Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Motivujte sa, robte si ciele, rozmýšľajte nad tým v čom môžete vyniknúť a staňte sa pánom svojho životaMotivácia aj ciele sú veľmi dôležitou zložkou ľudského života. Sám som zástancom toho, že v živote nemáte nič isté a nemali by ste si dávať ciele na dlhé obdobia lebo nemáte isté ani to či zajtra budete žiť a nie to ešte čo bude o rok alebo pár rokov. Preto si treba dávať len krátkodobé ciele. Ale na druhej strane bez motivácie a cieľov nikto nič nedosiahol. Všetci veľkí ľudia v oblasti športu, umenia, biznisu, divadla, filmu, nejakých oborov alebo špecifických zameraní sa sami motivovali a dávali si ciele. Nemať motiváciu a nedávať si ciele to nie je veľmi dobrá cesta.
Ak mám uviesť nejaký príklad tak je to ako keď vodič autobusu mesto toho, že má konkrétny cieľ alebo plán cesty by len tak bez zmyslu blúdil mestom namiesto toho, aby si plnil trasu po akej má premávať a nedoniesol by ľudí tam kam očakávajú. Presne takto žijú svoj život milióny ľudí na svete, že len tak bez zmyslu blúdia životom bez nejakej silnej motivácie a cieľov.
Netreba sa potom čudovať ak vidíme vôkol seba kopu ľudí, ktorí sa len sťažujú celý život že sa majú zle. Zle sa majú len preto, že v rámci svojich možností neurobili vôbec nič zo svojim životom a nechali sa unášať prúdom života. Raz keď som bol menší dávali v televízore reláciu čo týždeň dal a presne takto žijú ľudia v tom istom zmysle že čo život dal. Myslia si že budú čakať na to čo život dá a nejakým spôsobom sa tým životom už prebijú až do posledného dňa dokým nepríde smrť. Toto nikdy nerobte pretože to je najhoršia cesta akou sa môžete vydať. Vy svoj život musíte mať pevne vo svojich rukách a nesmie sa stať opak, že život ovláda vás. Presne tí ľudia čo robia ten opak sa stále sťažujú, plačú, ľutujú sa a život sa im zdá neznesiteľný. Je to presne preto, že oni neovládajú svoj život a nemajú ho pevne vo svojich rukách.
V žiadnom prípade sa im nechcem vysmievať lebo sám som bol jeden z nich. Nikdy nie je neskoro niečo robiť zo svojim životom a myslením. Vždy sa nájde ten čas kedy zlomiť svoj neúspech a nevydarený život. Ide len o postoj mysle kedy si poviete už mám toho dosť a idem okamžite niečo robiť. Ale ak to chodí tak väčšina ľudí ma slabý pud sebazáchovy a asi im nestačí to trápenie, ktoré zažívajú doteraz. Tak si sami uvalia na seba ešte ďalšiu bolesť a život sa pre nich stáva ešte neznesiteľnejším. Najsmutnejšie je na tom potom to, že oni nadávajú na celý svet na nespravodlivosť , každému závidia peniaze, postavenie a pritom len sami môžu za svoju nemohúcnosť a situáciu do akej sa dostali.
Presne tu nastáva ten zlom, že aj v tomto bode sa dá všetko zmeniť a všetkému sa dá urobiť koniec. Je len na vás akú máte vnútornú silu a ako sa milujete. Ten kto nemá žiadnu vnútornú silu a nemiluje sám seba tak taký človek v prvom rade ubližuje iba sebe. Všetky zmeny nech je to v čomkoľvek sa rodia vo vašom vedomí a v hĺbke vašej duše. Aj keď tisíckrát padnete na úplné dno aj tak vás to nikdy nesmie poraziť ani zdecimovať vašu psychiku.Tisíc krát padnem a tisíc krát sa postavím. O tom celom to je nič viac na tom nie je.
Ak budete robiť pravý opak, že príde najbližší pád a vy budete stále zničenejší tak takýmto spôsobom sa dostanete jedine tak rýchlo buď na psychiatriu alebo na cintorín. Po každom páde v živote sa musíte postaviť na nohy a musíte taktiež urobiť všetko preto aby ste sa poučili zo svojich pádov, bolestí a aby vás to niekam posunulo.
Nesmiete ostať pri tom istom type myslenia a pritom istom životnom štýle lebo je z cela logicky jasné, že vaše doterajšie myslenie a životný štýl vám nepriniesli nič dobré. Už dávno v histórii ľudstva sa hovorí, že bolesti, trápenia a pády vás robia silnejšími na duchu a posúvajú vás ďalej. Ak ostanete v tom istom zaužívanom stereotype svojho života tak sa nikam neposuniete a budete blúdiť ak v bludnom kruhu. Poznám osobne veľmi veľa ľudí ale aj ľudí z videnia a televíznej obrazovky, ktorých keď uvidíte aj o 100 rokov ak by vtedy ešte žili budú myslením stále v tom istom bode v akom sa nachádzajú práve teraz. To je práve zle a väčšinou ide o takých ľudí, ktorí sa nedokážu poučiť vôbec zo žiadnych bolestí a pádov v živote a ich myslenie mesto toho aby sa niekam posúvalo je uviaznuté stále na tom istom mieste v tom istom bode.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Motivujte sa.jpg
Od toho okamžiku ako zmobilizujete všetky svoje posledné sily a rozhodnete sa zo svojim životom niečo robiť sa začnú vo vašom živote diať zmeny k lepšiemu. Horšie to už ani nemôže byť. Neverte tomu čo sa hovorí, že nikdy nebolo tak zle aby nebolo ešte aj horšie.
Ak máte doslova zničený život od toho okamžiku ako poviete dosť stačí idem s tým niečo robiť tak aj naozaj uvidíte zmeny k lepšiemu. Nečakajte tie zmeny hneď na druhý deň a buďte realisti. Nemôžete svoj zničený život opraviť a vyriešiť za jeden deň ani za jedno krátke obdobie. Takto to nefunguje.
Najdôležitejší krok, ktorý sa musí udiať je vo vás samých a to je ten, že musíte celým srdcom celou hĺbkou svojej duše chcieť okamžite zmeniť svoj život. Jedno čo viem iste je to, že ak to nepríde okamžite tak to nepríde už nikdy.
Vy nemôžete odkladať túto zmenu na inokedy. Ten kto takto vnútorne rozmýšľa, že odkladá takúto zmenu na neurčitý čas tak taký človek odsudzuje sám seba na popravu. Nezapríčiňujte sami sebe, že ste svojim vlastným katom a trýzniteľom ale naopak pretrhnite putá nevedomosti a otroctva. Len vy sami ste doposiaľ boli otrokom nielen tohto systému ale čo je najsmutnejšie aj svojim vlastným otrokom. Väčšina ľudí na svete si vôbec ani neuvedomuje čo je to život a že sami sebe zapríčinili, že žijú vo svojom vlastnom vytvorenom otroctve. Ak je niečo takéto vôbec možné? Jednoducho nevedomosť a zaslepenosť plus dávky životných bolestí a pádov robia svoje.
Utrápený človek stráca sily a stráca súdny rozum. Takto upadá stále nižšie a nižšie až padne tak hlboko, že hlbšie sa už ani padnúť nedá. Len tí silný sa z toho dostanú a tí slabý nie.
Je to presne také isté ako v prírode kde prežijú len tí najsilnejší predátori. Len ty človek rozhoduješ o sebe či prežiješ a či nie. Len ty rozhoduješ či sa postavíš a či ostaneš tam kde si preto nikdy nenadávajte na nikoho len sami na seba. Sú isté aspekty života a tejto spoločnosti, ktoré nikto z nás ľudí neovplyvní ako je nespravodlivosť, politika, ktorá je chorá a zlo ako sú vojny a nešťastia ale to neznamená, že sa nedá žiť aj napriek tomu jeden pekný, vyrovnaný a hlavne naplnený život.
V prvom rade musíte chcieť okamžite  tu a teraz v prítomnosti meniť svoj život. Potom sa treba vyvarovať chýb z minulosti a poučiť sa na nich. Nedovoľte aby sa tie isté chyby opakovali. Inak sa vám môžu stáť osudnými. Zmeniť sa musí u vás aj prístup k životu, zmena hodnôt, priorít ale aj zmena vášho charakteru sa musí formovať k lepšiemu. Najdôležitejšie zo všetkého je to, že sa musíte naučiť milovať sám seba. Ten kto doteraz žil tak ako som to opisoval tak taký človek sám seba rád nemá a to je veľké nešťastie a príčina vášho utrpenia. Všetko čo som vymenoval sa musí začať meniť hneď nie potom.
Vy sa musíte dokázať naučiť milovať sami seba a až vtedy sa začne vás život krok po kroku meniť k lepšiemu. Nesmie chýbať ani jediný faktor ktorý som vymenoval inak to dopadne presne tak, že ak aj niečo dosiahnete nebude to na dlho a skončíte presne tam kde ste boli.
Ak urobíte všetko ako som povedal a budete sa toho držať tak už nikdy sa neocitnete v tom bode v akom ste boli. Neexistuje ani jeden človek na svete ktorý sa môže tomu smiať pokiaľ to neskúsi. Ani skúsiť nestačí. Vy tým musíte žiť z dlhodobého hľadiska. Vy sa musíte celý preprogramovať na iný program. K tomu starému programu sa nesmiete nikdy vrátiť. Len sprostý človek by sa vracal k tomu čo nechce zažívať. Naopak rozumný človek bojuje ak o život a chce svoj život a sám seba zachrániť. Každý človek na svete nech je to ktokoľvek má právo na lásku, na šťastie a na to aby žil podľa svojho svedomia a vedomia. Ale ako to vidíme tak nie väčšina vie nakladať zo svojim životom správne a potom to takto vyzerá. Neprajem to vôbec nikomu na svete a ak by bolo na mne tak by som chcel aby všetci na svete boli šťastný a dobrý ale nedá sa to len preto, že myslenie ľudí a ich zaužívané stereotypy sa nedajú zmeniť nasilu. To musí byť v každom z vás a vo vašej duši a ak vaša duša necíti tie impulzy k zmene tak stým neurobí nič nikto na svete. Tá zmena musí byť vo vás. Ste slobodná bytosť a máte možnosť voľby. Voľba je na vás.
Čo sa týka motivácie a cieľov v rôznych oblastiach života tie sú dôležitým odrazovým mostíkom aby ste veci, ktoré robíte vykonávali dobre a aby ste sa prekonávali. Len tak sa budete posúvať ďalej . Ak chcete niečo dosiahnuť bez motivácie a cieľov to nejde. Dávajte si len krátkodobé ciele a motivujte sa tak, aby ste sa tešili na to čo robíte. Vždy to robte z láskou a tešte sa na to.
Ak to čo robíte nerobíte s láskou a netešíte sa na to tak vám to nemôže priniesť žiadne ovocie. Ciele sa kladú tak. aby ste sa až po dosiahnutí jedného dostali k druhému. Sú ľudia, ktorí si stanovia veľké množstvo cieľov ale nezačnú ani s jedným. Tomu sa hovorí mať veľké oči a slabú vôľu. Pokiaľ ten prvý cieľ nesplním a nedosiahnem tak iný si nestanovím ani ak by sami zdalo, že už môžem. Vám sa nesmie zdať ale musíte to dokončiť úspešne. Až vtedy ak vidíte plody vašej práce a viete, že ste dosiahli to o čom ste snívali, to čo ste chceli tak až vtedy je čas dať si druhý cieľ. Robte to poriadne a neplytvajte zbytočne silami. Sily nikdy nie sú nekonečné a preto všetku svoju silu a energiu dajte len do jednej činnosti ale o to krajší výsledok sa dostaví a verte že budete z toho mať aj väčšiu radosť.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\Motivujte sa 2.jpg

Ak nie ste spokojní zo svojim životom a chceli by ste niečo dokázať ale neviete ako na to tak všetku svoju energiu nasmerujte do toho ako rozmýšľať nad tým v čom by ste boli dobrí respektíve čo ovládate alebo čo by ste mohli vymyslieť.
Existuje veľa možností a spôsobov ale rozmýšľať nikto za vás nebude lebo len vy poznáte sami seba najlepšie a viete čo je vo vás. Máte neobmedzené možnosti len o nich neviete.
Môžete vymyslieť jedlá, ktoré nikto iný nevymyslel, môžete vymyslieť patenty, nové technológie, doviesť svoje majstrovstvo v nejakom športe na svetovú úroveň, môžete spievať ak máte na to hlas, alebo skladať piesne, vymýšľať reklamy, slogany, písať knihy, stať sa mysliteľom, filozofom. To všetko ba aj oveľa viac môžete len vy neviete o svojich možnostiach.
Verím tomu, že ak by každý občan tejto zemi nad sebou a svojim životom silno zapremýšľal tak by na niečo došiel a v niečom by sa nakoniec uplatnil. Samozrejme, že úplne všetci sa nezmenia a nebudú robiť veľké veci ale veľa z vás sa môže zmeniť.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka