Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Koniec šialenstva – Koniec tyranie ľudstva chazarskou satanistickou mafiu na čele s Vatikánom 

 

Príhovor Gasudarjon Andromeda:
Dostalo sa mi tej cti zverejniť článok teda novú aktualizáciu od Cobru a hnutia odporu, ktorí oslobodzujú Zem od chazarskej satanistickej mafie a temných síl. Prečo prvý krát vo svojom blogu zverejňujem niečo iné ako svoj článok? Pretože je to potrebné, aby to čítali aj ľudia v našich krajinách, ktorí nevedia po anglicky. A ešte aj pretože na Cobrovom originálnom blogu je to len po anglicky. Ale hlavný dôvod je ten, že jeden blázon z českej republiky menom Matej Havlín mal na starosti od Cobru český blog s názvom Bod zlomu ale on ho zničil. Takto zničil všetko čo vytvoril a pre všetkých ľudí, ktorí to čítali urobil to, že im ublížil a oni už viac nemali vedieť čo sa na Zemi deje. Som milujúca osoba a blaho ľudstva ako aj jeho šťastie sú mi nadovšetko. Preto som bol nútený zverejniť tieto veľmi silné a dôležité informácie, aby ľudia mohli vedieť čo sa deje a v akej fáze sa nachádza oslobodenie Zeme. Je dosť možné, že to čo sa deje od Cobru a od hnutia odporu budem musieť zas ak to bude nutné zverejniť na svojom blogu. Na záver sa chcem zo srdca poďakovať mojej pravej ruke bojovníkovi svetla za preklad a stálu pomoc. Chcem sa poďakovať mojim rodičom a mojej žene, ktorí sú skvelí, unikátni a  neopakovateľní. Milujem vás všetkých mojich bratov a sestry na Zemi a robím to pre Vás, že celú dobu riskujem svoj život za oslobodenie Zeme aby ste vy všetci boli navždy oslobodený a aby ste mohli prvý krát vo svojich životoch cítiť neskutočné šťastie a pravú nekonečnú lásku. Teraz už nechám rozprávať nášho milovaného drahého brata Cobru veľkého bojovníka svetla a hovorcu hnutia odporu.


Streda, 29. Január, 2020: Zverejnil Cobra o 16:03
Ako sme teraz už pred úsvitom nového Zlatého Veku, musí dôjsť k silnému očisteniu predtým ako my ako planéta môžeme vstúpiť do Svetla. Toto očistenie sa nazýva šialenstvo konca času (end time madness). Šialenstvo konca času sa deje individuálne, s veľa vystrašenými ľuďmi a ľuďmi prejavujúcimi dysfunkčné správanie, ale aj globálne.
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Begun.jpg
Odkedy vedia, že ich koniec je neodvratný, Cabal chce zničiť pozemskú ľudskú populáciu v procese ich vlastného pádu. Pokúsili sa o to v decembri minulého roka spustením finančného kolapsu skrze repo trh/market a to nefungovalo. Pokúsili sa o to začiatkom januára skrze eskaláciu s Iránom, to nefungovalo. Pokúsili sa vytvoriť falošnú vlajku (false flag) vo Virgínii, to nefungovalo, tak čo zostáva? Globálne pandemické vydesenie. 
2019-nCoV je pokročilá etnická bio zbraň, ktorá sa zameriava väčšinou na Ázijskú populáciu:
https://benjaminfulford.net/2020/01/29/engineered-novel-corona-virus-okay-for-europeans/
Súčasná epidémia je výsledkom skrytej biologickej vojny, ktorá prebieha medzi Čínou a USA. Čínska dlhodobá vojenská stratégia proti USA je založená do značnej miery na bio zbraniach: 
https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=139739
http://thelibertyman.com/docs/ChineseDefenceMinisterSpeech.pdf
Čínsky agenti ukradli coronavírus z kanadského laboratória: 
https://greatgameindia.com/coronavirus-bioweapon/
https://greatgameindia.com/chinese-researchers-caught-stealing-coronavirus-from-canadian-lab/
A vylepšili ho na bio zbraň v laboratóriu vo Wuhan:
https://www.zerohedge.com/health/man-behind-global-coronavirus-pandemic
https://greatgameindia.com/dr-xiangguo-qiu-chinese-biological-warfare-agent/
https://s3-ap-northeast-1.amazonaws.com/news.guo.offload.media/wp-content/uploads/2020/01/25133703/Brief-summary-of-evidence-of-lab-finish.pdf

Potom Americký agent, predtým infiltrovaný do laboratória vo Wuhan, a podieľal sa na rozvoji vírusu, ukradol vzorku coronavírusu a rozšíril ju vo Wuhane na trhu s morskými plodmi a zvieratami. Odvtedy sa vírus šíril s geometrickou progresiou, čo môže naozaj vyzerať desivo: 
https://moneymaven.io/mishtalk/economics/coronavirus-geometric-progression-suggests-100-000-infections-in-a-week-jzcZTq6Je0GpmioumMXSyg
Je zaujímavé tu poznamenať, že Peter Salama, renomovaný epidemiológ, ktorý pracoval pre WHO a člen predstavenstva v GAVI, Vakcínová Aliancia, zomrel 23. januára: 
https://www.gavi.org/news/media-room/gavi-statement-following-death-peter-salama
https://www.healthpolicy-watch.org/global-health-emergencies-advocate-peter-salama-dies-at-age-51/
Plejáďania neúnavne pracujú na zastavení epidémie. V piatok, 24. januára, vyvinuli prvý nanoprášok z hviezdneho prachu (Stardust), aby vymazali vírus a rozšírili ho smerom k povrchu planéty z ich lodí umiestnených na Nízkom Orbite Zeme (Low Earth Orbit). Vírus reagoval na nanoprášok a zmutoval do o niečo menej smrteľnej a o niečo viac prenosnejšej formy.
Poučenie z reakcie vírusu, Plejáďania vyvinuli pokročilejšiu verziu Hviezdneho prachu a aplikovali ho v pondelok a utorok (27. a 28. januára). V dôsledku toho sa vírus už viac nerozširuje s geometrickou progresiou ako tomu bolo doteraz a zdá sa, že spomaľuje: 

C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\VirusEnd.jpg

Sily Svetla očakávajú, že šírenie infekcie sa vyrovná za týždeň, dva, a potom bude stále menej a menej hlásených prípadov. Po dostatočnom počte pokusov, Plejáďania budú schopný úplne hacknúť vírus a zastaviť jeho šírenie, presne rovnakým spôsobom zastavili epidémiu Španielskej chrípky v roku 1918: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_flu#End_of_the_pandemic
Vírusy sa môžu šíriť efektívne len vtedy, keď dostanú podporu od temných síl na plazmatickej rovine. Tiež, všetky zostávajúce plazmové pavúky Chimery sú extrémne vyhladované a na pokraji vyhynutia. A teraz sa ponáhľajú do Wuhan a ďalších miest s vysokým počtom infekcií, aby živili strach a utrpenie. Toto je perfektná pasca pre nich, ako ich Sily Svetla dokážu omnoho efektívnejšie odstrániť, keď sa všetci zhromaždili na takom malom priestore a už nie sú rovnomerne rozložené po povrchu planéty.
Sily Svetla teraz intenzívne odstraňujú všetku infekciu podporujúcu plazmu a všetkých plazmových pavúkov Chimery. A s touto rýchlosťou čistenia, všetky plazmové bytosti Chimery budú preč za týždeň alebo dva, s iba zostávajúcimi Chimera vo Vesmírnom Velení Spojených štátov amerických (US Space Command) a v DARPA.
Sily Svetla sa pýtajú všetkých, ktorí sa cítia byť tak vedený, aby podporili tento očisťovací proces vizualizáciou fialového plameňa čistiaceho všetkého vírusu/celý vírus - podporujúci plazmu a všetky plazmové pavúky Chimery. Ľudia môžu tiež pomôcť zastaviť epidémiu coronavírusu s nasledujúcou meditáciou: 
https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/Urgent-meditation-to-stop-the-pandemics-outbreak-in-china-every-4-hours.html
Je veľmi dôležité zostať v kľude/zostať pokojný a nevzdávať sa strachu. Dať veci do perspektívy, vyše 80 tisíc ľudí zomrelo iba na bežnú chrípku v roku 2018 v Spojených štátoch amerických a nikto sa neobával: 
https://www.nbcnews.com/health/health-news/least-80-000-people-died-flu-last-winter-u-s-n913486
A 650 tisíc ľudí celosvetovo: 
https://www.who.int/news-room/detail/14-12-2017-up-to-650-000-people-die-of-respiratory-diseases-linked-to-seasonal-flu-each-year
Pre priemerného človeka je riziko získania coronavírusu veľmi nízke a bude s najväčšou pravdepodobnosťou aj naďalej nízke: 
https://www.lewrockwell.com/2020/01/bill-sardi/your-chance-of-developing-symptoms-or-dying-from-the-menacing-coronavirus-that-now-threatens-global-human-populations-is-0-0000017482-symptoms-0-0000001137-death/
Najlepšia rada pre každého by bola, ohroziť túto epidémiu rovnakým spôsobom ako bežnú chrípku. Tým sa odstráni väčšina strachu. Môžete skontrolovať aktuálny stav epidémie tu: 
https://bnonews.com/index.php/2020/01/the-latest-coronavirus-cases/
A tu: 
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
Keď ustúpi toto vydesenie z epidémie, Cabal má ďalší trik v rukáve: 
http://theeconomiccollapseblog.com/archives/a-plague-of-billions-of-locusts-threatens-to-create-a-horrific-end-times-famine-all-over-africa
Ani to nebude fungovať, keďže Sily Svetla už pracujú na riešení.
Modrý Úsvit (Blue Dawn) prichádza: 
https://www.thegoldenagegoddess.com/2020/01/dream-vision-of-planet-earths-victory.html?m=1

Víťazstvo Svetla!


Dodatok ku článku Gasudarjon Andromeda:

Sme veľmi blízko udalosti čiže galaktickému slnečnému záblesku ako aj oslobodenou ľudstva od satanistov a temných síl. Už ostala iba jediná topletová bomba. Sily svetla ju podľa mňa nebudú už dlho likvidovať. Tak isto zastavia korona vírus čo satanisti vyrobili, aby ním  zlikvidovali ľudstvo. Najviac zo všetkého je smutný fakt, že ľudstvo nevedomé ako ateisti tak aj naprogramovaní veriaci ani vo sne netušia kto to zlo ohavné robí svetu. Neviem sa dočkať dňa ak sa ľudstvo dozvie, že to robí Vatikán. Vatikán, ktorý má milovať ľudstvo aj Boha. A namiesto toho miluje zlo a vzýva padlých anjelov. A ten istý Vatikán urobil všetky genocídy aké sa kedy na Zemi stali. Ten istý Vatikán vraždí nevinných na celom svete a robí satanistické rituálne obetovania ako malých detí tak dospelých ľudí. Teším sa na to ak sa blbí ľudia v spánku konečne prvý krát v živote prebudia s týchto programov. Ako uvidia kto vraždí svet. Veriaci budú v šoku a len krok pred porážkou a totálnym zrútením. Ale tak im treba a vôbec s nimi nemám súcit žiadny. Ono totiž všetci nevedomí naprogramovaní ľudia boli tým činiteľom, ktorí tento matrix udržoval a kŕmil ho svojou energiou. Bez týchto nevedomých úbožiakov by sa toto diať nemohlo. Takže v konečnom dôsledku môžeme za to zlo že ešte trvá poďakovať všetkým sprostým nevedomým naprogramovaným ľudom. Pretože ak by všetci boli ako ja a mne podobní toto by sa na Zemi nikdy nemohlo stať. 

Teraz ak sa blíži oslobodenie a je už moc blízko tak sa môže zrútiť systém na celom svete zo dňa na deň. Z hodiny na hodinu. Ak príde udalosť nikto nebude dostatočne pripravený. Diať sa budete to, že obchody aj banky budú zatvorené minimálne 7 dní a maximálne 14 dní. Nikto z ľudí si nebude môcť vybrať vtedy peniaze ani si kúpiť jesť. Kto bude v aute práve a dôjde mu benzín nikde si nenatankuje nový benzín a ostane stáť tam s autom kde sa bude nachádzať. .Ak ľudia nebudú mať doma zásoby jedla a vody budú veľmi zle na tom. Preto je potrebné mať vyhradené zásoby jedla ako ryža. múka, cukor, vajcia, cestoviny, kto je mäso ja ho nejem tak aj mäso. Voda s vodovou by ísť mala. S elektrinou a jej výpadkami to neviem isto zaručiť či pôjde. Ale tá by mala ísť. Zrútia sa všetky systémy aj bankové aj terminály. Veľa vecí prestane fungovať ale aj navždy existovať zo dňa na deň. Hranice budú hermeticky uzatvorené. Chazarská mafia a ich prisluhovači nebudú môcť utiecť zo žiadneho štátu. 

Práve teraz Plejádska flotila likviduje a zastavuje korona vírus. Len pár dní dozadu 27.1 aj 28.1 dokončili programy a protokoly na jeho zastavenie. Pomaly sa to zastaví a kabala dostane šach mat. Nefyzický archóni ale hlavne už len nefyzická chimera plazmatická práve teraz bude zabitá behom 7 dní. Ostane už len fyzická. Sami sebe spečatili práve svoj osud a ich večnosť sa práve ukončí navždy. Oni totiž nemajú silu už ani energiu a idú bežať tam kde je strach s korona vírusu, ktorý vyrobili ich ľudia a Vatikán s jezuitmi a s čiernou šľachtou Tam kde je strach a panika tam je pre nich mňamka a jedlo s tej energie strachu. Nebudú ako obvykle po svete na Zem rozmiestnení ale budú všetci na jednej kope v Cíne. Tam ich zabijú Plejádske flotily. 

Odporúčam každému nakupovať nie len jedlo ako zásoby ale ak sa ešte dá a to sa dá nakupovať striebro investičné. 
 Vid môj článok a linky k nemu
 http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g100.html
 a tu ten istý článok vo forme videa 
 https://www.youtube.com/watch?v=A0HsD7riLm4

a tu najlepšie video o tom čo Putin ukazuje svetu 
 https://www.youtube.com/watch?v=shxYL8Ijp3o

 Game Over pre zlo.  Prichádza zlatý vek pre ľudstvo.    PRINT RSS

             
Hlavná stránka