Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

OrdoBucintoro - biela šľachta, ktorá oslobodzuje Zem od chazarskej mafie

Existuje určitá pozitívna tajná spoločnosť, ktorá má dramatický dopad/vplyv na osud tejto planéty, pretože vytvorila prúd energie, ktorý je priamo zodpovedný za prieskum vesmíru, čo nevyhnutne vyústi do Prvého Kontaktu.

Bola založená v roku 1510 v Benátkach benátskym dóžom Leonardo Loredan, členom jednej z najdôležitejších rodín Bielej Šľachty v Benátkach. V tom čase bol jedným z najviac duchovne rozvinutých ľudí na Západe a teraz je Vzostúpená bytosť.

Nezamieňať si ho s menom PaoloVeronese, ktorý je známy ako Benátsky Majster. Tajná spoločnosť sa potom volala Causa Nostra (alebo Cause) a teraz je známa ako OrdoBucintoro.
Názov Bucintoro pochádza zo starej Benátskej legendy: Kedysi dávno existovala nádherná zlatá loď, ktorú riadil slávny Dóža do neba. Mohli by sme to teraz ľahko popísať tak, že tá loď ako materská loď Vzostupu a proces ako prepájanie alebo teleportácia. Bucintoro bol oficiálny názov štátneho člna v Benátkach a tajné kódové označenie pre materskú loď Galaktickej Konfederácie. 
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Bucintoro.jpg
V roku 1512 bolo založené ústredie v Murano a odtiaľ OrdoBucintoro vytvorilo rozsiahlu sieť po celom Taliansku, Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. V roku 1516 JuliettaMontefeltro, zasvätenec Rádu Hviezdy, vstúpila do OrdoBucintoro. Bola kňažkou Bohyne Venuša.
Bohyňa Venuša je patrónkou Benátok. Benátky sú jedným z hlavných planetárnych vortexov/vírou tej Bohyňe. Ako kňažka Rádu Hviezdy, Julietta vedela tajomstvo nesmrteľnosti a Vzostupu/nanebovstúpenia a oznámila to OrdoBucintoro prostredníctvom okultnej doktríny nazývanej Spiritus Eros, ktorá zahŕňa sviatosť svadobnej komory a ďalšie záhady Bohyne.
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\unnamed.jpg
Účel OrdoBucintoro bol pripraviť ľudstvo na Novú Éru, ktorá sa potom očakávala, že príde okolo roku 2000. Predstavovalo to oslobodenie ľudskej suverenity od vplyvu Cirkvi. Ľudia si určujú ich vlastný osud a sú rešpektovaný podľa svojich zásluh a nie podľa ichkrvnej línie/pokrvnej príbuznosti. Nový finančný systém bol plánovaný, ktorý by zakázal záujmy a zabránil zneužitiu a hromadeniu bohatstva.

Členovia OrdoBucintoro starostlivo plánovali svoje inkarnácie v 500 ročnom časovom rámci do roku 2000, aby pripravili planétu na príchod Nového Veku. Boli vo vlastníctve/držbe Garil, biely kameň Svätého Grálu. Saint Germain, Cagliostro a Casanova boli všetci zasvätený/iniciovaní do OrdoBucintoro v Benátkach.

Casanova sa tam stal kňazom Venuše. Cagliostro sa stal kňazom Isis a vytvoril Misraim. Slobodomurársky systém, ktorý sa pokúsil obnoviť tajomstvá Isis po takmer 2000 rokoch spánku/pokoja.

Bohužiaľ, väčšina slobodomurárskych lóží Misraim bola infiltrovaná Jezuitami takmer ihneď a zneužitá Talianskou Čiernou Šľachtou na ich účely. Mozart bol ďalší kňaz Isis, ktorý oznámil tajomstvá Isis prostredníctvom jeho hudby. A bol zasvätený do tajomstiev prostredníctvom určitej Templárskej spoločnosti, so silnými väzbami na OrdoBucintoro, v Untersberg blízko Salzburgu.

Po páde Benátskej republiky, vonkajšia forma OrdoBucintoro bola rozpustená a určitá pozitívna lóža Misraim prevzala jej miesto v Benátkach. Okultná prítomnosť OrdoBucintoro mala veľký vplyv na planetárne udalosti a inšpirovala ľudí v zákulisí, aby dosiahli ku hviezdam a rozvinuli vesmírny program.
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\unnamed (2).jpg
Bohužiaľ, ten program bol zmanipulovaný Archónmi a skupinou Chimera prostredníctvom spoločností Vril a Thule. Otto Skorzeny, člen spoločnosti Thule, sa pokúsil znovu vytvoriť OrdoBucintoro a zneužiť ho na negatívne účely spolu s členom Čiernej Šľachty JunioValerioBorghese, a premenoval ho na OrderPalazzoStern.

Jeho pokusy neboli úspešné. Existujú určité skupiny, ktoré tvrdia, že sú potomkami OrdoBucintoro. Ich tvrdenia môžu aj nemusia byť platné. 

Dodatok ku článku:
OrdoBucintoro stále existuje aj jeho členovia a nezanikli. Tak ako nezanikli ani iné rody ako tie zlé čo sa týka čiernej šľachty a ani tie dobré čo sa týka bielej šľachty. Média slúžia satanistom teda čiernej šľachte a Vatikánu-jezuitom ich výtvoru. Ako všetci prebudený dobre vieme média klamú a na to boli stvorené. Nerobia nič iné len dezinformujú a šíria strach a paniku. Takže sa netreba čudovať, že nevedomý ľudia si myslia, že im ukazujú pravdu. Potom sa netreba ani tomu čudovať ak sprosté tupé ovce vidia svet iba tak ako im ho predkladajú temné sily ovládajúce naše životy a celú Zem. Ovca si myslí len to čo jej ukazujú. Vymažú dejiny, všetko otočia a všetko zatajujú. Ovca nevie, že je ovca. Ovca nevie, že televízor a média slúžia na ovládanie ľudstva a kontrolu vedomia a mysle ľudí. Platí tu jedna zásada. A to taká, že čo ovca nikdy nepočula a nevidela považuje za neexistujúci jav. Ovca pozná len taký svet ako jej ukážu a čo ju naučia. Ak je ovca konfrontovaná so skutočnou realitou tak sa stane čo? Ovca sa pravde vysmeje a lož teda dezinformácie považuje za pravdu a za realitu. Ovciam vytvorili falošný umelý svet a všetko čo je mimo tento svet taká ovca považuje za choré a nebezpečné. Ovca sa bojí otvoriť oči a vidieť niečo iné. Ovca nepozná nič mimo ten jej svet. Ovca ak sa prebudí ona by totiž zistila, že nie je ovca ale, že je človek. Zistila by, že nie je otrok. Ale to by naši pedofilný satanistický sociopati obetujúci rituálne ľudí s Vatikánu riadený čiernou šľachtou asi nechceli však? Vatikán nechce aby ovca nadobudla vedomie a prebrala sa s kómy. Však ak by sa nám takto všetky ovce prebrali Vatikán by nemal koho týrať a koho vraždiť.

Nemohol by ovládať mysle ľudí a kontrolovať ich vedomie. Ak by média boli už slobodné a Zem oslobodená nebolo by možné aby ľudia tápali v nevedomosti a aby im každý deň šírili zlo a strach. Takto dokým sa to zatiaľ nestane  vidíme ako satanisti vyrábajú cez svoje sračkomety plné fekálií fakenews a ako robia falošné útoky pod falošnou vlajkou. Vidíme ako neprejde jediný deň čo ľudstvo nestrašia ako ide byť koniec sveta. Tuším ide už po 50 krát koniec sveta. Vidíme ako nás ide vyhubiť AIDS, prasačia chrípka, vírus DENGUE, a aby tomu nebolo konca títo sociopati vyrobili nový strašiak Koronavírus. Nemali sme byť už dávno po smrti všetci? Nechápem čo tu ešte robíme. Takže je jasné, že média nástroj satanistov sú tu iba na to aby sa ľudstvo posralo a aby ostalo v tomto strachu navždy.  Všetci rozumný ľudia vidia, že média sú zlo a neveria ani jediné slovo čo vysielajú. Taký ako ja sa tomu iba smejeme. Tak silno a nahlas sa tomu smejem že Boh náš zdroj si pritom tancuje ak vidí ako sa teším. Chcel by mať tu dole na Zemi takých bojovníkov ako som ja plnú planétu. Ale bohužial planéta je plná debilov a takto to vyzerá v reálnom svetle. Jedno je isté všetky rodiny bielej šľachty ako aj rodiny Pálfy, Estarházy, ale aj tie s Talianska ako aj OrdoBucintoro ukončia týchto sociopatov s tejto Zeme. Vyvraždíme ich bez milosti a bez citu. Vatikán už dlho machrovať nebudeš.
Arrivederci
Ak príde deň D potom celý svet zvolá AllasaluteCin-cin
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\unnamed (3).jpg


Biela Šľachta

Utorok, 14. august 2012
Dostal som inštrukcie na odhalenie niektorých okultných informácií verejnosti. Toto je prvý z niekoľkých blogových príspevkov, ktoré odhalia širokej verejnosti niektoré pozitívne skupiny, ktoré nikdy doteraz neboli odhalené a pracovali na oslobodení planéty, niektoré z nich po tisícročia. Prvá z týchto skupín je Biela Šľachta. Počas histórie ľudstva, nie všetky aristokratické rodiny sa spájali s Cabal. Mnohí sa pasívne bránili, niektorí dokonca aktívne. Noblesa/Vznešenosť zaväzuje (výraz z franc.: Noblesse oblige), nebol pre nich prázdny výraz, ale skutočný imperatív na pomoc menej šťastným zvyškom ľudstva.

Najslávnejšia rodina z Bielej Šľachty sú Mediciovci, ktorí pomohli priniesť Renesanciu, ktorá položila základy nášho moderného sveta.
Spoločný základ pre všetky tieto šľachtické rodiny je okultná tradícia, ktorá siaha o niekoľko tisícročí späť do tajomných škôl starovekého Ríma, Grécka a Egyptu. Tajomstvá Bohyne sú ich najväčším tajomstvom a ich hlavná okultná zbraň proti Cabal. Mnohé z rodín Bielej Šľachty má silné spojenie s Máriou Magdalénou a tajomstvami Grálu a sú spojené s pozitívnymi Templárskymi skupinami. 
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\WhiteNob.jpg
Rodiny Čiernej Šľachty, ktoré sú spojené s Jezuitmi, sú alergické na energie Bohyne. Chceli by ju vymazať z povrchu planéty a pokúšali sa o to veľakrát.
Členovia rodín, napríklad: Pallavicini, Orsini, Massimo, Borghese, Aldobrandini, Colonna, Pacelli, Odescalchi, Ortolani a Luzzatti dostávajú ich príkazy priamo od Archónov a sú v jadre sprisahania proti Bohyni.

Vedú okultnú vojnu proti rodinám Bielej Šľachty, ktoré sa snažia šíriť Svetlo a podporovať ženské kvality ako sú súcit, vnímavosť, tvorivosť, láska...
Rothschildovci sú kvázi/akože šľachtici (ich rodokmeň siaha o menej ako 2 a pol storočia späť a pochádzajú z rodiny Bauer, ktorá je nemecká poľnohospodárska) a nerozumejú úplne okultnej vojne, ktorá sa deje v najvyšších kruhoch, pretože sú vynechaný z informačnej slučky. Sú príliš ponorený do fyzickej hmoty. Medzitým, Rockefellerovci sú prostý občania a nemajú najmenšiu predstavu o tom, čo sa skutočne deje.
Väčšina z rodín Bielej Šľachty sa teraz nachádza v Taliansku a slúžia ako protiváha proti Čiernej Šľachte.
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Stemma_dei_Medici.png
Za posledné 2 storočia prišli o väčšinu svojho majetku, ale ich pozitívna okultná tradícia je stále veľmi živá. Ich mená sa zatiaľ nesmú zverejňovať pre širokú verejnosť, neúnavne pracujú v pozadí v prospech ľudstva. Nie sú priamo spojený s rodinou Savoy, ako si niektorí myslia. Niektorí z nich sa podieľajú na tvorbe nového a spravodlivého finančného systému, ktorý čoskoro nahradí súčasný. Ďalšia skupina sa zameriava na odhaľovanie okultných znalostí vekov. Dostal som pokyny z Hnutia Odporu zapojiť Bielu Šľachtu do Operácie Dreamland (krajina snov), ktorá je súčasťou plánu pre planetárne oslobodenie.

Víťazstvo Svetla!
Zverejnil Cobra


Operácia Dreamland

Pondelok, 20. august 2012
Operácia Dreamland (krajina snov) je operácia síl Svetla na spustenie novej Renesancie na povrchu tejto planéty. Prvá Renesancia pred 500 rokmi bola inicializovaná určitou pozitívnou okultnou skupinou za Bielou Šľachtou v 15. storočí vo Florencii. Druhá Renesancia bude spustená rovnakou okultnou skupinou celosvetovo a ohlási konečné víťazstvo slobodného ľudského ducha nad silami obmedzenia. Kontakt bol nadviazaný s rodovými líniami Bielej Šľachty, ktoré sa podieľali na zrodení prvej Renesancie a môžu tiež pomôcť s vytvorením druhej.

Kontakt vytvorený s rodovými líniami Grálu Bielej Šľachty znamená obnovenie tajomstiev Magdalény, ako príprava na skutočné zjavenie Bohyne. 
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\DL7.jpg
Hnutie Odporu bude hlavnou operačnou silou pre Operáciu Dreamland od času Udalosti ďalej. Význam Operácie Dreamland je dvojnásobný. Najprv, obnoviť hojnosť svetelných pracovníkov. Veľa pracovníkov Svetla má systém viery, že duchovno znamená žiť v chudobe.

Tento systém viery je programovanie mysle od Cabal. Po pravde povedané, fyzická hojnosť je prirodzeným vyjadrením krásy inkarnovanej Duše a každý pracovník Svetla si to zaslúži. Cabal chce udržať pracovníkov Svetla ďalej od peňazí, aby zabránila pokroku silám Svetla. Spôsoby Cabal sa pohybujú od relatívne neškodných, ako sú platený dezinformačný agenti uverejňujúci ad hominem útoky na "Cobra berie dary 1000 dolárov", po stredné, napríklad nefyzické negatívne entity blokujúce biznis aktivity pracovníkov Svetla. A potom závažnejšie, napríklad blokovanie prístupu k finančným prostriedkom, ktoré patria pracovníkom Svetla alebo ich priamo ukradnú.

Saint Germain Trust bol založený na konci 18. storočia Comte de Saint Germain s cieľom pomôcť pracovníkom Svetla v čase zmeny vekov. Saint Germain Trust bude odblokovaný, akonáhle bude Cabal odstránený počas Udalosti. Pracovníci Svetla budú konečne schopní žiť v hojnosti. Druhým účelom Operácie Dreamland je začať šíriť skutočné okultné učenie školy tajomstiev/mystérií Vzostúpených Majstrov. Za posledných 26000 rokov, ako bola táto planéta v karanténe a takmer úplne oddelená od priameho kontaktu s Vzostúpenými Majstrami, duchovné učenia/náuky zdegenerovali a teraz slepí vedú slepých. Jedným takýmto príkladom je veľa channelovaných správ, ktoré údajne pochádzajú od Vzostúpených Majstrov alebo Galaktickej Konfederácie.

Čo sa stane vo väčšine z týchto prípadov, je skutočný energetický kontakt, ale na mentálnej úrovni Archóni prídu so svojou technológiou a vkladajú správy, ktoré na prvý dojem vyzerajú plné lásky a svetla, ale v skutočnosti sú to iba recyklované frázy.

Počas Udalosti, sily Svetla začnú odhaľovať pravé učenie Svetla. V mnohých prípadoch budú tieto učenia trochu iné od toho, čo väčšina ľudí očakáva, pretože táto planéta bola odrezaná od pravého Svetla na 26000 rokov a na veľa vecí sa dlho zabudlo. Existujú určité prípravy na Operáciu Dreamland, ktoré je potrebné urobiť pred Udalosťou. Niektorí členovia Bielej Šľachty už na moju výzvu odpovedali, a ak sa od nich chce ešte niekto viac pripojiť, môžu ma kontaktovať na: cobraresistance@gmail.com . Okrem toho, stovky pracovníkov Svetla ma kontaktovali s týmto účelom, ponúkajú svoju pomoc. Chcel by som požiadať každého, kto sa chce zapojiť do Operácie Dreamland, aby veľmi jasne uviedol svoje talenty, zručnosti, kontakty a prostriedky, ktoré môže poskytnúť. Ak sa môžu podieľať na prípravy pred Udalosťou, budú kontaktovaný čoskoro. Ak nie, budú kontaktovaný priamo Hnutím Odporu skoro po Udalosti.

Zverejnil Cobra
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka