Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Jezuiti sú spoluzodpovední za holokaust. Obete venovali entite Moloch. Hitler sa vymkol spod kontroly Rotschildovcom aj čiernej šľachte

https://www.youtube.com/watch?v=o6bukvQQFVs

V prvom rade si treba uvedomiť jednu základnú vec. Akýkoľvek nevedomý človek žijúci v nevedomosti ovládaný médiami a sotisfikovaným  satanistickým systémom od narodenia do seba nasáva všetko možné len nie pravdu o skutočných dejinách sveta. Na toto a podobné témy som popísal desiatky článkov, v ktorých vysvetľujem ako to na tejto Zemi chodí. Takže ak akýkoľvek nevedomý jednotlivec takto vychovaný masírovaný bludmi od narodenia až do smrti tieto fakty nikdy nepočul netreba sa čudovať, že sa týmto informáciám vysmieva.

Teraz kladiem kľúčovú otázku pre všetkých ľudí aj tých čo tieto veci vedia aj pre tých nevedomých otrokov naprogramovaných robotov bez vlastnej duše a mysle. Kde sa v miliardách ľudí berie tá istota, že práve vám niekto bude ukazovať skutočnú pravdu a informovať o každom kroku, ktorý sa naozaj vo svete deje? Kde beriete vy nevedomí ľudia  istoty, že každý deň ak sadáte pred svoje televízie práve vám idú ukazovať skutočnú pravdu? Kde sa vo vás berie  istota, že ak každý deň kupujete noviny a tlač, že práve tam sa dočítate pravdu?  Ja človek prebudený a odpojený od tohto systému sa len smejem na tom ako každý deň vidím otrokov v MHD ako si listujú noviny. Ako mladí ľudia ale hlavne starí zdegenerovaní seniori listujú v novinách o dušu a hypnotizujú každé písmenko očami. Mysliac si vo svojej mysli, že oni sú práve tí vyvolení, ktorí sa dozvedajú pravdu a že práve oni sú tí, ktorí vedia všetko čo sa vo svete deje. Tieto stavy chorej mysle to je skutočný obraz toho ako éterický Archóni programujú ľudí do stavu tranzu kedy potlačujú vlastnú dušu a veria všetkým cudzím programom, ktoré im vkladajú do mysle. Tomu sa hovorí zapúzdrená duša. Potlačovať svoju dušu a vlastné myslenie ba naopak veriť slepo všetkému cudziemu čo nepochádza z našej mysle a z nášho presvedčenia. Takto sú na našej planéte Zem vychovaní primitívni bezduchí otroci, ktorí nemyslia sami za seba, a ktorí nekladú žiadne otázky. Takýchto mutantov presne potrebujú ľudia, ktorí ovládajú túto planétu.


Aby som viac nezdržiaval idem už priamo k veci a  k pointe, ktorú mám v nadpise článku.
Jezuiti ovládajú Vatikán a vždy ho riadili od prvých chvíľ. Oni ho zakladali aj ho riadili. Inštitúcia zvaná celému svetu pod názvom Vatikán je jeden veľký kolosálny podvod. Podľa môjho názoru Vatikán je najväčší podvod aký sa kedy na tejto Zemi za milióny rokov stal. Obyčajní otroci žijúci v nevedomosti sú tak silno naprogramovaní, že absolútne netušia čo  Vatikán je. Presnejšie povedané kto za ním stojí a kto ho ovláda. Tak isto nevedia na aký účel Vatikán vznikol. Náboženstvá sú tak isto jeden veľký podvod ako aj celá viera, ktorá sa tam praktikuje. Všetko je to jeden bordel a smrdí to satanizmom. Aby ľudia tupé ovce, ktoré bľačia a robia mééééééééééééééé priamo nevideli satanizmus tak celú vieru a všetky náboženstvá aj s dogmami a ideológiami zakuklili a schovali. Volá sa to zakuklený satanizmus.

Je riadený centrálne ale tak skryto, aby sa neprezradil a aby nevytrčal z davu.  Jezuiti sú vojsko slúžiace čiernej šľachte z Ríma teda inkarnovaným archónom. Archóni prepadli Zem pred 26 000 rokmi a zmenili stav planéty aj celý vývoj ľudstva na Zemi. Urobili z planéty otrockú planétu s karanténou. Vytvorili umelé programy na kontrolu mysle ľudstva. Sú to viacstupňové programy, ktoré sa na Zemi hrubo zakorenili. Celé ľudstvo je nie len naprogramované a nasilu indoktrínované ale je znásilnené. Znásilnili slobodnú vôľu všetkých ľudí na Zemi. Naprogramovali ich myseľ a zdrogovali každého kto žije. Zdrogovať ľudí sa dá viacerými spôsobmi. Najprv ľudstvu podhodiť falošné informácie o stave Zemie o vesmíre, o Bohu, o duši. Potom ľudstvu prevrátiť celé dejiny hore nohami. Všetko vymazať, všetko umlčať a zatajiť. Takto sa ľudstvo začne vyvíjať opačným smerom vplyvom nevedomosti. Z nevedomosti vlastne vyplývajú všetky nesprávne kroky aj činy, ktoré ľudia robia. Vedú sa tak hádky, bojuje ľudské ego a pýcha. Vedú sa vojny, vraždí sa, klame sa. kradne sa, znásilňuje sa, uchyľuje sa, oddáva sa hriechom, závislostiam ako alkohol, drogy, tabak, cigarety, porno, hazard. Toto všetko vymenované a oveľa viac zariadila na Zem čierna šľachta a ich armáda jezuiti. Jezuuti sú sociopati. Nemajú s Bohom absolútne nič spoločné ani s láskou. Tak ako v každom nimi umelo vytvorenom náboženstve, hnutí, sekte, ideológií sa stane čo? Predsa každá z týchto nimi vytvorená skaza si nájde ľudí, ktorí skočia na niečo z toho čo oni vymýšľajú. Znamená to v reáli to, že dobrí ľudia z radu bežných ľudí sa začnú zaoberať tým čo vidia na Zemi, začnú sa tým zaoberať, začnú to vyznávať a začnú sa stým spájať a stotožňovať. Z toho jasne a logicky vyplýva iba jediné. Na Zemi sú miliardy ľudí od seba násilne a umelo rozdelených. Takto každý tábor vyznáva niečo iné a ľudia si nemajú šancu spolu rozumieť.

Kam smerujem? Ukážem Vám príklad na rodine. Zoberme si príklad rodinu kde ja mama, otec, babka, dedko, súrodenci. Akože žijú všetci v jednom rodinnom dome. Všetci by sa mali milovať a ctiť. Tak by to malo byť správne a mali by spolu vychádzať a vo všetkom si rozumieť. Opak býva pravdou. Je len málo rodín kde si rozumejú a kde spolu vychádzajú a kde majú rovnaké myslenie. Aká je však príčina týchto javov? Deje sa totiž presne to, že každý človek je individuálna bytosť a neopakovateľná. Každý počas života ako sa vyvíja vidí v akom svete žije. Tak isto vidí čo všetko existuje. Láka teda každého niečo iné a každý vidí na výber rôzne smery a rôzne učenia. Kto však stojí za týmto všetkým? Predsa páni Zeme a to čierna šľachta, skupina chiméra a ich armáda jezuiti. Oni vymýšľajú pre ľudí všetko čo na Zemi poznáme. Takto každý člen rodiny skočí na niečo iné a tak vznikne medzi členmi rodiny neprekonateľný myšlienkový rozdiel. Ak myšlienkový tak rozdielny v ideológiách. My ľudia nepotrebujem milióny blbostí aby sme sa od seba rozdelili  na nekonečné množstvo častí. Potrebujeme len jedno. Milovať sa a ctiť. Držať sa len jednej náuky a žiadne inej. Tá by mala byť spoločná pre celé ľudstvo. Tá náuka je zákon jednoty alebo zákon jedného. Ten jeden je živý Boh ako zdroj čistého svetla a čistej lásky. Ak by sa každá bytosť na Zemi učila len toto a nič iné tak by nebolo možné aby sme si nerozumeli. Nepomôže Vám ani žiť s vlastnou rodinou ak je každý iný v myslení a názoroch. Ak je každý zástancom niečoho odlišného. Hlavne ako to nie je dobré pre ľudstvo a pravdy v tom niet. Ja si tieto veci necucám z prstu ale je to realita a skutočný obraz sveta, ktorý sa tu na Zemi deje. Je to iba zrkadlenie toho čo my ľudia vytvárame a toho čo od svojho detstva pozorujeme. Vrátim sa však k našej rodine ako príklad. Mama akože je luteránka. Zoberie si ateistu. Babka bude dajme tomu sfanatizovaná katolíčka. Z chlapca sa stane PC expert, maniak do PC hier, vymetač barov, a neskôr  ho zlákajú rady sionistov ako zlákali Kisku. Jeho sestra bude z nich neutrálna a jediná normálna. Jediná, ktorá má rozum a vidí pravdu a dokáže ju chápať. Ona sa začne venovať láske, svetlu a Bohu. Preto, že každý je iný nedokážu sa okrem obyčajných rečí na ničom inom zhodnúť. Ako až ďaleko to môže zájsť v rodinách to netreba asi nikomu z nás hovoriť viac ako je nutné. Lebo každý z nás dobre vidí, že ani vlastná rodina Vám nerozumie a Vy nerozumiete vlastným členom rodiny. Ja sa však pýtam ak nám takto rozdelili rodiny tak ako chcete chápať, milovať a ctiť zvyšok sveta? Dobre vieme, že rodiny sa neznášajú, bijú, hádajú, okrádajú, hádajú sa a súdia o pozemky, o rodinné veci po zosnulých a robia kopu iných veci veľmi zlých a negatívnych. Toto všetko nám robia satanisti ako som x krát spomínal čierna šľachta, skupina chimera a jezuiti na čele s Vatikánom.

Vedú vojnu proti celej Zemi a proti ľudstvu. My v tej vojne stále sme a nikdy tá vojna neskončila. Sprostých ľudí klamú, že je mier a demokracia ale to je blud kolosálnych rozmerov. Ja sa však pýtam a adresujem túto výzvu celému svetu aký je mier a demokracia ak sa deje toto na Zemi?

Výsledok diela jezuitov
https://en.wikipedia.org/wiki/Jesuits_and_Nazi_Germany

Jesuits and Nazi Germany

Ak vládnu byrokracia a peniaze? Ak sú stále vojny v jednom kuse? Ak sú otrávené potraviny? Ak na nás každý deň striekajú jedy na oblohe zvané chemtrails? Ak zvyšok sveta je umelo a násilne nahnaný do chudoby? Ak klamú cez média ľudstvo do nášho narodenia až do našej smrti? Ak sa rodiny bijú,  hádajú, nemajú radi? Ak existujú štáty kde ženy týrajú a majú ich za otroka, za slúžku, za menej než psa, za lacnú matrac a kurvu v jednom? Ak existujú štáty kde ľudí popravia za pravdu a za to, že ukážu pravdu ako je ich vládca tyran? Ak po celom svete existuje vláda? Každý normálny človek dobre vie, že vláda v každom štáte už len z toho slova vláda jasne vidieť, že nám niekto vládne a my sme úbohé obete sociopatov. Ak sú štáty kde je hladomor zámerne vytvorený a platia sa po Zemi bezvládne zničené, utrápené telíčka ľudí ako dospelých tak aj detí, ktorí majú ledva 15 kg a nevidia skoro nikdy vodu a jedlo? Toto má byť sloboda na Zemi? Toto je akože mier? Toto je láska? Toto je demokracia? Možno je to demokracia ale len pre vyšinutých temných satanistických sociopatov ale nie pre nás ľudstvo. Toto zlo musí skončiť a aj skončí., Toto sa dozvie celý svet.

 Stalin bol jezuita a jedna z najtemnejších postáv Ruských dejín. Stalin a Hitler obaja pracovali pre rovnakého pána a tým bol čierny pápež vrchný generál Jezuitov tej doby generál Ledochowski. On organizoval aj s jezuitmi holokaust židov. Jezuiti spáchali aj všetky ostatné genocídy na Zemi.   https://en.wikipedia.org/wiki/Wlodimir_Ledóchowski
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Pope_and_MussoliniThe Pope and Mussolini: The Secret History of Pius XI and the Rise of Fascism in Europe

http://jesuitinquisition.blogspot.com/2016/02/joseph-stalin-was-born-into-prominent.html

 Joseph Stalin was a Jesuit

Joseph Stalin was born into a prominent Catholic family in Gori, Georgia. His father was a priest and his mother was a devout Catholic. Stalin was educated by Capuchin priests as a boy, and would later be accepted into Tiflis Seminary, a Jesuit institution.

Kto však jezuiti naozaj sú a akí sú to padlí démoni to sa dozviete všetci na Zemi a nikto tomu nezabráni. Predstavitelia  mnohých rás vstúpili do karantény pred mnohými životmi a vydržali bojovať. Na strane Svetla, väčšina pracovníkov Svetla prišla z Plejád a zo Síria. Veľa bojovníkov Svetla pochádza z Antaresu a Arcturu. Väčšina predstaviteľov Dračích rodín pochádza z pozitívnej frakcie Drakoniánskej rasy. Veľa členov Hnutia Odporu a pozitívnej armády má Andromédský pôvod. Na strane temna, Rothschildovci  prišli z Oriónu. Rockefellerovci, Bushovci, Iluminátske  frakcie prišli  z negatívnej frakcie Drakoniánskej rasy. Islamský štát a Blackwater Academia žoldnieri majú  Reptiliánský pôvod. Jezuiti a rodiny temnej čiernej šľachty prišli z negatívnej Andromédskej frakcie.

Obety ľudstva Satanovi

Veľa ľudí sa pýta či môžem uviesť nejakých  drakoniánov v telách ľudí. Nech sa páči tu ich máte. Hillary Clinton, Bill Clinton, Rockefellerovci, Angela Merkel, Mario Draghi, Cheney, Rumsfeld, Henry Kissinger. Shinzo Abe.

Prebudení ľudia sa pýtajú moc veľa vecí. Napríklad sa pýtajú na Piccasa. Príslušníci Kabaly kupovali umelecká diela Picassa. Väčšina umenia z 70 a 80 rokov boli ovládané Rockefellerovcami a Rothschildovcami. Dnes sú umelecké diela cenené veľmi vysoko, aby Kabala mohla tie transakcie používať pre pranie špinavých peňazí. Taktiež sa ľudia pýtajú aký je človek Dimitrij Medvedev v Rusku. On patrí k Putinovi a pracuje pre svetlo a proti kabale. .

Sú tu aj iné otázky ako: to či sú jezuiti to isté čo maltézski rytieri.
Nie tak úplne. Maltézski rytieri sú ako vojenský okultný spolok, ktorý slúži ako prostriedok pre jezuitov k prevedeniu obchodov a pre kontakty s iluminátmi.

Bieda, zúbožený stav človeka a  tyrania dielo jezuitov

 

Čierna šľachta inkarnovaní archóni a jezuiti sú na vrchole pyramídy. Vtedy ak budú odstránení naša Zem bude silami svetla po ich likvidácii do 15 minút oslobodená.

Myslím si, že ľudia by mali vedieť aj to, že Vatikán spoluvlastní FED prostredníctvom tisícov malých firiem. Je to ako sieť malých firiem všade po celom svete. Sú veľmi rozvinutí v Strednej Amerike, Južnej Amerike, v Afrike. Malé spoločnosti sú úplne pod kontrolou jezuitov a vďaka tejto vzájomnej prepojenosti týchto spoločností jezuiti sú vlastne týmito kto vlastní FED a nie sú to Rotschildovci ako si myslia nevedomí ľudia. Jezuti sú a vždy boli vysoko nad Rotschildovcami. Takže Rotschildovci vždy museli ako ich verné psy počúvať všetky ich príkazy. Veľmi sa boja a vždy sa báli jezuitov.

Prvými hráčmi sú jezuiti. Väčšina ľudí vôbec nepozná ich skutočnú moc a dosah a čo všetko kontrolujú. Oni kontrolujú  tzv. chazarskú mafiu. Oni majú  pod palcom všetky  tieto organizácie.

A za jezuitmi máte rodiny Archónov.  Sú to staré rodové línie, ktoré  prišli   pred dávnou dobou z galaxie Andromedy a inkarnujú sa v istých vybraných rodinách hlavne v Európe v Ríme. Oni vládnu jezuitom, ktorí vládnu Iluminátom A za nimi sú interdimenzionálne mimozemské bytosti a skupina Chimera. 

Pokiaľ ide o Reptiliánov, Drakoniánov tak väčšina už  bola odstránená takže nemajú  už moc vplyvu  na planetárnu situáciu. Plné odhalenie pre ľudstvo sa nám dostane až v čase udalosti. Nie je možné dostať sa zatiaľ k plnému odhaleniu dokým sú média v rukách temných síl a pokým je Zem ešte stále v karanténe podmínovaná topletovými bombami čo je antihmota.

Veľa  sa zatiaľ hovorí o čiastočnom odhalení, ale myslím, že o tom nemá cenu hovoriť.. Čiastočné  odhalenie budeme mať v dobe pred udalosťou. A samozrejme, po udalosti budeme mať absolútne a plné odhalenie.  

Vtedy ak svetelné sily  získajú  kontrolu nad médiami všetko sa vypustí. Všetko sa vysvetlí. Vysvetlí  sa čo sa deje na Zemi a kto nám to robí a tak sa opona otvorí a budú ľudstvu odhalení.V posledných rokoch  sa zmenšil počet dračích a reptiliánských síl najmenej o 95%. 

Ešte je potrebné vysvetliť  niečo o jezuitskej sieti. Jezuiti tu sieť budovali skoro 500 rokov.  Sieť bola hotová so všetkými  špiónmi, agentmi, ktorí boli všade infiltrovaní. Vo vládach, vo všetkých  tajných organizáciách. Expandovali západný finančný systém. Oni tu boli už pred Rotschildovcami. Oni Rotschildcov ovládali a stále aj ovládajú. Pred Rotschilldovcami  ovládali finanční systém oni. V 18. storočí sa infiltrovali k slobodomurárom. Infiltrovali sa ku všetkým tajným iluminátskym organizáciám  pred 200 a viac rokmi. Takže majú všade svojich  agentov a cez nich ťahajú za nite.

Je to veľmi malá skupina  cca 15 000 jezuitov a z nich je v sieti 5 - 10%. Zvyšok sú normálni lúdia, ktorí praktikujú svoju vieru  a nemajú ani potuchy o tom, že na vrchole je tieňová  organizácia sociopatov a masových vrahov vyznávajúcich Luciferianizmus. A tých  povedzme 1 000 aktívnych   jezuitských agentov  môže  byť ľahko  ovládaných  malou skupinkou archónov, ktorá ich iba ťahá za nitky, pretože archónska sieť je ešte staršia Je tu po tisíce rokov a samozrejme , že je to staršia sieť, ktorá má viac skúseností. Môže  ovládať takto novšie siete veľmi ľahko, pretože má veľa  skúseností  a veľa  vedomostí o tom ako kontrolovať  a ovládať.  Majú  všetko  čo sa  ovládania mysle týka. Vedia všetko čo človek o tom môže vedieť. Takže to využívajú k svojmu prospechu. 

Tých TOP 1000 jezuitov  to tvrdé jadro je zapojených  do vecí  ako  je rituálne satanistické obetovanie detí a dospelých ľudí. Sú to Luciferiáni a uctievači  čierneho slnka. Sú to vyšinuté temné entity, ktoré robia genocídy svetu.

Elity  Vatikánu aj zaplatení radoví kňazi  sa spájajú so  satanskými rituálmi. Vatikán sa spája s praním droh Talianskej mafie Camora, Ndranheta, aj Kolumbijským drogovým kartelom ale aj Jakuze v Japonsku. Otrávil ľudom potraviny pretože vlastní všetky koncerny na svete ako aj ten potravinársky. Otrávilo aj oblohu kde striekajú každý deň jedy na naše hlavy a obloha je plná čiar a nenormálnych umelých útvarov, ktoré sú umelé a každý normálny človek to vidí. Každý vidí ako manipulujú cez technológie aj HARP počasím. USA neoznačené lietadlá na nás všetkých tieto jedy striekajú a volá sa to chemtrails. Vatikán nakradol cez týchto ľudí, ktorí ho ovládajú  500 triliárd dolárov a  tony zlata. Vatikán stál za  kolonizovaním všetkých kontinenty s množstvom vrážd. Nasilu robil z ľudí kresťanov pod vyhrážkami smrti. Lúpil majetky týchto štátov aj ich vodcov aj kráľov. Tak isto kradol nerastné suroviny týmto štátom na celom svete. Vatikán pálil a mučil ľudí v stredoveku. Múdrych ľudí likvidoval a nazýval ich bosorákmi a čarodejnicami. Dnes robí to isté a ľudí zabíja inak cez výzvedné služby ako MOSSAD, CIA, FBI a iné. Nie je ťažké takto prísť k takým peniazom. A na koniec Vatikán cez jezuitov spolu vlastní aj  FED v USA kde si od roku 1913 tlačia na stroji neobmedzené množstvo dolárov na čierno. Stvoril a financovali Islamský štát a to všetko je dielo jezuitov tých TOP v hierarchii. 

 

Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu. 

YouTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA
RuTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://rutube.ru/video/person/5098596/
a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky
http://www.necenzurovane.net

web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html
Tadesco
https://tadesco.cz
Třináct satanských pokrevních dynastií: Příčina tolika bídy a zla ve světě 1 díl
https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf
Třináct satanských pokrevních dynastií : Konec svobody národů se blíží 2.díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka