Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Časová os Vzostupu / Koniec meditácie ku Corona vírusu


4-5 Apríl 2020

Utorok, 3. marec, 2020

 

Je čas znova konať! Je čas vziať si osud nášho sveta do vlastných rúk! Všetci sa zhodneme, že proces planetárneho oslobodenia trvá príliš dlho a aktuálna časová os nejde najlepším smerom.
Tu je naša šanca kolektívne posunúť časovú os späť do našej optimálnej časovej osi pre planetárne oslobodenie. Preto využívame príležitosť masívneho astrologického usporiadania, konjunkcie Jupiter a Pluto počas 4./5. Apríla, aby sme vytvorili portál prostredníctvom, ktorého zjednotíme naše vedomie a spustíme proces, ktorý upevní optimálnu časovú os Vzostupu pre planétu.

Spravte to virálne! Zdieľajte to celosvetovo! Zverejnite to na svojich web stránkach a blogoch! Ak poznáte alternatívne médiá, môžete im to poslať. Môžete vytvoriť Udalosť/Event na Facebooku pre vašu lokálnu skupinu ľudí, ktorí to robia vo vašej časti sveta. Tiež potrebujeme jednu hlavnú Facebook skupinu pre tento Event/Udalosť. Môžete vytvoriť video o tomto a zverejniť to na Youtube.

Bohužiaľ, v tomto čase, iba ľudia sledujúci môj blog nebudú stačiť. Potrebujeme väčšiu celosvetovú spoluprácu s väčším počtom zúčastnených influencerov/ovplyvňovateľov. Táto aktivácia je test pre povrchovú populáciu, či bude schopná prejaviť jednotu alebo nie.
Sily Svetla budú monitorovať úroveň spolupráce a použijú to ako jeden z určujúcich faktorov pre okamžité budúce plány pre Udalosť. Existuje mnoho duchovných vodcov s veľkým počtom nasledovateľov a úprimne dúfam, chceli by vymazať corona vírus a chceli by, aby sa planéta posunula do čo najviac pozitívnej časovej osi. Ak sa chcú zapojiť do tejto meditácie, môžu kontaktovať: cobraresistance@gmail.com  

C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Asc Timeline.jpg
Vedecké štúdie potvrdili pozitívne efekty masovej meditácie a aktivácie ľudskej spoločnosti. Takže každý z vás, ktorí sa zúčastní na tejto aktivácii, môže skutočne pomôcť priblížiť Vek Vodnára k nám: 
http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/
http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html
Táto aktivácia pomáha Silám Svetla uzemniť energiu Svetla na povrchu planéty, aby sa úplne odstránil corona vírus. Ďalej, aby sa odstránil všetok strach, ktorý vytvorila táto epidémia. Ďalej, aby sa pôsobilo proti všetkým plánom temných síl so spustením tejto epidémie. A aby sa posunula planetárna evolúcia späť do viac pozitívnej časovej osi Vzostupu, ktorá nás povedie do Veku Vodnára. Počet ľudí, vykonávajúcich túto aktiváciu, je jediný najvýznamnejší faktor v rámci moci povrchovej ľudskej populácie pre urýchlenie tohto procesu.
Môžeme dosiahnuť kritické množstvo 144000 ľudí vykonávajúcich túto aktiváciu! Toto vytvorí celosvetovo masívnu ozdravovaciu reťazovú reakciu v energetickom poli. Budeme robiť túto meditáciu v presnom okamihu konjunkcie Jupiter-Pluto počas 4./5. Apríla. Čo bude prvý okamih, keď zasiahne povrch planéty skutočne silná energia Veku Vodnára: 
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Ascension Timeline.jpg
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\2020a.jpg
Budeme robiť túto meditáciu o 10:45 pm EDT dňa 4. apríla v New Yorku. To sa rovná 9:45 pm CDT v Chicagu, 8:45 pm MDT v Denveri a 7:45 PDT v Los Angeles. Európa a Ázia už bude mať 5. apríla v okamihu aktivácie, čo bude 3:45 am BST v Londýne, 4:45 am CEST v Paríži, 4:45 am EET v Cairo, 10:45 am CST v Taipei a Beijing, 11:45 am JST v Tokyu a 12:45 pm AEST v Sydney. Môžeš si skontrolovať čas meditácie pre tvoju časovú zónu tu: 
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=ASCENSION+TIMELINE&iso=20200404T2245&p1=179

Inštrukcie:
1. Použite vašu techniku, aby ste sa dostali do uvoľneného stavu vedomia.

2. Uveďte svoj zámer, aby ste použili túto meditáciu ako nástroj na posunutie planéty do najoptimálnejšej časovej osi a ako nástroj na úplne odstránenie corona vírusu.

3. Vizualizujte si stĺp/pilier brilantného bieleho Svetla emanujúceho z Kozmického Centrálneho Slnka, potom sa distribuuje do Centrálnych Sĺnk všetkých galaxií v tomto vesmíre. Potom si vizualizujte toto svetlo vstupujúce cez Galaktické Centrálne Slnko, potom idúce cez všetky bytosti Svetla do vnútra nášho Solárneho Systému. A potom cez všetky bytosti na našej planéte Zem a tiež cez vaše telo do centra Zeme.

4. Vizualizujte si toto Svetlo premieňajúce všetok zostávajúci corona vírus na Zemi, dezinfikujúci všetky infikované oblasti na planéte, uzdravenie všetkých pacientov, odstránenie všetkého strachu spojeného s touto epidémiou a obnovenie stability.

5. Vizualizujte si priebeh udalostí na planéte Zem posúvajúcich sa do najpozitívnejšej možnej časovej osi, odklon od všetkých epidémií, preč od všetkých vojen, preč od všetkej globálnej nadvlády. Vizualizujte si biele, ružové, modré a zlaté Svetlo uzdravujúce všetky nerovnosti, odstránenie všetkej chudoby a prinesenie hojnosti celému ľudstvu. Vizualizujte si začiatok nového veľkého kozmického cyklu Veku Vodnára, prináša čisté Svetlo, Lásku a Šťastie všetkým bytostiam na Zemi. Odporúčaný čas pre našu meditáciu je 20 minút. Aktualizácie o meditácii Časová os Vzostupu: 
http://2012portal.blogspot.com

Zverejnil Cobra


Šialenstvo na konci času pokračujePiatok, 28. februára 2020

Minulý týždeň, keď vyšlo najavo, že Čína vyhráva nad corona vírusom, sionistický agenti temných síl vypustili 3 nové rôzne geneticky modifikované kmene vírusu, odlišné od kmeňa vypusteného vo Wuhan, v kľúčových strategických oblastiach. Prvý, v Južnej Kórei do kontroverzného kultu, ktorého vodca tvrdí, že je inkarnáciou Ježiša Krista, ktorý vezme 144 tisíc ľudí do neba: 
https://www.vox.com/2020/2/22/21148477/coronavirus-south-korea-shincheonji-church-jesus

Druhý, medzi najvyššiu úroveň Iránskej vlády: 
https://science.news/2020-02-25-iranian-strain-coronavirus-morphed-version-wuhan.html

Tretí, blízko Milána v Taliansku, aby potlačil Vortexy Bohyne v severnom Taliansku a uľahčil šírenie po celej Európe:
https://www.theguardian.com/world/2020/feb/28/coronavirus-may-have-been-in-italy-for-weeks-before-it-was-detected

Z toho dôvodu zahrňujeme všetky tieto 3 oblasti v našej hlavnej meditácii na zastavenie vírusu: 
https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/Urgent-meditation-to-stop-the-pandemics-outbreak-in-china-every-4-hours.html
Špeciálna meditácia pre Taliansko je stále aktívna a je veľmi potrebná: 
https://www.welovemassmeditation.com/2020/02/urgent-meditation-to-stop-coronavirus-outbreak-in-Italy-every-4-hours.html
Napriek ukazovateľom, zdá sa, že život v Taliansku sa vracia do normálu: 
https://www.thelocal.it/20200228/coronavirus-life-goes-on-as-normal-in-most-italian-regions-despite-outbreak
Zatiaľ čo je Cintamani mriežka, v najviac infikovaných oblastiach v Taliansku, úspešne dokončená, potrebujeme kamene Cintamani v Qom a ďalších miestach v Iráne. A Daegu a ďalších miestach v Južnej Kórei, aby boli osadené čo najskôr. Každý, kto sa nachádza v týchto mestách alebo v ich blízkosti, kto je ochotný pomôcť, ma môže kontaktovať ohľadom inštrukcií tu: 
cobraresistance@gmail.com .
Objavuje sa stále viac a viac dôkazov, že 5G siete vážne narušujú imunitný systém a sú hlavným dôvodom vyššej úmrtnosti (4%) vo Wuhan: 
https://www.newstarget.com/2020-02-26-5g-rollout-in-wuhan-damage-the-innate-cellular-defense-cells-coronavirus.html
https://phibetaiota.net/2020/02/yoda-global-5g-map-correlates-to-all-virus-cases/

https://www.vigiliae.org/virus-link-to-5g/
Teraz hovoria Izraelskí vedci, že budú mať pripravenú vakcínu o niekoľko týždňov: 

https://www.zerohedge.com/geopolitical/israeli-scientists-say-they-will-have-coronavirus-vaccine-few-weeks
Zdroje tvrdia, že táto nová vakcína obsahuje novú, oveľa silnejšiu verziu bio čipov na kontrolu povrchovej populácie. A toto je skutočný dôvod prečo bol tento vírus vypustený v prvom rade, aby vydláždil cestu pre 5G / biočipy / digitálnu menu / sociálne kreditné skóre / samo-karanténna globálna dystopia Nového Svetového Poriadku (New World Order). 
C:\Users\uzivatel\Desktop\Shqiperia\foto\Idlib.jpg
Okrem toho, stupňuje sa konflikt medzi Tureckom a Ruskom:
https://www.zerohedge.com/geopolitical/russia-blames-turkey-33-troop-deaths-while-embedded-terrorists-turkey-vows-escalation
S tisíckami utečencov, ktorých sa chystajú vypustiť z Turecka do Európy:
https://www.rt.com/news/481905-turkey-refugees-move-europe/
Nová masová meditácia bola vytvorená, aby sa vysporiadala s touto situáciou:
https://www.welovemassmeditation.com/2020/02/meditation-to-help-bringing-peace-and-necessities-to-refugees-in-idlib-syria.html

Celé toto šialenstvo je konečným očistením temnoty pred prielomom.

Víťazstvo Svetla!

Zverejnil Cobra   PRINT RSS

             
Hlavná stránka