Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Keď chceme bojovať musíme vedieť kto je náš nepriateľ. Nakoniec zistíme, že to je chazarská satanistická mafia Keď chceme bojovať musíme vedieť kto je náš nepriateľ. Aby sme ho porazili je potrebné poznať kto to je a aké sú jeho zbrane. Nepriateľa môžeme poraziť jeho vlastnými zbraňami. Skôr ako zistíme kto je náš nepriateľ musíme pochopiť, že doposiaľ sme si boli sami sebe najväčším nepriateľom.

Ak sa niekto opýta ako môžem byť sám sebe najväčším nepriateľom tak odpoveď je: áno môžem a to tak, že žijem v nevedomosti od narodenia a nechal som sa manipulovať verejnou mienkou, verejnými názormi, televíziou, novinami a robil som len to čo systém odo mňa chcel. Ak sa odrhnete od systému, v ktorom žijeme mi všetci a pôjdete svojou vlastnou cestou tak vtedy pochopíte, že všetko je inak ako vás učili, že všetko je inak ako vám bolo ukázané. Každý z nás bol a väčšina stále aj je závislá na systéme. Pýtate sa čo presne myslím tým systémom?
Systém nie sme my ani všetci ostatní. Systém je zavedenie určitých aspektov do verejného života, kultúrneho ale aj politického a zaviedli ho ľudia, ktorí sú pri moci, a ktorí ovládajú svet. Vždy od počiatku ľudstva existovali ľudia čo bažia po moci a čo chcú ovládať svet. Sú to ľudia, ktorí sa cítia byť bohmi. Sú bezbožní a egocentrickí. Z ľudí si chcú urobiť otrokov a tí im majú slepo a bezhranične slúžiť. Na to aby ľudia boli slepí a bezhranične slúžili musia byť pravidelne a stále manipulovaní, zavádzaní nepravdivými informáciami. Takýmto ľudom sa vytvorí zábava aby ich myseľ bola zaneprázdnená všetkými možnými nezmyselnými činnosťami a aby boli odvedení od skutočnej podstaty problému.
Ak je zamestnaná myseľ človeka zábavou tak človek ani nevie, že trpí a nestačí si uvedomovať, že mu uteká skutočná podstata života a tou je on sám. Uniká mu to, že skutočne nie je šťastný, že trpí a že tieto umelo vytvorené zábavy slúžia len na jeden účel a to je ten, aby bol ticho a nemohol sa búriť. Takto si človek vplyvom nevedomosti namýšľa, že je šťastný a vyžíva sa aj v takejto primitívne podsunutej zábave akú mu vytvorili mozgy skutočne psychopatických kreatúr, ktoré sa cítia byť bohmi. V každej epoche ľudstva čelíme zlu a nejakému systému vlády. Zlo je na  Zemi od nepamäti. Vystriedali sa tu rôzne civilizácie a boli tu zavedené rôzne systémy. Teraz však čelíme tomu najhoršiemu obdobiu. Je to obdobie technológie.
Pred 250 rokmi bola na svete jedna rodina Nemeckých židov, ktorí sa volajú Rotschildovci. Oni pochádzajú z Nemecka konkrétne z Frankfurtu. Banky a bankový systém už existoval aj pred nimi ale oni založili prvé banky na svete a celý ten bankársky systém, ktorý dnes poznáme. Ich rodina časom odišla do sveta a opustila Nemecko. Jedni umrú a narodia sa nový. Ale rodina ostáva tá istá ak sa rodina rozmnožuje a má potomkov. Vo svojej podstate ide stále o tú istú rodinu. Rotschildovci sa usadili v Amerike a založili banky aj tam. Takto začali vznikať prvé centrálne banky nie len v Amerike ale po celom svete. Ten kto vlastní banky má aj neskutočnú moc, rešpekt, silu a hlavne bohatstvo. Na tom by nebolo nič nenormálne pokiaľ takýto ľudia nezačnú páchať zlo a nezneužívajú túto moc. V ich prípade to zlo nemá konca a pokračuje až do dnes. Ako som spomenul rodina, ktorá sa rozmnožuje môže trvať veľmi dlhú dobu. Odovzdávali si z pokolenia na pokolenie svoje plány aj stratégiu, ktorú majú. V týchto cieľoch aj plánoch pokračujú tí Rotschildovci, ktorí žijú dnes. Nie je mojim cieľom opísať ich život podrobne len spomeniem to najdôležitejšie čo je potrebné vedieť.

Ten kto má moc má všetko. Oni do dnešného dňa majú pod kontrolou a v moci všetky centrálne banky na svete. Nevlastnia len Irán a Sýriu. Všetky ostatné štáty im podľahli a musia robiť to čo im diktujú.

Za normálnych okolností sa každý zdravý človek opýta otázku, ktorá je na mieste. Ako sa môže stať, že niekto si zoberie vašu centrálnu banku a rozkazuje cudziemu štátu? Ako to môžu politici každého štátu dovoliť a prečo tomu nedokážu zabrániť? Ako môže niekto určovať cudzím štátom čo majú robiť a starať sa do ich záujmov a politiky? Je na to jednoduchá odpoveď.
Ich rodina má neskutočnú moc, ktorá je v peniazoch. Peniaze kazia charakter a väčšina ľudí na svete sa dá kúpiť a nakaziť touto mocou. Odhaduje sa, že vlastnia okolo 241 biliónov dolárov. Skoro polovica všetkých peňazí, ktoré sú v obehu na svete je ich majetkom. Každým dňom sa ich majetok zvyšuje čo je aj ich cieľom. Dokonca majú takú drzosť, že si tlačia každý mesiac okolo 85 miliárd dolárov z ničoho.
Ak by bežný človek tlačil peniaze tak je v base okamžite. Oni vzhľadom na svoju moc v base nie sú do dnes. Teraz si treba uvedomiť jednu zásadnú a dôležitú vec. Uvediem konkrétne príklady, aby nevzniklo nedorozumenie. Ja som biely ak myslím rasu. Dajme tomu, že by som bol veľmi zlý človek a týral by som ľudí, dával zabíjať, kradol by som, ovplyvňoval by som politikov, ničil by som ekonomiky štátov, mal by som na svedomí genocídy a všetky vojny, ktoré sa odohrali za posledných 250 rokov. Nemyslím len svoju osobu lebo je jasné, že človek 250 rokov nežije. Myslím seba, svojich predkov aj potomkov ale stále je reč o mne a mojej rodine. Všetci by sme boli to isté. Bieli Európania, katolíci. Teraz kladiem zásadnú otázku. Môžu za správanie mojej rodiny všetci bieli katolíci na celom svete? Nie nemôžu lebo s tým nič nemajú. Tu prichádza presne ten bod kedy si treba vysvetliť jednu zásadnú vec. Rotschidovci sú židia a o ich činoch a tom čo všetko majú na svedomí vie veľmi veľa ľudí na svete. Kvôli tomu jednoducho bez rozmýšľania títo ľudia čo to vedia povedia, aby umreli všetci židia na svete, nech skapú a nech vybuchne aj celý Izrael. Preto je na mieste, aby som povedal, že ostatní židia, ktorí sú obyčajní občania, nemajú s tým vôbec nič a nemôžu za to čo táto rodina robí. Bežný žid je len obyčajný človek, ktorý má starosti s tým, aby prežil a žije normálny život. Zlí ľudia sa nájdu všade. V každom štáte a v každej rase. Zlí sú aj Aziati, aj Američania, aj Európania, aj Austrálčania a nakoniec aj Afričania. Neznamená to však, že zlo pácha každý. Preto kategoricky odmietam vyvolávať takéto nenávistné reči o židoch aké títo nahnevaní a pobúrení ľudia vyvolávajú keď im je známe čo rodina Rotschidovcov má na svedomí.  Ja byť na ich mieste tak by som označil konkrétnych vinníkov a neoznačil by som všetkých židov, ktorí existujú na svete. Nevyriekol by som ortieľ smrti nad všetkými. Taktiež by sa mi nepáčilo ak by nejakí bieli ľudia páchali zlo a len kvôli tomu by niekto povedal, aby všetci bieli boli vyvraždení. Dotklo by sa ma keby som s tým nič nemal. Nie je normálne, aby som si to odniesol aj ja a moja rodina len preto, že nejakí bieli ľudia  páchali zlo iným ľudom.

Potravinárske, farmaceutické, kozmetické, zbrojárske koncerny v tej podobe v akej ich poznáme dnes majú na svedomí taktiež Rotschildovci. V potravinárskom koncerne je nimi robené všetko možné len, aby bolo čo najviac ľudí na svete otrávených jedmi, ktoré cieľavedome dávajú do potravín.
Takto udávajú trend a určujú čo sa vyrába a hlavne čo sa do potravín dáva. Obyčajný národ v žiadnej krajine nedokáže ovplyvniť čo dávame do úst. My sme zas len závislí od systému a to čo sa nám dá to musíme prijať pretože my to nevyrábame. Ak chceme žiť musíme zákonite prijímať potravu a oni to dobre vedia. Zabudnite na to, že oni jedia to isté čo my všetci. Nikdy si to do úst nedajú a ich potraviny sú prísne kontrolované. Teraz troška pritvrdím a pekne z ostra. Nebudem tu písať omáčky a hovoriť v podobenstvách ako môj večný otec Boh keď bol v tele Ježiša Krista. Teraz v tejto dobe sú ľudia prispôsobení na to, aby sa im hovorila pravda priamo presne taká aká je, či sa im to páči alebo nie.
Do jedla nám dávajú také jedy, že väčšina obyvateľstva od toho priamo degeneruje vo všetkých možných zmysloch. Tieto jedy vyvolávajú v prvom rade spúšťací mechanizmus na hnilobný proces a rakovinu hrubého čreva. Súčasne to otupuje ich zmysly ako reálne vnímanie a možnosť vedieť pozitívne myslieť. Každý človek, ktorý je potravu pomaly ale iste takto otrávený stráca súdny zmysel pre všetko a ľudia sa stávajú apatický k riešeniu vlastných problémov ale aj svojho života. Každú chvíľu sú chorí a to preto, že ich imunitný systém je totálne v rozklade. Bunky odumierajú a strácajú svoju funkčnosť.
Každý sa narodil zdravý ale to čo do seba dávame potravou od malého dieťaťa nás hneď od začiatku ničí a zabíja. To čo zje ako potravu malé dieťa do svojich 3 rokov ovplyvní jeho zdravie aj duševný vývin po zvyšok života. Nie je to chyba obyčajných ľudí lebo oni sú v tomto nevinní. Je to chyba čisto tých, ktorí sa na tomto masovom zločine všetkých čias podieľajú a všetkých, ktorí o tom vedia a predsa s tým nič nerobia.
Je chybou si myslieť, že sa nič nedá robiť lebo ak by ľudia boli jednotní na celom svete tak toto všetko skončí v jeden deň. Preto kategoricky odmietam ako duchovný človek, aby sme sa mi ľudia medzi sebou bili, hádali a aby sme sa ešte viac od seba vzdialili. Musíme byť jednotní a to všetci na celom svete. Ako dobre vidíte tak Americká politika a rodina Rotchidovcov robí všetko preto, aby boli len vojny na celom svete, aby boli katastrofy a hlavne, aby sa ľudia rôznych náboženstiev a iných myšlienkových prúdov medzi sebou vyhubili. Všetko toto je robené účelovo za posledných 250 rokov.

Na tento účel im slúži televízia, noviny, internet na vymývanie mozgov ako odviesť ľudí od skutočného problému, ktorý hrozí, aby si ľudia klamaním, dezinformáciami nedokázali utvoriť skutočný obraz. Ak k tomu pridáte otrávené telo jedmi a myseľ nepracuje tak ako má, tak sa nečudujem ľudstvu aké je slepé.
Obyčajný človek je príliš sprostý na to, aby vedel urobiť sám doma chemický rozbor nad tým čo vlastne dáva do úst. Také jedy ako dusitany, sorbitan sodný, benzoan sodný v tele absolútne nemajú čo hľadať lebo je to otrava v akomkoľvek množstve. Posledné roky tí čo majú ešte vôbec rozum a chápu súvislosti pozorujú tiež ojedinelý jav na oblohe, ktorý sa volá chemtrails. Na internete sú toho plné strany fotiek, článkov aj youtube. S obyčajným človekom sa o tom nikto baviť nebude a nikto vám nebude odpovedať na vaše otázky nech pôjdete kamkoľvek. Už tam je jasné to, že ak by nešlo o nič zlé ani nebezpečné tak by to celé vyzeralo inak. Ak už niekto do toho strká nos vo veľkom tak jediné na čo sa zmôžu kompetentný je to, že povedia, že vedci prišli na to, že je potrebné  postrekovať oblohu aby sa zabránilo globálnemu otepľovaniu, aby sa prekryla obloha. Všetko toto je tiež nezmysel. Obyčajní ľudia sa nikdy nedostanú ani ku vládnym činiteľom, ani k ľudom čo vymýšľajú zákony a ani k vedcom. Ak si myslia, že týmto niekoho oklamú a ľudia tomu uveria tak sa veľmi mýlia.
Vôbec žiadne globálne otepľovanie neexistuje. Je to len jediná možná zámienka ako oklamať verejnosť keď sa už pýta a nedá pokoj. Tí čo ich odpoveď uspokojí a uveria tomu už nie sú ľuďmi ale otrávenými zdegenerovanými časovými bombami, ktoré už nemajú vlastný úsudok a uveria všetkému čo systém povie.
Naopak tí ktorých tieto jedy ešte nezničili a majú silné vedomie aj dušu tí majú úplne inú úroveň. Takéto triky na nich nikdy platiť nebudú. Takíto ľudia ako ja dobre vieme čo s nami robia a nebudeme sa len tak pozerať ako nám zabíjajú naše rodiny, naše životy a ako nám berú posvätné právo na slobodu a zachovanie ľudskej dôstojnosti.

Teraz priamo k veci čo je chemtrails. Sú to chemické postreky, jedy, ktoré vykonávajú pomocou lietadiel. Lietadlo presne určené na tieto postreky má špeciálne upravené vnútro a sú tam sudy napustené rôznymi kvapalinami. Pilotovi stačí stlačiť len konkrétny gombík a striekať celú oblohu.
Normálne lietadlo, ktoré prepravuje ľudí nestrieka vôbec nič. Celé hodiny aj celý život môžete pozorovať na letisku lietadlá ak odlietavajú a prilietavajú  a nikdy neuvidíte tieto čiary ako ich striekajú za sebou. Ak aj nejaké dopravné lietadlo urobí malú čiaru tak okamžite sa stratí do pár sekúnd. Tieto čiary sú úplne niečo iné a jasne vidieť ako sú robené úmyselne a krížom krážom. Dokonca jasne vidieť a to stačí len, aby ste mali hlavu hore a pozorovali oblohu ako tie čiary dokonca dokážu aj prerušovať. To znamená stlačím, zastavím a zas stlačím gombík. Zloženie týchto jedov je ohavné. Nachádza sa tam toto: oxid hlinitý, popolček, toxická ortuť, stroncium, bárium, mŕtva krv z ľudí nakazených AIDS, prasačou chrípkou, a vírusom Dengue.
Tieto vírusy ako aj samotný AIDS nikdy nevznikli tak ako to bolo podsunuté verejnosti. Vznikli v laboratóriách na príkaz Rotschidovcov a Mosad aj CIA im v tom pomáhali. Verejnosť je oklamaná tak ako sa to s ňou robí celý život cez média kde nikdy to čo je pravda počuť nebudete.
Netreba sa čudovať keby ste vy vlastnili a ovládali média a robili najväčšie zlo na zemi taktiež by ste na seba predsa nepovedali pravdu čo robíte. Nie je jednoduchšie s ľuďmi robiť pokusy a hovoriť im to čo sa vám za chce?
Len tak okrajovo sa vrátim k chemtrails na oblohe. Máte krásnu čistú modrú oblohu kde nie je ani jediný mrak. Myslíte, že to dlho ostane tak? Nie neostane. V každom štáte tak ako aj u nás na Slovensku odrazu nabehnú neoznačené Americké špeciálne upravené lietadlá, ktoré majú zabezpečený vstup na akékoľvek územie akéhokoľvek štátu a politici tých štátov musia doslova držať hubu. Začnú pomaly ale isto vypúšťať tieto jedy na oblohu.
Krížom krážom cez oblohu robia nálety. Jedno lietadlo za druhým. Ak ide čas pomaly za pár hodín sa z týchto hrubých čiar začnú vytvárať masívne úkazy, ktoré na oblohe vydržia celé hodiny a ani sa nepohnú. Vyzerajú úplne inak ako pravé oblaky, ktoré sa vytvárajú samé. Pravé oblaky majú úplne inú farbu aj štruktúru a okrem toho sa hýbu a pomaly posúvajú. Tieto sa neposúvajú nikam a sú stále na tom istom mieste.
Akurát je rozdiel v tom, že ak ide čas tak sa rozpínajú po celej oblohe a začnú ju zatemňovať až natoľko, že obloha ostane čierna a zahalená. Ak tieto umelo vytvorené úkazy plné jedov vzniknú tak, aby toho nebolo dosť ešte priamo do nich robia krížom krážom nálety, aby to zosilnelo na účinku.
Na to, aby to človek videl nepotrebuje ani úroveň ani rozum. Stačí celé dni byť doma a len zdvihnúť hlavu na oblohu a všímať si aj to čo sa deje priamo nad našimi hlavami.
Ale ako sledujem ľudí okolo seba tak sú až natoľko zdegenerovaní a otupení, že ak by sa nad ich hlavami aj obloha otvárala a prišli priamo mimozemšťania tak ostanú slepí a hluchí. Takýto obrovský je rozdiel v úrovniach ľudí, ktorí si vôbec neuvedomujú čo sa deje nad našimi hlavami a čo si neuvedomujú ani to ako sa snami manipuluje. Takýto ľudia nežijú vôbec svoj život. Ak sa niekto opýta a to sa dá ako? Však ja robím to čo chcem ja a žijem ako ja chcem. Som slobodný a nikto mi nerozkazuje. Tak takého človeka rýchlo zruším a vyvediem z omylu a hlbokého spánku nevedomosti. Aj keby Rotschildovci neexistovali už len to, že človek je nevedomý bez duchovnej úrovni už len v tom je rozdiel medzi človekom duchovným a takým čo duchovnú úroveň nemá. Taký človek všetko vidí  inak a podľahne všetkým nástrahám života aké na neho číhajú.
Taký človek bez duchovnej úrovni je priamo červíkom vo vode, ktorý sám skáče na udicu aby sa chytil na návnadu. Táto návnada je systém, ktorý vyrába veci účelovo a tak manipulačne aby sa úbohý človek chytal na všetko čo systém pre jeho degeneráciu vymyslí. V systéme sú zahrnuté všetky veci, ktoré poznáme. Všetci musia jesť a tí čo svet riadia to vedia. Je ľahké s takou mocou akú majú zariadiť jedy do potravín. Vedia aj to, že ľudia a ešte k tomu bezbožní si radi užívajú. Takým ľudom veľa netreba k radosti a šupne sa im pekne jedna podstrčená zábava za druhou. Vznikajú na každom kroku samé neresti a zvrátené zábavy, aby ľudia len strácali svoj životný čas. Aby nemali čas na rozmýšľanie o sebe a svojom živote. Aby nemali čas na búrenie a nespokojnosť.
Každý človek má starosti sám so sebou, svojimi blízkymi aj bez systému. Musí chodiť do práce na celé hodiny ak chce prežiť. Ak príde domov a v práci strávi celé dni tak je ten posledný čo sa mu ešte niečo chce robiť. Samozrejme že na rad príde regenerácia a zábava. Ale aká je to zábava sa pýtam, ktorá ešte viac človeka zničí a zdegeneruje? Nebudem sa v tomto pozerať na minulosť. Reč je čisto o tejto dobe plnej pokroku a nebezpečných technológií. Zničený unavený človek príde domov a chce pokoj. Myslí si, že dokým pôjde do práce najbližšie už bude mať  pokoj. Nie je to tak. Práve naopak. Pracovná doba v práci býva stále dlhšia a dlhšia. Takýto človek sa nestačí poriadne zregenerovať. Doma namiesto naozajstného pokoja a oddychovania vykonáva zábavy, ktoré mu systém účelovo podhodil ak špinavému psovi hraj sa pes len sa hraj.

Televízor núti človeka prijať všetko čo vidí a počuje. Hľadá si tam svoje potešenie a stráca všetok svoj voľný čas, ktorý mu ostáva. Mesto toho, aby človek našiel niečo plnohodnotné tak v televízií nájde len samé zvrátené veci, ktoré kazia charakter aj hodnoty človeka, nájde tam samé oblbovanie cez reklamy ako aj relácie kde len klamú a klamú. O televíznych novinách ani nehovorím. Takto človek k pravde cez televíziu nikdy nepríde. Oni sú tí poslední čo vám zmenia myslenie k lepšiemu a otvoria vám oči. Naopak oni človeka degenerujú vo všetkých smeroch a aspektoch. Ešte človeku z drzosťou oči zatvárajú presne tak ako sa oči zatvárajú nebožtíkovi nech ich nemá otvorené. Nič v televízii nemá morálny ani výchovný zmysel, aby sa človek mohol vyvíjať smerom dopredu a k lepšiemu. Naopak všetko čo je vysielané je vysielané účelovo pretože to niekto tak chce.
Všetky filmy a programy, ktoré vznikli z Ameriky sú jed na našu myseľ. Amerika zaplavuje celý svet len bezcennými brakmi, ktorými priamo aj nepriamo ničí myseľ všetkých ľudí na svete. Pretože oni sú nevedomí a sprostí a doslova otupení tak takéto zábavy prijímajú a ešte sa im otvárajú. Nikdy som z Ameriky nevidel nič dobré. Horory vznikli v Amerike aj sci-fi filmy. Sú to filmy zvrátené, morbídne a plné násilia. Také, v ktorých si sami natočia čo robia vlastnému ľudu ako ho sledujú cez satelity, družice.  Vyrábajú katastrofy vo filmoch čo sa im potom stane, ako si vyhodia do vzduchu mrakodrapy a natočia si to do veľa filmov ako znamenia ešte roky dopredu. Vôbec by ma neprekvapovalo ak by točili priamo čo plánujú urobiť zo všetkými ľuďmi na svete.
Sprostý nevedomý človek čo má zatemnenú dušu bludmi to prijíma ako zábavu ale človek na úrovni to vníma ako realitu čo snami ľuďmi naozaj robia. Teraz si zoberte tieto choré veci ako ich asi tak môže prijať vyrastajúca mládež? Všetko čo vidia považujú za normálne, ničí im to dušu, charakter, hodnoty a úplne ich to pretvára a dehonestuje. Ako vidíte tí čo vládnu svetu a stoja za všetkým robia všetko preto, aby namiesto múdreho národa bol len národ zdegenerovaný.
Robia všetko preto aby sa vytratili všetky normálne a krásne hodnoty. Láska a rodina im nič nehovoria. Sú im cudzie. Oni obľubujú zvrátenosť, morbídnosť, úchylnosť, klamanie, deviáciu, psychopatizmus, pedofíliu, nekrofíliu, zoofíliu, sadizmus. Je zbytočné menovať ďalej tieto choré veci lebo môj zoznam by nemal koniec.
Ten kto by chcel lásku a dobro pre ľudstvo by inak nepodsúval účelovo takéto zábavy. Je jasné, že kto takéto veci natáča a vymýšľa je zvrátený.

Ak by vládli iní ľudia čo milujú pokoj, dobro a lásku tak by ľudstvo takéto zvrátenosti a zábavy nikdy a to prízvukujem nikdy nevidelo v televízií. Lebo takéto veci dokáže vyrábať len chorá zvrátená duša, ktorá chce nakaziť svojou odpornou deviáciou všetky ostatné duše.
Preto sa ani vôbec nečudujem, že Rotschidlovci sú satanisti a všetci ich prisluhovači tiež aj celý Hollywood kde sa produkuje hudba a filmy. Rozvracajú národy proti sebe, vnášajú nepokoj do našich domov a rodín, rozvracajú všetky morálne a dobré hodnoty, ničia každého jednotlivca a snažia sa zdegenerovať nielen vlastné obyvateľstvo ale celý svet. Nikdy sa im to však nepodarí lebo ľudstvo sa vždy v najťažších obdobiach zomklo a postavilo na odpor proti tyranii a svojim utlačovateľom. Už len z histórie je jasne vidieť, že všetci podobne chorí ľudia aj ich systémy a nadvlády padli.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\jacobrothschild.jpg
Takto vyzerá Jacob Rotschild jeho tvár je poznačená psychopatizmom. Oči sú bránou do duše a ten pohľad hovorí jasnou rečou.

Rotschidovci sa v Amerike pomerne rýchlo aklimatizovali a ich rodina sa už vlastne tvári ako keby žili v Amerike celú večnosť. Svojou mocou, ktorá spočíva v peniazoch si kúpili už skoro každého a celá Amerika aj s politikou je nimi ovládaná. Všetko čo doteraz plánovali sa vždy stalo a nezastavili sa pred ničím.
Už ich predkovia financovali všetky vojny v čase Napoleona. Bolo im jedno kto vojnu vyhrá preto vždy financovali obe strany, ktoré bojovali. Satanistom a zvráteným ľudom nejde o víťaza. Ide im o devastovanie ľudstva, stále väčšie škody na majetku štátov, obyvateľstva. Ide im o zničenie národov, zdravia ľudstva a preto toľko nenávisti. Preto tie diabolské plány ako striekanie jedov na oblohe, ako jedy v potravinách aj oblečení. Preto tie nechutné a nezmyselné veci, ktoré programujú do počítačových hier, do filmov a hudby. Všetky tieto veci len degenerujú a ničia ľudstvo.

Odvracajú ľudí od skutočnej podstaty bytia a od vznešených hodnôt, aby sa ľudia stali len tupými, nevedomými a otrávenými bábkami v ich rukách. Aby ľudia skončili ako prasa, ktoré je človeku len na jeden cieľ a to je zabiť a zjesť. Väčšina z nás je už dávno zabitá aj keď žijeme. Len ľudia o tom nevedia. Aký je to život sa pýtam? Je to život aký chceme žiť? Sme otrokmi času, úchylných zábav a programov niekoho iného, je nám vštepované už od malička podľa nich a podľa aktuálnych režimov čo je dobré a čo je zlé. Nikdy nenechali nás ľudí rozhodovať o tom čo chceme my.
Nikdy sa nás nepýtali čo je dobré pre nás. Povedia nám bude to takto, toto je dobré a ľudstvo sa nechá vždy oklamať a strhnúť na tú stranu ako to vyhovuje im. Sme závislí priamo na systéme, aby sme prežili. Oni nás udržujú pri živote, dávajú nám potraviny, oblečenie aj zábavu. Sme ako prasa v chlieve, ktorému sa hodí jedlo a prasa má Vianoce. Myslíme si, že sme slobodní, že máme svoj život, že máme peniaze, rodinu aj prácu. Pritom nemáme nič a keď sa stane niečo veľké a zmení režim a všetko čo oni riadia tak sme bezmocní ako vždy. Sme ako škrečky, ktoré som choval ako malý. Mal som klietku a v nej škrečky. Bol som ich pán a dával im jesť.
Moje škrečky boli na mne závislé a uvedomovali si, že ak tam nedám ruku a jedlo tak je po nich. My máme viac slobody aj rozumu ako tie škrečky ale podstata je tá istá. Sme väzňami a pred nami sú neviditeľné mreže, ktoré si väčšina nevedomých ľudí vôbec neuvedomuje.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\122449444_rothschil_387171c.jpg
Nathaniel Rotschild je ešte viac poznačený na výzore ohavnosťami aké páchajú.

Rotchidldovci sú zvery, ktoré majú len jeden cieľ a to je zničiť človeka. Zničili Sovietsky zväz a Amerika s Izraelom im v tom pomáhali ako slepé psy. Zničili Juhosláviu a Amerika na ich príkaz bezhlavo bombardovala nevinné obyvateľstvo. Na svete je veľa politikov, ktorí schválili genocídu Srbov. Dokonca mŕtvy prezident Česka Václav Havel  schválil vraždy civilných Srbov, ktorí boli bombardovaní a zabíjaní v rámci teroristickej operácie NATO, ktorú nazval humanitárne bombardovanie.
Ktokoľvek kto schvaľuje smrť, masové zabíjanie a vraždy civilistov nemôže byť označený zdravou spoločnosťou za bojovníka za ľudské práva a dobrého človeka. Takýto človek má iba jediné označenie a to je ľudská beštia. Takže Václav Havel a všetci čo toto schválili nie sú pre mňa ľuďmi a nezaslúžia si označenie človek. Sú to prisluhovači Satana a Iluminátov. Tak isto aj celý tribunál v Hágu aj OSN, ktoré už dávno nie sú inštitúciami pre dobro ľudí ale všetko toto je pod ich kontrolou a všetci sú nimi platení.
Takže dovolávanie sa spravodlivosti na tomto svete nie je a nebude možné pokiaľ budú tieto monštrá chodiť po tejto zemi a niekto ich konečne nezastaví a to okamžite lebo potom už môže byť neskoro.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\wpid-dollarbillshowingNewWorldOrder.gif

Toto je jednodolárová bankovka najväčší výsmech celému svetu a  všetkým ľudským hodnotám.
S maximálnou drzosťou si vytlačili všetky symboly satanizmu a slobodomurárstva na túto bankovku. Okrem toho bankovka obsahuje aj tajné šifry a  znaky nastolenia Nového Svetového poriadku, v  ktorom chcú Ilumináti ovládať celý svet a  urobiť z nás otrokov ich systému.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka