Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Systém nás otupuje a umlčuje cez 13 satanských pokrvných dynastií zvaných chazarská satanistická mafia

Žijeme vo vyspelej dobe ale napriek tomu nie je všetko tak ako má byť. Nelíšime sa od čias 2000 rokov dozadu. Jediné čo sa zmenilo  je to, že máme technológie, že vieme vyliečiť choroby, na ktoré sa umieralo v dávnych vekoch. Je zbytočné vymenúvať veci, ktoré teraz existujú a predtým neboli lebo je logické, že doba napreduje. Chcem sa zamerať čisto na samotného človeka nie v jednej krajine ale všeobecne na celom svete. Človek žije v ilúzii a kŕmia ho faktami, že je slobodný. Nie je to tak. Preto uvádzam konkrétne fakty, ktoré pozná celý svet prečo tomu tak nie je.

Len prednedávnom v balkánskych štátoch bývalej Juhoslávie skončili genocídy. Napríklad v Albánsku Enver Hoxha celý štát izoloval od okolitého sveta a ľudom boli zobraté všetky práva. Bola potlačená sloboda prejavu a náboženstvo. Kostoly a mešity boli absolútne vyhladené. Obyvateľstvo Albánska bolo zúbožené a do dnes sa zo zlej situácie spamätávajú.

Hitler a Stalin už dávno umreli. Pritom takí ľudia ako boli oni sa stále v nejakom štáte vyskytujú aj teraz. Africký kontinent by o tom vedel rozprávať svoje aké zverstvá sa tam páchali prednedávnom a aké sa tam ešte páchajú teraz. Sudán, Somálsko, Nigéria, Demokratické Kongo, Rwanda, Uganda to sú štáty, v ktorých sa odohralo najviac zla a bezprávia na úkor nevinného obyvateľstva. Chcem len poukázať na krutú realitu v dnešných časoch. V Afrike je ďalšia kopa štátov, ktoré síce nezažili genocídu a vyhladzovanie ale zažívajú hladomor, sociálne neistoty, slabú hospodársku a ekonomickú situáciu. O niektorých štátoch v Afrike by sa skôr dalo povedať, že ani žiadnu situáciu nemajú. Len tak prežívajú zo dňa na deň a nevedia čo bude s nimi zajtra. Oni ani nesnívajú o budúcnosti. Netreba sa im čudovať. Ich budúcnosť je neistá a ak sami seba vidia v situácii, v ktorej sa práve nachádzajú tak ani nemôžu mať chuť nad budúcnosťou rozmýšľať. Je veľmi smutné a na zamyslenie, že sú na svete ľudia, ktorí dokážu iných ľudí aj celé masy takto týrať a nechať ich žiť v neľudských podmienkach. Ak by sme nepoznali tieto fakty a skutočnosti tak by sme si mysleli, že všetko toto je len výmysel. Mysleli by sme si, že takéto niečo sa už v dnešnej modernej dobe nemôže diať. Skutočnosť je však taká, že sa dejú ešte oveľa horšie veci na tomto svete.

Dnešné zlo má ešte väčšiu silu ako tomu bolo v časoch minulých keď chodil po Zemi Ježiš Kristus. Zlo dnes je ešte oveľa krutejšie. Je rafinovanejšie, viac premyslené do detailov, bezcitnejšie a ľudia, ktorí za ním stoja používajú tie najhoršie prostriedky. Malé deti v iných časoch mali iné druhy zábavy ako je tomu dnes. Vedeli sa radovať úplnej hlúposti a maličkostiam. Ich srdce bolo plné radosti a oči im svietili šťastím. To platí hlavne o dnešných deťoch v Afrike kde trpia nedostatkom jedla a chudobou. Malému černoškovi dáte dreveného koníka alebo nejaký predmet čo ani nemá jasne definovaný tvar a účel. Bude sa stým hrať celé dni a 100 detí z osady sa bude hrať s tou istou hračkou. Nebudú nad ňou ohŕňať nos ani rozmýšľať nad tým, že sa im nepáči. Na hračku sa budú pozerať ako keby videli UFO. Deti v štátoch kde majú všetko si nevážia absolútne vôbec nič. O dospelých platí to isté. Nie jeden krát som videl v televízii súťaže kde sa dospelí ľudia ohadzujú jedlom, tonami paradajok alebo súťažia kto zje viacej hotdogov alebo pizze. Keď sa zamyslíte nad tým ako v Afrike umierajú milióny ľudí každý deň od hladu a vy potom vidíte toto na televíznej obrazovke robí sa vám z toho zle. V Afrike by vás zabili kvôli kúsku kôrky chleba a u nás sa zahadzujú tony potravín do koša a plytvá sa s nimi. Tieto choré veci je potrebné zakázať raz a navždy. Je to výsmech utrpeniu a chudobe. Ľudia, ktorí sa takýchto činov dopúšťajú a zúčastňujú sa podujatí tohto typu by mali byť vážne potrestaní.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Systém nás otupuje.jpg
Uviazli sme v pavučinách a v sieťach systému, v ktorých sme tak zamotaný, že strácame vlastnú identitu.

Všetkým nám je vsugerovaný fakt, že je na svete kríza a nedostatok peňazí a potravín. Nie je to tak ani z časti. Pravda je taká, že existuje len ľudská benevolencia, bezcitná bezohľadnosť a hyenizmus. Peniaze sú a sú aj potraviny. Všetko je len zle rozdelené. Pýtam sa aká je kríza? Pre koho je kríza? Kto sú tí ľudia čo nám hlásia krízu? Politici peniaze majú a stále ich mať budú. Peniaze si na výplatách neznižujú. Naopak pridávajú si ich. To isté majú ľudia v biznise. Hráči profesionálnych športov majú milióny dolárov výplatu. Za prestupy hráčov majú kluby miliardové zisky. Ja žiadnu krízu a nedostatok nevidím a jediné čo vidím je to, že nás chcú opiť rožkom. Toto čo hovorím vie veľmi veľa ľudí a rožkom sa opiť nedajú.

Chcem sa vrátiť naspäť k deťom. Dnešné deti sú všetkým presýtené a radosť im neurobí nič. Mesto toho aby si čítali poučné knihy a trávili svoj čas na čerstvom vzduchu tak trávia čas úplne niečím iným. Objavujú virtuálny svet plný nástrah a zla. Tieto deti čo teraz vyrastajú sú odchované virtuálnym svetom. Z môjho pohľadu ten kto nežije v realite si absolútne zvykne na prostredie, v ktorom trávi všetok čas. Doslova takýto ľudia žijú v ilúzii. Nie je to bohužiaľ len problémom detí ale aj čoraz viac dospelých ľudí. Takýto ľudia nedokážu čeliť tomu čo je realita a vôbec sa nevedia pobiť z problémami, ktorým čelia v bežnom živote. Oni už viac žijú iný život ako ten čo žijú v skutočnosti. Problémom totiž nie sú samotné počítačové hry ako také ani internet samotný. Problém je, že niektoré z detí vodu dovtedy priezračnej detskej mysle zafarbujú krvou a otupením. Ten kryštálový prameň bezprostrednosti a čistoty kontaminujú mútnym kalom sedimentov bezcitnosti. Je veľmi ťažké odhadnúť čo sa deje v detskej mysli keď očami blúdi po virtuálnych uliciach a svetov kde sa zvíjajú skrvavené porcie ľudských 3 D bytostí. Aký je rozdiel medzi pocitom šťastia keď sa na monitore objavia bonusy za zabitých protivníkov a tým čomu dospelý hovoria  úspech, ktorý zas na ich monitoroch reality ohlasujú arabské číslice kreditov na ich účte? Pýtam sa kde sú hranice paralelných svetov?
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Systém nás otupuje 3.jpg
Dnes sa veľa zločinov odohráva cez počítače od vykrádania bánk, účtov rôznych ľudí až po útoky na jadrové zariadenia, útoky na lietadlá a inštitúcie.

Ako malý chlapec som chodil na bojové umenia. Súpera som musel poctiť pozdravom. Ukloniť sa a išli sme na to. Bojovali sme proti sebe. Môj súper bol ozajstný. Cítil som jeho údery, jeho povzdychy aj pot. Cítil som zmysel zápasu. To isté cítil aj súper. Ak ste zvíťazili bolo to priam fyzické blaho, ktoré sa rozlievalo v zákutiach mojej detskej mysle. Takéto víťazstvá aj prehry dávali zmysel. Ctil som si svojho súpera a hlavne sa bojovalo čestne. Ak by to tak nebolo bolo by všetko márne a bez zmyslu.

Dnes deti nemôžu pozdraviť svojho súpera a ctiť si ho v priamom boji. Tieto deti nevedia aké je dôležité vedieť aj prehrávať. Môže ich duša napojená na počítačové hry a konzoly vôbec pochopiť zmysel toho aké je podstatné ctiť si súpera hoci mu podľahne? Dnes s tým nikto neráta. Každou novou hrou čo hrajú a ďalším nereálnym svetom sú stále ďalej od vlastnej podstaty. Nechajú sa odnášať prúdom vody ktorá odnáša ich detstvo kamsi preč. Niekam kde oko nedovidí. V odlúčení od prapodstát bytia nachádzajú bytie nové. Dnes vzniká nová éra ľudí. Ak vyrastú nebudú už viac dieťaťom. Títo ľudia nepoznajú realitu. Súper o nich nevie a nestojí pred nimi ako tomu bolo keď som bol malý na tréningu bojového umenia. Game over je ohnivý výbuch niekde na druhej strane sveta keď ich prst stlačí Enter. Ten istý Enter, ktorým predtým hráč zbieral virtuálne body ako malý chlapec. Tu už končí fair play keď ste súperovi pozerali do očí a chápali zmysel víťazstva aj prehry. Čo tým chcem povedať? Dnes človek, ktorý je oblečený v saku a v kravate z plným účtom na bankovom konte stlačí jeden gombík na klávesnici. Stlačí ho úplne bezcitne ako z čias keď bol malý a hrával počítačové hry. Veľa rodičov ani nevie koho doma vychovali. Následky tohto jedného stlačenia môžu mať nedozerný dopad. To ostatné si vie domyslieť každý sám. Všetky tieto nebezpečenstvá sú neskutočnou hrozbou pre všetky národy na celej Zemi. Každým rokom rastie zvýšené riziko ešte nebezpečnejších a ešte viac do detailov prepracovaných hrozieb pre ľudstvo. Ak sa ľudstvo nespamätá do akých hrozieb je umelo a násilne zaťahované tak potom bude už neskoro. Je potrebné aby sa zvyšovala ostražitosť a pripravenosť ľudstva na všetky možné útoky aké na nich pripravujú elity, ktoré vládnu tomuto svetu už veľmi dlhú dobu. Obyčajný jednoduchý človek je vždy ten posledný kto sa to dozvie.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Systém nás otupuje 2.jpeg
Satan nikdy nespí a vždy si nájde cesty ako vniesť medzi ľudstvo rozpory a trápenie.

Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu
YouTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

RuTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://rutube.ru/video/person/5098596/

a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky
http://www.necenzurovane.net
web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html

Tadesco
https://tadesco.cz

Třináct satanských pokrevních dynastií :Příčina tolika bídy a zla ve světě 1 díl
https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf

Třináct satanských pokrevních dynastií : Konec svobody národů se blíží 2.díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka