Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ľubomír Osrman, prezývaný Oserman, pravá ruka konšpirátora Smatanu – biele kone Miroslava Stacha      

          Čitatelia týchto stránok sa mali možnosť zatiaľ v troch častiach oboznámiť s pochybným veľkopodnikateľom figurujúcim cca v 80-tich eseročkách Miroslavom Stachom v súvislosti s predvolebným bojom jeho koníka Smatanu o post primátora v Považskej Bystrici proti Karolovi Janasovi, nominantovi Smeru. Menovaný Juraj Smatana sa v poslednom čase zviditeľňuje ako kvalifikovaný konšpirátor. Pokiaľ by sme spojili jeho konšpiračné videnie sveta s dezinformačnými bludmi, tak v rámci Európskej únie by bol zaslúžilým preborníkom asi v takom postavení, ako keby bola súťaž o najsprostejšieho ministra financií v histórii EÚ, kde by sa nevedelo rozhodnúť medzi Miklošom a Kažimírom. Takže tu by malo Slovensko výnimočný primát dvoch najsprostejších ministrov financií v rámci EÚ. V porovnaní s Jurajom Smatanom je tu ale jeden problém. Totiž v celej EÚ by sme neboli schopní nájsť primeraného partnera v jeho konšpiračných dezinformáciách. Bývalý poradca na úrovni učňa Ivety Radičovej, toho času v blízkosti narcisného truľa – chruňa Matoviča, ktorého popri narcisných bludoch cez rôzne konšpirácie môže nakoniec dohnať do opatery pezinských psychiatrov.  

        
  Miroslav Stacho mal so Smatanom veľké plány, keďže mal fixné predstavy, že Smatana v minuloročných novembrových voľbách porazí Janasa – a skutočným primátorom bude Stacho, ktorý so svojimi komplicmi – ruskou „Bratvou“ (mafiou) ovládnu Považskú Bystricu. Keďže ruskej mafii dlhuje vysokú sumu v miliónoch Sk o ktoré sa snaží pripraviť Sergeja Salmanova, správcu financií východoruskej mafie.
Jeden z tímu Stachových koníkov sa vola Ľubomír Osrman, ktorého Smatana ako poslanec Mestského zastupiteľstva v Považskej Bystrici sa už niekoľkokrát snažil presadiť do rôznych komisií, kde by bol v pozícii trójskeho koňa. Na šťastie pre občanov Považskej Bystrice sa mu to ani raz nepodarilo.

Pravá tvár Ľubomíra Osrmana

          Takže sa pozrime bližšie, akého človeka má moralista Smatana v tíme, ktorý ho už taktiež videl v pozícii primátora a seba v pozícii hlavného kontrolóra. Na prvý pohľad Osrman vyzerá ako bezdomovec, ktorý sa bojí vody ako čert kríža, ale pokiaľ ide o rôzne protispoločenské aktivity, tam sa cíti ako doma. O jednej takej jeho aktivite si teraz povieme podrobnejšie.

          V máji 2007 bola v našich médiách prezentovaná istá kauza súvisiaca s „výletom“ bytčianskeho dekana Pavla Trnku, ktorého zaistili vo Schwechate pri Viedni a obvinili ho z podvodu predaja falzifikátov obrazov od Renoiraa, Gauguina, alebo Moneta za čo mu hrozil trest väzenia do desiatich rokov. Taktiež rakúska polícia ho podozrievala, že riadil skupinu Slovákov a Rakúšanov, ktorá chcela predať 12 obrazov v hodnote 16 miliónov eur.

          Ako vlastne vznikali tieto falzifikáty a kto všetko sa na tom zúčastňoval? Prečo práve falzifikáty týchto slávnych umelcov? Ale poďme po poriadku. Farár mal vždy bližšie k starším veriacim občanom, ktorých napríklad navštevuje za účelom spovedí. V obydliach niektorých takýchto občanov sa nachádzajú mimoriadne vzácne obrazy, ktoré sa v dotyčných rodinách dedili, pritom ich majitelia nemali ani tušenie, aká je ich skutočná hodnota. Ale náš pán dekan dobre rozumel hodnote tých obrazov. Prečo teda neponúknuť ovečkám reparáciu – rekonštrukciu dotyčných obrazov, čo títo ľudia s radosťou uvítali. Aj takouto jednoduchou cestou sa dá dostať k originálom. Druhá možnosť je, že na doporučenie dekana navštívi majiteľov v pozícii odborníka Ľubomír Osrman, ktorý im vsugeruje myšlienku, že ide o klenot. Háčik je ale v tom, že toto on nemôže hneď „odhadnúť“ a po zapožičaní za účelom expertízy samozrejme na náklady „znalca.“ V skutočnosti sa obraz po „zapožičaní“ ocitne v rukách dokonalého falzifikátora z Piešťan a ten v priebehu 48 hodín vytvorí dokonalú a nerozoznateľnú kópiu. A nakoniec k majiteľovi sa vráti falzifikát s tým, že nejde o hodnotný obraz, že „znalec“ sa mýlil, pričom originál je v tých správnych rukách. A takto nejako to bolo aj s obrazmi ktoré dekan viezol do Rakúska. Od prvopočiatku vedel, že ide o falzifikáty.

          Podľa výpovede dôveryhodného svedka a organizátora vyslobodzovania farára z rakúskeho väzenia mal Ľubomír Osrman cestovať spolu s farárom do Rakúska s dvanástimi obrazmi za účelom predaja. Avšak farára prepadla myšlienka, že jeho „učeň“ Osrman ho môže oklamať a tak sa vybral s obrazmi do Rakúska o deň skôr. Po ceste sa stavil v Bratislave pre komplica, netušiac, že ide o Piťovho dlžníka. Tu musím poznamenať, že komplic – dlžník, svoj dlh voči Piťovi prisľúbil vrátiť práve z peňazí z predaja dvanástich obrazov. Po príchode do Schwechatu prišiel ale šok v podobe policajnej razie a následnej väzby. V ten deň, keď vyšla informácia, že farár je zavretý, Osrman ako keby bol v šoku, pustil do nohavíc, bezprizórne sťahoval dôležité a hodnotné, ale aj kópie obrazov zo svojho brlohu v centre mesta, kde to bolo obrazmi a sochami zapratané, na neznáme, ale aj známe miesta. Počas väzby farára bol Osrman ako v bdelej kóme, prijímal iba nevyhnutné tekutiny. Podľa slov dôveryhodného svedka a vysloboditeľa farára po jeho prepustení z väzby sa s Osrmanom objímali ako dvaja rodní bratia. Dôveryhodný svedok a osloboditeľ farára sa týmto chce poďakovať v tej dobe úradujúcemu biskupovi Nitrianskej diecézy za peňažnú podporu, JUDr. Jánovi Čarnogurskému za lobing u veľvyslanca SR vo Viedni – a v neposlednom rade aj samozvanému šéfovi Paraolympijského výboru za poskytnutie dodávky na pravidelné cesty do väzby v Konjonburgu, kúsok od Viedne. Osobne aj Osrman bol rád, že sa farár vrátil, nakoľko ich právny vzťah v zmysle zmluvy o prenájme Kultúrneho domu v Bytči by nebolo dobré k zverejneniu.

          Takže, pán Smatana, to je len začiatok zverejňovania profesijnej kariéry, povahy a hodnôt Vášho Ľubomíra Osrmana, jedného z najnovších koníkov Miroslava Stacha. Chcem veriť, že už prestanete druhých obviňovať z konšpirácie a upracete si vo svojom tíme.

Vladimír Pavlík    


S príspevkom súvisiace:

http://www.topky.sk/cl/10/161026/Kostolnik-bytcianskeho-farara-napadol-reportera-Noveho-Casu

Kostolník bytčianskeho farára napadol reportéra Nového Času

http://www.pluska.sk/showdoc.do?docid=29141&showRate=true

Farár kšeftár bol eštebák

BYTČA/ČADCA – Po afére s triptychom Klaňanie troch kráľov otriasa cirkvou ďalší škandál. Farára, ktorý z kazateľnice hlása 10 Božích prikázaní, zatkli pre miliónový podvod! Bytčianskeho dekana Pavla Trnku rakúska polícia už obvinila z pokusu predaja falzifikátov impresionistov v hodnote 540 miliónov! Podľa našich informácií tento muž je evidovaný ako agent ŠtB a jeho podnikateľské aktivity neunikli ani farníkom v Bytči!

http://www.pluska.sk/old/2007/10/20/slovensko/zastavili-stihanie-farara-trnku.html

Zastavili stíhanie farára Trnku

http://www.upn.gov.sk/regpro/vysledky-vyhladavania.php?kraj=&priezvisko=trnka&meno=Pavol&datum_narodenia=&kategoria

priezvisko meno dátum narodenia krycie meno kategória registračné číslo séria kraj poznámka
Trnka Pavol      09.01.1953           PAĽO     kandidát tajnej spolupráce, agent 13808 I Banská Bystrica


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka