Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dôkazy proti chazarskej satanistickej mafii sú tak obludné, že to znesú len najsilnejší ľudia. Ich genocídne zločiny sú nekonečné. 
Chazarská satanistická mafia je skrytá sila, ktorá ovláda celú Zem a robí všetky genocídy proti ľudstvu aké sa na Zemi kedy stali. Títo sociopati vyznávajúci satana obetujú ľudí aj malé deti pri krvavých rituáloch. Tieto isté choré hybridy sú tou silou, ktorá uvrhla celé ľudstvo do finančného aj duševného otroctva. 

Tá istá sila je silou, ktorá vlastní skoro všetky média sveta čím dosiahli, že kompletne celé ľudstvo okrem prebudených ľudí čo proti ním bojujú je uvrhnuté do totálnej duševnej slepoty a nevedomosti zároveň.Tieto zhnité duše plné tmy určujú čo sa učí v školách. Oni vymazali celé dejiny a všetko prekrútili.

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g21_image002.jpg

Ak takto vyrastie každý človek z dieťaťa a od malého veku od narodenia je oklamaný úplne vo všetkom tak to značí, že jeho život sa vyvíja temným smerom. Takto je človek vedený do záhuby úplne po celý svoj život až do svojej smrti. Ako inak sa to dá nazvať ak nie, že ľudstvo ma celý svoj život zničený? To je duševná a fyzická genocída pretože človek nevie vôbec nič skutočné o Zemi, o dejinách, o samom sebe, o vesmíre, o zdraví. Na základe dezinformácii tápa človek do smrti v tme a je izolovaný od pravdy.

Je uvrhnutý do kolobehu klamstiev čím sa s neho stáva poslušný odovzdaný otrok, ktorému neostáva nič iné ako robiť toto: Držať hubu a krok. Podriadiť sa systému. Nevyčnievať s rady. Nepriečiť sa autoritám. Celý život sa do smrti musí človek naháňať za tým aby prežil a musí žiť v strachu. Odovzdaný napospas temnej sile, ktorá je neviditeľná ale aj napriek tomu formuje celý jeho život od narodenia do smrti. Tá sila sa volá chazarská satanistická mafia. Tá sila určuje ako sa vyvíja každý ľudský život. Tá sila určuje čo si myslíme a ako máme myslieť. Tá sila určuje trendy, mení štáty a ich rozlohu kedy sa im zachce. Tá sila ovláda každý štát a všetkých politikov. Vyhráža sa každému štátu vyhodením do vzduchu jadrovými, plazmatickými a nukleárnymi bombami. Každý štát a každá vláda im musí platiť aby nevyhodili naše štáty do vzduchu. Za to aby sme prežili naše štáty musia platiť miliardy eur. Presne tam sa stráca každé euro, ktoré naše štáty zarobia. Naši politici zo strachu plnia čokoľvek si títo sociopati pomyslia. Naše vlády nás zo strachu zapredali ale aj sami seba a nechali nás napospas milosti a nemilosti. Naše vlády dovolili zo strachu, aby na nás boli páchané genocídy cez duševnú ako : média a školstvo, zvrátenosti, porno, drogy, alkohol, cigarety, pedofília, LGBTI. Až po fyzickú genocídu ako : otrávený vzduch jedmi Chemtrails, manipulácia počasia cez HARP a chemtrails, otrávené všetky potraviny jedmi, ktoré ničia a rozkladajú mozog, srdce, krv, celý imunitný systém. Skracujú život, spôsobujú poruchy, rakoviny, hnilobný proces, rozklad buniek ako aj ich bujnenie, nadváhu, parkinsonovu chorobu, alzhaimera, leukémiu, DNU a nakoniec smrť, 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\11081325_1428156860813001_4861278424568189199_n.jpg

Naše vlády naši vlastní ľudia nás nechali zabíjať a likvidovať odo dňa kedy sa narodíme až do dňa čo opustíme telo čo my voláme smrť. Ale toto na tejto Zemi to nie je život. To nie je smrť. Smrť je vtedy ak by niekto zomrel sám od seba na starobu a prirodzene. Toto čo sa deje na Zemi je týranie celého ľudstva. Sme len zvieratá s výbehom, na ktorých sa robia pokusy a tie zvieratá dochnú predčasne a to úplne všetky. My kapeme ak muchy a stále to trvá a nikdy to neskončilo. Celý náš život je zbytočný lebo my nežijeme. My pracujeme nie na seba a nie preto aby sme prežili ale robíme na satanských sociopatov. Robíme im otrokov. Sme bio-roboti naprogramovaný od narodenia ich umelo vytvoreným programom aby sme si mysleli iba to čo oni chcú aby sme si mysleli. A robíme len to čo nám oni dovolia. Všetko čo robíme vo svojom živote sú choré veci a úplne zbytočné. Od toho čo sa učíme v škole, čo robíme, kde pracujeme, čím sa zaoberáme. Nehovoriac o tom, že každá jedna myšlienka, ktorú máme pokiaľ nie sme prebudený nie je naša vlastná ale pochádza od nich. Oni a nikto iný dáva všetky veci do obehu. Od názorov, myšlienok, filmov, relácií, seriálov, televíznych novín, kníh, časopisov, náboženstiev, ideológií. Oni a nikto iný môže za všetky vojny a genocídy, ktoré sa na Zemi ľudstvu stali. Oni a nikto iný nás uvrhol do zúfalstva, biedy, strachu, paniky, násilností, vojen. Zariadili nám finančné otroctvo. Aby nie ak vlastnia všetky banky na Zemi a tlačia si peniaze na čierno. Toto je výsmech Bohu a nie len jemu ale celému vesmíru aj zvieratám a prírode. Oni sú tá sila, ktorá sa volá zákon a sami seba postavili nad ten zákon. Ak príde sprostá polícia v totálnej nevedomosti naprogramovaná ako všetci ľudia na Zemi a vy niečo urobíte tak prvé čo polícia ako taký bio-robot ako taký verklík povie: V mene zákona pôjdete s nami. Pane alebo pani ste podozrivý zo spáchania zločinu a porušili ste zákon taký a taký. Ale sami v skutočnosti tieto duševné kaliky a títo otroci nevedia aký v skutočnosti je to zákon a kto ten zákon naozaj je. Kto za tým zákonom stojí. Myslíte, si že prečo asi tak každý na Zemi musí byť poslušný a nesmie sa priečiť systému? Aký je to systém? Systém, ktorý tvoria a ovládajú kto? Pedofilní satanskí sociopati. My ich nikdy nevidíme naživo. Nevieme o nich. Ale cítime a vieme, že nejaká sila tu na Zemi nám všetkým ničí životy a zabíja nás. Tá sila nás likviduje a robí s nás otrokov.

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g127_image008.jpg

Ovláda nás hneď ako sa narodíme a musíme plniť jej príkazy a to ako máme myslieť, ako sa máme vyvíjať, ako sa máme obliekať, čím sa máme zaoberať. Ak by toto všetko polícia ovládala myslíte, že by plnila tie príkazy? Išla by sama proti svojim rodinám? Proti svojmu národu? Proti vlastnej krvi? Však nevedomá polícia ide sama proti sebe. Dôvod prečo to nevedia je jasný. Tak ako každý je od narodenia programovaný a je mu vymývaný mozog. Je pred ním všetko utajené a to čo sa mu dáva do obehu sú neškodné choré primitívne k ničomu neslúžiace informácie kde je všetko dezinformácia. Ak takto človek žije je jasné, že vidí svet presne tak ako oni chcú aby ho videl. Nás čo pravdu vieme je stále menšina aj napriek tomu tá väčšina žije v totálnej propagande, ktorá sa nedá nazvať inak ako iluzórny falošný svet kde každá kniha v školách, na univerzitách je dezinformácia. To isté platí o médiách a o všetkých nimi umelo vytvorených náboženstvách. Však náboženstvá vytvorili len preto aby ich mohli používať ako zámienku a výhovorku s odkazom na Boha kde sa isté sily posadnuté rituálnym vraždením a obetovaním ľudí schovávajú za svetlo, za lásku a za Boha pričom oni robia opak. Genocídy sú toho jasným dôkazom. To už nie je genocída ale likvidácia Zeme ako celku. Náboženstvá vytvorili v rovnaký čas a ľudstvu ich podhodili umelo ak psom tak isto ako nám podhadzujú úplne všetko čo sa na tejto Zemi deje. Všetky náboženstvá sú nimi navrhnuté tak aby si protirečili. A oni ich úmyselne rozložili po Zemi na rôzne kontinenty len preto aby sa ľudstvo od seba rozdelilo a aby nemohlo nájsť spoločnú reč, ktorá by ich zničila a tou rečou sa nazýva totálne zjednotenie ľudstva proti sile, ktorá sa volá chazarská pedofilná satanistická mafia, vyznávajúca padlých démonov robiac ľudské krvavé obete archónom ako Bál, Moloch, Belial, Satan, Lucifer, Belzebub a rodinám čiernej šľachty čo sú tak isto archóni ale v tele človeka inkarnovaný, kde ide hlavne o rodiny: Massimo, Farnese, Chigi, Colonese, Aldobranini, Medici.

http://ltvfye.blogspot.com/2018/03/massimo-mafia-of-london.html 

Tieto hnusné skazené temné hybridy plné zla, skazenosti, nenávisti sú úzko prepojené s Vatikánom, ktorý ovládajú a vlastnia cez jezuitov TOP silné jadro jezuitov s názvom Kruh 9 brány. Toto jadro jezuitov ovláda Vatikán a plní príkazy čiernej šľachty. Kruh 9 brány je okultná satanistická sekta, ktoré zabíja rituálne masovo celý svet genocídami. Robia to aj po kusoch kde unesú deti a ľudí s celého sveta. Na nich sa následne odbavujú, majú s nimi sex ak zo živými tak v bezvedomí ako aj po smrti. Pália ich zaživa, pijú ich krv, režú im kusy mäsa za živa, ktoré jedia, pijú ich krv, jedia ich oči, ich orgány, ich mozog, pijú ich telesné tekutiny okrem krvi aj moč a hormóny ako aj žľazy a sekréty. Napichávajú ľudí na kôl, pečú ich za živa na grile, púšťajú do nich elektrický prúd, sypú im soľ do rán, amputujú im časti tela za živa a smejú sa im pritom do tváre, unesené ženy tehotné tým vyrežú za živa plod a ak v agónii umiera tak jej pred očami jej dieťa ako plod zjedia. To isté robia ženám, že im zjedia dieťa zaživa od mesiaca do 5 rokov a žena to vidí naživo. Alebo odrežú hlavu ich dieťaťu a hodia ju na ženu alebo ju na ňu prilepia. Je to obludné ale toto čo tu je vymenované je nič. Je to len ružová záhrada proti tomu čo naozaj robia a kde ešte len začínajú ich zvrátenosti. Tie sú tak obludných rozmerov, že väčšina ľudstva by to neprežila len tým, že by čelila pravde čo s nami ľudstvom naozaj robia ak by sa malo napísať všetko a zdokumentovať. 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g127_image006.jpg

Títo sociopati sú tou silou, ktorá zmasakrovala 100 miliónov ľudí v Rusku cez ich armádu boľševikov plniacich príkazy ich satanských pánov. Je to tá istá sila čo dala židov do koncentračných táborov a do plynu spolu aj z cigáňmi a Nemeckým obyvateľstvom. Tá istá sila dala vyhubiť cez 1 milión Arménskych ľudí a pod falošnou vlajkou to hodili na Osmanské Turecko. Tá istá sila vyhodila jadrovú elektráreň Černobyl v Ukrajine do vzduchu v roku 1986. Tá istá sila vyhodila do vzduchu aj jadrovú elektráreň Fukušimu v Japonsku v roku 2011. Japonsko nechcelo poslúchať týchto vyšinutých vrahov besniacich po ľudskej krvi a nechcelo plniť ich príkazy. Japonsko chcelo aby sa ich národ vyvíjal sám podľa seba a aby ich ľud bol slobodný. Za to, že videli svoj vývoj inak ako im títo hybridi chceli nanútiť tak Japonsko zato zaplatili najvyššiu daň. Chazarská mafia dala telefonát Japonskej vláde ako aj stretnutia naživo cez ich ľudí a dali im priame výhražné ultimátum, ktoré znelo od slova do slova takto: Počúvajte pozorne viac to opakovať už nebudeme. Zaplatíte nám 20 miliárd dolárov na drevo za to, že vás nevyhodíme do vzduchu. Zaplatíte za to, že vás a celý národ necháme žiť. Japonská elita  odmietala s tým, že sa neboja a veria, že to nejak prežijú. Nahrávky ako aj všetky priame dôkazy ich zločinov sú uschované hnutím odporu, Putinom, alianciou Zeme, spoločnosťou bieleho draka. ako aj SSP čo je tajný vesmírny program po anglicky secret space program.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\A!A­renie\Kiska\eDzy7lJxM58.jpg

Tieto vymenované organizácie ako aj Putin úspešne bojujú a likvidujú chazarskú mafiu a len pretože oni existujú vy všetci ešte žijete a dýchate vzduch aj keď je už otrávený ale žijete. Ste všetci zbavení súkromia a slobody. Vyvíjate sa v totálnej izolovanosti od pravdy ale stále žijete. Všetci ľudia dostali výbeh ako zviera, aby sa na oko mohol človek akože pohybovať po Zemi a mať prácu, mať akože koníčky, mať vzdelanie, môže ísť na dovolenku. Ale to je všetko čo môže a čo mu je dovolené. To nie je sloboda. Nikdy na Zemi nebola pokým oni žijú a sú u moci. Každý človek ak sa narodí je len číslo a je evidovaný, sú na neho vystavené papiere, preukazy, čipy. Každý je obmedzený tým ak sa narodí. Vtedy je pod kontrolou elít sociopatov. Ich systém každého ovláda a izoluje od pravdy. Každý musí dávať do hlavy informácie, v ktorých nie je pravda ani láska ani šťastie. Každý musí proti svojej vôli absolvovať všetko čo sa na Zemi deje až do svojej smrti. Tápajúc v tme a v duševnom aj fyzickom otroctve kde ho držia v strachu, v klame, zúfalstve, beznádeji. Zároveň aj v chorobách a v závislostiach všetkého možného druhu pretože okamžite ak sa narodíte na tento svet pichnú do vášho tela ťažké jedy a kovy, ktoré majú názov vakcína. Prečo asi tak? Lebo lekári ako všetci ľudia prešli tým istým vývojom ako my všetci a sú totálne a slepo poslušný a naprogramovaný a veria každej vete, každému slovu čo systém má v obehu. Ale nikto z nich ako z obyčajných ľudí netuší kto ten systém naozaj riadi a kto za ním naozaj je. Všetci ľudia sú už ovce a tak silno naprogramované, že realita je mimo nich. Nevidia, nepočujú, netušia. Nechcú vidieť a nechcú počuť ani tušiť. Už nerozmýšľajú ale sú ovládaní programami. Tie programy sú už tak silné, že človek prestáva mať dušu a vlastné svedomie. Prestáva mať vlastné myslenie. Prestáva mať vlastné ciele a vlastné túžby. On jednoducho nežije už svoj život ale žije život robota, ktorý nevie kto ho ovláda. Plní len príkazy a normy. Nemá spojenie s Bohom ani vlastnou dušou. To je okultný dôvod prečo človek ak počuje niečo čo systém neučí a neukazuje nechápe a je to mimo jeho koncept chápania a fungovania. Preto a len preto každý človek na Zemi, lekári, policajti, sudcovia, politici, vedci, žiaci, učitelia, veriaci, vojaci, bankári, úradníci  a iný presne týmto naprogramovaním držiac sa zubami nechtami matrixu systému, v ktorom žijú sú poslušný otroci plniac všetky pokyny bez vlastného úsudku. Bez vzdoru, bez otázok. Preto každý v nevedomosti žijúci človek na Zemi je nepriateľ celého sveta, nás všetkých ale aj svoj vlastný nepriateľ. A to z toho dôvodu, že všetci otroci v programe matrixu udržujú tento program a túto genocídu v pohybe a dávajú jej silu a hlavne svoju životnú energiu.

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g127_image020.gif

Ono totiž platí jedno pravidlo. Ak dôjde šťava stroj prestane fungovať. Túto genocídu udržuje každý človek na Zemi, ktorý svojou nevedomosťou netuší čo činí. Nevedomosť je totiž základ všetkého zla na Zemi ako aj príčinou všetkých genocíd. Ak by sa malo definovať slovo nevedomosť aj inak tak nevedomosť je nedostatok pochopenia. Z neho vznikajú všetky chybné kroky a každý z nich je vždy iba negatívny. Takže zároveň je nevedomosť choroba a choroba je živná pôda pre baktérie. Tie v tomto prípade likvidujú celého človeka a robia s neho nie človeka ale zdegenerovanú bezvládnu kaliku. Masa mäsa bez duše. Mäso čo len tak chodí kade tade a nevie čo robí.  Takto sa človek mení na bio robota a hybrida v jednom. Zoombie čo plní bez rozmýšľania príkazy. Takto dosiahli to, že všetci nevedomí si škodia zároveň a každý škodí inak po svojom. Tomu sa hovorí nesúlad, chaos, panika. Všetko možné len nie láska, len nie mier, len nie harmónia. A ešte tu ide niekto s ľudstva robiť totálnych debilov a hlásať nám cez ich média, že žijeme v slobode, a v totálnom pokroku? Ak sa deje totálna genocída proti ľudstvu a stále trvá?

Ukončím to tým, že vymenované sily, ktoré chazarskú mafiu zabijú a ukončia s tohto sveta sú tak silné, že každý kto žije, každá vláda, každý štát dostanú všetky priame a silné dôkazy o všetkom čo sa tu na Zemi deje a nik na Zemi žiadna sila tomu nezabráni. Vlády štátov ako aj Slovenska sa pod Zem prepadnú od hanby a strachu ak ich národy uvidia čo s nami robili chazari a ako nás ak psov týmto hybridom od strachu zapredali, aby nás oni následne mohli týrať, mučiť, zabíjať, likvidovať a donekonečna zotročovať a vyšťaviť z energie. V Roku 2001 urobila táto zhnitá satanská hybridná bagáž jednu veľkú chybu a tou bolo vyhodenie mrakodrapov do vzduchu čo celý svet pozná ako 11. september. Detonácia budov trhavinami kde celému svetu na drzovku s výsmechom odvysielali, že tam narazili lietadlá. A ešte to zhodili na islám a Arabské štáty, aby chazari pseudo-židia mohli poštvať celý svet navzájom proti sebe, aby sme sa povraždili medzi sebou islamisti so židmi, kresťanmi. Aby ľudstvo zatiahli do totálnej apokalyptickej vojny a genocídy kde by dosiahli totálnu nadvládu a nový svetový poriadok zvaný NWO. V tom by už človek nemal ani ten výbeh čo má dnes. Mal by v tele viac čipov a v mozgu nasraté doslova a do písmena. Ale tým 11. septembrom si spečatili chazari vlastnú genocídu a neostane s nich na Zemi ani jediný. Budú prenasledovaní a zabíjaní čo sa deje každý deň a neostane po nich na Zemi o malú chvíľu už ani jediná stopa. Do roku 2025 sa zmení Zem po ich odchode až natoľko, že Zem bude vyzerať presne tak isto futuristicky ako nám ukazujú vo filmoch Star Trek. Všetci ľudia na Zemi budú môcť žiť nesmrteľne a budú mať taký raj aký si nikto teraz nedokáže vôbec predstaviť. Nič iné ako láska a pravda nebudú ani už potom poznať. Internet je jednou zo síl, ktorá tak isto zabije a aj zabíja týchto satanistov. Oni sú tak silno chorí, že až teraz vidia, že internet ich likviduje a ľudia tam šíria o nich všetky dôkazy. 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g17_image004.jpg

Ešte skôr ako ukončím toto dielo chcem, aby ľudstvo vedelo, že sily svetla dosiahli takú prevahu nad satanistami, že oni už plačú od strachu a chcú utiecť s tejto planéty do vesmíru zo svojimi technológiami mimozemskými ale to sa im už nikdy nepodarí pretože Zem je oslobodzovaná silami svetla v podobe Galaktickej konfederácie a ľudstvo bude v totálnom šoku a zistí, že nie len izolovanosť od pravdy nám zariadili ale aj izolovanosť od našich bratov a sestier z vesmíru, ktorí sú nám odjakživa naklonení. Nebyť ich zásahov tak táto Zem už dávno neexistuje. Je pomerne hračkou držať ľudstvo v nevedomosti ak genocídny sociopati vlastnia média a oni vyučujú čo sa učíme. Skutočný dôvod prečo sa zlo na Zemi dialo a trvá do dnes a nikto mu nezabránil je okultný teda skrytý dôvod. Ten je taký, že našu Zem prepadli viac krát temné sily ale presne pred 26 000 rokmi bol prepad teda invázia tak silná, že celú Zem izolovali od okolitého vesmíru a nie len Zem ale celú našu slnečnú sústavu. Celú Zem podmínovali hore aj dole vo výške od Zemi 13 km antihmotou. Ide o topletové a strangetové bomby. Je to fúzia ťažkých kvarkov hmoty kde ide o TOP anti TOP kvarky. Ktoré ak sa za istých podmienok spustia tak Zem a vesmír BUM BUM. Nastane výbuch, ktorý vyvinie 6 biliónov kelvina. Takže my všetci celé ľudstvo sme nie len otroci a pokusné králiky a cvičné opice ale aj rukojemníci a celá Zem je uvrhnutá do otrockej karantény. Práve sme vo fáze kedy sa tieto bomby silami svetla pomaly ale isto likvidujú a ak bude po poslednej nastane totálny útok našich bratov z vesmíru a celá Zem bude potom raj lásky a slobody. Budeme môcť lietať po celom vesmíre. Až vtedy uvidíme a pocítime čo značí pravá sloboda a čo značí pravé poznanie a pravda. Ale ak ten deň o chvíľu príde a on je blízko tak vtedy títo satanisti budú ...... a neostane po nich nič. Všetko čo kedy urobili bude časom vymazané z našej pamäti. Ale zatiaľ pokým sa ľudstvo bude spamätávať  a Zem meniť tak sa bude vv školách učiť pravda a tam bude patriť aj to ako tieto vyšinuté bytosti týrali celú Zem a iné časti vesmíru okrem nás.

 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/obr/97a.jpg

Vyšla kniha o ich všetkých zločinoch a radím ju každému kúpiť pokým je to ešte možné. To je už znak toho, že oni už neudržia ani svoj moč a nie ešte moc inak by už tá kniha dávno neexistovala a nie to ešte ,aby sa predávala a svedčila o ich všetkých obludných zločinoch a aby prebúdzala masy ľudí. Preto milovaní bratia a sestry šup do obchodov a nech máte knihu doma čím skôr. Učte svoje rodiny o tom čo viete, čo ovládate a čo sa ešte len dozviete. Takto zmeníme náš svet a vy budete tomu tak isto nápomocný.

Kniha sa volá : Můj otec byl MIB

https://www.martinus.sk/?uItem=462853&ppcbee-adtext-variant=CAT-esoterie-2&gclid=EAIaIQobChMI-v2i-5bR5QIVmNxRCh0lQAD5EAAYAiAAEgJCxPD_BwE

 

Kopírujem originálne znenie kde je výpis toho čo kniha v sebe obsahuje a stále je to len polovica toho čo sa v nej nachádza. Je tam všetko. Táto kniha  mení svet a je začiatok ich konca.

Kniha pojednává (nejen) o těchto mimořádně zajímavých otázkách:

Žijí mimozemšťané na Zemi již miliony let?

Jakou roli hráli Chazaři, co je prapůvodem Baalova kultu a Babylonského bratrstva a jak vnímali první křesťané Ježíše Krista?

Jsou jezuité a příslušníci italských rodin černé šlechty mocnější než Rothschildové a Rockefellerové?

Čím se zabývají ultratajné projekty stínové vlády?

Kdo jsou Nordici a Drakoniáni?

Existovaly na Antarktidě německé základny a jsou tam dodnes?

Vlastní Vatikán důkazy o starobylých vysoce rozvinutých civilizacích a o přítomnosti mimozemských ras na Zemi?

Žili dříve na Zemi obři a existují o tom důkazy?

Je Měsíc umělé těleso?

Co se skutečně odehrávalo v rámci misí Apollo?

Jak je to s návratem nebeského tělesa Nibiru a božstev Anunnaki a kdo jsou tajní bohové iluminátů?

Existují přístroje, které nahlížejí do budoucnosti?

Funguje již déle než šedesát let tajný vesmírný program se základnami po celé Sluneční soustavě, který je pod kontrolou tajných německých společností a členů SS?

Jsou po celé Galaxii rozmístěny vstupní portály, jimiž je možné cestovat?

Prožíváme v současnosti zvýšení frekvencí v naší části Galaxie?

Pomáhají nám příznivě naklonění mimozemšťané s pokročilými technologiemi v tom, abychom tyto změny šťastně přečkali a aby se Země definitivně osvobodila od vlády temných sil?

Lze cestovat v čase?

Co je cestovatelům v čase známo o minulosti a budoucnosti Země?

 

A na samý koniec sú ľudstvu uvedené všetky najsilnejšie linky o zločinoch satanistov a Vatikánu. Tieto závažné zločiny prebudia celý svet a zmení to raz a navždy vaše životy. Pretože prebudenie značí ich urýchlený koniec.

Chazarská satanistická mafia mučí, znásilňuje deti a robí satanské krvavé rituály

https://www.youtube.com/watch?v=On15MadV5sA 

Zločiny iluminátov proti ľudskosti a satanistické obetovanie ľudí budú potrestané trestom smrti

https://www.youtube.com/watch?v=Ir9xR-xWzcs 

Tajné informácie čo sa práve deje na Zemi proti chazarskej satanistickej mafii

https://www.youtube.com/watch?v=XZJNlOFqk9g 

Blížia sa veľké zmeny na Zemi a lepší život po likvidácii iluminátov

https://www.youtube.com/watch?v=ufC36oFLdb4 

Všetky finančné a vojnové zločiny chazarskej satanistickej mafie odhalené

https://www.youtube.com/watch?v=ifwZ9PWRd6M 

Cez Americkú vládu a ich politikov nám vládnu satanistickí pedofili, ktorí robia rituálne orgie a kanibalizmus

https://www.youtube.com/watch?v=mgRokPE-eb8 

Šokujúce plné odhalenie od majstra Putina pre celý svet o zločinoch iluminátov CZ.titulky

https://www.youtube.com/watch?v=shxYL8Ijp3o 

Pizza Gate - satanistické obetovania ľudí rodín : Clinton, Bush. Rotschild, Rockefeller

https://www.youtube.com/watch?v=2UV_ZGkvPl8 

Anonymous odkaz iluminátom- Rockefeller jeden zo sluhov NWO padol, čo bude nasledovať

https://www.youtube.com/watch?v=IGn7ICkYoFM 

SODOMA - satanské elity nakazili celý svet zvrátenosťami čím rozvracajú rodinu a hodnoty

https://www.youtube.com/watch?v=q0ss3SbLkts 

Nevyvrátiteľné dôkazy genocídy na oblohe. Počúvajte čo na nás striekajú

https://www.youtube.com/watch?v=fUsXPRU5GIU 

Rotshildovský Sionizmus a ich zločiny odhalené - David Icke

https://www.youtube.com/watch?v=m0FSqvYMjNQ 

Satanistický pedofilný pápež František odstavený od moci. Rituálne obetovanie detí vo Vatikáne.

https://www.youtube.com/watch?v=og7L-2mcqUU 
Pápež František unikol pred zatknutím za rituálne satanistické obetovania

https://www.youtube.com/watch?v=_LRFaQ75ksE 
Vatikánsky pedofilný kruh, obchody s deťmi, masové hroby, satanizmus

https://www.youtube.com/watch?v=a1sPH2osmkk 

Väzenská otrocká planéta Zem - skutočná zatajená pravda

https://www.youtube.com/watch?v=9t6HrNzkK4k 
Výzva a posledná varovná výstraha pracovníkom Facebooku na Slovensku ale aj v celom svete

https://www.youtube.com/watch?v=5XuvdBE1Ouc 

Veľká Tartária najväčší štát na Zemi zlikvidovaný temnými silami a vymazaný z histórie

https://www.youtube.com/watch?v=83cNTTm3Fqo 

Odkaz KĽDR celému svetu prečo nás chcú USA zničiť

https://www.youtube.com/watch?v=hRGGNEDranY 

Chemtrails skytá genocída na oblohe

https://www.youtube.com/watch?v=BvdRNPNrxO0 

Q plán na záchranu sveta od chazarskej satanistickej mafie zvanej ilumináti

https://www.youtube.com/watch?v=Z7RuN2HTgoo 

Víťazstvo Európy a ľudí nad elitami sociopatov - Josef Hrušovský

https://www.youtube.com/watch?v=eJAwTsrTcls 

Odkaz hercom robiacim štátny prevrat na námestí SNP v Bratislave ako aj Kiskovi a spol čo plnia ciele satanských elít USA

https://www.youtube.com/watch?v=xTVc255gLmo 

Genocída planéty Zem - Realita klimatického inžinierstva a ako to robia

https://www.youtube.com/watch?v=sl0pHtkdk0Q 

Vatikán katolícka cirkev v rukách jezuitov je genocídny teroristický stroj na zabíjanie

https://www.youtube.com/watch?v=F6XJ_KDI7Uo 

Odhalené veľké dezinformácie - Egypt a jeho dôkazy o falšovaní dejín planéty

https://www.youtube.com/watch?v=DxzklLrhxIM 

Všetci sme otroci dlhu Babylonského otroctva chazarskej mafie

https://www.youtube.com/watch?v=wvitmfr4gxk 

Prečo musel zomrieť Kadáfi a Líbya? Stáli chazarskej satanstickej mafii v ceste

https://www.youtube.com/watch?v=9q-gI3POX7s 

Nigel Farage dáva slovnú nakladačku prezidentovi EU

https://www.youtube.com/watch?v=I0IsTdLI5mE 

Odkaz všetkým ľudom, ktorí napomáhajú genocíde vedome alebo svojou nevedomosťou ako policajti

https://www.youtube.com/watch?v=pDkqjCqFaA0 

Jarosław Kaczyński- satanisti vyhodili do vzduchu lietadlo z Poľskou vládou a zabili mu brata Lecha

https://www.youtube.com/watch?v=Kn515wKu0CA 
Striekajú nad našimi hlavami postreky smrti. Elita satanistov robí masovú genocídu.

https://www.youtube.com/watch?v=kl5N1wSgHcA 


Všetky preložené články Benjamina Fulforda hovorcu spoločnosti bieleho draka, ktorá likviduje chazarskú mafiu nájdete tu:

https://tadesco.org/category/top-secret/benjamin-fulford/ 
 
Originálne články Benjamina Fulforda v anglickom jazyku

https://benjaminfulford.net    PRINT RSS

             
Hlavná stránka