Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Najsilnejšie informácie aké ste nikdy nepočuli, nikde na svete sa to nedozviete. 1. Kabala potlačuje a znižuje vibračné frekvencie ľudí na Zemi behom spánku za pomocou rôznych skrytých technológií. Rovnako aj keď sú ľudia hore čiže bdelí. 

2. Negatívne frakcie armády USA pod velením jezuitov TOP satanistického tvrdého jadra zvané 9 brán poslali stíhačky F-16, aby zostrelili helikoptéry vodcov puču v Turecku a aby pomohli Erdoganovi udržať sa u moci. 

3. Altaj v Rusku hlavne oblasť okolo hory Belucha je jedným z hlavných vstupov do Agartskej siete. Krym je miestom s dôležitým wortexom Bohyne. Pretože náhody neexistujú ilumináti veľmi dobre vedia čo robia a ktoré štáty a oblasti okupujú. Vedia dobre aj to prečo tam udržujú vojny. Aby cez tieto dôležité portály a wortexy potlačovali oslobodenie Zeme a prebudenie ľudstva z naprogramovaného letargického spánku. 

4. V prvom desaťročí komunistického režimu v Rusku boli vo vedení židia, pretože komunizmus vytvorili sionisti na priamy rozkaz ich satanských jezuitských pánov a oni dostali ten rozkaz od čiernej archónskej šľachty v Taliansku v Ríme. 

5. Stalin bol jezuita a jedna z najtemnejších postáv Ruských dejín. Stalin a Hitler obaja pracovali pre rovnakého pána a tým bol čierny pápež vrchný generál Jezuitov tej doby generál Ledochowski. On organizoval aj s jezuitmi holokaust židov. Jezuiti spáchali aj všetky ostatné genocídy na Zemi. 

6. Studená vojna bola umelo vytvorená vo vzájomnej zhode agentov kabaly na obidvoch stranách. 

7. Putin pracuje pre sily svetla. Pred mnohými rokmi mal veľmi silný duchovný energetický zážitok s Plejáďanmi. Vtedy sa stratil. Jeho telo ostalo ale urobili klon, ktorý nahradili dušou Plejáďana zo 7 dimenzie. Plejádania navštevujú tajné Ruské vojenské zariadenia na východe Sibíru. Putin mal kontakty s Plejáďanmi v roku 2014 a vtedy Medvedovovi ukázal fotky Plejádskeho plavidla. Putin však doteraz nemohol priamo ukazovať dôkazy a hovoriť proti kabale ale už začne. Vtedy sa to ešte nedalo inak by Zem urobila BUM BUM. Skupina Chimera by sa pomstila na nás všetkých. 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\šírenie\Putin\Putin-crying-new-years-resolution-speech-620x350.jpg

 

8. Všetky vojny na Zemi robí kabala. Sily svetla situáciu stabilizujú, aby to neeskalovalo do otvorenej vojny a v roku 2014 poskytli Plejáďania Ruskej armáde a Putinovi taktické rady ako dosť KRYM naspäť pod svoju kontrolu. To sa aj stalo. Práve teraz cez CNN Trump prehlásil svetu, že KRYM je Ruský a vždy aj bol.

9. Pravý účel katolicizmu a ortodoxnej cirkvi je taký, že sú to dve vetvy toho istého stromu. Sú to kulty programovania, ktoré od seba oddelili vo veľkej roztržke v roku 1054. Ortodoxná zakorenila v Rusku kvôli blízkosti Konstantinopolu, ktorý bol sídlom ortodoxnej cirkvi. 

10. Putin patrí k oporám základu plánu síl svetla. Má poradcu Plejádskeho pôvodu, ktorý mu radí zo stratégiou proti temným silám. Nakoľko Putin bol vymenený teda jeho duša Plejáďanom zo 7 dimenzie tak teraz Putin v tom tele dostáva rady a pokyny až od síl svetla z 11 a 13 dimenzie. 

11. Dňa 5. 5. 2012 bol vodca Archónov na fyzickej úrovni zadržaný hnutím odporu a prevezený mimo planétu Zem. Krátku dobu pomáhal silám svetla, ale keď si uvedomil čo v minulosti urobil dobrovoľne súhlasil, že sa nechá rozpustiť v galaktickom centrálnom Slnku. Jeho želanie bolo splnené. Takže už neexistuje. A sú isté frakcie kabaly, ktoré túto bytosť stále vzývajú a uznávajú ale neuvedomujú si.,že táto bytosť už ako samostatná individualita neexistuje. Už nikde v tomto vesmíre, a ani nikde inde ako v iných vesmíroch. Je to minulosť. Ak sa niekto pýta ako dosiahli sily svetla to aby táto bytosť ľutovala svoje činy? Veľmi ľahko. Máme technológie, ktoré simulujú realitu a táto bytosť bola k týmto prístrojom pripútaná. Tam precítil všetky činy a zlo ktoré napáchal na ľudstve a precítil aj bolesti a pocity každého kto na Zemi žije. Každá bytosť a aj temné sily pochádza zo svetla čiže od Boha ako od zdroja. To, že tieto temné bytosti sa od zdroja odpojili im spôsobilo za následok stratu svetla a stratu citu a svedomia. Ak sa im takto vrátia a zistia čo robili sami sa idú zblázniť. Sú však aj takí, ktorí sa nezmenia ani vtedy a neprecitnú a tých likvidujeme navždy. Iná možnosť vtedy nie je lebo taká duša už nie je opraviteľná. Musí vznikať od začiatku reštrukturalizáciou čiže roztavením v Galaktickom centrálnom Slnku. Presne povedané výboje elektrické toho Slnka takú dušu rozložia. Len pre info ten vodca archonov bol Satan. 

12. Yaldabaoth je padlý archanjel. Nie je to fyzická živá bytosť. Pre tých čo počujú prvý krát takéto meno tak Yaldabaoth je entita, ktorá obklopovala našu Zem zo všetkých strán a aj celú slnečnú sústavu. Požieral pozitívnu plazmu čím ju menil na negatívnu aby on mohol rásť. V tejto entite archóni vybudovali skalárny plazmatický závoj, do ktorého vložili čiernu dieru a prepojili ju z každým človekom na Zemi teda s našimi implantami, ktoré do nás vložili. Okrem toho vložili do Yaldabaotha presne povedané do toho vybudovaného skalárneho plazmatického závoja topletové a strangetové bomby. Tento Yaldabaoth nepotrebuje DNA tak ako ľudia. Je to plazmatická energetická bytosť.. Prišiel z istej časti sektoru galaxie Andromedy. Prešiel Oriónom a nakoniec skončil v tejto slnečnej sústave. Pre archónov je to jeden z padlých anjelov. Do istej miery archónom šéfoval. Určitým spôsobom ich ovládal pretože manipuluje veľkou časťou plazmy v tejto slnečnej sústave. 

13, Tektity z Číny patria do veľkej skupiny tektitov, ktoré spadli na túto Zem pred necelým miliónom rokov a sú spojené s hviezdnou bránou Oriónu a transformujú do jednoty. Transformujú temnotu na svetlo. Som majiteľ takých kúskov. 

14. Plazmatická bytosť Yaldabaoth je likvidovaný silami svetla a už skoro nie je. Do teraz sa rozprestieral po celej slnečnej sústave. Ten skalárny plazmatický závoj tá jeho najvnútornejšia časť závoja nepresahuje 13,5 km nad Zemou. Je to časť , v ktorej je najväčšia koncentrácia plazmatických technológií, skalárnych technológií a mnohých iných, ktoré nesiahajú až tak daleko. Všetky tieto technológie ovládajú ľudstvo a ničia naše telá. duše, orgány a majú za následok programovanie ľudstva. Cez tieto technológie archóni a skupina chiméra vysielajú na ľudstvo veľmi nízke nebezpečné frekvencie. 

15. Baal, Moloch, Belzebub ako bol aj Satan a Lucifer sú v skutočnosti archóni. To len pedofilný satanistický Vatikán im slúžiaci urobil s ľudí debilov a všetko tají a čo netají prekrútil aby strašil ľudí a držal ich v strachu a v beznádeji. Dakedy som aj ja veril, že Satan a spol sú len duše bez tela. Omyl oni majú telo tak ako my. Len iné humanoidné. Nie sú viac ako my ale ani menej. To len ich pre nás neuveriteľné technológie z nich robia to čo sú. Títo archóni neostávajú však len pri telách aké majú pôvodne a veľa z nich sa inkarnovalo cez svoje technológie do tiel čiernej šľachty v Ríme. Preto sa im hovorí aj inkarnovaní archóni. 

S týchto menovaných archónov boli všetci z nich v určitom období ľudstva veľmi vplyvní a ľudia na nich pozerali ako na Bohov. Klaňali sa im a robili pre nich obete. Obetovali im ľudí aj zvieratá. To všetko preto, aby skludnili ich hnev a aby ich energeticky nasýtili. 

16. Kameň čintamani pochádza zo Síria. Som majiteľ viac kusov a jedného moc veľkého. Ak je čím väčší ten kameň tým má väčšiu kvalitu a je tým viac účinný. Každý z týchto kameňov je vzácny drahokam. Je to niečo čo sa nedá porovnať s ničím čo sa na Zemi nachádza. Ten kameň je nebeský grál a ukotvuje čisté svetlo.

17. Rockefellerova frakcia sú pôvodom drakoniáni a nikdy sa nevzdajú. 

Budú sa do konca držať zla a temnoty a brániť sa pomocou svojich útokov pod falošnou vlajkou. Nakoniec budú premiestnení čiže eskortovaní do galaktického centrálneho Slnka.
 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\šírenie\Amerika\2.jpg

18. Rasa Drakoniánov sa vyvinula z hustej hmoty a negatívnejší členovia tejto rasy nemajú dostatočný kontakt s duchom na to, aby mohli byť vykúpení. U nich sa nevyvinul mozog v tele tak ako u nás. Chýba im tam centrum svedomia a doslova im chýba časť mozgu. Chytení a zabití členovia z ich radov boli podrobení kvantovej magnetickej rezonancii a našli sme tam malé defekty kde jasne chýba časť centra mozgu. 

19. Len pre Vaše info Hillay Clintonová nie je Clintonová. Ani jej muž sa nevolá Clinton. Oni sú bratranec a sesternica a medzi sebou robia ich rody incest. Ich otec bol starý Rockefeller a toto meno majú len na odlákanie más nevedomých ľudí. Viete kde sa práve nachádzajú teraz? 
V cele väzenia na Guantanamo čiže GITMO. A sú strážení 50 000 vojakmi špeciálnych jednotiek Specnaz, Číny, aj NAVY SEALS. Kričia a žobronia o pomoc ale nikto im už nepomôže. Budú súdení a popravení. Za to že Vás týrali aj celú Zem

20. Jezuiti, archóni a skupina chiméra všetci pochádzajú z negatívnych rás z galaxie Andromeda. 

Nie všetky rasy odtiaľ sú zlo lebo galaxia je obrovská. 
Všetci menovaní sú padlí anjeli čo znamená, že zostúpili z ducha do hmoty skrze proces implantovania. Skupina Chiméra nie je zahrnutá do jednania o kapituláciu, pretože žiadna frakcia na povrchu nie je dosť silná na to, aby si s nimi poradila. Hnutie odporu teda my a naši ľudia sme s nimi v kontakte a veľa z nich sme už zlikvidovali. Skupina chiméra je nad archónmi a oni sú tí, ktorí riadia túto Zem, a ktorí vytvorili otrockú planétu s karanténou. Oni udržujú status quo. To značí archóni ovládajú Zem cez nich ale chiméra ovláda celý slnečný systém a všetok priestor až po heliopauzu. To je oblasť za Plutom kde začína iná slnečná sústava. Táto chiméra je však už na konci a keď ich zabijeme do posledného udalosť bude do 15 minút a celá Zem oslobodená. Zatiaľ však treba vydržať a musíte každý deň meditovať a ukotvovať svetlo na Zem podľa mnou daných pokynov. 

21. Rotschildovci sú padlí anjeli z hviezdneho systému Rigel v súhvezdí Orióna. 

V minulosti sa mnohí členovia kabaly pôvodom z Rigelu vzdali silám svetla, keď im bolo ukázané, že je svetlo silnejšie než temnota. Rigeliáni majú sklon prikloniť sa k tomu silnejšiemu a mnoho z nich, keď je zatknutých alebo keď je vystavených dostatočnej silnej opozícií nakoniec prejavia znaky úľavy, že sa našiel konečne niekto silný, kto zastavil ich činy. To je pre nich dôkazom, že je svetlo silnejšie, než temnota a začnú spolupracovať. 

Rasa Rigeliánov zostúpila z ducha do hmoty a skrze proces implantovania, ich napojenia na ducha je stále do určitej miery prítomný a veľa z nich bude schopných zostúpiť, akonáhle táto nočná mora duality skončí. Nie všetkým sa to podarí lebo väčšina z nich sa nechce zdať zla a temnoty. Nechcú prejsť na stranu svetla. A ani nechcú oľutovať svoje zločiny. Takí budú nie súdení ale priamo eskortovaní mimo Zem a hodení do Galaktického centrálneho slnka silami svetla kde budú reštruktualizovaní.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\šírenie\Otroctvo\3.jpg

 

22. Svet je plný nešťastníkov, ktorí sa robia, že sú šťastní. 

Sú to vlastne mŕtve duše, ktoré chodia po uliciach a nemajú nič. Večer idú spať a majú tam iba kostry. Pravé bohatstvo je vnútri v duši. Je to čisté svetlo. Ak človek v tele nenájde sám seba a neprebudí kontakt zo svojou dušou tak je lem mŕtva schránka a nikdy nebude mať pokoj a šťastie. Nepoznať vlastnú dušu a neprebudiť ju znamená nenájsť vnútorný kľud.

 

 

Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu. 

YouTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA
RuTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://rutube.ru/video/person/5098596/
a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky
http://www.necenzurovane.net

web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html
Tadesco
https://tadesco.cz
Třináct satanských pokrevních dynastií: Příčina tolika bídy a zla ve světě 1 díl
https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf
Třináct satanských pokrevních dynastií : Konec svobody národů se blíží 2.díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf   PRINT RSS
             
Hlavná stránka