Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Technológie a moderný pokrok nás zabíjajú na príkaz chazarskej satanistickej mafii.

Už veľmi dlhú dobu sa zamýšľam nad tým, že máme na svete veci, ktoré predtým neexistovali. Pokrok, veda a technológie napredujú. Na tom nie je nič nezvyčajné. Veľký problém je v niečom inom. Čím máme viac pokroku a technológii tým si viac ničíme vlastnú planétu a sami seba. Ešte pred takými 100 rokmi neboli potravinové supermarkety ako máme dnes. Neexistovali vtedy chemikálie, emulgátory, škodlivé jedlá, ktoré nám ničia zdravie a skracujú život. Existovali len zdravé potraviny bez chémie.

Pýtam sa aký je to pokrok? Je toto úroveň a pokrok keď si skracujeme život? Ja osobne pokrok vnímam úplne inak. Pokrok nemôže predsa byť vtedy ak sa v potravinách nachádzajú doslova jedy a ak ľudia následkom toho skôr umierajú na rakoviny všetkého možného druhu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Technologie nás zabíjajú.jpg
Všetko čo nám systém dáva nás ničí a oberá o skutočné hodnoty. Nemáme čas na pokoj a samých seba. Namiesto toho strácame čas na nezmysly.

Problémom tejto doby sú aj autá, komíny, továrne, všetky technológie a prostriedky, ktoré znečisťujú ovzdušie. V dnešných časoch je obloha úplne čierna a špinavá. Každý normálny človek to vidí aj voľným okom. Vzduch býval oveľa zdravší a obloha bývala čisto modrá.   Dnes ak idem po ulici cítim všade smrad a smog. Keď som bol malý chlapec chodieval som s rodičmi za rodinou na Stredné Slovensko. Na dedine kde máme rodinu bol veľmi čistý vzduch a všade boli hory zo všetkých strán. Vždy ak sme sa vrátili do mesta Bratislavy kde bývam a prišli sme na autobusovú stanicu tak som už vedel podľa smradu, že už som doma. Cítil by som to aj bez toho, aby som sa pozeral kde sa nachádzam.

Tým chcem povedať to isté čo platí o potravinových supermarketoch. Nevnímam to ako pokrok a krok vpred. Vnímam to ako prehru na plnej čiare. Radšej by som si z celého srdca prial, aby sme vôbec nič nemali ako si ničiť zdravie a planétu. Nad týmto by sa mal zamyslieť celý svet a hlavne tí čo tvoria technológie a tí, ktorí vládnu svetu.

Farmaceutický priemysel je takisto nebezpečný namiesto toho, aby bol prínosom pre ľudstvo. Nie je to žiadna novinka pre nikoho z nás. Len nevedomí ľudia to nevedia čo nám spôsobujú lieky. Už samotný význam slova Antibiotika je odstrašujúci. „Anti“ znamená „proti“, „Bios“ znamená „život“. Ide teda doslova o „lieky proti životu“. Antibiotiká ničia alebo spomaľujú rast mikroorganizmov. Vďaka svojmu antimikrobiálnemu účinku sa požívajú na liečbu infekčných chorôb, najčastejšie bakteriálnych. Často však napáchajú viac škody ako osohu. Tak ako väčšina chemických liečiv aj tieto zaťažujú pečeň a doslova ju ničia. Okrem tých škodlivých zabíjajú aj prospešné baktérie. Antibiotiká pôsobia ako mikroskopická zbraň hromadného ničenia. Vedie to k likvidácii prirodzenej črevnej mikroflóry, pričom v čreve máme 70 – 80 percent našej imunity.

Starnutie ľudského organizmu sa začína už narodením. Jeho hlavná príčina spočíva v DNA (kyselina deoxyribonukleová) , v nosiči genetického kódu, ktorý obsahuje hranice nášho potenciálu, choroby a zdravie. Bunky rastú a množia sa delením, po 50. deleniach ľudská bunka odumiera. Každý človek prichádza na svet zdravý okrem ľudí, ktorý sa narodia chorí dedične. Bunky nám časom odumierajú aj bez pomoci iných faktorov a telo sa opotrebuje. Nežiaducich faktorov, ktoré telo ničia a bunky skôr odumierajú je viac ale lieky sú jednou z príčin. Vyvolávajú vysokú toxicitu a z nášho tela sa do slova stáva kôš na odpadky z jedu. Miesto toho, aby telu pomáhali tak sú brzdou pre organizmus. Telo sa týchto jedov normálnou cestou nedokáže zbaviť. Jedinou možnou cestou ako sa ich navždy účinne zbaviť je detoxikácia organizmu pomocou metód, ktoré vypracovali ruský, ukrajinský, tibetský, čínsky, a indický liečitelia.

Ako som už spomenul lieky ničia našu pečeň. Nie sú jedinou vecou, ktorou sa my ľudia ničíme ale teraz je reč čisto o liekoch. Ak začne hniť orgán, ktorý je otrávený od jedov tak za určitý čas bunky zbujnejú a vyvolá to hnilobný rozklad. Ten je u každého jednotlivca individuálny a závisí od jedinca aké silné telo a imunitný systém má. Každý z našich orgánov úzko súvisí s iným orgánom a sú prepojené. Nielen, že sú prepojené zásobuje ich naša krv otrávená, znečistená od jedov a hnilobného rozkladu. Je potom v celku jasné, že našim orgánom sa miesto zdravej krvi dostáva otrávená krv. Je len otázkou času u každého individuálne kedy začnú hniť ďalšie orgány.

Farmaceutické spoločnosti nehľadia na zdravie ľudí na svete ale len čisto na svoje zisky. To isté platí o znečisťovaní vzduchu továrňami, o potravinových supermarketoch a o všetkých odvetviach, ktoré ničia nás ľudí a našu planétu.

Mikrovlnnú rúru tiež pozná každý z nás a väčšina ľudí ich má doma vo svoje domácnosti. Stretol som sa s knihami, ktoré sú proti mikrovlnným rúram a píšu o ich zhubnom vplyve na náš organizmus.  Ale stretol som sa aj s knihami, ktoré ešte ich používanie naopak odporúčajú. Istý fakt zostáva ten, že pravda je len jedna. Ľudia majú takú zlú vlastnosť, že všetko sa snažia zjednodušovať, aby nemuseli nič robiť dlho. Najradšej by boli, aby za nich varil robot a chodil aj za nich do práce. Predtým ľudia museli stáť za šporákom a dnes tomu tak nie je. Mikrovlnná rúra vznikla na ten účel, aby človek rýchlejšie zohrial jedlo a skrátil si tak čas čakaním. Realita je taká, že si tak akurát svojou nevedomosťou skracuje život. Jedlo ktoré je zohriaté mikrovlnným žiarením stráca svoju hodnotu. Látky a živiny v ňom sa znehodnotia a silno prežiaria. Rakovina je priamo istá.

Mobilné telefóny má už dnes úplne každý. Stretnete sním každé malé dieťa od prvého ročníka základnej školy až po veľmi starých ľudí. Mobilné telefóny vysielajú nebezpečné žiarenie a ich nositeľ je viac násobne prežiarený na svojom organizme. Sú to dávky, ktoré prekračujú rozsah toho čo sa považuje za normálne čísla. Mohol by som takto pokračovať ďalej čo všetko je škodlivé. Ak sa ľudstvo nespamätá tak sa zničí samo. Je to realita a alarmujúci fakt. Tvárime sa, že žijeme v modernej dobe a sme na úrovni ale sme pritom krok od ľudských nešťastí a vlastného sebazničenia.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Technologie nás zabíjajú 2.jpg
Stali sme sa robotmi tohto systému a  otrokmi elít, ktoré nás ovládajú.

Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu
YouTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

RuTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://rutube.ru/video/person/5098596/

a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky
http://www.necenzurovane.net
web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html

Tadesco
https://tadesco.cz

Třináct satanských pokrevních dynastií :Příčina tolika bídy a zla ve světě 1 díl
https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf

Třináct satanských pokrevních dynastií : Konec svobody národů se blíží 2.díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka