Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Šport zdegeneroval, stratil úroveň a čaroV dávnych časoch sa ľudia zabávali a šport robili pre potešenie. Z análov histórie sa nám dochovali fakty a dôkazy o tom aké športy pestovali. V starovekom Grécku vznikli terajšie olympijské športy, len boli v inej pozmenenej podobe v akej ich poznáme teraz . V tých časoch vznikli terajšie olympijské hry, ktoré pozostávali z viacerých disciplín. Niektoré sa zachovali do dnes iné zas zanikli. Nemá zmysel vypisovať všetky disciplíny ale vymenujem len niektoré ako hod diskom, hod oštepom, maratónsky beh, skok do diaľky, skok do výšky, zápasenie, lukostreľba, jazda na voze zo záprahom konských síl, gladiátorské zápasy, plávanie atď. Naši predkovia robili tieto športy čisto pre radosť a nie pre peniaze ako je tomu dnes.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\šport zdegeneroval 2.jpg
Všade sa dnes točia len peniaze a šport už nie je o  cti ako býval kedysi. Dnes slovo česť už v športe neexistuje.

Ľudia milovali zábavu a športovci alebo nazvime ich bojovníci a atléti si vedeli ctiť svojho súpera. Súťažilo sa čisto a bez podvodov. Neexistovalo niečo také ako dnes keď všetci vidia len jednu vec a tou je zisk. Peniaze v dnešných časoch tak veľmi skazili šport, že už pomaly vo všetkých športoch sa dejú podvody a korupcia. Akýkoľvek zmysel pre ktorý šport vznikol sa úplne vytratil.

Dnes nevidím úctu a radosť ako tomu bolo pred 2000 rokmi alebo len pred 100 rokmi. Vidím len jediný cieľ v športe a tým je za každú cenu sa nabaliť peniazmi a ísť aj cez mŕtvoly. Neexistujú žiadne hranice a nie je žiadny strop. Dnes sa v športoch ako bejzbal, kriket, golf, tenis, americký futbal, NBA, NHL, KHL, atletika, F 1, tenis zarábajú milióny až miliardy. Hranice sa posunuli do obrovských výšin a požiadavky tiež. Najhoršie na tom je to, že tieto nenormálne veľké peniaze sa zarábajú na úkor chudoby, nerozvinutých štátov, poctivo a slušne pracujúcich ľudí, ktorí živoria a pracujú za úboho smiešne peniaze.
Môj názor je taký, že ľudia, ktorí ťažko pracujú si zaslúžia väčšie peniaze ako tí čo sa len hrajú a nič nerobia. Tento trend, ktorý teraz vládne je len dôkazom toho ako šport zdegeneroval a hlavne ako veľmi sú ľudia skazení. Ako k tomu prídu ľudia, ktorýípoctivo pracujú a ani za 10 ľudských životov nezarobia to čo niektorí jednotlivci zarobia za jediný mesačný plat? Ako sa majú poctivo pracujúci ľudia cítiť a akú majú vôbec chuť žiť a pracovať keď dennodenne z televíznych obrazoviek vidia ako títo športovci zarábajú prehnane veľké peniaze?
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\kniha\šport zdegeneroval 3.jpg
Každý deň nás televízia zaplavuje správami o  astronomických platoch hráčov jednotlivých športov a  obyčajný človek, ktorý tvrdo a ťažko pracuje ak toto vidí tak ho ani nebaví žiť a pracovať ak otrok za drobné.

Namiesto toho, aby tomu bol koniec raz a navždy tak sa tieto peniaze a zisky ešte zväčšujú do väčších astronomických výšok. Z tohto úplne jasne vidieť, že kto poctivo a ťažko pracuje ledva prežije a ten kto nič nerobí a len sa celý život hrá tak ten je kráľ. Je to výsmech pravým ľudským hodnotám a hlavne je to neúcta k človeku. Tieto športy a títo športovci žijú na úkor poctivo pracujúcich ľudí a ľudskej chudoby.

Nestačí aké veľké peniaze zarábajú ale ešte sú v týchto športoch podvody a korupcia v najvyššej možnej miere. Všetko toto naši predkovia nepoznali. Ak aj pripustím, že teraz žijeme v inej dobe a dnes sa nerobia športy zadarmo tak nikdy sa nestotožním s tým, že pár jednotlivcov zarobí viac ako je celý štátny rozpočet. Nám obyčajným ľudom sa snažia vsugerovať, že je kríza ale ak vidím len pre poctivých ľudí lebo hyeny krízu nemajú naopak majú raj a sú králi.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka