudia. Sám človek si spôsobuje len určité utrpenie, ale zvyšok problémov a utrpenia v našom živote nám spôsobujú iní ľudia.

Dennodenne sa stretávam celé roky stým, že ľudia škaredo nadávajú na život a na našu Zem. Ak niekto povie, že skurvený život, alebo pojebaná Zem tak taký človek je nie len maximálne nevedomý, primitívny, ale aj úbohý. Hovorievam takým ľudom, že život a Zem sú len pojmy a oni nám problémy nerobia a tak isto nám nerobia ani utrpenie. Jediný kto nám robí utrpenie sme my sami a robia nám ho ešte iní ľudia. Takže ak chcú na niekoho nadávať tak nech nadávajú sami na seba a na tých, ktorý nám spôsobujú utrpenie. Nech nenadávajú na život ani na našu Zem. Náš život je jedinečný a naša Zem je krásna. Tieto hodnoty by mal zastávať každý inteligentný a uvedomelý človek.

Náš život je o hodnotách a ich vytváraní. Ak chceme budovať niečo veľké a trvalé tak musíme mať tie správne hodnoty. Ak má niekto zvrátené a pomýlené hodnoty tak taký človek je odsúdený na záhubu a deštrukciu. Najlepšie na tom je to, že ešte si taký ľudia myslia, že sú víťazi. Namýšľajú si vplyvom ilúzie a svojho pomýleného ega, že ich skutky a činy sú pre nich tou najlepšou voľbou. O svojom živote si myslia, že je lepší než kohokoľvek iného. Pritom sa sami ženú do záhuby a poskakujú na svojom vlastnom mínovom poli ktoré každú chvíľu vybuchne. Tým výbuchom sa myslí kopa valiacich sa nešťastí pekne jedno za druhým.

Tohto sa dá zbaviť len jedinou možnou cestou a to je táto:

Každý jednotlivec si musí sám na sebe uvedomiť svoje chyby a nedostatky.
Musí prehodnotiť svoj doterajší život a vedieť si uvedomiť kam môže upadnúť a čo mu jeho činy môžu spôsobiť.
Treba zmeniť úplne všetky svoje hodnoty.
Je potrebné zmeniť pohľad sám na seba a na svoje okolie.
Tieto zmeny musí človek cítiť od svojho srdca a musí ich robiť s láskou k sebe samému a svojmu okoliu.

Utrpenie si spôsobujeme sami každý sám za seba svojou nevedomosťou pretože len pre nevedomosť trpíme. Všetky bolesti ako aj zlé činy, rozhodnutia sú spôsobené nevedomosťou. Kto by bol však na Zemi nevedomý ak by túto Zem neprepadli temné sily a neovládali by ju? Nikto. A len kvôli ním je svet tak ako vyzerá. Pretože satanské elity nimi riadené tento svet udržujú v nevedomosti klamaní ľudí cez ich systém, cez náboženstvá, cez média, cez školy a cez banky.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\šírenie\Otroctvo\4.jpg
Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu

YouTube kanál Gasudarjon Andromeda

https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

RuTube kanál Gasudarjon Andromeda

https://rutube.ru/video/person/5098596/

a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky

http://www.necenzurovane.net/index.html

web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html
Tadesco
https://tadesco.cz


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka