Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Nevyvrátiteľné dôkazy genocídy na oblohe. Pozerajte sa čo na nás striekajú

Väčšina ľudí na celej Zemi vôbec nevie, že nad našimi hlavami páchajú na oblohe genocídu proti ľudstvu. Všetci nevedomí veria iba tomu čo vysielajú média. Myslia si teda, že počasie je vždy práve také aké je, a že to robí príroda. Ak si vypočujú správy počasia už sú uvedení do omylu. Sú v tom, že teraz ich čaká také či onaké počasie. Neraz som videl ľudí pri vzájomných rozhovoroch o počasí. S ich nevedomých rozhovorov mi je zle. To čo si myslia o počasí a o tom čo sa deje to sa vôbec nedá počúvať. Tieto bezduché mŕtve telá bez duše si svojim chýbajúcim mozgom nevedia vysvetliť také javy, že prečo je z ničoho nič zima, teplo, búrka, hurikán, prečo padajú z ničoho nič krúpy veľké ako vajce ak ešte pred chvíľou bolo teplo a odrazu je zima. Ja osobne vždy zasahujem do toho a toto umelé počasie hrania sa chorých ľudí na Bohov likvidujem. Takže za nejaký malý okamžik sa búrka, hurikán, zima, krúpy a iné úkazy stratia a zas ako vždy tupé ovce nechápu ako je to možné. Tomu zodpovedá aj ich vyjadrovacia úroveň a ich stupeň vedomia čiže úroveň 0.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Nové foto\6.jpg

Títo naprogramovaní nevedomí nešťastníci sú obete vymývania mozgov a programovania ľudskej mysle cez systém, ktorý riadi chazarská satanistická mafia. Všetci ľudia veria len tomu čo média ukazujú. Nevedia, že tieto média riadia aj založili satanisti, ktorí týrajú a ovládajú ľudstvo už 26 000 rokov. Nevedia, že média slúžia na klamanie, zavádzanie a programovanie ľudstva. Všetko čo kedy média vysielali, hovorili, písali sú dezinformácie. Každá jedna vec. Toto ľudstvo vôbec nevie. Ako aj toto môžu vedieť ak sú naprogramovaní a uvedení do omylu v každej jednej veci, ktorú si kedy mysleli. Takto tupé masy oviec rozmýšľajú nie za seba a nie je to ich myslenie. Je to cudzie umelo vytvorené myslenie našich nepriateľov. V reále to značí, že masy ľudí na Zemi rozmýšľajú presne tak ako ich naučili rozmýšľať a robia len to čo im dovolia robiť. To sa týka celého života každého nevedomého človeka na Zemi. Pretože ľudia sa vyvíjajú len tak ako oni chcú a ako im dovolia. Rusko a Putin sú démonizovaní cez média, ktoré vlastnia a ovládajú sociopati, ktorí robia genocídy celej Zemi. Prečo ho asi tak démonizujú ? Pretože oni vlastnia média na celej Zemi a tým pádom klamú celý svet o všetkom ako aj o Rusku a Putinovi. Pretože Putin a Rusko sú jediná sila na Zemi, ktorá týchto ľudí likviduje a bráni celú Zem pred nimi ako aj nás všetkých z našimi rodinami.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Nové foto\5.jpg

Ako sa dá bojovať proti chemtrails?

Pokým títo ľudia nebudú zničení a popravení pred medzinárodným tribunálom za genocídy a zločiny proti ľudstvu na čom sa pracuje tak do vtedy každý jeden človek, ktorý má vlastný pud sebazáchovy musí nakúpiť veľa litrov octu a rozstrekovať ich každý deň cez tlakový rozprašovač z okna svojho domu. Ja osobne to robím každý deň. Stále dokupujem nový ocot. Nikdy sa mi nestane, že mám doma menej ako 40 až 60 litrov octu. Musím byť stále pripravený. Ocot je jediná substancia ako látka, ktorá dokáže zničiť a rozložiť tieto jedy. Ako sa ocot po striekaní dostáva hore na oblohu tak rozkladá všetky negatívne častice na subatomárne častice. Obloha sa začne otvárať aj ak je úplne tmavá, špinavá a zatiahnutá. Ocot nelikviduje len tieto jedy ale likviduje aj HARP teda elektromagnetické žiarenie. Vďaka HARP dokážu satanisti účinne tieto čiary na oblohe spájať a premiestňovať tam kam potrebujú. Tak isto cez HARP dokážu vlniť vzduch a vytvárať týmto ionizovaním vlny. Len kvôli tomu vyzerá obloha ako keby sa niekto na ňu vyvracal. Sú v nej rôzne diery, vlny a zárezy. Toto nemá nič spoločné s prírodou ani s oblakmi. Tupé naprogramované ovce sú však aj tak hluché a slepé. Nepozerajú sa hore na oblohu. Jediné kam sa pozerajú je do blba, do mobilu, tabletu. To je jediné čo tieto roboty vedia. Ten kto má úroveň 0 žije len živočíšne a to : jesť, spať, prežiť, ukájať sa sexuálne a iné nepozná. Satanisti každý deň robia prelety cez mestá. Ako prvé hneď od rána striekajú odspodu. Aby zatienili Slnko od rána. Nevedomí ľudia nechápu nič z týchto javov a nechajú sa klamať alebo odradiť väčšinou platenými trollmi na internete. Ak niekto prebudený šíri na internete veci o tejto genocíde zvanej chemtrails tak napadnú každú debatu, každý článok aj každé video. Trollovia reagujú tak ako im kázali ľudia, ktorí ich za to platia. A väčšinou vždy napíšu tieto veci, aby odradili ľudí od pravdy:

Daj sa liečiť.
Si chorý.
Sú to sprostosti.
Ty tomu aj veríš?
Bludy
Aký matroš berieš?
Aké tabletky užívaš?
Máš dobrého psychiatria?
Daj sa liečiť.
Sú to konšpirácie.
Vy tomu aj vôbec veríte?
Sú to kondenzačné čiary od obyčajných lietadiel čo lietajú s ľudmi.

Troll má za úlohu len jedno. Za každú cenu vyvolať dojem, že je to neexistujúci jav. Majú za úlohu odradiť každého človeka, ktorý tomu začne veriť. Toho sa boja. Lebo je na Zemi stále viac miliónov ľudí čo tomu veria, čo tomu chápu a čo proti tomu bojujú. Toho sa satanistické elity boja lebo nás je veľa a ich málo. Všetkým chorým plateným trollom ale aj sionistom odkazujem jednu vec. Klamať môžete len chorých ľudí ako ste Vy sami a tupé naprogramované ovce ale nás prebudených neoklamete nikdy v živote. Všetci normálni ľudia ak by sa len troška začali o tieto veci zaujímať by zistili toto:

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Nové foto\chemtrails-switzerland1-672x336.jpg

Môžete aj celé dni bývať na letisku a pozorovať lietadlá čo prilietajú aj čo odlietajú a za celý život neuvidíte jediné lietadlo čo robí čiary, Reč je čisto o letoch s ľuďmi čo lietajú na dovolenky. X krát som letel a nikdy som nevidel a ani nikdy neuvidím žiadne čiary za naším lietadlom. Tak isto každý kto letí a ešte si to nahráva vie o čom hovorím. Ak si ľudia zistia koridory letov nad svojim štátom ale aj nad svojím vlastným mestom tak zistia presný počet letov, ktoré nad ich mestom za daný deň letia. A prídete na tieto veci:

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Nové foto\What+Are+Chemtrails_+-+The+Toxic+Warfare+in+the+Sky.jpg

1. Nad mestom letia za deň stovky letov čo striekajú jedy. Celá obloha je z toho čierna, špinavá, šedá a rýchlo sa po týchto letoch kde striekajú tieto jedy mení počasie.

2. Tieto lietadlá letia mimo koridor lietadiel čo letia na dovolenky s ľuďmi. Tieto lietadlá si letia kade chcú, kde chcú a v takom počte v akom chcú a kľudne aj vedľa seba, voči sebe krížom krážom.

3. Tieto lietadlá lietajú veľa krát úplne dole hlavou aj úplne hore hlavou. Nie tak ako letí bežné lietadlo s ľuďmi. Pri bežnom lietadle musí 10-12 minút času prejsť dokým sa dostane hore. Preto hore hlavou ani dole hlavou lietadlo s ľuďmi nikdy a to opakujem nikdy neuvidíte.

4. Tieto lietadlá nie len križujú ale robia veľa krát aj veľmi čudné otáčky, zrazu sa otočia, letia oblúkmi a vytvárajú rôzne obrazce, s ktorých sa za nejaké časové obdobie začne s úplne čistej oblohy vytvárať závoj a hrubá clona.

5. Kondenzačné čiary už obyčajné lietadlá vôbec desaťročia nerobia.

6. Ak Vás zas chcú ak sa nedáte odbiť oklamať, že je globálne otepľovanie a že  musia nás chrániť pred Slnkom. To je ich poistka ako to síce priznať ale zvaliť to na Slnko. To je tak isto podvod a my všetci to vieme. Putin to vie a vedia to aj vedci ako tí dobrí aj tí zlí.

7. Smejem sa tomu ako sú to kondenzačné čiary čo nám tvrdia naschvál aj keď oni sami vedia, čo to naozaj je, a že nás zabíjajú. Chcel by som vidieť lietadlo s ľuďmi na dovolenku ako letí kade nemá a to oproti pri sebe x iných lietadiel súčasne. A to ešte hore aj dole hlavami a rôznymi chorými oblúkmi. Aby to nebolo všetko ešte aby akože tieto už aj tak bizardné zvrátené tvrdenia, že sú to kondenzačné čiary tak aby tieto kondenzačné čiary ostali na oblohe celé hodiny a aby menili počasie celej krajine z ničoho nič.

8., Stačí si dať urobiť testy na ťažké kovy a nájdete tam všetci: ortuť, kadmium, hliník, kobalt, stroncium, bárium a iné. A dávky budú tisíc násobne zvýšené. To istí nájdete v pôde, na stromoch, vo vode.

9, Umierajú nám zvieratá, včely, ryby, vtáky, rastliny a všetci v sebe majú to isté zloženie jedov.

Takže žiadna bytosť z radu sionistov nemá na to, aby mňa človeka, ktorý sa považujem za jedného z najmúdrejších ľudí na Zemi, aby ste ma mohli klamať a manipulovať ako to robíte sprostému národu alebo ma nejako zhodiť vo filozofickej debate. Pretože na Zemi taký človek nežije čo mňa môže dať dole v myslení. Takže čisto teoreticky ak by som bol v debate v televízii alebo nejakej diskusnej relácii alebo show ako to zažil x krát Tibor Rostas a proti nemu sionisti sedeli teda chorí ľudia a hádali sa tam sním a snažili sa ho zhodiť a vysmiať sa jeho tvrdeniam. Tak celý národ múdrych prebudených ľudí by videl ako by som s Vami vytrel podlahu a ani by ste si nepípli vy zhnité duše. Lebo ak ja spustím svoje rečnícke schopnosti som neporaziteľný a nezastaviteľný. Idem ako AK 47 jedna rana za druhou. Nemáte vo svojich radoch nikoho a ani ste nikdy nemali čo mňa dá dole v myslení. Sionisti vy už budete pre túto planétu pasé. Vás koniec sa blíži. Vy to viete ja to viem, Putin to vie tak na čo sa budeme ešte hrať ?

Najlepšíe linky aké sú na chemtrails:

Clánky:

Chemtrails páchajú na nás masovú genocídu – návod ako môžete bojovať za svoje životy a vzoprieť sa Iluminátom. Byť v EU je podpísanie zmluvy z diablom.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g6.html
Striekajú nad našimi hlavami postreky smrti. Elita satanistických sociopatov robí túto masovú genocídu na celom svete. Najkomplexnejšie ucelené dielo o NWO, CHEMTRAILS, HARP- e a všetkých skrytých ich zločinoch.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g95.html
Youtube:

Genocída planéty Zem - Realita klimatického inžinierstva a ako to robia

https://www.youtube.com/watch?v=sl0pHtkdk0Q

Genocída na oblohe. Pozerajte sa hore na oblohu čo na nás striekajú a ako ovládajú počasie

https://www.youtube.com/watch?v=OA2QWK5axSc

Ako robia genocídu Chemtrails na oblohe pristihnutý pri čine

https://www.youtube.com/watch?v=DI7hdyWaqZQ

Striekajú nad našimi hlavami postreky smrti Elita satanistov robí masovú genocídu

https://www.youtube.com/watch?v=kl5N1wSgHcA

Inžinier leteckej technológie prehovoril ako inštaloval zariadenia na chemtrails do lietadiel

https://rutube.ru/video/503b8f4254baafcdde52db498b2224c1/?pl_type=user&pl_id=5098596

Proč jsme pořád nemocní ? Chemtrails jsou smrť

https://rutube.ru/video/c9945e55b05a70407d2b7c8ab4627b7b/?pl_type=user&pl_id=5098596

Chemtrails skytá genocída na oblohe - striekajú na nás karcinogéne jedy

https://rutube.ru/video/6915bb66b193baa05022555227bd7d6d/?pl_type=user&pl_id=5098596

Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu. 

YouTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

RuTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://rutube.ru/video/person/5098596/

a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky
http://www.necenzurovane.net

web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html
Tadesco
https://tadesco.cz
Třináct satanských pokrevních dynastií: Příčina tolika bídy a zla ve světě 1 díl
https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf
Třináct satanských pokrevních dynastií : Konec svobody národů se blíží 2.díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf   PRINT RSS
             
Hlavná stránka