Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Nežite z minulosti ani budúcnosti a zbavte sa strachu, ktorý je vírusom archónov 

Nežite z minulosti a ani myšlienok na ňu lebo vás zničia. Všetko čo sa odohralo vo vašom živote je nenávratne preč. Stalo sa to vám bolo to súčasťou vášho života ale ten čas už neexistuje. Ľudia majú tendenciu ničiť sami seba tým že žijú z minulosti alebo z budúcnosti.
Veľa vecí, ktoré sa odohrali v našom živote bolo veľmi zlých a bolestivých. Každý z nás ich nosí v sebe vo svojom podvedomí zafixované. Náš duch si ich pamätá. Postupom času sa tieto nepríjemné pocity a myšlienky vynárajú na povrch našej mysle a samotného človeka dobehnú. Ako to myslím, že ho dobehnú? Každý človek žije len v súčasnosti tu a teraz. Všetko čo bolo už nie je a to čo bude tak isto ešte nie je. Sú to neexistujúce časy a myslenie na tieto neexistujúce časy človeka oberajú o životnú energiu hlavne vtedy ak sa trápi a žije z týchto časov. Veľa ľudí o niečo prišlo v živote alebo zažili veľmi veľa zla. Robia zo seba obeť a ľutujú sami seba. Stále viac a viac sa ponárajú hlboko do týchto myšlienok a nechávajú sa týmito myšlienkami a pocitmi úplne ovládnuť. Stanú sa otrokmi vlastných myšlienok a neexistujúcich dejov a časov, ktoré už nie sú alebo ešte nie sú ako je to v prípade budúcnosti. Je iné ak sa tieto pocity a myšlienky vyskytnú len sporadicky a iné je ak sa to opakuje dennodenne. Každý človek, ktorý sa stane otrokom svojich myšlienok a týra sa vlastnou minulosťou a budúcnosťou si zničí svoje zdravie.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Nežiťe z minulosťi.jpg

 

Ten kto žije z minulosti a  stále sa tam vracia sa ocitá v bludnom kruhu, ktorý je tmavý ako nekonečný tunel alebo hlboký les.

 

Po duševnej stránke sa začnú vyskytovať problémy, ktoré prerastú až do ťažkých duševných porúch. Depresívne stavy a duševné poruchy naštartujú oslabenú imunitu organizmu, nechuť k životu a neakceptovanie skutočnosti. U niektorých jedincov sa toto všetko môže skončiť až samovraždou. Strach, smútok, obavy všetky tieto negatívne emócie nielen odvádzajú životnú energiu z nášho tela ale aj rozkladajú naše orgány. Každá negatívna emócia je samo spúšťacím mechanizmom pre rozklad jednotlivých orgánov. Týmto procesom treba urobiť rýchly koniec lebo potom môže biť už neskoro. Za všetkými negatívnymi emóciami, ktoré sa odohrávajú vo vašom vedomí sa spúšťa pomalý neviditeľný proces rozkladu jednotlivých orgánov. Každá emócia ma na starosti jednotlivý orgán v ľudskom tele. Ide hlavne o tieto emócie: strach, ľútosť, seba obviňovanie, výčitky svedomia, nenávisť, zlosť, závisť, obavy. Nemá zmysel dopodrobna rozvádzať ďalšie negatívne emócie ani rozoberať jednotlivé orgány, ktoré si ľudia oslabujú a ničia. Jediné čo je dôležité je ak už tieto emócie prejavujete, prevziať kontrolu nad vlastným životom a osudom. Len vy môžete zmeniť svoje zdravie a zabrániť tomu najhoršiemu a to je smrť a v lepšom prípade ťažké duševné poruchy a ťažko zničené zdravie. Každá myšlienka a emócia má svoje vibrácie. Celý vesmír sa skladá z vibrácií. Dokonca aj vaše telo je zhlukom vibrácií. Tento vesmír vznikol z lásky k človeku stvorený Bohom. Sú v ňom pravidlá a zákony nastavené našim stvoriteľom. Všetko vo vesmíre podlieha rovnakým zákonom. Ak je narušená rovnováha vo vesmíre a  energie idú iným  smerom ako je láska a dobro tak odozva nenechá na seba dlho čakať. Okamžite ako keď hodíte bumerang a on sa vráti sa začnú vo vašom živote diať zmeny k horšiemu. Táto nerovnováha neničí len samotného človeka ale aj vesmír, našu Zem a prírodu. Neexistuje jediný človek na svete a ani nikdy existovať nebude, ktorý by dokázal utiecť pred týmito zákonmi, ktoré sú dané. Ak mám vo všeobecnosti hovoriť za ľudstvo hlavne tú nevedomú časť ľudstva tak mi ľudia sa hráme na Bohov a každý z nich sám seba stavia na najvyšší stupeň dokonalosti. Pritom to tak nie je. Hovorí za nich len egocentrizmus a pýcha spojená s nevedomosťou.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Nežiťe z minulosti 2.jpg

Veľa ľudí sa mysľou vracia do časov, ktoré sú už dávno preč a  namiesto radosti im to prinesie len zúfalosť a  beznádejný stav, ktorý sa rozpadá ako starý dom, v  ktorom už roky nikto nebýva.

Veľmi často sa dejú na našej Zemi katastrofy v podobe zemetrasení, tajfúnov, pôvodní, požiarov, sucha a podobne. Naša Zem má v sebe život a vedomie taktiež ako ho máme my ľudia. Ak je táto nerovnováha narušená ľudským zlom tak Zem si vyberá daň v podobe týchto katastrof, aby sa ľudstvo spamätalo. Ľudia by už konečne mali pochopiť jednu vec a to je táto, že oni sú len maličký a úbohý tvor. Mali by si uvedomiť, že my neovládame vôbec nič ani vlastný život nemáme pod kontrolou a už vôbec nie túto Zem alebo vesmír. Ak sa stanú akékoľvek zo spomenutých katastrof tak človek nezmôže proti nim vôbec nič. Mali by sme sa to pokúsiť zmeniť čo najskôr. Aby sa tieto veci prestali diať existuje len jediná možnosť a to je ozdravovať našu planétu zmenou myslenia. Toto myslenie musí nastať úplne v každom človeku na tejto Zemi. Ak zmeníme myslenie prestaneme produkovať zlo a negatívne emócie tak ozdravíme nielen našu Zem ale ozdravíme aj vlastné telo a hlavne ozdravíme naše medzi ľudské vzťahy a celú spoločnosť. Táto spoločnosť je teraz veľmi chorá a potrebuje pomoc tak ako potrebuje pomoc naše telo a naša duša aby sme ich ozdravili. Iba blázon môže proti takémuto tvrdeniu niečo namietať pokiaľ to neskúsi. Ak by to každý z nás skúsil a aplikoval do svojho života tak by ľudstvo a celá planéta, celý vesmír pocítili rovnováhu, mier a lásku.

Všetko čo sa deje vo vesmíre má svoje vibrácie. Dokonca aj smrť sa dá merať a má svoje vibrácie. Rakovina má tiež svoje vibrácie a vlny na ktorých sa dá merať. Ak budeme tento vesmír preplňovať negatívnou energiou tak vibrácie budú vibrovať stále razantnejšie a budú namierené proti nám. Je to ako odraz v zrkadle. V zrkadle uvidíte len to čo sa pred neho postaví. Ak chcete vidieť láskavého, milujúceho človeka tak taký musíte presne biť inak tam uvidíte len zlého, nešťastného, nenávistného človeka. Presne takto to je aj zo šírením zla a negatívnych myšlienok ktoré do vesmíru vysielajú len to čo mi ľudia sami produkujeme.

Je potrebné aby sa čo najviac ľudí na svete prebudilo zo spánku totálnej duchovnej nevedomosti a aby precitli k pravému skutočnému poznaniu. Ak sa naši bratia a sestry prebudia a bude nás väčšina len vtedy sa dá niečo podniknúť k záchrane tohto sveta a našej krásnej Zemi. V prvom rade je našou svätou povinnosťou teda tých čo máme v sebe obsiahnuté poznanie, aby sme cieľavedome prebúdzali a učili našich bratov a sestry o veciach, ktorým zatiaľ nechápu a nemajú o nich ani najmenšiu predstavu.  Spoločne to môžeme dokázať a zachrániť túto Zem aj naše rodiny od utrpenia a skazy. Nemáme na čo čakať pretože náš život nám utečie pred očami ani sa nenazdáme.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka