Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Koniec šialenstva - aktualizácia a čo je nové s koronavírusomUtorok, 18. Februára 2020 Koniec šialenstva

Vydesenie z corona vírusu udržalo veľkú časť ľudskej populácie v strachu a veľkú časť Číny pod karanténou. Mať toľko ľudí v karanténe umožnilo silám Svetla úplne vyčistiť všetkých plazmových pavúkov Chimery a všetky ostatné entity Chimera z nefyzických rovín. Teraz odstraňujú Sily Svetla všetkých zostávajúcich plazmových Archonov, Draco, Reptiliánov a ostatné entity s plnou rýchlosťou. A keď taká veľká časť čínskej populácie zostane doma, to nielen zabraňuje šíreniu corona vírusu, ale tiež šíreniu plazmových entít, ktoré sú teraz efektívne vyhladované v Číne. Čo vedie k reťazovej reakcii odstránenia entít v planetárnom merítku, nikdy predtým sme to nezažili.
Šírenie corona vírusu opisuje sigmoidnú (logistickú) krivku: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Logistic_function
https://en.wikipedia.org/wiki/Sigmoid_function
https://www.dumblittleman.com/lesson-of-sigmoid-curve/
a už začína ísť von. Čínsky expert Zhong Nanshan očakáva vrchol tohto ohniska v polovici alebo na konci februára a infekcia skončí v Apríli: 
https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3875222
Predikčný model z JP Morgan poskytuje podobný výsledok, s infekciou vrcholiacou počas niekoľkých týždňov: 
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\JPM.jpg

Jeden z najúčinnejších spôsobov, ako si poradiť s infekciou corona vírusu je vitamín C: 
https://www.naturalblaze.com/2020/01/scared-to-death-by-the-chinese-coronavirus.html
A veľa čistého, čerstvého vzduchu: 
https://www.theepochtimes.com/studies-suggest-link-between-high-pollution-levels-in-china-and-coronavirus_3237348.html
Plejáďania vyvinuli nový protokol na odstránenie vírusu, ktorý dokáže pomôcť ľuďom v infikovaných oblastiach, hlavne v provincii Hubei v Číne, ale tiež inde na planéte.
Keď vieš, cítiš alebo sa bojíš, že si sa nakazil vírusom alebo chceš dezinfikovať oblasť okolo seba, môžeš si to zopakovať 3 krát vo svojej mysli.

 “Command RCV stardust”

Plejáďania potom použijú svoje pokročilé technológie na odstránenie vírusu. Tento nový protokol je stále vo vývoji a jeho účinnosť je obmedzená a Plejáďania žiadajú o spätnú väzbu. Tí, ktorí použijú tento protokol, sú vítaní, aby oznámili svoje účinky v sekcii komentárov na mojom blogu, kde je uverejnený tento článok. Prosím, uvedomte si, že tento protokol NIE JE náhradou za lekárske ošetrenie. Naša masová meditácia, každé 4 hodiny, môže tiež pomôcť situácii a ste vyzývaní k účasti: 
https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/Urgent-meditation-to-stop-the-pandemics-outbreak-in-china-every-4-hours.html
Vo väčšine oblastí planéty môže byť infekcia corona vírusu porovnávaná so zlou chrípkou, s mierou úmrtnosti po celom svete mimo provincie Hubei je 0,6 percent a celosvetová bežná miera úmrtnosti na chrípku je 0,1 percenta.
Okrem toho, situácia vo Wuhan nie je taká zlá ako veľa médií chce vykresliť. Tu je správa z Wuhan z mojich zdrojov zo 6. februára: 

Aktuálne správy o situácii vo Wuhan, 6. február:

1. Zásobovanie potravinami a denné potreby sú veľmi postačujúce. Žiadne násilie a argumenty o jedle.
2. Väčšina ľudí zostáva doma v karanténe, aby sa vyhla infekcii. Väčšina dopravných systémov prestalo pracovať. Niektoré špeciálne vozidlá a kuriéri sa môžu objaviť na ceste.
3. Čínska vláda predĺžila sviatok čínskeho Nového Roka do 9. februára pre všetky krajiny. V niektorých vážne infikovaných mestách bude predĺžený dlhšie.
4. Niektorí priatelia pracovníkov svetla, príbuzný alebo susedia v tej istej komunite sú infikovaný. Ale je celkom zaujímavé, že doteraz neboli hlásení žiadny infikovaný pracovníci svetla.
5. Pretože "denné nové potvrdené prípady" stále rastú, nemocnice nemajú dostatočnú kapacitu, aby dali do karantény tieto nové prípady. Čínska vláda používa hotely a tiež stavia veľa "vyhovujúcich alebo jednoducho nemocníc", aby dala do karantény tieto nové prípady s veľmi miernym ochorením.
6. Veľa ľudí používa WeChat platformu na organizovanie systémov vzájomnej pomoci, aby sa vysporiadali s rôznymi situáciami, ako je doprava, darovanie, zdravotná starostlivosť, posielanie vody/jedla/masiek, atď. Veľa milostných príbehov sa šíri po sieti a pomáha to viacerým ľuďom poraziť strachy a viac to povzbudzuje ľudí, aby si navzájom pomáhali.
7. Wuhanský pracovníci svetla sú veľmi pozitívny a všetci veria, že Sily Svetla im pomôžu odstrániť vírus a všetci veľmi usilovne robia meditáciu. Chcú poďakovať tebe a Silám Svetla.
Niektoré alternatívne médiá šíria falošné informácie o "utratení populácie" v Číne. Toto je to, čo moje zdroje z Wuhan môžu k tomu povedať 11. februára: 
Na začiatku, počuli, že len veľmi málo pacientov odmietlo byť poslaných do špeciálnych karanténnych nemocníc (karanténne nemocnice 1. úrovne). Takže boli nejaké argumenty, pretože títo pacienti boli veľmi vystrašený, pretože počuli zvesť o týchto karanténnych nemocniciach 2. úrovne. Počuli to, že sa odtiaľ už nikdy nedostaneš, ak budeš poslaný do týchto karanténnych nemocníc 2. úrovne. Teraz nie sú žiadne ďalšie argumenty, pretože veľa pacientov v karanténnych nemocniciach 2. úrovne zverejňuje mnoho videí a informácií o ich životoch v karanténnych nemocniciach 2. úrovne. Tieto informácie prelomili zvesti.

A čerstvá aktualizácia z Wuhan dnes: 

Práve sme dostali správu o situácii z Wuhan od ženskej pracovníčky svetla: 1. Zásobovanie potravinami je dostatočné. Lokálny pracovníci svetla sú zdravý. 2. Ľudia môžu nakupovať prostredníctvom nákupu v skupine. Cena potravín je stabilná. Niektorí ľudia si dokonca môžu dopriať nezdravé potraviny (pretože musia zostať doma, jedenie sa stáva ich zábavou). 3. S ľuďmi, ktorí sú uzamknutý v miestnych hoteloch, sa slušne zaobchádza. Tí, ktorí sú v karanténe, môžu mať jedlo a ubytovanie zdarma. Komunikácia v nemocniciach 2. úrovne je v poriadku. 4. Miestny doktori a zdravotné sestry sú vyčerpaný, ale veci sa zlepšujú. Situácia v jednoduchých praktických nemocniciach je pod kontrolou. V každom prípade, ľudia vo Wuhan majú cvičenie k Udalosti. Žiadne utrácanie, žiadne násilie, žiadne nepokoje. Keď nastane Udalosť, ľudia vo Wuhan budú najúžasnejší ľudia na zemskom povrchu. Wuhan v tradičnej čínštine je 武漢čo znamená muž z Kung Fu. Zatiaľ naši Kung Fu majstri Svetla aktívne pracujú za mier a poriadok. NEBOJTE sa o nich, len vyjadrite svoju úctu a podporu v komentári nižšie. Čoskoro prinesiem viacej miestnych príbehov a aktualizácií.

Víťazstvo Wuhan! Víťazstvo Svetla!

Čínska vláda sa stále pokúša skrývať existenciu jej vojenského programu na bio zbrane vo Wuhan, ktorý je zdrojom corona vírusu: 
https://www.zerohedge.com/geopolitical/senator-cotton-china-refusing-hand-over-evidence-about-wuhan-biolab
https://www.zerohedge.com/health/smoking-gun-chinese-scientist-finds-killer-coronavirus-probably-originated-laboratory-wuhan
https://www.naturalnews.com/2020-02-03-the-coronavirus-was-engineered-by-scientists-in-a-lab.html
Číňania nechcú stratiť tvár a nikdy by nepriznali, že ich program na bio zbrane vyšiel z kontroly. A, že sionistický infiltrátor ukradol vzorku vírusu z laboratória vo Wuhan a vypustil ho na slobodu, aby infikoval čínskych ľudí: 
https://cryptome.org/2020/02/CIA-biovirus-2019.pdf

Otázka je, kto zabil Doktora Plummera? 
https://www.zerohedge.com/geopolitical/canadian-scientist-center-chinese-bio-espionage-probe-found-dead-africa
https://greatgameindia.com/frank-plummer-canadian-lab-scientist-key-to-coronavirus-investigation-assassinated/
Určitá pevninská čínska Dragon skupina oznámila, že keď situácia s corona vírusom sa nevyrieši veľmi, veľmi skoro, vydajú dôkazy o tajnom čínskom vesmírnom programe prostredníctvom médií.

V sobotu sa uskutočnil strategický summit najvyššej úrovne na lunárnej základni Tycho. Kde zástupcovia všetkých hlavných nepovrchových frakcií Svetla dospeli ku vzájomnej strategickej dohode o tom, ako postupovať pri planetárnych oslobodzovacích operáciách. Tento nový posilnený plán bude vykonaný s presnosťou a efektivitou. Všetky nepovrchové frakcie Svetla sa dohodli na vytvorení strategickej aliancie, ktorá sa nazýva Aliancia Atlantis. Lode Galaktickej Konfederácie budú oveľa aktívnejšie v zemskej atmosfére v nasledujúcich pár týždňoch a mesiacoch. A veľa ľudí prijíma sny a vízie o tomto: 
https://www.thegoldenagegoddess.com/2020/02/dream-vision-of-galactic-fleets-in-our.html?m=1
https://oceanoflove.info/2020/01/30/ships/
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Betelgeuse.jpg
Betelgeuse, jedna z hlavných hviezd v Orione, vykazuje skoré príznaky potenciálnej supernovy: 
https://www.cnet.com/news/huge-red-star-might-explode-soon-and-next-few-weeks-are-critical/
https://www.eso.org/public/news/eso2003/
Modrý Úsvit sa blíži.
Víťazstvo Svetla!   PRINT RSS

             
Hlavná stránka