Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Príčiny nevydarených manželstiev a zlých partnerských a medziľudských vzťahov Každý rozumný človek na tejto Zemi vie že všetci sme inía rozdielni. Rozdeľujú nás odlišné úrovne vedomia. Ak chcete nazvime to odlišné druhy myslenia. Jednoducho to je príčina prečo si ľudia robia zle, prečo sa neznášajú respektíve prečo si spolu nerozumejú. Tieto úrovne vedomia ľudí natoľko rozdeľujú, že nevydržia  ani spolu v jednej miestnosti. Takto vzniká antipatia a ľudská neznášanlivosť. Každý človek si hľadá spoločnosť, kolektívy, priateľov aj partnerov podľa svojej úrovni. Je to v celku normálny fakt ale problém je niekde úplne inde čo sa týka nevydarených vzťahov. Teraz uvediem konkrétny fakt, ktorý je jasným dôkazom. Nie je to môj výmysel ani to čo si myslím. Je to svetová štatistika, za ktorú hovorí jasne reč čísel a to je to, že každé druhé manželstvo na svete je rozvedené. Rozvedené, nešťastné, neúspešné nech to nazveme ako chceme ide o to, že dvaja ľudia sa k sebe vôbec nehodia. Partner sa nedá držať pri sebe nasilu len preto, že jeden z dvojice to chce. Nestačí ak jeden má rozum a druhý nie. Rozum musia mať obaja. Ako sa stane, že k takýmto štatistikám ktoré sú maximálne negatívne vôbec dochádza? Toto vysvetlenie má len jedinú príčinu a tú dokonale a doslovne vysvetlím.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Rozchod.jpg
Hádky sú súčasťou nevydarených vzťahov a  ak dvaja prídu nato, že k  sebe nepatria tak idú od seba.

Človek by si mal hľadať partnera podľa svojej úrovni, podľa hodnôt ktoré vyznáva sám, podľa vlastného charakteru a až v poslednom rade podľa tváre. Je samozrejmé, že vás musí druhá osoba sexuálne vzrušovať a musí tam prebehnúť iskra ako sa hovorí, musia sa vám zapaľovať lýtka. Krása však nie je všetko a už vôbec krásna tvár neznamená aj krásne hodnoty a charakter. Radšej treba poľaviť kúsok z krásy a mať pri sebe jedinečného človeka vo vašich očiach a pre vašu osobu najvhodnejšieho ako mať krásnu osobu a pritom vnútorne a duševne prázdnu. Osobu bez hodnôt, zvrátenú a vám maximálne nevyhovujúcu. Popísal som ako by to malo byť pri hľadaní partnera správne ale v skutočnosti sa toho skoro nikto na svete nedrží a práve preto máme na svete túto smutnú ale bohužiaľ pravdivú štatistiku o každom druhom rozvedenom manželstve.

Teraz popíšem ako to v skutočnosti pri hľadaní partnera vo svete chodí. Každý človek, česť výnimkám hľadá partnera pudovo. Ukájajú svoje sexuálne pudy a hľadajú si partnera len podľa krásy. Dokonca aj škaredší ľudia aj keď sami nie sú tvárou nič moc sa snažia mať čo najkrajšieho partnera. Nikto nechce zo svojich nárokov a požiadaviek znížiť. To čo by malo byť číslom jedna ako sú hodnoty a charakter to je u každého na poslednom mieste. Na prvom mieste je krása a príťažlivosť. Ak ide niekomu len o sexuálne pudy to je veľmi smutné. Dvaja ľudia sa takto vlastne zoznamujú len na základe toho, že to medzi nimi iskrí. Nedá sa byť s niekým kto sa nám nepáči to je tiež jasné ale to aký je ten druhý človek v skutočnosti to ani nikoho nezaujíma. Dvaja ľudia sa takto spoznajú a jediné o čo im ide je čo najskôr neostať sami a čo najskôr skončiť v posteli. To že sa ani nepoznajú to ich trápi najmenej. Nikdy nemôžeme vedieť aký je ten druhý za taký krátky čas. Nie je to možné a to už viacerých dôvodov.

Prvý dôvod je ten, že žiadna osoba sa neukáže v takom svetle v akom naozaj je. Čo to znamená? Predsa to, že na začiatku si dáva každý veľmi veľký pozor a dáva si záležať na tom aby neurobil žiadne chyby. Snaží sa zapôsobiť čo najviac ako sa dá na tú druhú osobu a to aj za cenu že nie je sám sebou. Nikto predsa na seba nepovie hneď na začiatku: ja som blázon, úchylný, zlý, agresívny, hádavý, nenávistný, netolerantný, nespoločenský, psychopat alebo problémový. Tieto javy začnete pozorovať ak ich niekto v sebe má až po dlhej dobe a to je až vtedy keď končí fáza dávania si pozor na chyby a fáza pretvarovania.
Vtedy býva väčšinou vo veľa prípadoch už neskoro a to preto, že ľudia majú v sebe zakorenenú jednu zlú vlastnosť a to je tá, že sa rýchlo zamilujú a vidia človeka takého ako ho spoznali. Ak je už niekto silno zamilovaný potom tieto javy a zlé správanie jednoducho začnú tolerovať a nechcú človeka len tak opustiť na počkanie. Nehovorím, že všetci sú rovnakí ale hrubá väčšina populácie ľudstva je taká, že ak odhalia tieto javy na človeku už v čase silnej zamilovanosti tak nechcú toho človeka stratiť ani tak. Snažia sa sami sebe nahovárať, že to je len výpadok toho druhého alebo skrat, že on taký určite nie je. Robia všetko preto aby ospravedlňovali činy toho druhého čo najviac.
Hlavne ženy majú v sebe aj keď nie všetky takú vlastnosť, že ak ich muž aj týra, bije, kope do nich, ponižuje ich, uráža, robí s nich len domácu slúžku a lacnú prostitútku aj tak ho milujú. Poznal som osobne pár prípadov takých žien a na svete je ich veľmi veľa.
Viac ako by sme si vedeli predstaviť. Tie čísla sú fakt smutné a hovoria jasnou rečou. Tieto veci sa dejú len z jedného dôvodu. Tieto ženy nemajú v sebe žiadnu sebaúctu a nechajú si zo sebou zametať a pošliapať svoju ľudskú dôstojnosť až na samé dno. Takéto ženy sú si sami strojcom svojho nešťastia. Nedokážu tomu urobiť rázny koniec, aby odišli od takého človeka keď ešte nie je neskoro. Bohužiaľ vo svete to chodí inak. Zájde to až tak ďaleko, že pud sebazáchovy sa úplne vytratí a úplná pošliapaná ľudská sebaúcta je v bode mrazu. Neprinesie to nikdy nič dobré. Presne takto sa budujú ľudské nešťastia a zničené ľudské životy. Takýmto spôsobom sa veľmi rýchlo rozkladá ľudská psychika a vznikajú nielen príčiny utrpenia ale aj veľmi vážne psychické a duševné poruchy. Nielen ženy trpia a majú zlých partnerov ale aj muži majú také ženy. V dnešnej dobe to nie je nič výnimočné, že sa nájdu taktiež aj veľmi zlé ženy ktoré trápia mužov. Nie vždy však musí ísť o formu agresie a násilností páchaného na partnerovi.

Existuje ešte jedna forma neúspechu týchto vzťahov a tá sa môže dostaviť aj napriek tomu, že by nešlo o páchané zlo na partnerovi. Ide o odlišné povahy, odlišnú úroveň a teda vyplýva z toho len jeden záver a to je ten, že dvaja ľudia sa k sebe absolútne nehodia.

Ako som už na začiatku tejto kapitoly spomenul ako začína vzťah tak vtedy tieto veci idú bokom. Ak by ľudia vychádzali z toho čo hovorím hneď od začiatku tak by nikdy nemohlo prísť ani k tomu, že tí čo k sebe nepatria, nehodia sa k sebe začnú spolu fungovať. Nečudujme sa teda že ak myslíme na začiatku spoznania sa pohlavnými orgánmi chýba nám to najpodstatnejšie a to je jasná myseľ. Namiesto hľadania hodnôt, charakteru a myslenia aké vyznávame my, hľadáme krásnu tvár, rýchlo zaplnené miesto v posteli. Preto kladiem všetkým takto rozmýšľajúcim ľudom, ktorí si takto zničili život otázku či nie je lepšie počkať radšej chvíľu celé si to premyslieť čo vlastne hľadáme ako potom po rokoch zistiť, že máme zničený život? Dopredu viem, že mnohý si po prečítaní tejto kapitoly budú trieskať hlavu o stenu aké je to ľahké vyhnúť sa zničenému životu. Uvedomia si, že za zničený život si sami zodpovedajú. Zažívajú iba to čo si svojou nevedomosťou spôsobili.
Lebo nikto iný nie je strojcom vášho šťastia len vy sami. Preto každému hovorím a to v akýchkoľvek aspektoch ľudského života, že vy ľudia zažívate len príčiny vlastného utrpenia. Zlikvidujte príčiny a dostaví sa úspech.

Vzťahy dvoch ľudí sú jedným veľkým mystériom pretože existuje niečo medzi dvoma ľuďmi a preto to záleží na obidvoch. Každý človek je svetom sám pre seba.  Je komplexom mystérií s dlhou minulosťou a nekonečnou budúcnosťou. Na začiatku sa dvaja ľudia stretávajú iba okrajovo. Ale časom ak  vzťah rastie, stáva sa intímny, bližší, stáva sa hlbší, potom veľmi pomaly sa stretávate vo svojich centrách čím myslím vo svojom vnútre. Keď sa stretávajú centrá, tomu sa hovorí láska. Pokiaľ sa stretávate iba okrajovo, tak toto je známosť: dotýkate sa človeka len zvonku na jeho hraniciach. Veľa krát sa stáva, že začnete nazývať svoju známosť láskou. Známosť nie je ešte láska ale veľa ľudí to nevie a mýlia si pojmy z pocitmi.
Láska je veľmi vzácna. Stretnúť sa z niekým v jeho centre znamená prejsť skrz svoje vlastné revolučné ja, pretože keď chcete niekoho stretnúť v jeho centre, budete musieť tomu druhému človeku dovoliť, aby sa aj on dotkol vášho centra. Budete sa musieť stať úplne zraniteľní a otvorený.
A to je presne to čo celú dobu v tejto kapitole hovorím, že na začiatku si dáva každý pozor a snaží sa nerobiť chyby a pretvarovať sa ako sa dá. Ak sa jeden otvorí a je zraniteľný tak druhý ho samozrejme automaticky zraní. Ak sa obidvaja otvoria vtedy vzniká pravá láska. Toto je veľmi zložitá vec a u každého je to individuálne. Preto je láska medzi dvoma pohlaviami tak nevyspytateľná a práve preto neexistuje ani jeden vzťah na zemi ktorý máte z hľadiska dlhodobého istý do smrti. Vzťahy sú ako lotéria. Môžete len veriť a dúfať nič iné vám ani neostáva.
Iné vzťahy ako partnerské a manželské sú aj rodinné a ešte také keď si vytvárate sami priateľov. Rodinu si nevyberiete ale partnera a priateľov áno. Preto si musíte dávať veľmi veľký pozor s kým sa spoznávate a koho si púšťate do svojej blízkosti ku telu. Ak si na začiatku nedávate pozor a otvárate sa dokorán tak ste zraniteľný. Všetky veci čo sú vo vás ukazujete a ten kto to s vami nemyslí dobre to okamžite a veľmi ľahko vašou pomocou využije.
Nie len manželstvá a partnerské vzťahy sú nevydarené ale taktiež aj kamarátske a rodinné. To všetko je len výsledok toho že ste si nesadli, že máte úplne odlišné povahy, rozdielne myslenie, názory a čo je hlavné rozdeľuje vás odlišná úroveň ak energetická tak aj vedomia.
Už je len na vás samotných čo očakávate od života a ako nasmerujete svoje kroky. Kto sa chce trápiť tak sa bude ak mu to nevadí a nedokáže s tým nič urobiť. A kto chce byť naozaj šťastný aj v partnerských aj medziľudských vzťahoch tak si bude stokrát rozmýšľať s kým sa dáva dokopy. Verte tomu, že len málo jedincov má takú vnútornú silu aby stým niečo dokázalo urobiť. Potom ak plynie čas máte nielen zničený partnerský život ale aj kamarátsky.

Nie je to nič príjemné na sklonku života si sám sebe povedať žil som z nesprávnou ženou a nemal som nikdy pravých priateľov. Priateľov môžete mať aj stovky ale nie kvantita je dôležitá ale kvalita. Naozaj pravých priateľov tých ktorý sú na život a na smrť tých je v živote veľmi málo a sú jedinečný. Pravý priateľ nie je nenávistný voči vám, nič nezávidí, nenadáva vám, neuráža vás, nezhadzuje, je pri vás aj v zlých aj dobrých časoch vášho života a hlavne čo je najdôležitejšie nie je falošný a nikdy vás nezradí.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Rozchod 2.jpg
Pri hádkach alebo rozchodoch trpia predovšetkým najviac deti. Oni ešte vôbec nechápu tento zložitý svet v akom žijeme.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka